Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

se pio xwrio natasoula?

kai emnena ekei ta blepw na pane ...otan pane ...

emena me estelne h mama mou ston bolo sthn aderfh tou patera mou gia 10 meres to kalokairi alla panta erxotan kai me pernane stis 3-4 meres ....mou eleipe polu h mama mou kai eixa kai thn skasmenh thn ksaderfh mou na mou leei "egw exw mama esu den exeis" :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

thn dikiologo giati htan mikroterh mou 4 xronia .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδια καποια πραγματα τα παραβλεπω....

εχω πχ αστροτο το κρεβατι εδω και μερες..απο το Σαββατο..

δεν τιναζω πλεων τα σεντονια καθε πρωι- δεν εχω του κουραγιο να σηκοθω πλεων..μια στοιβα ασηδερωτα..κλπ κλπ κλπ...εχω το σερβιτσιο της κυριακης που δεν το εβαλα στη θεση του..λες και περιμενω τον ΦΟΦΟ να σπασει κανενα φλυτζανι και να τρεχω μετα...

και γεννικα ειμαι λιγο φεεετττααα..αλαλ ξεσκονισμα και ηλεκτρικη δεν γινετε να μη βαλλω...ο ΦΟΦΟ εχει αλλεργια και δε γινετε να ζει στο σκονη..

τεσπα...αυτα δεν τελειωνουν...

εχω φαει 4 μπολακια ζελε απο το πρωη και εχω σκασει....

δε θα εχω που να βαλλω το γεμμυστο μου!!

νατασουλα η μαμα μου φετος θα παιρνει τον μικρο τα ΣΚ στη χαλκιδικη....αλαλ εγω δεν θελλω ακομα...

θα μου λειπει το ζουζουνι μουυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη στην Αυλή

Τις περισσότερες φορές πάντως οι γονείς έχουν το πρόβλημα και όχι τα παιδιά, τα παιδιά συνήθως περνάνε καλά. Ο Μιχάλης φέτος μου ζητάει να τον στείλω κατασκήνωση αλλά δεν υπάρχει καμία περίπτωση φοβάμαι πάρα πολύ τις κατασκήνωσεις, οι ομαδάρχες είναι συνήθως 16-17χρ είναι δηλαδή και αυτοί παιδιά.......

Χρύσα όσο χρονών και να έιναι πάλι θα σου λείπει

Κάθε καλοκαίρι το ίδιο μου λείπει ο Μιχάλης, απλώς συμβιβάζεσαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou pw kati alla mhn me pareksigiseis

otan prwto piga sthn kabala pethana sta gelia pou exoun xwria auli kai dwmatia ...eipa upolipa meroi spitiou exoun ?

o kwtas an kai megalose mesa sthn kabala exei katagogh apo to sideroxori.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!

οι μερες της μαρμοτας σιγα σιγα τελειώνουν και απο αυριο θα επανελθουμε στα φυσιολογικα μας.

Γι'αυτο αν γεννησει η Θου να με παρετε τηλ ε;;;Επισης αν κανονιστει κατι παλι να με τηλ γιατι μαλλον δε θα μπαινω και πολυ μέσα.

Ρε θου τι κανεις;;; Αντε γεννα να δουμε και αν κερδισαμε το στοιχημα. :mrgreen:

Νατασουλα περαστικα ρε συ.Βαλε καμια μασκα το βραδυ με τα παιδιά καλου κακου.Το ονειρο λιγο τρομαχτικο ρε συ. :?:lol:

Ερη ωραιο το μπλογκ οπως το φτιαξες.εγω που με τα μαθηματικα εχω καλουτσικη σχεση θα τα καταλαβω αυτα τα βιβλια που ελεγες στη Μαγδα;;;επισης ο Α.Δοξιαδης ο συγγραφεας ειναι αυτος που ηθελε να δολοφονησει η Β.Παναγοπουλου;;;; :o:o

Αργυρουλα το τελειο μερος ρε σεις.Αλλα που βρισκεται;;;Για σκι θα πάτε;;;

Λοιπον οταν διαβαζω πως διαπαιδαγωγεις τα παιδια νοιωθω οτι τον Ν. τον εχω πολυ χυμα. :?:?:?

Ερχεται ο Γ. και μου λεει"ειμαι πολυ στενοχωρημενος" :(:(

Ωχ, λεω,τι εγινε;;;

Αποσυρθηκε ο Ροναλντο, μου λεει.

