Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρω ειχε δικιο σε αυτο ο γιατρος σας..

και εμας τοτε που αρρωστενε συνεχεια μας ειπε πως ειναι παιδια- κυριως αυτα που πανε παιδικο που παιρνουν αντιβιωση- απο μικροβιακη μολυνση..

οποτε..

ανεφερο το στον παιδικο μπα κ αι κανουν καμια πολυμανση

Ερη μη λες χαζα..γραφε οσο θες..

σου χροσταω και συνταγες..δε σε ξεχασα..βρικα χτες τα κιταπια..αλαλ πρεπει να κατσω να τις δαχτυλογραφισω γιατι ειναι γραμμενα στο χερι σε κατι παμπαλαια τετραδια..χιλιοχριοημοποιημενα..και ολιγον τι λαδομενα- βλεπεις πειραματιζομουν

Θουθου παιρνω τηλ στω Ρωσικο να μαθω αν εχουν το συσκευη για τα καρυδακια..αλαλ δενε χει ερθει ακομα η ιδιοκτητρια

το ετοιμο χαζαρουχο το ξερω ρε..αλλα εμενα μου αρεσει πιο πυχτο και το κανω μονη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως κοιμήθηκα

Ήρθε ο Γ και μου κ....τριβότανε αλλά τον είπα

αλέ νυστάζω και κοιμήθηκα :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα τι να πω? την προηγούμενη φορά όλα τα γκρουπς είχαν στρεπτόκοκο!!!!

έχουν ένα πίνακα στην είσοδο που γράφουν τι ασθένεια υπάρχει σε κάθε γκρουπ!!!

έτσι είχα διαβάσει ότι κάθε γκρουπ την είχε!!!! :shock::shock::shock:

και αυτή την φορά η διευθύντρια θα μας ζητήσει χαρτί από τον γιατρό ότι ο Λ. είναι καλά πάλι πριν τον δεχθεί πίσω!!! :?, έτσι είπε στον άντρα μου!!!

την άλλη φορά μας είχε δώσει χαρτί αλλά κανείς δεν το ζήτησε!!!! :?

απολύμανση σίγουρα θα πρέπει να κάνουν γιατί υπήρχε και κρούσαμ γουρουνογρίππης!!!!

ε κάτι πρέπει να γίνει μάλλον!!!

επίσης ο Λουκάς πάει σχεδόν 3 χρόνια εκεί και έχει αρρωστήσει μόνο 3 φορές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη τι να πω..

μονο περαστηκα και μακαρη αλλη αρρωστια να μη σας βρει!!!

Μαρια δε ντρεπεσαι καλε...ιιι τετοια μερα και ειπες οτι νυσταζεις..φτου σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ γιατι κάνεις δίαιτα? πόσα κιλά εισαι? Αφου εισαι αδυνατη..

Καλύτερα να μην τρώς 2 βράδια την εβδομάδα μονο.. :x

αδύνατη δεν είμαι, σήμερα ζυγίστηκα και είμαι 61,7!!!! :o:o:o:o

πάααααααρα πολλά, πάντα ήμουν 53 ή 55!!!! και αφού γέννησα την 1η φορά πήγα και 56!!!

θέλω να φτάσω τουλάχιστον 58.....καθόλη την διάρκεια της ημέρας τρώω κανονικά ακόμη και λίγη κοκολάτα!!! :D

κορίτσια διαβάστε αυτό:

http://www.myworld.gr/site/content.php?artid=732262

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ρε συ Αργυρώ!

Βλέπουν την οθόνη μου σε λέω!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ανοιγω και βλέπω ενα μ... χαχαχαχα.. εδώ ο κόσμος χάνεται και το μου.. καλωπίζεται.. χαχαχαχαχαχα

:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ το θεμα καλλωπισμος ειναι συνεχεια αυτου που λεγαμε χτες για το μπανιο...

δυστιχως ειναι ηα ληθεια..ΑΛΛΑ εγω δεν μπορω την τριχα ..

