Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

νατασα μου αφου προσεχεις βρε, κατι αλλο θα ειναι μαλλον.απο βαρος πως παει;;;παιρνει;;;

δως της πολλα πολλα φιλακια. :x:x:x:x

επισης με το εαπ τι εγινε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα το διάβασα εσένα λέω καλέ του γιατρού!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιατί εκνευρίζεστε? ο καθένας λέει την άποψή του ;) σεβαστή!!! ;)

α επίσης να προσθέσω ότι ένα παιδάκι αν ξυπνάει μπορεί και να διψάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω να τη ζυγίσω 15 μέρες. Μέχρι τότε μια χαρά έπαιρνε.

Να δώσεις και συ στον Φωτάκη...

Θα τα κάνω του χρόνου τα χαρτιά μου. Φέτος με την εγκυμοσύνη το αμέλησα λίγο.

Αχ μακάρι να ναι ραγάδα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα το διάβασα εσένα λέω καλέ του γιατρού!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολυ φτυαρι πεφτει ομως ρε συ.Ααααααχ γυναικες. :oops::oops::oops::oops:

Νατασα μου μακαρι να ειναι ραγαδα,εμεις τελικα θα παμε παιδ αυριο.θα κανουμε και τα πρωτα μας εμβόλια. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν έχεις και άδικο, αλλά απαντώ σύμφωνα με τα όοοοοοοσα έχω διαβάσει μέχρι τώρα και όχι με τα όσα συμβαίνουν στα παιδιά μου γιατί απλά δεν έχω και τα τέλεια παιδιά!!!

ερώτηση: εμένα με αγαπάς? ;;);;)

παρα παρα πολυ :x:x

βαση το τι εχουμε διαβασει εχουμε πραξει ολλεσ μασ και βαση ενστικτου (ευτυχος) αλλα δεν ειμαστε και μπροστα στο καθε περιστατικο και μια περιγραφη 2 σειρων δεν επαρκει ....

μακαρι να κοιμωταν και ο δικος μου τοτε μετα απο λιγα χαδια ..... οταν πεινανε πεινανε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!

εμεις εχουμε ξεκινησει 'ασκησεις λογοθεραπειας' στον σπυρο και δεν εχω πολυ χρονο

τωρα εκατσα λιγο και μετα θα ξανακανουμε λιγακι ακομη

με 2 μερες ασκησεων μαθαμε να λεμε..ελια,μπιποτο(μπισκοτο) και επιτελους ειπε κανονικα το παππου!!!!

τα παμε πολυ καλα αν και ειναι αρκετα δυσκολο να αναγκασεις το παιδι να επικοινωνισει

υπαρχουν στιγμες που ζηταει νερο κι περιμενοντας να μου πει κατι δεν πρεπει να του δωσω....πρεπει να προσπαθησει να μου πει κατι,οτιδιποτε για να του δωσω

ηταν λιγο βαρβαρο γιατι φωναζε ,χτυπιοταν και ενιωθα πολυ ασχημα

αλλα ευτυχως αυτο κρατησε μονο 2 μερες και τωρα ειμαστε οκ!!!!!

εσεις τι νεα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ φτυαρι πεφτει ομως ρε συ.Ααααααχ γυναικες. :oops::oops::oops::oops:

Πες το ψέμματα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και φαντάζεσαι συνάντηση των δύο στρατοπέδων? μαλιοτραβήγματα!!! :lol::lol::lol::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι να ξαναπάω δουλειά σε κανα εξάμηνο θα σας έχω χάσει όλες... :cry::cry::cry::cry::cry: Σας διαβάζω πολύ στα πεταχτά και ούτε καταλαβαίνω τι λέτε... :roll::roll::roll::oops::oops::cry::cry:

Τι έγινε πάλι;;;Ποιο θέμα κλειδώθηκε;;; :?:?:?:?:? Γιατί δεν πρέπει να λέμε τη γνώμη μας;;;; :?:?:?:?

