Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια πάντως η γρίπη των χοίρων θερίζει και φέτος

σαν να έχω λίγη μύξα σήμερα

λέτε αύριο να ξυπνήσω χειρότερα και να γίνω έτσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε..τελεια ηταν!!!

Ακου φαση..ακομα το σκεφτομα και γελαω.

Χτες πυ ηρθα γραφειο δεν βρικα να παρκαρω..ε λεω θα κανω αναστροφη στη γονια και θα παω πισω να παρκαρω πιο μακρια...

ετσι ομως μπαινω σε μια μικρη αλανα που εχει τσουπ πεφτω σε κατι σασπες και δεν μπορουσα να βγω..λεω αμαν τωρα τι κανω στη μεση του δρομου με το μισο αμαξι...και με το αμαξι του Ο κι'ολας;;;;..

τι νακανω νι να κανω..ανεβαινω και λεω σε εναν συναδελφο που εχει τζιμνι και ειναι μελος του Τζιμνι κλαμπ..λεω εσυ θα με σωσεις..ελα να το βγαλουμε..

και πηγαμε και εβαλε ενα γαντζο απο αυτα που εχει και με τραβηξε πισω και εφυγα- ευτυχως γιατι απο εκει δεν εβγαινα με τιποτα..

και του λεω σου χροσταω κερασμα..

καλα λεει αυτος...εσυ ζητησες βοηθεις..ξερεςι ποσα στουρναρια καθονται και παιδευονατι και κανουν βλακιε ςκαι καταστρεφουν τα αμαξια και βοηθεια δε ζητανε;;;..και του και τι ηθελε ςνα κανεω εγγυος γυναικα..να σηκοσω το αμαξι να το βγαλω απο τις λασπες.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουβαλάκι εχω εγω απο την Αμερική

Μαρια ΣΕ παρακαλω βγαλε την φωτο ,μου προκαλει μια αηδια,τρομο δεν ξερω πως να το περιγραψω..ανατριχίλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααα

αμα περιμενω να διαβασω οοοοτι γραψατε για να απαντησω δεν θα σας μιλησω καθολου :lol::lol::lol: θα απαντησω οτι θυμαμαι!! :lol::lol:

φρανιτα τελειο το σπιτακι η κουζινα μου τα χαλαει αλλα γενιακειναι πολυ ωραιο το μερος!!! ;)

μαρθουλαααααα τι φτιαχνεις καλε παλι???? :D

κοριτσια εμενα ο μικρος ξυπναει ακομα 1 φορα αν δεν εχει φαει καλα..και πειναει..τι να πω.. :?

νηστικο παντως δεν τον αφηνω κριμα ειναι :(:( επισης βρε σεις καλη η αγκαλια καιεγω μαιμου τον λεω αλλα μας εχει ξεμεσιασει..ολο αγκα αγκα λεει..εχθες μεχρι τις 11 αγκαλια τον ειχα και πηγαιναμε περα δωθε..

τελοσπαντων δεν εχω μυαλο για πολλα..βηκανε τα αποστελεματα της κοιλιοκακης και το απογευμα των αλλεργιων αλλα δεν μου λεεν απο το τηλ. και πρεπει να περιμενω μεχρι τις 8 :evil::evil:

θα ξαναδωσει αιμα ο μικρος γιατι δεν ερφτασε ητανε λιγο..τον καημενο μωρε.. :(:(:(

δεν εσω μυαλο εχω αγχος περιεμενα να παει 8 το βραδυ να μαθω..συγνωμη!! :(:(:(

ααααα σισιω περαστικα στην μανουλα σου!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε μαρια με πεθανες!!!!!να΄σαι καλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το ειδα αποτομα!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω αηδια σε απο τη φωτο..δε ξερω γτ..μαλον εχω καουρες γιαυτο..

χρυσα θεααααααααααα :lol::lol::lol::lol:

βενι : καλα αποτελεσματααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την έβγαλα

μη μας κόψω ρε και την όρεξη για τι μεσημεριανό τι θα φάτε??

εμείς χοιρινό :mrgreen: με πατάτες

τώρα που την είδα τρόμαξα πάλι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενακι δεν τα λενε απο το τηλ,φοβουνται μην δεν πας να τα παρεις και τους πληρωσεις χαχαχαχα,θα σε παρω οταν παω σπιτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ηρθα παλι...

