Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Ρε συ Μάγδα, εγώ έχω βαρεθεί να διαβάζω... και στο αντικείμενο μου δεν τελειώνει ποτε μα ποτέ μα ποτέ το διάβασμα... :oops: Θέλω να διαβάζω αυτα που γουστάρω και να πάω να μπω σε μια κουζίνα να σφάζω κρέατα και λαχανικά. Αυτο ειναι το ονειρό μου.. :mrgreen::mrgreen:

Νατασούλα και εγώ μελάτο του δίνω μόνο αν έχω δει την κότα να το γεννάει.... :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

Χρυσα εσυ εισαι ιντελεκτουαλ ρε συ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι Ερη τι να σου πω....

μεσα στην ιντελεκουαλια ειμαι...

παλια διαβαζα...τωρα εχω να διαβασω..ουυυ κατι χρονια..

νορμαλ βιβλιο ε που δεν υποτιμαει τη νοημοσυνη..οχι ελαφρολαικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη κάθεσαι πάνω από την κότα και περιμένεις να γεννήσει για να το πάρεις? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευτυχώς πάντως μου στέλνουν αυγά από το χωριό και δεν δίνω ποτέ αγοραστά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εγω τα λατρευω τα μαθηματικα.απο θεωρητικα μου αρεσει η ιστορια (αλλά από πηγές)

εχει κατι κοκκινιλες σαν ζωγραφισμενες.οχι σπυρακια.

τωρα ειδα τη φωτο.ναι τετοια εχει.

εγω παιδια 3 χρονια δε δουλευω ,ξέχασα και αυτα που ηξερα για την Πληροφορικη. :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥς ΜΠΗΚΑ...ΜΕ πετουσε εξω!

αχ μιλατε για μαθηματικα!

μπλιαξ μπλιαξ.....

εχω απολυτηριο με ολα τα μαθηματα απο18 και ανω και μαθηματικα εχω μ.ο 9...δηλαδη περασα απο το μ.ο των υπολοιπων.....

Παναγιωτα τι σημδια εχει?

Χρυσα αυτα ισως να μην ειναι απο αντιβιωση αλλα απο κατι που ισως να ειχες φαει εσυ ενω τον θηλαζες....συμβαινει στην αρχη με τις τροφες....εμ δεν υπαρχει το φιλτρο του πλακουντα.....

ετσι γινεται η Μ-Ι....

post-2469-13873936215451_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μου ο Νικολας εχει.

Απο αμοξιλ των 500.

Δεν μοιαζει με της Μ-ι. Ειναι σαν μικρες ζωφραφιστες μπιλιτσες.

Χρυσα παντως ηταν ομορφος μπεμπης!!!!Και τα ρουχαλακια του τρελα!!!!!!

Μαγδα το 77 εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα πολύ γέλασα με όλες!!! :lol::lol::lol:

εμείς πέρνουμε από έναν αγρότη στην λαϊκή της γειτονιάς, κάθε Σάββατο και έχει μαζί του και ένα λαπ τοπ και λέει στους πελάτες του να βάλουν τον αριθμό του αυγού (πάνω στο αυγό υπάρχει μια σφραγίδα με αριθμούς, υποχρεούνται να την βάζουν οι αγρότες αν θέλουν να πουλήσουν το προϊόν!!!) και να ελέγχουν αν είναι βίο και αν έχει ελεχθεί η παραγωγή από το κράτος!!!! :geek::!:

επομένως είμαστε σίγουροι ότι είναι καλά τα αυγά!!!!

αλλά και αλανιάρα να είναι η κότα δεν είναι καλό γιατί στο έδαφος υπάρχουν πολλές διοξίνες, τρώγοντας η κότα βγάζει διοξινάτα αυγά!!! :shock::shock::roll::roll::roll::roll::?:?:?

Μάγδα γιατί δεν το κάνεις ομελέτα να δεις αν θα το φάει? η μικρή μου σε κάθε μορφή το τρώει!!!! :roll::roll:

παίζω με τον Λ. ποδοσφαιράκι και τον νικάω!!!! \M/ \M/ \M/ :-bd:lol::lol::lol:

έβγαλα φωτό τον εαυτό μου στο πλάι, να δω πως είναι....δεν σας βάζω όμως την χοντρέλα!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Βικυ αυτα τα σημαδια ηταν απο το σεφιξιμ η σεφτοραλ, ετσι το λεγανε μολις σταματησε την αγωγη 10 μερες ενδοφλεβια το καημενο, φυγανε αμεσως.

