Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Γειαααααααααααααααααααααααα...

Μπήκα για να σας πω οτι είμαι εδώ...

Θηλάζω και γράφω με το ένα χέρι.

Θου γράφω για να μη νομίζεις οτι δε σου μιλάω!!! :lol::lol:

Και φυσικά έχεις κορίτσι! Πάρτο χαμπάρι επιτέλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα ρε κορίτσια μου φάνηκε πανέμορφη όταν την πρωτοείδα! :x:x:x Αλήθεια!

Εκ των υστέρων κατάλαβα, από φωτογραφίες ότι ήταν πολύ στραβομουτσούνα :lol:

Χρύσα πρέπει να δεις πώς έχω έρθει σήμερα πανεπιστήμιο... Επειδή κοιμόταν η Μαρκέλλα στο καρότσι στην είσοδο όταν έφυγα, δε μπορούσα να πάρω τις μπότες μου και είμαι με ελαστικό τζιν και τα αθλητικά μου του τρεξίματος :oops: με μάυρο καλτσάκι :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα τη χοντρελα!!!!Περυσι δεν εκανες διαιτα ρε συ;;;τα ξαναπηρες;;;; :?:? !!!!

είχα χάσει 5 κιλά νομίζω, είχα φτάσει τα 58!!! και μετά με έπιασαν τα ψυχολογικά μου και πήρα 2-3, ήρθε και το μουντιάλ και καμμιά μπυρίτσα :oops::oops::oops::oops:

ξέρεις.....και τώρα 61,5 :o:o:o:o

Έρηηηηηη κουκλιί ο γαμπρός μου!!! :x:x:x:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η κοπέλα μου όταν γεννήθηκε δεν μου άρεσε :?

ενώ ο Λ. ήταν πιο όμορφο μωρό!!! :)

έχω ένα φίλο που έλεγε τι άσχημη κόρη που ήταν η 2η, τώρα που είναι έφηβη είναι ομορφούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας..ειμαι σχεδον καλα κ αυριο ερχεται το Σεμπινι σπιτι [smilie=blob1.gif]

Ο κασπερ σημερα εστειλε εμαιλ απολογιας...μια ωρα το διαβαζα..πολλα εγραψε...τον πηρα τηλεφωνο, τον λυπηθηκα...κοιμαται με την φωτο του Σεμπαστιαν κ οταν του ειπα οτι αλλαξα γνωμη κ δεν ερχομαι ενω ειχε ηδη υπογραψει, του ηρθε πολυ αποτομα...ουφ...Αχ δεν θα την γλυτωσω την Ουγκαντα το ξερω...

τεσπα αρκετα σας επρηξα...φτανει...

γενναει η Τονια???? αχ τι καλα!!

η μικρη της Γωγως τι κανεις?? δεν διαβασα τα προηγουμενα....

Λοιπον εμενα οταν γεννηθηκε ο μικρος δεν ηταν ομορφο μωρο...μετα ομορφυνε..ηταν μικροσκοπικο κ εμοιζε με καρτουν..σας βαζω φωτο να δειτε Αυτη η χοντρη με το χαλια μαλλι που το κραταει ειμαι εγω....

post-14333-13873936216369_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη τωρα το ειδα ρε συ.φτιαχνεις και homemade σούσι;;;Α πα πα!!!!νοικοκυρα ε,οχι αστεια. :mrgreen::mrgreen:

Καλα ειστε τρελες;;;Ολα τα μωρακια ειναι κουκλια. :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Φρανιτα μου!!Σιγα σιγα επανερχομαστε στους ρυθμούς μας!!!

Αντε να δω τον μικρο μου (νικόλα) γιατι μου χει λειψει τρελα.

Αφου εχει αρχισει και ρωταει (στη γλωσσα του) "Ποτε θα ρθει η μαμα απο τον Βασιλη;;;;",

οπου Βασιλης ειναι αυτος που τον κουρευει.

Και επειδη ο Νικολας δεν τον γουσταρει καθολου οταν ρωταει "που ειναι η μαμα" του λενε "πηγε στο Βασιλη" για να μην κλαιει που δεν τον πηρα μαζι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο!!! και εμενα αυριο ερχεται Ο σεμπ σπιτι..αν κ δεν περναει ασχημα με τη γιαγια κ τον παππου αλλα μαλλον εκεινοι τα εχουν παιξει λιγο....Θα καθαρισω απολυμανω αερισω αυριο το πρωι και θα ερθει...