επισης πολυυυ ωραιο μερος!!!!! Θα περασετε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, διάβασα γύρω στις 40 σελιδες που είχα χάσει, μα πόσα γράφετε πια :o:o:o:o:o

Είμαι χάλια και είμαι σπίτι, από την Κυριακή το βράδυ άρχισα να έχω ρίγος και να πονάει όλο μου το σώμα χθες ήταν η αποκορύφωση το βράδυ ανέβασα 39 πυρετό και έκανε 3 ώρες να πέσει. Σήμερα ευτυχώς είμαι καλύτερα μόνο δέκατα έχω και ευτυχώς σταμάτησε και ο πόνος. Αύριο λέω να πάω και δουλειά

Θου εγώ κορίτσι ψηφίζω :D:D:D Η φωτο τέλεια πάρα πολύ τρυφερή

Μπεμπούλης να σας ζήσει η ανηψία γερή και καλότυχη να είναι

Αναστασία τις πατάτες συνήθως τις πλένω αφού τις καθαρίσω εκτός και αν μου τις έχουν δώσει από το χωριό και έχουν πολλά χώματα οπότε τις πλένω και πριν

Ντουζ κάνω συνήθως κάνω κάθε μέρα το βράδυ εκτός από κάποιες φορές που πάω να κοιμήσω την Έλενα και με παίρνει και μένα ο ύπνος :roll::roll: Το πρωϊ πάντως δεν μπορώ με τίποτα :o:o:o:o

Δεν μας είπες για χθες στην Λένα τσάκισες όλο το γλυκό? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ζηλεύω πολύ πάντως που δεν ήρθα αλλά μάλλον είμαι πολύ γκαντεμω :(:(:(:(

Χρύσα 16η εβδομάδα είναι πολύ νωρίς για να ακούσεις το μωρό. Το φυσιολογικό είναι 19η-21η

Επίσης σταμάτα να είσαι τόσο υστερική με τις δουλειές για πραγματικά νομίζω ότι χάνεις πολλές από τις απολάυσεις της ζωής. Ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις το λέω με πολύ καλή διάθεση. Δυστυχώς όταν έχεις παιδιά το σπίτι δεν μπορεί να έιναι στην ίδια κατάσταση με προ παιδιών. Για τα μπαλκόνια πάντως εγώ φέτος σώθηκα με τις ζελατίνες που βάλαμε δεν λερώνονται καθόλου.

Αργυρώ περαστικά στον Λουκά, πως κολλάει ο στρεπτόκκοκος?

Επίσης περαστικά στην Γωγώ και την Ιωάννα και την Ειρήνη της Νατάσας

Έρη δουλεύεις ακόμα, πότε σταματάς?

Μιτσάκι πολύ χάρηκα με τα νέα σου σε έιχα στο μυαλό μου :D:D

Μαρία κούκλες οι κόρες και οι δύο :D:D Πως πάει η δίαιτα πάχυνσης έβαλες κανένα κιλό?

Λάλα μας έλειψες να μπάινεις πιο συχνα να μας λές κανένα γειά :D:D:D

Παναγιώτα σε είδα στο ύπνο μου είμασταν με τους συζύγους και κάναμε βόλτα με ένα μαύρο τζιπάκι έξω από ένα σχολικό συγκρότημα :?:?:?:?:?:?

Φρανίτα δεν ξέρω τι να σου πώ δύσκολη απόφαση...........

Μάγδα το αυγό πως τις το δίνεις σφιχτό? Αν το δοκίμαζες σε άλλη μορφή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου σταματάω την Παρασκευή και θα ησυχάσετε χαχαχα!

Αχ Αναστασία μου ξέχασα να σου ευχηθώ και εγώ για την μπεμπούλα, να σας ζήσει!!!

Συμπεθέρα πολύ ωραίο το μέρος που θα πάτε! Εμείς είπαμε τον Μάιο να πάμε Νέα Υόρκη... Δεν πολυ ψηνομαι αλλά θα πάω να δω.. Εχω πάει μια φορά στον ύπνο μου και ημουν λέει σε ενα πάρκο κοντά στην θάλασσα και επαιζα τέννις με τον Κοχλα.. τον ηθοποιό.. οτι ναναι... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..ακομα δε γεννησα :twisted: μα σημερα θελωωωωωωωωωωω

νατασουλα περαστικα ρε συ..πω πω..ιωση κολλησες?η ελενα καλα/>/θηλαζεις?ο μιχαλιος?

τρωω τρωω κ δε λεω να το κλεισω

αργι σιγα ρε συ μια ωρα τη ημερα δε ειναι τιποτα..για 6 χρ παιδι.. :?

μιλησε κανεις με γωγω?????ολα καλα η ιωαννα?

εγω πινω καφε..νυσταζω τρελα..