Τα σημαδια που εκανε απο την αλλεργια στο γαλα ηταν σαν αυτα της Μαριας Ιωαννας απλα ηταν πιο αραια και μετα ξεφλουδιζαν και γινοταν εκζεμα και δερματητιδα

Το Αμοξηλ ειναι η πιο ελαυρια υποτιθετε αντιβιωση ρε συ...κανει ελαχιστες παρενεργιες

Βικυ μια απο τα ιδια..μαθηματικηα φυσικη χημεια..παντα χαλια...

αφου εκθεση εγραψα 17 στις πανελληνιες..

ειχα αρχαια 16,5, Λατινικα 18 και Ιστορια 15....και αυτο γιατι μια συνδιαστικη ερωτηση την εκανα μανταρα!!!

αλλιως θα ειχα περασει νομικη...

ε και το παιδαγωγικο καλο ηταν..αλαλ οχι για μενα..

ειναι στιγμες που μετανιονω..αλαλ δεν κρατανε πολυ..δεν ειμαι εγω γεννημενη για δασκαλα..ουτε για δικηγορος....

αν ημουν δικηγορος θα ειχα παει να δουλεψω σε καμια ΜΚΟ...θα ειχα πεθανει στην ψαθα δηλαδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσιαααααααααα...Μου έχετε λείψει πολλές... :x:x:x:x Χθες ήμουν χάλια και δεν μπόρεσα να ξαναμπω....Σήμερα είμαι με τη μικρή και με το σύζυγο, ο οποίος σέρνεται.... :(:(:(:( Έχει γίνει ένα με τη λεκάνη...Έχει κάνει πάνω από 10 φορές διάρροια και 5-6 εμετούς... :?:?:?:cry::cry::cry: Για πρώτη φορά στη ζωή μου έκανα ένεση στον άντρα μου.... :D:D:D:D:D:D:D Στην τύχη τη βάρεσα και αυτός έμεινε έτσι... :shock::shock::shock: Μου λέει "Πόσο ελαφροχέρα είσαι...Τίποτα δεν κατάλαβα"... :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και η μικρή μου έλεγε "Μαμά έκανες ένεση στον μπαμπά;;;", "Ναι" της είπα εγώ...Γυρίζει λοιπόν στον πατέρα της και του λέει "Μπαμπα τι έκανες στη μαμά;;" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λέτε να το είδε σαν τιμωρία;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Χθες όλη μέρα ήμουν τάβλα...Κρυάδες, κούραση..Είχα δέκατα...Η μικρή Duracell... :D:D:D:D Το βράδυ της έδωσα και 60 ml γάλα και δεν το έβγαλε... :D:D:D:D Μισή μέρα κράτησαν οι εμετοί της... :D:D:D Ευτυχώς...ίσως επειδή πριν καν καθιερωθεί από τον ΠΟΥ εμείς της είχαμε κάνει εμβόλια γαστρεντερίτιδας...Επέμενε ο γιατρός μας... ;););););)

Ερη μου συγγνώμη ρε που δεν απάντησα... :oops::oops::oops::oops: Το είχα αθόρυβο και τα είδα αργά....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον αγάπη....

Και ναι μωρή γέρασες..Πρέπει να κάνεις 2ο γρήγορα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x

Παναγιώτα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γλυκιά μου ευχαριστώ για το μηνυματάκι...Είσαι τόοοοοσο καλή...Επιτέλους θα γίνετε πάλι οικογένεια... :x:x:x:x:x:x:x:lol::lol::lol::lol:

Η Θούλη γέννησε;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αρτζι περαστικά στον μικρό.... :?:?:?:?:?

Χρύσα εγω 19 εβδομάδων ένιωσα το νινάκι..Αν και 2ο..Μην αγχώνεσαι... :x:x:x Επίσης, ο Τζεφ τι όμορφο νεογέννητο.... :x:x:x:x:x:x:x

Δε θυμάμαι άλλα να σχολιάσω... :?:?:?