βενι μου ευχομαι καλα αποτελεσματα..κριμα μωλε που θα τον ξανατρυπησουν... :( περιμενουμε τα νεα σας....

θουυυυυυυ φοβερη η φωτο...τελειοςςςςςςςς....!!!!!!!!!!!και ειδικα το φορμακι μου αρεσε τρελα...ρε συ ποτε θα γεννησεις...?? :lol::lol:

μαρακι...η φωτο σου :lol::lol::lol:

μολις τσακισα πενες με ντοματουλα φετουλα και ελιες μιαμι....απέξω αλλα παλι πειναωωωωωωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girisa spiti alla trexw akoma ....psinoume psaraki , tiganizoume kai axnizoume ....polla psaria !!!

pigame se ena psaradiko polu ftino st keratsini kai fortosame akoute times se alo psaradiko kai se auto

h koutsoumoura apo 12 e se alo se auto 6 e

h tsipoura apo 12e se auto 4 e

o gauros apo 7 se auto 4 e

sissiw mou to ematha to prwi apo to thl kai stenaxorithika para polu ,euxomai na perasei grigora kai na einai kala h manoula sou .

koritsakia sas diabasa olles alla den polu thimame ...mou arese to diaerisma ths fran ...giati lete gia th kouzina e den htan kai xalia ....

mou arese to topio apeksw para polu !!!!!

aurio telika paw gia kampili stis 8 to prwi !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεια σας!

ως γνησια γαιδουρα,λεω πρωτα τα δικα μου κ μετα παω να σας διαβασω!!οποτε..προσπεραστε με ,σας προειδοποιω!!!

ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη για 2 λογους!

1}ο γιωργος εχθες βραδυ για πρωτη φορα,απο 2 μηνων!,κοιμηθηκε σερι κ δεν ξυπνησε ΚΑΘΟΛΟΥ ολο το βραδυ!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

2}οδηγησα με βροχη πρωτη φορα,ναι,μαζι κ οσυναδελφος,πεμπτη λεμε σημερα!,κ ολα καλα!!!δεν κινδυνευσε κανεις μας,ουτε κανεις διερχομενος!!ποση ευτυχια να χωρεσω πια!!!χα χα!!

βενετια καλα αποτελεσματα!τα δικα σου προλαβα να τα διαβασω!!

σημερα θα παμε απογευμα με Λενα παιδοτοπο,στον ευοσμο!οποια θελει,εκει θα ειμαστε!!κ θα το ξενυχτησουμε!!χα χα!

παω να σας διαβασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο θα βγάλετε λέπια ρε κάθε μέρα ψάρια. Αν ημουν ο Μανωλάκης δεν θα ηθελα να δω ψάρι στο χιλόμετρο χαχα.. Καλή φάση το μαγαζάκι στο Κερατσίνι, γενικά κατα εκει ειναι σουπερ για αγορά ψαριών γιατι ειναι δίπλα η ιχθυόσκαλα..

Ιουλία μπράβο σας που κοιμηθήκατε όλο το βράδυ!

Εμεις αυριο έχουμε το τελευταιο μας εμβόλιο της υπατίτιδας Α.. κανονικά δεν θα το καναμε τώρα αλλά επειδή φευγουμε ειπαμε να τελειώνουμε με όλα.. Του χρόνου τώρα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς μόλις γυρίσαμε από τον παιδίατρο και ο Λ. είναι καλά και μπορεί να πάει και στο σχολείο αύριο, μας έδωσε και χαρτί που λέει ότι δεν υοάρχει κίνδυνος γι ατα άλλο παιδάκια :) και μου είπε ότι αφού το μπουμπούκι δεν κόλλησε μέχρι σήμερα δεν θα κολλήσει!!! :D:D:x

