Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Καλησπέρα,

η Έλενα συνεχίζει να έχει πυρετό έκλεισε 2 24ωρα και πάμε στο 3ο, να δούμε πως θα πάνε και αύριο τα πράγματα. Ο Μιχάλης πάλι πονούσε η κοιλιά του του πρωϊ και μας πήρε η δασκάλα του τηλ και πήγε η μαμά μου και τον πήρε από το σχολείο, φοβηθήκαμε για σκωληκοειδίτη και τον πήγε ο Η στο νοσοκομείο. Δεν είδαν κάτι ανησυχητικό κια μας είπαν να προσέχουμε για 2 μέρες την διατροφή του να τρώει μόνο σούπες κρέμες και υγρά και να δούμε πως θα πάει.

Σίσσυ στεναχωρέθηκα πολύ με την μαμά σου, ευτυχώς όμως διάβασα ευχάριστα τώρα. Γρήγορα περαστικά εύχομαι κορίτσι μου.

Νατάσα αν τις 4 αυτές εβδομάδες που απέχεις δεν είδες άλλη φορά αίμα είναι λίγο απίθανο να είναι από αλλεργία. Ελπίζω να ήταν τυχαίο.

Μπεμπούλης μπράβο στον Σπυράκο. Η ανηψιά τι κάνει?

Βένη τέλεια τα νέα σας. Μπράβο φιλενάδα πολύ χάρηκα

Φρανίτα εμένα το σπίτι μια χαρά μου φάνηκε και η περιοχή πολή ωραία.

Μάγδα περαστικά στην Μαρκέλλα

Αφροδίτη είσαι απίστευτη, τι άλλο θα σκαρφιστούμε για να φάνε τα ζουζούνια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσάκι μου μπράβο! Πολυ χαιρομαι! Τωρα για τα προβλήματα που λες λυπάμαι ρε συ... αλλα ετσι ειναι οι μάνες.. Κρύβουν επιδέξια τα προβλήματα τους ιδιαιτέρως όταν ειναι ζωτικά για να μην στεναχωρήσουν τα παιδιά τους.. Ελπίζω να ειναι όλα περαστικά.

http://www.aek365.gr/a-105661/h-mera-po ... ai-zwh.htm - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μην ανοιξεις το λινκ. Χρυσα ουτε εσυ.

Αργυρώ μου ναι η μαμα μου ειναι η Σμαρώ.. στην φωτο στο facebook ειναι με τον μπαμπά μου.. :x:x Τον λογαριασμό στο fb της τον έφτιαξα για να βλέπει φωτογραφίες του Κώστα..

Αφρο εισαι τέλεια μαμα, πολυμήχανη! Θα σε φωνάζω Οδυσσέα :mrgreen:

Νατάσα μου μην στεναχωριέσαι ραγάδα θα ειναι, εχουν δικιο τα κορίτσια αφου προσέχεις.. (Πειτε μου σας παρακαλώ τι ειναι η ραγάδα..)

Γωγω στην 48 ειναι οι φωτος της Φραν.

Βενι μπράβο που ξεπεράσατε τις αλεργίες και εσεις!!!

Μαρια πες για σημερα ρε, γιατι σε εκανε περηφανη? Επειδή υπάρχει? :D:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι μπράβο η μανούλα! Πολύ χάρηκα! Σιδερένια!

Άφρο :o

πολυ φασαρία (το άδειασμα - γέμισμα τορτελινίων) αλλά όχι για το τίποτα! Μπράβο που έφαγε ο μικρός. Ξέρεις με αυτόν τον τρόπο μπορεί να συνηθίσει την υφή και τη γεύση του ψαριού και να αρχίσει να το τρώει!

Χρύσα κι εσύ πολύ χοτ ήσουνα στη βάφτιση! Τι μπούστο μάι γκοντ!

Άργυ, εγώ ψάρωσα κανονικά με την κούνια :o Έφριξα κι όλας :lol: Σκεφτόμουν να το θυμηθώ μετά να σου γράψω διάφορα :lol:

Αναστασία δεν αξίζει να συγχίζεσαι. Τι κι αν δε σε συμπαθούνε?

Παρεπιπτόντως τι σημαίνει να είσαι ¨του γιατρού¨? Δεν την κατάλαβα την έκφραση :roll:

Τόσα ξέρουν τόσα λένε...