εχουμε κ ταξιδι την Κυριακη για Κοπεγχαγη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη κούκλος και ο Κωστάκης!!!!!!!Πραγματικά πανέμορφος!!!! :x:x:x:x:x:x

Φρανιτάκι μου θα τον δεις κιόλας;;;; :?:?:?:? Δε φοβάσαι;;;;;

Καλέ μια χαρά ήταν ο Σεμπούλης..Και το μαλλί σου επίσης...Όσο για τα κιλά σου, δεν μπορώ να σε φανταστώ... :lol::lol::lol: Είσαι τόσο αδύνατη τώρα... ;);););););)

Ρε Παναγιώτα τι του λέτε ρε του παιδιού;;;;; :shock::shock::shock: Πόσες μέρες είσαι κομμωτήριο;;;; :?:?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αχ εγώ δε θα άντεχα τόσο καιρό μακριά από την Ιω.... :?:?:?:?:?:?

Το στεφάνι μου χάλια...Ανεβασε μέχρι 38,7... :cry::cry::cry: Του έδωσα ντεπόν, του έβαλα κομπρσούλες..Έπεσε στο 38 τώρα... :?:?:?:?:?:?:?:? Και οι διάρροιες συνεχίζονται... :?:?

Καλέ αλήθεια γεννάει η Τόνιααααααααα;;Συγχαρητήριαααααααα!!!!!!!Με το καλό!!!!Να της ζήσει η μπεμπουλίνα......... :D:D:D:D

Θου εσύ κάτσε ρε..Φέεεεεεεεεεεεεεεεεετττττττττττττττταααα...Θα γεννήσουμε μαζί σε 2 μήνες...!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Παναγιώτα τι του λέτε ρε του παιδιού;;;;; :shock::shock::shock: Πόσες μέρες είσαι κομμωτήριο;;;; :?:?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αχ εγώ δε θα άντεχα τόσο καιρό μακριά από την Ιω.... :?:?:?:?:?:?

Αστα..Αν ηταν λιγο μεγαλυτερος θα καταλαβαινε οτι τον δουλευουμε. :? Τι να κανω ρε συ,Ολα αυτα για το μωρο τα εκανα. τυχερουλα που γεννας Απριλη.Την καλυτερη εποχη!!!!!

Περαστικα στον αντρουλη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι στο σαλονι με κλειστη πόρτα και θορυβο(τηλεοραση ή μουσικη) και εμεις στο δωματιο με κλειστη πορτα.

Μεσολαβει ενας διάδρομος. Ε ,δεν κανουμε και πολυ θορυβο με τον μπεμπη.

τις πρωτες μερες εκλαιγε, μετα μαλλον το συνηθισε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώταααααα δεν ντρέπεσαι ρε να λες ψέμματα στο παιδί? :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

τον καημένο!!!! :x:x

Φρανίτα στην 2η φωτό, την κοντινή, ίδιος ο Κ. είναι ρε συ!!! φτυστός!!!

να σας βάλω και εγώ από τα 2 μου? μισό να τις βρω!!! .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ανοίξατε καινούργιο τρενάκι και φτάσατε και τόσες σελίδες?????? :shock::shock:

Λοιπόν η Θου το χει ρίξει στο περπάτημα σήμερα αλλα δε γεννάει. Τουλάχιστον το πρωί δε γεννούσε.

Εγώ έχω πονάκια αλλα δεν κρατάνε να το βγάλω από μέσα μου το βαράκι να ησυχάσω!!! ;)

Τι κάνετε? Ανασκόπηση στη γέννα? Ο Νίκος πάντως ήταν σίγουρα το πιο άσχημο απόοοοολαααα γιατί είχε 2 κεφάλια από τη βεντούζα. Τρομακτικό θέαμα ας μη το βάλω και σκιαχτείτε.

Παναγιώτα θεααααα... Ακούς εκεί στον Βασίλη...χαχαχ. Παλεύω να τον πάω στην κουνιάδα μου να τον κουρεψω αλλα δε θέλει ρε γμτ. Τι να σκαρφιστώ. Έχει κατσιάσει πίσω το μαλλί του από τον ύπνο.

Να σας πω??? Αύριο λέω να βάψω το μαλλί και η πεθερά μου λέει να κάνω υπομονή μετά τη γέννα. Μετά όμως πως θα αντέξει το βρέφος να κάνω εγώ ανταυγειες και βαφή??? 3 ώρες θέλει. Στο Νίκο το έκανα μετά από 3 μήνες και αυτό με διάλειμμα να πιει τσιτσί. Τι λέτε εσείς????Λετε να κάνω κακό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...