Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

γιωτα 3 υδροχους θα εχω ρεεε

κ ο αντωνης υδροχοος ειναι

εκτος κ αν γεννησω μετα της 20

χρυσα αχ αυτα τα καρυδακια τα κανει κ η πεθερα αλλα οπως ειπες θελει το καλουπι του κ δε μπορει να βρει αλλα λεει..εσυ ξες που εχει?????????

α κ οσες θελετε να καραμελωσετε το ζαχαρουχο καλε υπαρχει ετοιμο..σε ρωσικο μαγαζι αν πας εχει ετοιμο

χρυσα το ξερεις ε?

σισσιω δε καταλαβα..ποσες μερες δε θα δεις το παιδι?κ γτ θα το πατε?για τις ιωσεις?

αναστασια μπανοφιιιιιιιιιιι

μιαμμμμμμμμ

εκανα τα μπιφτεκια..ε δε τρελαθηκα..αλλα δε θα φαω αλλο,εφαγα ενα κ εχω καουρες..με πειραζει ο κιμας..

μαγδα αφου αρχισε να τρωει θα το φαει το κροκο ρε

αυριο τι εχετε να κανετε?εγω γενναω.. :lol::lol::lol::lol: ]\

λενα πως περασατε?περισεψε κατι? :mrgreen::mrgreen:

αφρο οτι κανεις καντο πριν γεννησεις..

εγω του περασα οτι το μωρο θα κοιμαται μαζι μου θα πινει απο το αριστερο μεμε κ αυτρος το δεξι κτλ

κ οταν ξυπναει βραδυ φυσικα κ δε θηλαζω

παναγιωτα περαστικααα

μα πορτοκλαοπιτα?τι βρηκες ρεε

χαχαχα

φρα περαστιμα ρε..αφου δε εχει τι γριπη τελεια

οσο για τη ουγκαντα δε εχω λογια :?

βικυ μα πρωτη φορα του βαλεντινου..πωπωω

δε τη γουσταρωμια τη γιορτη

αργι ελπιζω αυριο να ειναι περδικι ο λουκας σου

μπεμπουλης να σας ζησειιιιιιιιιι

καλε σε 15 λεπτα?φυσιολογικα?πεμπτη δε ηταν να γεννησει?εγω παντως αυριο :lol::lol::lol::lol:

χρυσα ρε να μς τα λες να τα βγαζεις απο μεσα σου.

κ μη λες χαζα..16 βδ εισαι..αλλες ουτε το νιωθουν κ συ θες κλωτσιες?

ξεκολααααααα

το ενοωσες καθολου?

μαρια σε παραδεχομαι..ακου κει στο γαμο μονο εκανε δουλειες..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν μπορεις να κάνεις τίποτα γι αυτο τώρα κοριτσάκι μου. Στεναχωρέθηκες αρκετά και μην κατηγορείς τον εαυτό σου έτσι ρε συ.. Εισαι αδικη μαζι σου, το αδικο δεν αξιζει σε κανέναν ρε συ..

Βοηθησε λίγο το μικρό Σισσάκι να ανασάνει.. μπορείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα είσαι γαμώ τα παιδια! Δε σε παρεξηγώ, γιατί σε "ξέρω" ρε συ! Αλλά και να μη σε ήξερα πάλι δε θα παρεξηγούσα, γιατί έχεις δίκιο.

Απλώς πρέπει να το χωνέψω...

Έρη, Παναγιώτα ναι θα περάσει. Ελπίζω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα..αναρρωνω...θα φερω το Σεμπινι σπιτι την τεταρτη...νομιζω ο καυγας βοηθησε να γινω πιο γρηγορα καλα ;) ...

Αχ Αργυρουλα εγω δεν θελω να παω Δανια..αν ηθελα θα ημουν ηδη εκει..θα πηγαινα μονο επειδη ειναι καλα για το παιδι..αλλιως δεν μου αρεσει η ζωη στη Δανια...το θεμα ειναι οτι θα το συζητουσαμε διεξοδικα αν θα αλαλζε δουλεια να παμε Δανια η θα παραμεινει Ουγκαντα κ τελικα απο τα κεντρικα του εδωσαν 3 μερες καιρο να αποφασισει..Κ οταν με ρωτησε, σκεφτηκα οτι ειναι κριμα να παραιτηθει (κ η δουλεια στη Δανια που ειχε βρει ηταν προσωρινη) κ ειπα οκ για Ουγκαντα...αλλα το μετανιωσα στην πορεια... :? κ μετα ηταν αργα διοτι ειπε ναι κ δεν μπορουσε να το παρει πισω..