Τώρα ας πούμε λένε ότι μεγαλώνουμε παιδιά εξαρτημενα από το βυζί μας και ότι ότι ικανοποιούμαστε με το να τα έχουμε κολλημένα πάνω μας :shock::shock::shock:

Οπότε καταλαβαίνεις ότι δεν έχει κανένα νόημα να συζητάμε με αυτές...μιλαμε άλλη γλώσσα ρε παιδί μου!

ΩΩΩ ο άντρας μού έβαλε παγωτό - επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν ρε νατασσα!!! περαστικα σας!! την μικρη γλυκουλα υπεροχη την πηγες γιατρο?τι ειπε?

ακομα την βλεπω ρ συ να μου λεει.. τοοοοοοο, τοοοοοοο με το γλυκουλι δαχτυλακι της να μου δειχνει!!!!!τι φαστσα!! υπεροχη!!!!

ερη ραγαδα ειναι ραγαδα στον πωπω που ματωνει..σαν πληγουλα δηλ.

του γιατρου καλε σημαινει κουκου!!!!!!!! για να την δει γιατρος :lol::lol::lol:

συγνωμη που γελαω φιλεναδα αλλα ειναι αστειο..οχι προς εσενα, η εκφραση!!! εσυ δεν εισαι του γιατρου σιγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα ελπίζω αυριο να ειναι καλυτερα. Πολυ πυρετό σηκωσε και σημερα? Ελπίζω και με τον μικρό να μην ειναι τιποτα.. μπορει να κρυωσε λίγο το παιδι..

Μαγδα εντάξει η Μαρκέλα?

Ρε συ Βενι σ'ευχαριστώ!!! Το μυαλό μου πηγε σε κάτι πιο πολύπλοκο!! χαχα :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κοριτσια βοηθηστε λιγο..

χαλασε το uro pro μου..ειναι παλιο..ενα καινουργιο τετοιο εχει 480ε :o:o:o:o:o:o:o

ειναι με την σιδερωστρα..

για να φτιχτει και να ολοκαινουργιο(καινουργιο σιδερο, πανι μποιλες κτλ) θελει 170-190ε το πολυ...

τι να κανω?? να το φτιαξω ή να παρω κανενα 30-50ε και μια σιδερωστρα να τελειωνω..?? πολλα δεν ειναι για σιδερο???

με τα απλα σιδερωνετε τα αρουχα και απ οτις 2 μεριες??? κανετε πολυ ωρα???

γιατι δεν σιδερωνω που δεν σιδεφωνω μην με κανει και 10ωρες 3 πλυντηρια..

helpppppppppppp :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μια μονη σου????? :shock::shock::shock::shock::shock:

καλε θα σου ανοιξει πολυ το στομαχι και θα τρως τον αμπακα :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχχχχχ και εγω παλια ετρωγα μια πιτσα μονη μου και ημουνα 55κιλα :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενι εγώ εχω uropro και μου ειχε χαλάσει και το πήγα (μονο τον μηχανισμό) σε ενα μαγαζι με τετοια και μου την φτιάξανε. εδωσα 70 ευρώπουλα.

Η πλάκα ειναι οτι με βολεύουν πιο πολυ τα απλά σιδερα. Αντε ρε απο εκει που θα σιδερώνεις και απο την μια και απο την αλλη!!! :shock::shock::o:o:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αυτο το εκανα μονο για τον Κωστα οταν ηταν νεογέννητος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα!!!αχ!!κοιμηθηκε 10:30 ο γιωργος κ ανυπομονω να δω αν θα μου ξανακανει το χθεσινο σερι!!!

ζηλια,ζηηηηηηηηηηηηηλια!!εγω ξερω κ με ποιον αλλο διασημο,εκτος του κανακη,ηταν η Λενα!!!!αλλα δε λεω!!!!ενα σας λεω΄εμεινα με το σαγονι ορθανοιχτο σημερα!!!

πηγαμε παιδοτοπο,τον ρημαξαμε κ γυρισαμε!!

Αναστασια υποθετω ,απο οσο σε ξερω,οτι ακομα κ αν λες οτι δε σε νοιαζει..τελικα σε νοιαζει..κ εγω ετσι ειμαι..κ στεναχωριεμαι.."του γιατρου"ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!αχ γελαω μονη μου,ως συνηθως!!!φιλακια κοριτσαρα μου!!εγω παντως λεω να ανοιξω θεμα¨ο 20 μηνων γιος μου κοιμηθηκε σερι.βοηθεια!!¨βραδινο ξενυχτι:πώς να το συνεχισω;!!"!!αχ σε καλο μου,πολυ γελαω αποψε!!!