ξυπνησα 6,30 κ δε ξανακοιμηθηκα..πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα συμπεθέρα πραγματικά ότι νάναι!!!! :mrgreen::mrgreen:

Αμερική θέλω και εγώ να πάω, για διακοπές, αλλά μου την δίνει η διαδικασία στο αεροδρόμιο, αυτός ο έλεγχος!!!! :evil::evil::evil::evil:

λέγαμε για San Antonio, El Paso, Texas, έχει φίλους εκεί ο άντρας μου!!! :D

Θούλη εγώ είμαι κατά της τιβι γιατί δεν αφήνει τα παιδιά να ασχοληθούν με κάτι πιο παραγωγικό, να μάθουν κάτι ή να παίξουν!!!!

άντε ρε πήγαινε να γεννήσεις!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χρυσάκι με έκανες και γέλασα!

Αργυρούλα δεν έχω κανένα προβλημα με τους γονείς του άντρα μου. Αντιθέτως! Αλλά αν την πάμε στο χωριό θα κάνω να την δω 9 μέρες. Δεν είναι πολύ; Και εντάξει χέσε με εμένα. Το παιδί; 2,5 χρονών είναι μόνο. Να είναι τόσο καιρό μακρυά μας;

Όταν ήμουν μικρή έφευγα το καλοκαιρι μόλις έκλειναν τα σχολεία και γύριζα σπίτι μου 2 μέρες πριν. Πήγαινα στη γιαγιά μου. Επειδή το ήθελα, οχι γιατί με έστελναν οι γονείς μου. Δεν έχω πρόβλημα δηλαδη σε 3-4 χρόνια να τη στέλνω στο χωριό, αν το θέλει φυσικα.

Εγω δεν ξέρω πόσα κιλά είμαι. Δεν έχω ζυγιστεί από τότε που άρχισα τη δίαιτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη στο σπίτι δεν έχεις ιντερνετ??????

Θου δεν ξέρω αν είναι ίωση η κρύωμα, τα παιδιά τα έψω εξορίσει από χθες για να μην κολλήσουν αλλά σήμερα το απόγευμα λέω να τους πάρω γιατί νιώθω πολύ καλύτερα. Η Έλενα τις τελευταίες μέρες θηλάζει 2 φορές την μέρα (πριν φύγω για την δουλειά και όταν γυρνάω) και όσες φορές ξυπνήσει την νύχτα, συνήθως ξυπνάει 1.

Γιατρό πότε θα πάς?

Αργυρώ εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να κάνω λειζερ γιατί βαρέθηκα το ξύρισμα :evil::evil::evil::evil:

Κερί δεν έχω κάνει ποτέ γιατί φοβάμαι μια φορά δοκίμασα στα πόδια και το παράτησα στην μέση :o:o:o Πέθανα από τον πόνο λέμε, βασανιστήριο ήταν.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα περαστικά :x

επίσης λέγαμε και για Las Vegas χωρίς τα παιδιά, ποιός θα τα κρατήσει όμως δεν ξέρω!!! :?

Σισσιώ κατάλαβα, ναι 9 ημέρες είναι αρκετές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα γλυκές μανούλες!

Έχω να διαβάσω 8 σελίδες!!! :shock::lol:

Επειδή έχω και μαγείρεμα, απαντώ μόνο στη συμπεθερούλα μου, ότι στις 21 έχω Β' επιπέδου και να σου πω την αλήθεια, μου φαίνεται δε θα κρατηθώ να μη ρωτήσω φύλο!!!! :lol: Αν και χθες θα μπορούσα, γιατί κάναμε υπέρηχο, αλλά πραγματικά είχα τόση αγωνία, που δεν με ένοιαζε καθόλου!!! :? Θα δούμε... ;)

Αργυρούλα, περαστικά στον Λουκάκο, είδα έγραψες πάλι στρεπτόκοκκο; :(

Μπεμπούλης μου, να σας ζήσει το ανιψάκι!!! :D:D:D Τι όμορφα, και γρήγορα γέννησε η κοπέλα, όλα καλά!!! :D

Xρυσουλάκι μου, δε θέλω να στεναχωριέσαι, κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική... ΟΥΤΕ εγώ το άκουσα το μωρούλι για τα καλά, πριν τις 19 εβδομάδες κι ακόμα μη φανταστείς... Ψιλοφτερουγίσματα!! Και ΝΑΙ, κάνεις ΑΠΕΙΡΕΣ δουλειές, βάλε λίγο νεράκι στο κρασί σου!!! Έγραψες σαν μεγάλο γεγονός ότι έβαλες στο πλυντήριο ταψιά και κατσαρόλες;;; :lol: Εγώ ΠΑΝΤΑ αυτό κάνω!!!!!!! Στο πλυντήριο μπαίνουν ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

(μπαγιάτικα νέα σχολιάζω, ε; :lol: Απλά ξεκίνησα απ' την αρχή!!!) :lol:

I 'll back!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλιτσαααα!!!