Οποτε τωρα πλεον η παω εγω, η δεν θα δει το γιο του μεχρι τον σεπτεμβριο που θα εχει αδεια...

Και πανω σε αυτα τα πισογυρισματα τσακωνομαστε...διοτι δεν ξερω τι με επιασε κ δεν θελω να παω...οκ υπερβαλλω (οχι σε ολα ομως) απλα αν νιωθω οτι δεν εχω επιλογη, νιωθω οτι με υποχρεωνουν, καταπιεζομαι κ το αποτελεσμα ....ουφ... :(:(

Και με εχει πιασει κ η στεναχωρια πως θα παρω το μωρο απο το περιβαλλον που εχει συνηθισει, απο τον παπππυ κ τη γιαγια...κ μετα σκεφτομαι κ που θα το παω...αχ..

Σισιω μου εισαι λιγο καλυτερα??

Η μικρουλα της Γωγως τι κανει?ειχατε νεα??

Αναστασια Μπεμπ να σας ζησει το μωρακι, και στα δικα σου!

Αχ κ δεν ειπα κ χρονια πολλα στη λενα...Πωπω..ειμαι λιγο χαμενη

Σες, Γιωτα, Θουλη, Μαγδα τα φιλια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Φραν μου!

Καταρχην χαιρομαι που εισαι κάπως καλύτερα..

Καταλαβαίνω τις αναστολές σου αλλά να σου πω την αλήθεια ειμαι σίγουρη ότι και εγώ θα έκανα αυτο που διάλεξες και εσυ.. Ενημερώσου όσο μπορείς, το ξέρω ότι το κάνεις ήδη, μπορει να σε κουράζουν όλα αυτα που μαθαίνεις τωρα και θα πρέπει να ακολουθήσεις αλλά θα δεις πως ότι δεν ξέρεις τώρα και σε τρομάζει, μετά θα το παίζεις στα δάχτυλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ΘΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ :x:x:x:x

Α ξέχασα... Εγώ πήρα ξανα το απόγευμα την Γωγω αλλα δεν το σήκωσε :oops: Μετα της έστειλα μηνυμα αλλά δεν απάντησε :oops::oops::-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eρη μου οντως ειμαι καλυτερα..απλα ποναει ο λαιμος μου τραγικα αλλα αφου δεν ειναι λοιμωδης μονοπυρηνωση που ηταν εππικινδυνη για το μωρο δεν ανησυχω....

Ουφ...ασε..εχω μιλησει μεχρι κ με τον διευθυντη της κλινικης του ΟΗΕ στην Καμπαλα...κ μου τα ειπε πολυ αναλυτικα...βασικα εκεινος υποστηριζει πως δεν υπαρχει κινδυνος, καποια μετρα προφυλαξης γενικα χρειαζονται κ μετα η ζωη ειναι φυσιολογικη..κ σημερα παλι με αλλον γιατρο μιλουσα...Γενικα οι γιατροι ολοι (ειδικοι τροπικςη ιατρικης) δεν μου εχουν πει τιποτα τραγικο αλλα αντε εμενα τωρα να με πεισεις που μου κολησε..

Οσο περναει ο καιρος σκεφτομαι χιλια δυο...ασε που μπορει να μην αρεσει κ στο σεμπινι εκει κατω..κανει κ ζεστη...ουφ.. :shock: ξερω γω..πολλες αλλαγες για το μωρο...

καλε εγω τωρα γιατι δε νυσταω..ευκαιρια ειναι που λειπει το μικρο κ το ματι μου γαριδα... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι η φώτο θεϊκή! Στο ξαναπα ε;; Δε θυμάμαι...

Το παιδί δε θα το δω, αααααν τελικά το πάω (γιατι ψαχνω τροπους να το αποφύγω), μια εβδομάδα.