τον ρώτησα αν προτείνει κάποιες βιταμίνες να δώσω στον Λ. για ενίσχυση του ανοσοποιητικού και μου είπε όχι, είναι εναντίον κάθε σιροπιού, σταγόνας ή βιταμίνης σε αυτή την ηλικία ( :lol::lol::lol::lol::lol: εγώ το ήξερα ότι θα μου το έλεγε αυτό!!!! :lol::lol::lol: ) γιατί είναι φυσιολογικό να αρρωσταίνουν τα παιδια σε αυτή την ηλικία και περίπου (τον χειμώνα) κάθε 2η εβδομάδα είναι άρρωστα! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::?:?:?:? είναι φυσιολογικό!!!!........θα πρότεινε αν ήταν 7 ετών!!! :? ....μετά πήγαμε σε έναν φούρνο-καφέ και ήπιαμε καφεδάκι, χυμό και φάγαμε και το κρουασανάκι μας, οι 3μας!!! :D:D

γυρίσαμε σπίτι και βλέπουμε ένα πακέτο που έστειλε ο μπαμπάς μου από το Ελλάντα με δωράκια για τα παιδιά!!! :D:D

Γωγώ ωραίο μωρό η Ιω σου :x Θούλη και ο Ντόντος τέλειος! :x

Μαρία δεν είδα την αηδιαστική φωτό σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: την γλύτωσα μάλλον!!!! :roll::roll::roll:

επίσης δεν είδα τον ΦΟΦΟ!!! :?

Ιουλία μπράβο βρε, κάθε μέρα και καλύτερη :ymapplause:

Βένη καλά αποτελέσματα... :x

Αφρο ήταν φρέσκα αυτά, όμως?

όσο για το άλλο θέμα, αποφάσισα να μην ξαναγράψω στο φόρουμ εκτός από το τρενάκι!!! ;):?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Καταρχήν Σισσάκι μου έυχομαι όλα να πάνε καλά με τη μανούλα! :YMHUG::-*

Η Μαρκέλλα έκανε το πρωί 5 εμετούς και 2 φορές κακά :? Δεν ήξερα τι να πρωτομαζέψω... Κι όλα αυτά σε διάρκεια 1 ώρας το πολύ. Μετά ηρέμισε κι εφτιαξε κι η διάθεσή της αλλά δεν έφαγε... Τι να υποθέσω? Είναι δυνατίον γαστραντερίτιδα να την πέρασε τόσο γρήγορα?

Τώρα είναι σπίτι με το μπαμπά της.

Δε θυμάμαι και πολλά από αυτά που γράψατε γιατί τα διάβασα βιαστικά...

Μόνο ότι ο ΦΟΦΟΣ είχε ένα τσουλούφι στη βάφτιση :lol: Του το έκοψε όλο ο παππάς? :mrgreen:

Τον έβαλες και δεν τον είδα ρε Χρύσα? Ή δεν τον έβαλες καθόλου?

Γωγώ τι μαλλί ήταν αυτό??? Και τόσο σκούρο? :o

Τα χειλάκια όμως :x:x:x

Φρανίτα μια χαρά μου φάνηκε το διαμέρισμα!

Καρολινάκι με ρώτησες χτες δυο φορές αν τρώει η Μαρκέλλα και δε σου απάντησα η γαϊδούρα... Μια έτσι, μια αλλιώς... Χτες κατι έφαγε. Προχτές σχεδόν τίποτα. Σήμερα είναι κι αρρωστούλα...θα δούμε. Όλο καφεδ'ακια μου είσαι ε? :P

Ιουλία και με βροχή! Ωωωωωωωω! :ymapplause:

Σας φιλώ κι αν προλλάβω θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!

ρεσυ σισσιω!!!! αμαν ρε κοριτσι μου ολα μαζι!! ελπιζω να γινει γρηγορα καλα η μανουλα σου!!

θουλη αντε καλε!!!!!!!!!!!!!! θα ελεγα μας γκαστρωσες αλλα εμενα τουλαχιστον οχι ακομα :lol::lol::lol: αντε αντεεεεεεεεεεεεεεε να το ξεπεταξεις γρηγορα το παλικαρι!!!

αργυρουλα εδω να δεις τι γινεται.. μερικοι παιρνουν κ εργασιες φοιτητων τις κανουν βιβλια κ κανουν κ λεφτα! ελλαδαρα μου!

ερη σοβαρα??? ε ρε τι πηγε να παθει η γυναικα!! :shock:

φρανιτακι μια χαρα φαινονται οι χωροι!