Εγώ : :shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: (και το μ... χτενιζεται)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως εγώ το θυμάμαι καλά ότι ηθελα συνέχεια να ειμαι με την γιαγια μου το καλοκαίρι.. Η και οπου αλλου, σε κανα χωριό, θαλασσα.. Μου άρεσε παρα πολυ.. ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΑΜΑ! :mrgreen::roll:

Χαχαχα, Παναγιώτα ναι ναι αυτος ο Δοξιάδης είναι, που τον κατηγορούσε η Βάσια ότι ειναι ο δολοφόνος του Ταχτση! :shock::lol: ειναι μαθηματικός και αυτος.. Φυσικα ναι θα το καταλάβεις το logicomix σίγουρα.. http://www.logicomix.com/gr/ :D:D

Αντε μπράβο που είσαστε καλα!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη ,τον ειδα στο διαδυκτιο τον Δοξιαδη.Αυτος ειναι.

Ρε τον ερμο!!!!Μαλλον εδωσε ολη του την ενεργεια στον Θειο Πέτρο και απο κοκό γιοκ

για αυτο η αλλη ηθελε να τον φαει. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σηγουρα...αμα δεν εχεις και αλλη λυση συμβιβαζεσαι..λες και ενα ευχαριστω που περνανε κατω απο οσο να ναι πιο υπευθυνη επιβλεψη.

εδω σκεφτομαι 4 μερες στην κλινικη και δε θα τον δω και τρελαινομαι...

Καλα στο οτι οι γονεις εχουν το προβλημα ειναι βεβεια..

αφου λεω του Ο..να αφισουμε τον μικρο στη μαμα μου ενα ΣΚ να κοιμηθουμε σαν ανθρωποι..και μου λεει πως δεν ειμαι ετοιμη ακομα..

ακομα και τη νυχτα που κοιμηθηκε κατω στην πεθερα μου ..ετσι οπως πεσαμε, ετσι ξυπνησαμε...και αφισαμ εκαι το φως ανοιχτο γιατι ημουν σιγουρη πως τη νυχτα θα ερθει πανω αλλα αυτος χεσηκε...κοιμηθηκε μια χαρα εκει...ξυπνησε 2 φορες, ηπιε γαλα και ξανακοιμηθηκε..και το πρωη ουτε που επτρεξε να με φιλισει..το σκατουλι...

χαχαχα

χαχαχα

Παναγιωτα αντρες!!!!

αλα εγω να πω την αμαρτια μου αυτον τον Ροναλντο..δε τον θεορω και κανεναν παιχταρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Νατασσούλα ναι εμεις οι μαμαδες την παθαίνουμε την κολούμπρα περισσότερο. Αν κρίνω από τον εαυτό μου, μια χαρά περνούσα στο χωριό. Αφου έπαιρνε η μανα μου τηλ να μας ακούσει και λέγαμε τη γιαγια οτι δε μπορούμε τωρα να της μιλήσουμε της μαμας, να πάρει το βράδυ που θα μαζευόμασταν στο σπίτι! :D

Απλώς θεωρω οτι είναι μικρούλα ακόμα... :roll::roll:

Εχθες η μικρή παρακαλούσε τη γιαγιά της να της δώσει κοκολάτα και η γιαγιά της παρακαλούσε εμένα. :shock::shock::shock: Πολύ σουρεάλ κατάσταση! :mrgreen:

Γεια σου Παναγιώτα μου! Άντρες τί να πεις... Εγώ το έχω πάρει απόφαση.. το μόνο που δε θα πάρω ποτέ απόφαση είναι οτι χάζεψα και παντρευτηκα γαυρο!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα αντρες!!!!

αλα εγω να πω την αμαρτια μου αυτον τον Ροναλντο..δε τον θεορω και κανεναν παιχταρα

:lol::lol::lol::lol:

Μ΄αρεσει μωρη τρελη που κανεις και κριτικη!!!! :lol::lol::lol:

Α , δεν εννοει τον Κριστιανο Ροναλντο τον Πορτογαλο που παιζει στη Ρεαλ αλλα τον Βραζιλιανο Ροναλντο. ;);)

Σισσιω οι γαυροι ειμαστε τα καλυτερα παιδια ρε!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολοι μαζι θα πάτε στο μέρος αυτό τον Μάιο Αργυρώ? :)

ναι όλοι μαζί είναι μια λίμνη στην Βαυαρία και πάμε τον Μάη γιατί θα έχει καλό καιρό, όχι για σκι Παναγιώτα, η φωτό είναι χειμωνιάτικη!!!! :lol::roll::roll:

Ερχεται ο Γ. και μου λεει"ειμαι πολυ στενοχωρημενος" :( :(

Ωχ, λεω,τι εγινε;;;

Αποσυρθηκε ο Ροναλντο, μου λεει.

Εγώ : :shock: :shock: :shock::evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: (και το μ... χτενιζεται)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με έκανες και γέλασα!!!!

Λοιπον οταν διαβαζω πως διαπαιδαγωγεις τα παιδια νοιωθω οτι τον Ν. τον εχω πολυ χυμα. :? :? :?