Θα ανέβουμε στα Γιάννενα. Έχουμε κάτι υποχρεώσεις και δε μπορούμε να την πάρουμε μαζι, γιατι δε θα έχουμε καποιον να την κρατήσει,και είπε ο έξυπνος ο Παν τη μανα του να την πάμε στο χωριό και να πάμε να την πάρουμ την άλλη Κυριακή και τώρα το έδεσαν οι παππουδες της σχοινι κορδονι οτι θα την πάμε! :evil::evil:

Φράνι μου, δε θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά η αλήθεια είναι οτι δεν έχεις επιλογη. Απαξ και εκανες συμφωνία είναι δύσκολο να την πάρεις πίσω. :roll::roll::roll:

Γιατι δεν προσπαθείς να... παραβλέψεις λίγο τα αρνητικά και να δώσεις στα θετικά μια ευκαιρία;

Έλα μωρέ κάνε μια προσπάθεια... μη σε παιρνει απο κάτω.

Τί λέω και γω ε κορίτσια;; Βγαλτη σκούφια σου και βάρα με!! :oops::oops:

Η Καρολ μου έστειλε μνμ. Πιθανον να είχε δουλειά και να μην μπήκε.

Καλο βράδυ κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα και απο μενα.

Θούλη κοίτα να γεννήσεις αύριο... ναι;

Φρανίτα προφανώς δεν θες να πας εκεί. Σε τσιτώνω τώρα, αλλά εγώ όταν βάζω πολλά εμπόδια σε μια κατάσταση καταλαβαίνω πως δεν θέλω να το κάνω και αντιδρω έτσι.

Έρη χωράει αλλη μία μαθηματικός στην παρέα σας; Αν και δεν μετράει το παρελθόν μου πια. Μετά τα 5 χρόνια παραγράφεται...

Σισσιώ... μην βαραίνεις την ψυχή σου με περισσότερο πόνο. Καλά τα λέμε εμείς που είμαστε απ' έξω, αλλά δεν μπορείς να αλλάξεις κάτι...

Τα φιλιά μου σε όσες δεν ανέφερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κούκλες!!άλλξ μια υπέροχη μέρα ξεκινάει !! η μικρη μπηκε με κλάμματα στο σχολικό ..ξεσυνηθισε το πουλάκι μου!! ειναι μια τελεια τσαχπίνα!! φορεσαμε ενα ωραιο ριγε πολυχρωμο φορεματακι με την Χελοου Κίτυ ,ροζ καλσονακι και πανινα μποτακια φούξια με την Χελοου κίτυ (τα χα ουντ εμ εχουν την τιμητικη τους!!) και ηταν σα Γερμανακι!!! :lol::lol:

Μαρθα δεν σου επιτρεπω να γεννησεις στις 20 κυρία μου... 2 χρόνια τώρα δεν καταφέραμε να παμε στο παρτυ γενεθλιων ο ένας του άλλου!!! (για πέρσι φταις εσύ!!! :mrgreen: ) οχι να γεννησεις κ τη μερα που γέννησα την Κων !!! δεν θα δω ποτε τα παιδια σου να φυσανε κεράκια!!!!!!! :lol::lol::lol: σήμερα φιλενάδα προς αύριο θα γεννήσεις!!! αμα ημουν επανω θα ερχομουν να περιμενα στην αιθουσα με τον Αντωνη και τους δικους σου!!!!! κοιτα με το που θα σε πιασουν οι πονοι θα με στειλεις μηνυμα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!

είμαι μεγάλη γαϊδούρα

το πρωί που άνοιξα τα μάτια μου σκέφτηκα

"αμάν ξέχασα να πω χρόνια πολλά στη Λένα" :shock::shock:

και ξέρετε γιατί??

γιατί έψαχνα την τέλεια τούρτα, την τέλεια φώτο να στείλω

και από το πολύ το ψάξιμο δεν της είπα ούτε χρόνια πολλά

Χτες φάγαμε ένα τσουρέκι γεμιστό με σοκολάτα και απο πάνω

και άλλη σοκολάτα

Κορίτσια τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασίααααααααααα!!!! 6 ποστς σε μια σελίδααααααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και να'σουν η μονη!