ελα ρε βενετια!! τι κανετε?? σημερα δε μπορω, θα τον παω στον ευοσμο στον παιδοτοπο, δε θα εχω μαλλον το αμαξι.. να μο πεις τα αποτελεσματα!!!! ελεγα στον τολη τα νεα σας κ πολυ ανησυχησε!!

κοριτσια ο αναστασης ηταν φαλακρος μεχρι ενος ετους σχεδον.. ο μονος λογος που δε μου αρεσε το φαλακρο ειναι οτι εβλεπα τη φλεβα που ειχε στην πηγη στο κεφαλακι του να ανεβοκατεβαινει και κατι με επιανε... :?

επισης ολα τα μωρακια με ανοιχτα μαλλακια εχουν πολυ λιγα μαλλακια τον πρωτο καιρο.. ετσι γινεται συνηθως!

συμπεθεραααααααααααααααααααααα τελεια νεα με τη μπεμπουλα! ολα τελεια!!

κοριτσια ειλικρινα δεν τους αντεχω αλλο στο σχολειο... ΔΕ ΜΠΟΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πηρε φορα κ ο γυμναστης κ λεει λεει λεει............. πω πω!!! ειναι σιχαμενος κ γλοιωδης!!!

μαγδουλααα περαστικα!! ελπιζω πρωτα να μαζεψες τον εμετο... τα κακα τα συγκρατει η πανα τουλαχιστον! :lol: ο αναστασης μια φορα ειχε περασει γαστρεντεριτιδα μεσα σε 2 μερες! νομιζω οτι οσο πιο εντονα ειναι τα συμπτωματα τοσο πιο γρηγορα υποχωρει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Καταρχας να πω Αργη συμφωνω ΔΕΝ ξαναπαντω σε τιποτα εκτος απο το τρενακι...με ρωτησες για το σπιτι..οντως η κουζινα μου κανει λιγο χαλι, αλλα μη τα θελω κ ολα δικα μου..για την Ουγκαντα μιλαμε...Διαλεξαμε διαμερισμα για περισσοτερη ασφαλεια απο κουνουπια κ οτι αλλο μπορει να τραβηξει ενας κηπος..Το εκλεισε ο Κασπερ, θα εχει τελιωσει 1η Απριλιου..μας το δινουν χωρις επιπλα 2000 δολλαρια και με επιπλα 2500 δολλαρια (το μηνα)... :shock: ..Μαλλον θα παρουμε με επιπλα κ ο ΟΗΕ επιδοτει το 25% του ενοικιου (αλλα μας πληρωνει, το νερο, ηλεκτρικο, ιντερνετ κ τους φυλακες..δεν εχει κινδυνο αλλα λογω θεσης του Κασπερ υποχρεωτικα εχουμε ενοπλη φρουρα :?

Εκει τα ενοικια τα πληρωνεις για ολο το διαστημα αρα θα το προπληρωσει η υπηρεσια του Κ κ μετα θα του κρατανε απο το μισθο...

Αααα εχω κ ημερομηνια αναχωρησης....29 Απριλιου, θελει 2 μηνες να παρουμε security clearence απο τη Γενευη κ να μας βγαλουν διπλωματικα διαβατηρια..αυτα...

Βενη να μπεις να μας πεις τι εγινε με τις εξετασεις..Κ εγω εχω αγωνια να μαθω!

κανα νεο απο το Σισσακι???

Θουλη ακομα_???το ΣΚ ερχεται ;) ..

Ιουλια εμενα ο μικρος στους γονεις μου 5 μερες κοιμοταν σερι..κ σπιτι αντε να ξυπνησει μια φορα ξημερωματα..γενικα το εχει κοψει...

Λενα τι σου ειπε σημερα ο γυμναστης?????