γιατί ρε συ τι κάνω? δεν κάνω κάτι το ιδιαίτερο ή το σημαντικό!!!

μήπως είμαι αυστηρή? :-? , λες να χαλαρώσω λίγο? :-?

επίσης Σισσιώ και τι που τους είπατε έτσι? γονείς είστε και μπορείτε να αλλάξετε την γνώμη σας όποτε θέλετε, όσον αφορά στο παιδί σας!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω οι γαυροι ειμαστε τα καλυτερα παιδια ρε!!!!! :D:D

συμφωνώ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-*

καλά εσύ πήγες και παντρεύτηκες βάζελο?!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

δεν τον ρώτησες πριν τι είναι? :shock::shock::shock::shock::shock:

.. το μόνο που δε θα πάρω ποτέ απόφαση είναι οτι χάζεψα και παντρευτηκα γαυρο!!! :twisted: :twisted:

[-([-([-([-([-(:-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτος δεν αποσύρθηκε ρε Παναγιώτα. Τον κάνανε απόσυρση!! :roll:

Θα σου έλεγα τωρα τι είστε οι γαύροι, αλλα έχε χάρη που σε συμπαθώ και παντρεύτηκα και έναν! :-w:-w:-w:-w:-w

Αργυρούλα, ναι αλλά δε μπορώ να παίρνω πίσω αυτό που λέω. Έχω λόγο! :mrgreen::geek:

Βέβαια στην προκειμένη περίπτωση δεν έδωσα εγώ το λόγο μου... :-?:-?:-?O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα δεν έχει βρεθεί ποιος σκότωσε τον Ταχτσή αλλά σκοτώθηκε ημιγυμνος ή γυμνος βαμμένος σαν γυναίκα και ειχε κάνει και sex απο οτι έδειξε η νεκροψία που λένε.. οταν ειχε γίνει το σκηνικό με το διαζύγιο, η Βάσια έλεγε ότι έχει στοιχεία πωε ο Δοξιάδης σκότωσε τον Ταχτση... αλλα δεν αποδείχτηκε ποτέ..

Αργυρούλα και εγώ νομίζω ότι ίσως να χαλαρώσεις λίγο.. καλά τα λες ότι πρεπει να κάνει δημιουργικά πράγματα ο Λουκάς στον χρόνο του αλλά δεν πειράζει και αν σε κάποια φάση δεν κάνει τίποτα δημιουργικό και χαζέψει τιβι και λίγο παραπάνω.. :roll::D

Εσυ καλέ Παναγιώτα μην συγκρίνεις, ειναι μικρός ο Νικόλας, κάτσε θα σε δούμε όταν μεγαλώσει, πάει σχολείο και τέτοια... :roll::lol::lol::lol:

ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΓΑΥΡΟΥΣ. ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΤΡΩΩ :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ και Ερη :-$:-$:-$[-([-([-([-(

Αργυρουλα ,οχι, δε σε βρισκω αυστηρη .σε βρισκω ακριβης σε αυτα που λες.Δλδ τηρεις παντα το πλανο σου.

Εγω ουτε στο θεμα του υπνου δεν εχω κρατησει ρουτινα ας πουμε.Εγω τον κοιμιζα 10 και μιση.Ηρθε η μανα μου και τον κοιμιζει 11 μιση και δε μπορω να της πω και τπτ.

Ερη λες ειναι μικρος ακομη ε;;; :?

Αφρο τι σε περμενει!!!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο γιατί να παρεξηγηθώ καλέ? Όντως για γέλια είναι τα ονόματα των χωριών :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα η αλλεργία στον Νικόλα από τι είναι ξέρετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Σειρά μου για πανεπιστήμιο και χαλάρωση στο πι-σι :lol:

Δε θυμάμαι αν σας είχα πει αλλά μέχρι να πάρουν τη Μαρκέλλα σε παιδικό σταθμό δουλεύουμε με τον άντρα μισή-μισή μέρα. Αυτός έχει την πρωινή βάρδυα κι εγώ τη μεσημεριανή. Τι δουλειά όμως να κάνειος σε 4 ώρες? :?

Θούλη με απογοήτευσες!

Περίνμενα αν όχι να έχεις ήδη γεννήσει, να σε έχουν πιάσει τουλάχιστον οι πόνοι! Να σου έχουν σπάσει έστω τα νερά! Κάτι τελος πάντων :-p

Δε μας είπες χτες ότι θα γεννήσεις σήμερα? Ψέμματα στις φίλες σου? :evil::lol::lol::lol:

Νατασσούλα, ναι σφιχτό το δίνω το αυγό. Δεν υποτίθεται ότι έτσι πρέπει? :roll: Σκεφτόμουν να βάλω στον κρόκο λίγο λαδάκι και να τον κάνω μικρά μπαλάκια που τις αρέσουν σχηματικά...Περαστικά :x

Έρη :o

ούτε εγώ δεν κάνω παρέα με τόσους μαθηματικούς!