Το μονο που φοβαμαι ειναι μην τελειωσει το τρενο πριν γεννησει η Θου κ μετα ποιος

μας σωζει?! :lol::lol::lol::lol:

Καλημερα!!!

Δεν γελαω...Ειμαι κομματια...Και απελπισμενη απο την κατασταση υπνος/φαγητο/αποψεις αντρα...

Και βαριεμαιαι!!!Πολυυυυυ βαρεμαρα μεσα σ'ολα...Κοβω φλεβες...

Μ'αρεσει ο Κανακης!Χθες τον γλυκοκοιταζα :oops::lol::lol::lol:

Αλλα ειναι κοντος... :P Λες κ αυτο ειναι το μονο προβλημα! :lol:

Πολυ γελαω..Μονη μου!

Α! Χθες πηγα στη Λενα...Καμια δεν ηρθε...Δυστυχως... :(

Δεν πειραζει...Θα ανοιξω θεμα "ειστε απαραδεκτες".. :lol::lol::P:P

Χρονια πολλα κ παλι βρωμιλακι μου! =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;;

εγω καλα

Η Καρολ επισης ειναι καλα...αλλα εχει παααρα πολυ δουλεια !!!!!

Σισσιω σε ειδα στον υπνο μου..ειμασταν λεει σε κατι χωραφια και καλλιεργουσαμε εκλεκτικε ςποικιλιες ζαρζαβατικων.

Παιδια επειδη ειμαι αυπνη και κουρασμενη πραγματικα δ εθυμαμαι να σχολιασω τιποτα αλλο!!!

Οποια μιλησει με τη ΓΩΓΩ ας τη δωσει τα φιλια μου και περαστηκα!!!

Α!!! Φρανι..εσενα ηθελα να πω....

Ευτυχως εισαι καλυτερα..οσο για τα αλλα που σκεφτεσαι..τι να πω..το σκεφτεσαι υπερεβολικα πολυ..

οτι εγινε εγινε...

καθε εμποδιο σε καλο πιστευω εγω..

καταλαβαινω τους ενδοιασμους σου τους φοβους σου ..τα παντα..

να ξερεις οτι τα παιδια προσαρμοζωνται πιο ευκολα σε αυτη την ηλικια κυριως γιατι δεν εχουν προλαβει να δεθουν με φιλους και τους ειναι ευκολο να κανουν καινουριους..

αμα ηταν ο Σεμπινι 7-10 ετων θα ηταν λιγο πιο δυσκολη η προσαρμογη γι'αυτον.

Οτι και να γινει παντως ευχομαι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας,

ο Λ. σήμερα είναι απύρετος, ο γιατρός μου είπε ότι μέχρι την Πέμπτη θα είναι τελείως καλά και θα μπορεί να πάει και στο σχολείο την Παρασκευή......εγώ θέλω να πάει την Παρασκευή γιατί έχω γυναικολόγο για το τεστ ΠΑΠ και δεν θέλω να τον πάρω μαζί, ήδη θα έχω την Ρέα!!!!

και ρωτώ τον γιατρό: πάλι? είχε την ίδια αρρώστια 2 μήνες πριν!!!!

κοιτά τον Η/Υ του και βλέπει ότι την ξαναείχε τον Δεκ και μου είπε ότι δεν είναι σαν την ιλαρά π.χ και ότι μπορεί να την περάσει και 4 φορές!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

απαπαπαπα δλδ κάθε 2 μήνες θα έχει στρεπτόκοκο? :shock::shock::shock::shock:

Παναγιώτα πως δεν βαρέθηκες ρε συ να ψάξεις το τρενάκι ένα χρόνο πριν?!!! :o:o:o και στην Θούλη δεν της άρεσε η γιορτή!!!! :roll::roll::roll::roll:

και πέρυσι ένα χρόνο πριν είχαμε χιόνι εδώ!!!!! :o:o:o:o έτσι διάβασα στο τρενάκι!!!! :shock::shock::shock::?:?

Χρύσα εσύ κάνεις γενική κάθε μέρα!!!!! :o:o:o:shock::shock::shock:

στην 2η εγκυμοσύνη το παιδί το νοιώθεις νωρίτερα αλλά όχι στην 16 εβδ.!!!

Σισσιώ πάλι καλά που έχετε και κάπου να αφήσετε το παιδί!!! τι να πούμε και εμείς? :?