Χρυσα εσυ εισαι στη φωτο????? τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi de prolabenei na mhn exei freska ..h oura pou exei gia psaria ftanei authn pou exoun ta farmakeia se periodo apergiwn !!!! apelpistikame !!!

kaleeri den pirame posothta ligo apo ola mia tsipoyra kana dekaria koutsoumourarakia kai miso kilo gauro ..shmera aurio trogote ola .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Καταρχήν Σισσάκι μου έυχομαι όλα να πάνε καλά με τη μανούλα! :YMHUG::-*

Η Μαρκέλλα έκανε το πρωί 5 εμετούς και 2 φορές κακά :? Δεν ήξερα τι να πρωτομαζέψω... Κι όλα αυτά σε διάρκεια 1 ώρας το πολύ. Μετά ηρέμισε κι εφτιαξε κι η διάθεσή της αλλά δεν έφαγε... Τι να υποθέσω? Είναι δυνατίον γαστραντερίτιδα να την πέρασε τόσο γρήγορα?

Τώρα είναι σπίτι με το μπαμπά της.

Μηπως σας κόλησε ο Κώστας?? :-p:-p:-p:-p:x:x:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrysa και εγω στη θεση σου θα ζητουσα βοηθεια!

η θα επερνα την οδικη!

το αμαξακι μου αυριο θα ειναι ετοιμο...λεει!

Αφροδιτη την επομενη να ψωνισει ςκια για εμας ψαρακια...εδω μονο στη λαικη και σε αυτη κανα γαυρο αν βρουμε!

ΕΜΕΙς σημερα σουφλε!

Αργυρω καθεται η μικρη σε καφε?

εμενα δεν καθεται σε ησυχια...

ολο μιλαει.. και πολλες φορες δεν εξρω τι να απαντησω σε αυτα που λεει!

χθες στο συνεργειο...προσπαθω να βαλω το παιδικο καθισμα στο αυτοκινητο αντικαταστασης...και αρχιζει...

-μαμα πειναω...!(ειχε φαει αρκετα στο σπιτι_)

-ελα μαμα πειναω σου λεω

Β: θα παμε σπιτι και θα φας

-εχουμε φαι στο σπιτι μας?

Β:εχουμε!

-ποτε μεγειεψες? δε σε ειδα! δε νομιζω να μου λες ψεματα!

ο τυπος απο το συνεργειο γελουσε μαζι μας!

ααα σημερα στης λεω ...δεν μπορω να σε σηκωνω πολυ γακαλια γιατι πιναει η μεση μου....και τι απαντα το σκ..το?

- σε χτυπησε ο μπαμπας χθες στο κρεβατι?

σε ποια θεματα δεν ξανα απαντατε?

τι εγινε παλι?

εγω ετοιμη ημουν χθε ςνα απαντησω σε ενα αλλα κρατηθηκα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τέλειος!!!

Ένας μικρός Τεν-Τεν :x

Εσύ τον κρατάς? Πολύ χοτ με αυτό το φόρεμα!

Μαϊμού ....τελικά με τον Κανάκη τα είχες?

Που ξέρεις πόσο τριχωτός είναι? :P

Πες τα όλα! Ή φοβάσαι ότι θα ζηλέψει η Αναστασία που τον γλυκοκοίταζε προχτές? :lol:

Φρανίτα και Άργυ εγώ δε συμφωνώ με το να μη γράφουμε τη γνώμη μας. Δεν τη γράφεις ούτε για να τσακωθείς ούτε για να αλλάξεις μυαλά στις κολλημένες τέλειες μητέρες. Τη γράφεις γιατί όλο και κάποια άλλη θα σε διαβάσει και θα σκεφτεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας!!!

Καλε ο Φωφω ειναι αυτος ο γλύκας;;; :x:x:x:x

αφρο θα σε τηλ. το απογευμα.οκ κουκλα;;ημουνα κομμωτηριο.

Μιλησα με το σισσακι και μου ειπε οτι τους ειπαν οι γιατροι οτι παει καλυτερα αλλα θα πρεπει να περασει το 24-ωρο πρωτα. Περαστικα και αγυριστα να ειναι.