Αφροοοο μου καλά είσαι ρε αγάπη;;;;

Φρανι σε ποια σελίδα έχεις το νέο σπιτάκι σας να το δω;;;

Επίσης, η μανούλα της Σισσιώς τι έπαθε;;;;; :roll::roll::roll::?:?:?

Η μικρή μου όλο γυρίζει...Πολύ δραστήρια..Η Ιωάννα δεν ήταν έτσι...Θα μου σκίσει την κοιλιά... :?:?:?:lol::lol::lol:

Χθες είχε γενέθλια ο Ντόντος ή όχι;;;;;; :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου, γράφω άρον άρον μην προλάβει και ξυπνήσει ο άλλος και θέλει αγκαλίτσα. Μετά δεν μαφήνει να πληκτρολογώ. Παίρνει το χέρι μου και το βάζει στο ποντίκι και το βιδώνει εκει.

Τελικά το έβαψα το μαλλί. Έγινε ξανθό. Ήθελα μια αλλαγή πριν γεννήσω να τονωθώ γιατί σιγά μη βρω ώρα μετά να πάω. Το λαχείο το τυχε η Νατάσα δεν είναι για όλο το τρένο!!! :P:P Παρεπιπτώντως Νατάσα και γω ραγαδα νομίζω. Καλά κάνεις και καταγράφεις αυτά που τρως. Ελπίζω να μην είναι τίποτα

Ρε κορίτσια...εχω πάθει Αιζενχάουερ (που λέει ο παππούς το Αλτσχαιμερ). Δε θυμάμαι τα συμπτώματα της γέννας. :shock::shock: Χτες είχα αρκετες συσπάσεις και με πιάνουν πάντα ξημερώματα και είχα και υγρά, γίνεται όμως να τα χω μόνο νύχτα και το πρωί να μαι οκ??? Θα με τρελλάνει αυτή η Λόλα...Πολύ σουσουράδα την είδε...

Θουλάρα να μη ρωτήσω..Δεν πιστευω να φτιαξες τη βαλίτσα σου? Νωρίς είναι ακόμα βρε!!!

Έρη η ρίγανη είναι φοβερό αφέψημα για το στομάχι αν κάνεις εμετό κτλ. Καλύτερο από μαντζουράνα. Παρόλα αυτά προσπάθησα να πιω και δεν μπορεσα. είναι μπλιαααχχχχχχχχχχ

Δεν κατάλαβα για ποιο θέμα συζητάτε. Πάω να δω για να μάθω περισσότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kami δεν ειναι εδω?

παλι γυριζετε?

Θουλη ακομα?

παπακι κανονισε να γεννας και να μην το παρεις χαμπαρι!

παω για δουλεια...!

νυσταζω!

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιπων διαβαστε τι εκανα για να φαει ψαρι ....εβρασα τορτελινια τα αδειασα και τα γεμισα με ψαρι !!!!

τα τρωει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο αμα ξυπνισω πρισμενη..θα φταιει η Αφρο!!!!!

μπραβο που τρωει ο Μανωλιτο!!!!!!

Γιωτα τελεια με τις εξετασεις της βενης..αντε τωρα θα παρουμε μπουγατσ ακαι θα παμε επισκεψη...

Βικυ καλη δουλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το απόγευμα πήγαμε στο σχολείο της Ιωάννας για μια εκδήλωση

με κάποιον συγγραφέα

Είμαι μια χαζομαμά άλλο πράμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το κορίτσι μου με έκανε τόσο περήφανη

ετοιμη ήμουν να τα μπήξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxax...Χαζομαμα!!!!

Μπραβο την Ιωαννα!!

ρε παιδια νυσταζω..και σημερα ειναι η σειρ ατου Ο να κοιμησει τον μικρο..ο οποιος ερνειτε να κοιμηθει..και φοβαμαι να εμφανοστω γιατι θα περασω απο το δοματιο του και θα με δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Σας ευχαριστώ πααααααάρα πολύ μεσα από την καρδιά μου όλες για το ενδιαφέρον που δείξατε.