Α, δε σας είπα..Αύριο έχω ντόπλερ και μετά γυναικολόγο...Ανυπομονώ.... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΥΥΥΦΦΦΦ!!!!! Γωγώ!!! Πόσο χαίρομαι που εισαστε καλά.. καλέ τι ενεση έκανες στον άνθρωπο?? Α τέλεια περάσατε του Αγίου Βαλεντίνου ε? Kinky!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε Γωγω..επιτελους!!!

μακαρη ρε περαστηκα να εινα ολα αυτα..να γινετε γρηγορα καλα!!!

τι ομορφο καλε..πανασχημο ηταν...με δουλευετε

εδω ειναι τη δευτερη μερα...την πρωτη τον βαλανε θερμοκοιτηδα για σταθεροποιηση αναπνοης και μου τον φερνανε μονο για 10 λεπτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω γι αδωρο του βαλεντνου του εκανες ενεση?

παλι καλα που δεν τον αφησες αναπηρο τον ανθρωπο....

Χρυσα κουκλι ειναι και τ στρογγυλο κεφαλι.....!

και καθαρουλης....!

οταν γεννησα και ειδα τπ μωρο η πρωτη σκεψη που εκανα ηταν οτι ειναι σαν κουνελι και οτι ειναι σχημο....

αφου μου λεει ο Π. "μωρο μου ειναι πολυ ομορφη"

και του απαντω " μπας και σου εδειξαν αλλο μωρο?..γιατι το δικο ας ειναι κακασχημο....ακι σου μοιαζει...χιχιιχ"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΥΥΥΦΦΦΦ!!!!! Γωγώ!!! Πόσο χαίρομαι που εισαστε καλά.. καλέ τι ενεση έκανες στον άνθρωπο?? Α τέλεια περάσατε του Αγίου Βαλεντίνου ε? Kinky!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αγάπη σου έστειλα και μήνυμα στο κινητό...Δεν το πήρες;;;; :?:?:?:?:?:?

Σήμερα του έκανα ένεση πριπεράν..Να σταματήσει ο εμετός...

Τώρα του έβαλα θερμόμετρο..Έχει 38,5... :cry::cry::cry: Το καμάρι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια με καισαρικη γεννηθηκε..επρεπε να εχει ολοισιο κεφαλι και να ειναι ροζουλι και

ομορφο..αυτος ηταν αδυνατο σαν γατι 3050, ειχε ολη την ωρα κλειστα ματια και κλαψουριαρικη μουρη και φυσικα ηταν κοκκινος και ειχε σημαδια ελαφρου ξεφλουδισματος- ειπανε οτι ηταν απο τον λωρο ποπυ ηταν τυλιγμενος..γεννικα οταν τον ειδα ειπα οτι ειναι ασχημο..και μαλιστα ρωτησ ατον Οδυσσεα εαν αυτο ηταν το μωρο μας..γιατι οπως θυμαστε δεν τον ειδα οταν γεννηθηκε.

Φυσικα μα δειτε φωτο που ειναι πιο μεγαλος..καμια σχεση...τι κανει το γαλα της μανουλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τι γλυκός!!! Πανέμορφο μωρούλι! :x:x:x

Παναγιώτα ναι, το 77.

Εγώ μικρή είχα κάνει αλλεργία στο ερυθροσίν...και το έχω άγχος για τη Μαρκέλλα. Γενικώς παίζουν πολλές αλλεργίες και στις δύο οικογένειες οπότε...δεν έχει από που να φυλαχτεί το μωρό μου.

Εγώ στο απολυτήριο έχω άθλιους βαθμούς. Νομίζω 14 έχω μ.ο. Τα είχα όλα γραμμένα εδώ [smilie=bootyshake.gif] :mrgreen:

Έρη ποτέ δεν είναι αργά! Ευκαιρία τώρα που πάτε Τορόντο να ασχοληθείς με αυτό που σου αρέσει πραγματικά ;) Έχεις βρει δουλειά εκεί"?

Παρεπιπτόντως πολύ σε ζηλεύω (με την καλή έννοια πάντα) που φεύγεις. Καινούρια αρχή σε καινούριο μέρος :ymdaydream: Γενικώς είμαι της αλλαγής. Η στασιμότητα με κουράζει...

Άργυ :o άσε το παιδί να νικήσει για να χαρεί! Ντροπή σου κοτζάμ γαϊδούρα :-p:lol:

Γωγούλα τέλεια που αναρρώσατε τόσο γρήγορα! περαστικά στον αντρούλη τώρα.