βενη τελεια νεα!για το σιδερο..τί να σου πω..εγω το αποφευγω γενικως!!!

νατασουλα περαστικα σας..

αχ δε γραφω αλλο,εχω να τελειωσω κ ενα διαγωνισμα για αυριο,που αφησα μισο για να παω παιδοτοπο με Λενα!!!ειπαμε..προτεραιοτητες!!!!

φιλουρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του γιατρου καλε σημαινει κουκου!!!!!!!! για να την δει γιατρος :lol::lol::lol:

Τι ηλίθια έκφραση...πρώτη φορά την ακούω πάντως.

Η Μαρκέλλα δεν ξαναέκανε εμετό αλλά έκανε άλλες δυο φορές κακά - 5 στο σύνολο σήμερα :shock: - η τελευταία τελείως διάροια :?

Πάντως από διάθεση είναι σούπερ. Από όρεξη όχι και τόσο σούπερ αλλά αυτο μπορεί και να μην έχει σχέση...

Ο Κώστας μας κόλλησε :evil:[-(:lol:

Εγώ δε σιδερώνω ούτε απ'την καλή ούτε απ'την ανάποδη! :o

Στεγνωτήριο ολέ! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι..ειπα δε θα φαω αλλα παλι τσακισα,.

βενι τελεια τα νεα σου..αντε καλες μπουγατσες κ μασες :D:D

οσοσ γι ατο σιδερο 480? :o:o:o

νατασουλα περασστικα ρε..πωπω σε ταραξε στους θηλασμους?εσυ πας δουλεια?καλα ο μιχαλης με τη κοιλιτσα τωρα?

μαρια για πες μου κουκουβαγια για τη κορη σου..κ κατι για πιτσα ακουωω..

α ο θοδωρης εχει γενεθλια το σαββατο κ περισι ειχε τη επομενη μερα γιορτη

φετος γιορταζει 12 μαρτιου

ειναι κινητη η γιορτη του..σας ευχαριστω

αναστασια ξεκολα να ασχολεισαι..αφου τα παμεεεεε

αφρο τελεια που εφαγε ο μανωλιοςςς

συμπεθερα μη μοιυ στεναχωριεσαιιιιιι :x:x:x:x

σορυ δε σχολιαζω αλλα..βαριεμαι λιγο

αααααααααααααααααααα

σισσιω ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ που η μανουλα ειναι καλυτερα..τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα περαστικά στο κοριτσάκι σου :x

Βένη αλλεργίες τέλος? Τέλεια :D

Ιουλία πες - πες! Δε θα της πούμε ότι μας το είπες :shh:

Ωραίος? Τριχωτός κι αυτός? :mrgreen:

Θούλη το τρενάκι έχει ξεπεράσει τα μισά της διαδρομής! Τι θα γίνει με την κατάστασή σου? :P

Δεν κατάλαβα όμως τι σου έκανε ο γιατρός... Σου έσπασε τα νερά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε οχι νερα..μου ανοιξε λιιιιιιιιιιιιιγο το τραχηλο :o:o:o:o:o:o

πονοςςςςςςςςςςςςςςςςς

ασε,,,

κ στο θοδωρη τη εφαγα αλλα στη κλινικη..για αν επιταχυμουμε το τοκετο..εμ σπιτικ φαγητο ηθελε ο γιατρος :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι είσαι τρελή? σιδερώνεις τα ρούχα και από τις 2 μεριές γιατί?

480 και μένα πολλά μου φαίνονται

Η Έλενα κάνει 39,5 κάθε 6 ώρες γιατρό δεν την πήγα ακόμα περιμένω να δώ πως θα έιναι και αύριο

Ο Μιχάλης ευτυχώς καλά δεν πονάει τώρα. Εγώ δουλειά πηγαίνω κανονικά γιατί έλειπα Δευτέρα και Τρίτη και δεν μπορώ βα λείψω άλλο

Θου δεν σε βλέπω να γεννάς σε αυτό το τρένο

Ιουλία ομολόγα τώρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε λεω,δε λεω!!να σκασετε!!χα χα1!

καλε εχω παθει πλακα!ειδατε ενα θεμα με τιτλο"ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΕΤΕΣ" στις συναντησεις μελων;κ εγω ειλικρινα νομιζα οτι θα το ειχε βαλει η αναστασια που δεν πηγαμε στα γενεθλια της Λενας!!κ μπηκα να γελασω!!κ εμεινα ξανα με το σαγονι ορθανοιχτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...