Η μαμά μου είναι καλά. Ανταποκρίθηκε πολύ καλα στη θρομβόλυση και οι θρόμβοι διαλύθηκαν τελείως.

Ο γιατρός είπε οτι ήταν πολύ τυχερή. Θα μπορούσε να είχε πεθάνει αν καθυστερούσε περισσότερο.

Θα μείνει τρεις μέρες ακόμα στην εντατική και μετά θα εκτιμηθεί η κατάστασή της για να δούμε πόσο καιρό θα χρειαστεί να νοσηλευτεί.

Είμαι πολύ στεναχωρημένη... αποδείχθηκε οτι η μαμά μου αντιμετωπίζει οικονομικά προβλήματα, τα οποία φρόντιζε να κρύβει επιμελώς και απο μένα και απο την αδερφή μου.... Δε θα επεκταθώ περισσότερο...

Εύχομαι να είστε όλες καλά και να συμβαίνουν μόνο ευχάριστα στο τρενάκι.

Τα φιλιά μου σε όλες.

Υ.Γ. Η Θου γέννησε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ σημασία τώρα έχει να αναρρώσει πλήρως

Μπράβο πολύ χάρηκα που τα πράγματα είναι καλύτερα

Όσο για τα οικονομικά προβλήματα οι περισσότεροι έτσι κάνουν

Είμαι σίγουρη πως και οι δικοί μου μου κρύβουν τέτοια θέματα

και δεν πρόκειται ποτέ να μου πουνε το παραμικρό

έτσι κάνουν και με νευριάζουν

Τέλος πάντων θα γίνει καλά τώρα αυτό έχει σημασία

Σε σκεφτόμουν πολύ σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

και ναιιιιιιιι!!!!!!!!! σε μια βδομαδουλα θα φαμε τοστακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

δεν εχει καποια αλλαη αλεργια εφυγε και αυτη στο γαλα!!!!!!!!

αο την χαρα μου τα εμπηξα πριν...ωραιο το κλαμα της ευτυχιας..λυτρωτικο :):):)

απο αυριο αναμιγνυουμε γαλατα και σε μαι εβδομαδα θα βαλουμε και αλλες τροφες σιγα σιγα μην δουμε εμετο,διαροια και εξανθηματα..αν και δεν θα δουμε γιατι ποτε δεν ειχαμε τετοια συμπτωματα.. :?

αναστασια που χαθηκες??δεν νομιζω να σε πηρε απο κατω το φτυαρι??? αντεεεεεεεεεεεε χαζα! σε οποιον αρεσουμε δεν γινεται σε ολους..., ;)

μπραβο σισιω η μανουλα σου!!!!!!!!!! πολυ χαρηκα!!!!!!!!! :):):):)

οσο για τα οικονομικα και ποιος δεν εχει ρε συ???απλα δεν πρεπει να μας παιρνουν απο κατω..αυτο λεω στον αντρα μου πως καλυτερα ολοι μαζι και ετσι παρα να μου παθει τιποτα απο το αγχος..φρικη :?

νατασσακι ελπιζω να ειναι ραγαδα..τι να πω... :(:(

μαρια χαζομαμα ε??? :D:D:D

μπεμπουλης μελπιζω να εχουνε αποτελεσμα οι λογοθεραπειες.. :)

σαυρα μου σε ευχαριστω :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

γωγω τι κανεις?? καθεσαι ε πουλακι μου!!!! τι καλααα!!! :):):):)

ρε συ η μικρη ιδια ειναι με τωρα..μαλλον εινα το στομα χαρακτηριστικο..

ο δικος μου ητανε σαν στρουμφακι lol: :lol::lol::lol::lol:

αφρο το τι σκεφτομαστε για να φανε δεν περιγραφεται!!! :lol::lol::lol::lol:

καντου και κροκετες γινονται ωραιες..γινονται και ψητες οποτε μια χαρα!

αντε φιλια σε οοοοοολες καλο βραδυ!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...