Ευκαιρία να βγάλεις και το άχτι σου με τις ενέσεις :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πλάκα κάνεις;;;;;; :o:o:o Αψεγάδιαστο ρε....Πολύ όμορφο νεογέννητο.... :D:D:D:D

Βικάκι είδες δώρο που του έκανα;;;; :lol::lol::lol::lol: Μωρή κι εσύ έτσι είπες στον άντρα σου;;;Το παιδί σου κακάσχημο;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μάγδα μουυυυυυυυυυ τα φιλιά μου... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μου κουκλάρα μου θεά μου, εχω αφήσει το τηλ σπίτι... :oops: πάλι.. :oops: αλήθεια σας λέω πριν την γέννα δεν τα εκανα αυτα ποτε.. δεν ξεχνούσα ποτέ τίποτα.. ασε που εφευγα στην τρίχα απο το σπιτι.. ενώ τώρα.. πάλι καλά που δεν μπαίνω στο τουτου με τις παντόφλες..

Χρυσα ειναι κούκλος ο Φοφο, που να εβλεπες τον δικό μου που ηταν κατακοκκινος σαν παπαρούνα και αδυνατος ... Χάλια ηταν το μικρούλι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καινούρια αρχή σε καινούριο μέρος :ymdaydream: Γενικώς είμαι της αλλαγής. Η στασιμότητα με κουράζει...

επίσης τα ίδια !!!!

Άργυ :o άσε το παιδί να νικήσει για να χαρεί! Ντροπή σου κοτζάμ γαϊδούρα :-p:lol:

είμαι δίκαιη χαχαχαχα!!!! βάζω γκολ και πατάω το κουμπί με τα παλαμάκια!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γωγώ περαστικά στο καμάρι σου!!!! :)

Χρύσα ωραίο μωρό :):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παίζω με τον Λ. ποδοσφαιράκι και τον νικάω!!!! \M/ \M/ \M/ :-bd:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol: φοβερο το emoticon το πρωτο!!!!!Μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!!!

Σιγα τη χοντρελα!!!!Περυσι δεν εκανες διαιτα ρε συ;;;τα ξαναπηρες;;;; :?:?

Γωγω θα δειτε τη μπεμπουλα αυριο;;;Τι καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν παμε καλα...τι μανες ειμαστε εμεις που βρισκουμε τα μωρα μας ασχημα;;;;;

μα ολες μας;;;;

αντι να τα βρισκουμε πανεμωρφα!!

Βικυ ειναι πολυ μουρη η δικη σου!!!!!

για φιλια και δαγκωματα!!!

Ερη μια απο τα ιδια..

αμα δεις φωτο ΠΧ και ΜΧ..διαστημικη διαφορα!!!

εκει που το νυχι το μαλλι και το μακιγιαζ ..και φυσικα το ντισυμο ηταν στη τριχα....

μονο τα τακουνια εμειναν- ενταξη οχι τωρα..ολα τα αλλα..ακομα και τα εσωρουχα..θυσιαστηκαν στο βωμο της ανεσης..

το οτι δεν κοωβ το μαλλι κοντο..ειναι γιατι δε μου παει και με βολευει να το μαζευω με κλαμερ...και μου λλει η μαμα οτι μοιαζω με του κατηχητικου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Βικυ!!! Και μενα έτσι συνοφρυωμένος ητανε και κατακόκκινος

n699307154_1789934_1309.jpg[/attachment:2y200tcv]

Αργυρώ και εγώ δίκαιη θα ήμουν χαχαχαχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

post-4408-13873936216257_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη η μυτη ειναι ιδια σχεδον σε ολ ατ μωρακια....χιιχ

η μαμα μου οταν την ειδε αρχισε να την κανει προς τα κατω....για να "στρωσει" οπως ελεγε!

τι γλυκος..και τι ηρεμος...!

κουκλι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερηηη..πεθαινω...τι κουκλι ειναι αυτο καλεεε...

καλα τα δικα σας τουλαχιστον ειχαν μαλλι..το δικο μου που ηταν φαλακρο;;;;

και με τοσες καουρες περιμενα να εχει τουλαχιστον το μαλλι του Φιλιππακου της Βενης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...