Ρε Θου αντι να πας για καφε καθεσαι και ψηνεις τσουρεκια;;;; :lol:

Αναστασια :lol::lol::lol::lol: μιλαμε εριξα πολυ γελιο ρε συ.ειδικα με το εμοτικον και οτι θα της φτιαχνεις μπριζολες και αυτη θα σου λεει ποσα πιπινια χτυπησε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά εδώ τον υπουργό τα Media τον έχουν ξετινάξει, διάβασαν όλο το βιβλίο του (που είμαι σίγουρη δεν θα το διάβαζαν σε άλλη περίπτωση!!! :evil: ) και βρήκαν και άλλα κομμάτια του βιβλίου που δεν είναι δικά του χωρίς παράθεση πηγών!!!! :? ...ο ίδιος έφυγε και πήγε στο Αφγανιστάν κοντά στους στρτες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α Αναστασία/Άννυ (όπως σε ξεχώρισε και η Φραν ;) ) γιατί καλέ? ο Χίτλερ ήταν πανέξυπνος εξαιρετικά εφυής!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll: άσχετα πως κατέληξε μετά, αν σκεφτείς ότι ήταν Αυστριακός και πήγε σε άλλη χώρα και έγινε το Νο1!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: για να μην παρεξηγηθώ δεν είμαι υπέρ του και δεν υποστηρίζω καμιά μορφή βίας!!! :)

Λένα και μένα δεν μου αρέσουν καθόλου τέτοιου είδους εκφράσεις, αυτές του γυμναστή σας λέω!!!! αηδία.....

εγώ είδα στον ύπνο μου ότι πήγα στον γυναικολόγο και ήμουν όχι μόνοα ξύριστη αλλά και με μεγάλη τριχοφυία!!! :? μια αηδία δλδ :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

ξύπνησα από την τρομάρα μου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αύριο έχω γυναικολόγο για το τεστ ΠΑΠ!!!! :?

Μηπως σας κόλησε ο Κώστας?? :-p :-P :-p :-P :x :X :))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το σκέφτηκα και εγώ και είπα να το πω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 σελιδες πισω διαβασα,δεν μπορω αλλο τωρα!!!!

καταρχην,να σας πω για χιλιοστη φορα οτι δεν μπορω ναδω καμια φωτο απο το σπιτι..ειμαι ομως σιγουρη οτι ειναι κουκλια τα μωρακια ολα!καποια τα εχω δει απο φωτο στο φεις ετσι κ αλλιως,κ καποια live!!

Θου κ ο γιωργος ηταν με το κεφαλι κατω,αλλα κοιτουσε ψηλα,κ μαλιστα την ωρα του τοκετου,αλλα τον γυρισε ο γιατρος!το μονο θεμα ηταν μου πιεζε,μαλλον,απο ο,τι ελεγαν οι μαιες,ζωτικα οργανα κ γι αυτο,αν κ ειχα επισκληριδιο,ενιωθα κατι πονακια γυρω γυρω..ειχε κ το χερι τεντωμενο μπροστα!!!

ειλικρινα,δε δημιουργηθηκε καμια επιπλοκη,μη φοβασαι!!!

εγω παλι λεω αγορι θα κανεις!!

Αναστασια ανθρωπος εισαι!καποιες φορες θα πεις κ σταματα,θα φωναξεις κ λιγο,η Αννυ ομως ξερει ποσο την λατρευεις!με μια σου αγκαλιτσα,εχει ξεχασει κ φωνες κ νευρακια!!φιλακια!!

Χρυσα σιγα καλε την πατατα!!εγω δε θα διανοουμουν καν να κανω αναστροφη!!του χρονου αυτα!χα χα!Μπροστα κ οπου βρω!!!

Σισσιω περαστικα σας..τί να πω τωρα..κ εγω θα ειχα μουδιασει..αχ γρηγορα ολα να ειναι μια μονο αναμνηση κοριτσι μου..

για τα ρουχα που λετε..εδω κ λιγες ημερες ο γιωργος εχει φαει κολλημα με τα τζην!ανοιγει την ντουλαπα του κ φωναζει¨τζηηηηηηηηηηηηηηηην"!!κ θελει κ το παντελονι κ το μπουφαν που ειναι ανοιξιατικο!!!!ετσι του φοραω το τζην μπουφαν κ απο πανω το χειμερινο!!μιλαμε ετσι ντυνομουν στην εφηβεια μου καλε!!το λατρευω το μαγκακι μου!!!

τα ξεχασα ολα..βενη νευριασα που δε σας πηραν επαρκη ποσοτητα αιματος..βλακες!

παω να δω τί θα συμπληρωσω!θα ξαναγραψω,εεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...