επίσης γιατί να μην πάνε σε εκείνα τα παππούδια? γονείς του άντρα σου είναι!!!! :roll::roll::roll:

Φρανίτα μέσα σε 3 μέρες έπρεπε να αποφασίσει? :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

δλδ δεν ήξερε από πολύ νωρίτερα? μου κάνει εντύπωση!!!

πήγαινε και αν δεν σου αρέσει ή είναι δύσκολα για τον Σεμπ, φύγε!!!! :!:

επίσης η Νατασούλα πού είναι? :?:

Μαρία σωστή σε βρίσκω ρε με τις δουλειές!!!! :lol::lol::lol::lol::-bd

εγώ τελικά χθες έλαβα ένα κουτί σοκολατάκια! :D

Θούλη πήγες μια βόλτα από το μαιευτήριο σήμερα? :lol::lol:8-)

και πάλι καλημέρα σας!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Και απελπισμενη απο την κατασταση αποψεις αντρα...

και εγώ!!! :lol::lol::lol::?:?:?:?:? αλλά όχι απελπισμένη, μα κουρασμένη!!!! :?

σας είπα? δεν τρώω τα βράδια και χάνω 200γρ κάθε μέρα!!!! [smilie=wav.gif]:crazy::crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μαμά, σήμερα λέω να κρατηθώ (λέμε τώρα) και να μην γεμίζω ποστς..

Θα προσπαθήσω αν ακολουθήσω την τεχνική του σεντονιού..

Απλά ρε κορίτσια, στην δουλειά τον τελευταίο καιρό δεν κάνω απολύτως τίποτα και έχω μονο το μαμμυ.

Παιχνίδια δεν μπορώ να παίξω γιατί φαίνεται η οθόνη μου και δεν γουστάρω να δίνω δικαιώματα.. Ετσι είμαι όλη μέρα μέσα.. στο σπίτι το ίδιο.. ειμαι μονη μου και μολις κοιμάται ο μικρός ξαναμπαίνω… Συγνώμη ε! :oops::oops::oops:

Αθηνά δεν το ήξερα ότι εισαι μαθηματικός! Να πάρεις και εσυ το logicomix! Αν το ήξερα θα σου το εφερνα όταν συναντηθήκαμε. Φυσικά και εισαι ρε μαθηματικός, τι παραγραφές λές και τέτοια.. σουτ

ΓΩΓΩΩΩΩΩ!!!!! Πως είσαστε????? :dry::unsure::(

Αργυρώ ο Λουκάκος?

Παναγιώτα εσεις πως πάτε? Σε τι φάση είσαστε τώρα με την γρίπη?

Πως περάσατε χθες κορίτσια, πείτε ρε σεις! [smilie=3some.gif]:mrgreen:

Αφρο? [smilie=angel1.gif]

Φιλιά, εδώ θα είμαι [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη ε! :oops::oops::oops:

σε συγχωρούμε φίλη μας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πλάκα μας κάνεις? γιατί υπάρχει κανονισμός ή κάποιος νόμος που να λέει πόσες φορές ΠΡΕΠΕΙ να γράφουμε, ΠΟΣΟ και ΠΩΣ να γράφουμε?!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Ο Λουκάς έχει μια κοκκινίλα που ξεκινάει από τα μάτια και πιάνει μέχρι και το μισό των μάγουλων, ελπίζω να βελτιωθεί με την αντιβίωση, δλδ έχει ήδη αρχίσει η βελτίωση!!! :)

α επίσης κοιτάζει τηλεόραση τώρα, τι να κάνει ένα άρρωστο παιδάκι? τον αφήνουμε το πολύ μία ώρα κάθε μέρα τώρα που είναι σπίτι αλλιώς μόνο τα Σαβ/κα και μου λέει ο άντρας μου ότι δεν συμφωνεί με αυτό και το κάνω για να έχω την ησυχία μου!!!! :o:o:o:o:o

τι του λές τώρα?

εν τω μεταξύ προσχθές, την Κυρακή, πάω να ξαπλώσω και είχα δώσει "εντολή" να μην δει τηλ. αλλά να διαβάσει και ο άντρας μου του άναψε την τιβι για να "έχει την ησυχία του"!!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...