Αντε ρε γεννα!!!

γιατρο ποτε εχεις;;;..δηλαδη δενε χεις κανενα συμπτωμα τοκετου;;;;..εντελως τζιφος;;;;

νατασουα μου περαστηκα ρεεεε...πωπω..ολος ο κοσμος αρρωστος!!!

Σισσιω ΕΙΝΑΙ πολλες μερες....και εγω δεν ξερω αν θα αντεχα τοσες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατρο παω αυριο να με βαλει χερι

ελεος θεωρουμε κ δευτεροτοκη..ποτε θα γεννησω???????????

το μωρο με εχει τρελανει στις κινησεις,.,

εχω κατι λιιιιιιιιγα πονακια περιοδου

αλλα οχι τιποτα σπουδαιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου περαστικά σου βρε συ! :oops: Εχω ιντερνετ ρε συ στο σπιτι αλλά την Παρασκευή ερχεταικαι η μαμά μου να μαζεψουμε πράγματα και γενικά δεν θα είμαι όοοολη μέρα στο πισι.. :mrgreen:

Θου, κανένα νέο από την κυρία δεν είχες? :shock: Μηπως αυτα τα πονάκια σημαίνουν την αρχή και σε πιάσουν πόνοι το βράδυ??? Αχ δεν ξέρω γιατί έγραψα κυρία… :shock: Αντε επιτέλους να δούμε τι θα είναι το ζουζουνάκι!

Ολοι μαζι θα πάτε στο μέρος αυτό τον Μάιο Αργυρώ? :)

Σισσάκι 9 μέρες εγώ δεν το έχω κάνει.. :roll: δεν θα πάθει πάντως τίποτα η μικρή κατά την αποψή μου σε σχέση με σας δηλαδή.. :oops: Εσείς πόσο θα κάτσετε στα Γιάννενα? Μπορει να γινει κάτι άλλο? Ας πουμε να πάτε να την πάρετε νωρίτερα??? :?:

Φρανίτα μου δες εδώ αυτό που είχες γράψει.. κράτα αυτό και ασε πίσω τα υπόλοιπα.. :x

«Λοιπον λοιπον...πηραμε την αποφαση κ φευγω για Ουγκαντα κοριτσια...Κλεισαμε ραντεβου κ θα παμε να κανουμε εμβολια σε 2 εβδομαδες...Εγω εχω 4 να κανω κ ο Σεμπ πρεπει να κανει τον Κιτρινο πυρετο..εγω το εχω κανει αυτο...

Δεν γινεται..δεν μπορω να παω Δανια κ να καθομαι μονη μου να περιμενω τις αδειες του κασπερ...βαρεθηκα...υστερα επαγγελματικα ειναι πολυ καλυτερα να παμε εκει, κ εγω πεθαινω για την Αφρικη...Εχω τους φοβους μου βεβαια αλλα θα προσεχω κ ολα θα πανε καλα...»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον Μιχάλη τον στέλνω τα καλοκαίρια στο χωριό με τους γονείς μου από τα 2,5.

Δυστυχώς δεν έχω άλλη επιλογή :(:(:(:(

Του Μιχάλη πάντως του αρέσει και παιρνάει πολύ καλά. Από τώρα με ρωτάει πότε θα έρθει το καλοκαίρι για να πάει στην Καβάλα. Επίσης πολλές φορές με έχει ρωτήσει γιατί δεν πάμε να μείνουμε εκεί, του αρέσει περισσότερο από την Θεσσαλονίκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη το 3 μέρες θα μείνουμε στα Γιάννενα. Το ΠΣΚ. Ναι μπορούμε να την παρουμε νώρίτερα. Το θέμα είναι οτι ο έξυπνος ο άντρας μου είπε στους γονείς του να τους την αφήσουμε και αυτοί τώρα περιμένουν... :evil::evil::(

Θου μου θα γεννήσεις!! Μη μου αγχώνεσαι! :x

Νατασσούλα περαστικά κουκλίτσα!

Χρυσάκι και σε σένα ήθελα να πω οτι πρέπει να χαλαρώσεις λίγο με τις δουλειές. Εγω πάντως αρχίζω και παραβλέπω.... πιέζομαι βέβαια, αλλά προκειμένου να έχω την ηρεμία μου μέσαι και μέσα στο σπίτι...τί να κάνω...;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...