Δε μπορείς να πεις όμως, είμαστε και γ$μ@ τα παιδιά :-B

Κι εγώ τα αγαπάω πολύ τα μαθηματικά. Στόχος μου όταν ήρθα ήταν να ακολουθ'ησω ακαδημαϊκή καριέρα αλλά πλέον το βλέπω πολύ χλωμό...

Ο άντρας σου τι δουλειά κάνει? Κι αυτός μηχανικός? Πού σπούδασες αλήθεια?

Άργυ, γιατί δεν πάτε κάπου πιο ...ζεστά? Εγώ Μάιο, να τελειώσω με το καλό την παρουσίασή μου, και λέω να πάρω τη Μαρκελλίτσα μου και να πάμε στη Σεβίλη που έπιασε δουλειά μια φίλη μου!

Αναστασία ...μην πέφτεις! :-*

Το θέμα φαγητό/ύπνος θα φτιάξει! Είναι θέμα χρόνου! Και τίποτα να μην κάνεις εσύ, η Άννυ κάποια στιγμή ΚΑΙ θα φάει ΚΑΙ θα κοιμηθεί!

Το θέμα απόψεις άντρα...μάλλον δεν αλλάζει οπότε άστον να έχει τις δικές του και έχε εσύ τις δικές σου.

Στις άλλες έχω να πω....

Μα καλά, ασχολείστε με ποδόσφαιρο :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o xristos kai h panagia!!!!!!!!!!!!

poso dynata klotsaei auto to paidi !!!!!!!!!!!

den mporw niotho arosth apo tis klotsies......kala den koimate katholou pia!!!!!!!!!!

Θα άκουσε που λέμε για ποδόσφαιρο! :mrgreen:

Δε χαίρεσαι βρε Άφρο? Εγώ που ήμουν και λίγο αγχωμένη χαιρόμουνα πολύ με τα κλωτσιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι Μάγδα είναι γεγονός τους πάω πολύ τους μαθηματικούς,

Αν δεν είχα και τις τεράστιες ανασφάλειες μου θα ήμουν εντελώς τετράγωνη..

Πέρασα ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ Συστηματα Η/Υ και μετά μπήκα στο Πολυτεχνείο μηχανικός η/υ. :geek::lol:

Μηχανικός είναι και ο αντρας μου μονο που σπουδασε στο London του Καναδά.

Πηρα κατεύθυνση Δίκτυα και τηλεπικοινωνίες και δουλεύω 10 χρόνια πάνω στα δίκτυα… :geek:

Ειμαι λίγο μεγαλούτσικη, δεν ειμαι σαν και σας τα νεούδια, ειμαι 35 χρονών.. στα 36.. :oops:

Ισως πρεπει να ξεκινήσω για δευτερο παιδι τώρα…. :oops:

Αφρο ο μικρός έχει την απλα του ρε συ στην κοιλιά σου και κάνει κωλοτούμπες!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα η αλλεργία στον Νικόλα από τι είναι ξέρετε?

Νατασουλα μου μαλλον απο την αντιβιωση. αλλα δεν ειναι και σιγουρο. :?

την αφησανε και εκτος ψυγειου και μπορει να χαλασε.

Επισης του εδωσε ο αντρας μου ροφημα σοκολατας με γευση φραουλα και μπορει να ειναι αλλεργικος στη φραουλα. τρεχα γυρευε δηλαδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα ναι! Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ μελάτο :roll: Δεν ξέρω και τι αυγά είναι αυτά που παίρνουμε εδώ :roll: Δεν είναι όπως στο χωριό μου που τις ξέρουμε τις κότες :lol:

Έρη ε όχι και μεγαλούτσικη! Δυο χρόνια με περνάς!

Απλά έχω καθυστερήσει πολύ τις σπουδές μου...

6 χρόνια το πτυχίο...3 το μεταπτυχιακό...5 το διδακτορικό :oops:

με το πααααασο μου :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τι σημαδια ακριβως εμφανησε ο Νικολας;;;;

παιζει να ειναι πιο πολυ απο την αντιβιωση παρα απο οτι αλλο..

Θυμαστε που σας ελεγα οταν γεννηθηκεο Τζεφ ειχε λεκεδες στο προσωπο και στο σωμα..απο την αντιβιωση ηταν..

κατσε να δω αν εχω καμια φωτ να μου πεις αν ειναι τετοιοι λεκεδες...

Εγω με μαθηματικα δεν τα παω καθολου καλα..για την ακριβια..δενε χω καμια σχεση..παντα ημουν τουβλο....

Ισως φταιει το γεγονος οτι ειμαι δυσλεκτικη ...

παντα τα πηγαινα καλα στα θεωριτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...