Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Γκαβωθηκα να διαβάζω τοσες σελιδες .... Βαλε ενα χερακι λε Σισσιω !!!

Αυτο πρεπει να ναι το θεμα http://www.mammyland.com/forum/10/2876?start=10

Δεν είναι αυτό το θέμα Λαλα. :roll: Και το φαντάστηκα οτι αυτό θα έβρισκες... :oops::oops::oops: Πρεπει να είναι παλαιότερο, όχι αυτό που είχε ποσταρει η ΑΡΓΩ.

Είμαι σίγουρη οτι το διάβασα κάπου εδω. Δεν έμπαινα παλιότερα σε άλλα φόρα. Μόνο στο μάμμυ. ;)

Τες πα δεν έχει σημασία. Αφού το επιβεβαιώνει και η Χρύσα οτι έχει ακουστεί τέτοια φήμη.

ΦΗΜΗ τονίζω και πάλι.

Τρις για να έχει κυρώσεις ένας γιατρός πρέπει να υπάχουν αποδείξεις. Τώρα αν κατηγορηθώ για συκοφαντία... σταυρώστε με! :oops::lol::lol::lol:

Αναστασί Α να γεια σου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α!Αννα δεν εχω ιδεα γιατι ποιος σου υπογραφει οτι αυτο που μπορει να νιωθεις ειναι επιλοχειος?

Αλλα νομιζω πως το 1ο εξαμηνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα σας!!! Τι κανετε???

Σισσιω αποκλειεται να το εκανε αυτο η μερεντα! :P

Το κακο ματι θα εφταιγε!!!Μην μου κακολογεις τη μερεντονουτελα μου κ στενοχωριεμαι! :lol:

Ρε συ Αναστασί σου λέω με πήγε τσιρλιώ! :lol::lol::lol: Έμεινα στην τουαλέτα! :lol::lol: Με είχε λούσει κρύος ιδρώτας και έβλεπα πεταλουδίτσες κίτρινες, κοκκινες, πρασινες και μπλε. :oops::oops::oops: Είχα να φαω καιρό γλυκό, υποτίθεται οτι πριν με βρουν τα εφτα κακα της μοίρας έκανα και δίαιτα! :shock::oops::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αναστασί σου λέω με πήγε τσιρλιώ! :lol::lol::lol: Έμεινα στην τουαλέτα! :lol::lol: Με είχε λούσει κρύος ιδρώτας και έβλεπα πεταλουδίτσες κίτρινες, κοκκινες, πρασινες και μπλε. :oops::oops::oops: Είχα να φαω καιρό γλυκό, υποτίθεται οτι πριν με βρουν τα εφτα κακα της μοίρας έκανα και δίαιτα! :shock::oops::roll::roll:

=))=))=))=))=))=))

Κατι αλλο σε πειραξε! Επιμενω!!!Η μερεντα ειναι το νεκταρ των....Λιχουδων!!! :lol::lol:

Ε δε βαριεσαι?Θα εχασες μισο κιλακι ετσι χαλαρα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τωρα εισαι οκ?Περα απο την πλακα!!!!!

Επισης για αυτο που ελεγες οτι διαβαζουμε κλπ...Ουτε εγω διαβαζω πολλα βιβλια..

Αλλα οταν κατι με απασχολει πολυ(πχ διατροφη,θηλασμος) προσπαθω να μαθω...Να βρω ακρη...

Πιο πολυ απο ιντερνετ γτ στα βιβλια εχω ξαναπει οτι τα τελευταια χρονια προτιμω να ταξιδευω με ρομαντζα!

Αλλα αυτο που διαβαζω του παπαβεντζη για τη διατροφη ειναι παρα πολυ ευχαριστο στην αναγνωση!

Θα διαβασω κ το αλλο μετα...

Με την Κατρινα ειχαμε μια καλη επαφη αλλα λογω δουλειας κλπ εκεινης κ αμελειας δικης μου

ψιλοχαθηκαμε εδω κ καναδυο μηνες!

Παντως ηταν πολυ καλα!Ερωτευμενη με συζυγο,ανανεωμενη με τον εαυτο κ τη δουλεια της κ φυσικα τρελλαμενη με την Αλεξ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασί για γενεθλια και γεννες ανέβηκα αλλα ετυχε και επεσα στη περιπτωση .

Καλα μιλαμε ποσο πισω με πηγε αυτο το θεμα με τα εμβολια ... Τι εποχες !

Η Σισσιω φανταζομαι εννοει πως αν εγω,εσυ ,η γειτονισσα κλπ ΔΕΝ κανουμε εμβολια,οι αρρωστιες

μπορει να βρουν προσφορο εδαφος να δρασουν κ τελικα να εξαπλωθουν!Ετσι το συνολο του πληθυσμου

θα υποστει τις συνεπειες δικων μας αποφασεων!

Επαναλαμβάνω ... Αφου το συνολο του πληθυσμου εμβολιαζει το παιδι του για να το προστατευσει , τοτε η ασθενεια θα εξαπλωθει στα παιδια που δεν εχουν κανει το εμβολιο . Τι σε ενδιαφέρει εσενα αν υπάρχει εξαρση πχ ιλαρας αφου το παιδι σου ειναι εμβολιασμενο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα σπιτι ,ειχαμε βγει βολτα απο το πρωι .

λαλα μου χαιρομαι που σε βλεπω εδω μεσα παλυ .

κοριτσια ξερει καμια σας να πλεκει ? μου καρφωθηκε να μαθω για να κανω καλστσακια ζακετακια και πουλοβερ ....η μαμα μου λεει οτι ειναι λιγο δυσκολο ... :(

πηγαμε βολτα απο το θυσιο και ειδα κατι πλεκτα ζακετακια και ξετρελαθηκα ...πηρα ενα για τον μανωλη και θα ηθελα να μαθω να κανω και εγω !!!

νομιζω οτι μιλατε για θεμα στο παρενσ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!

Τσάκισα τη μαρμελάδα μου και στάνιαρα μετά τον απογευματινό ύπνο!!!

Σήμερα έχει η Κων/να και η Αλεξ της Κατρίνα και άυριο η μικρή της amanda.Όλα μαζί είχαν γεννηθεί τα πουλάκια μου!!!

Για την Πατσουρου είχαμε συζητήσει σε κάποιο τρενάκι. Η Γιώτα είχε πει πως σε κάποια φίλη της το κάνει. Εμένα προσωπικά ποτέ δε με πίεσε στο να πάρω κάποια απόφαση σχετική με τα εμβόλια. Πάντα μου ανέλυε τα υπέρ,τα κατώ και τελικά την απόφασή την πήραμε εμείς ως γονείς. Την ευθύνη την έχουμε εμείς για τα παιδιά μας και κανείς άλλος.

Ξέρω επίσης πως εδώ στη Θεσ/νίκη γιατροί από νοσοκομείο με παιδιατρική κλινική τα έχουν μαζί της γιατί προτείνει τον μη εμβολιασμό.

Ξαναλέω όμως η ευθύνη για το παιδί ΜΟΥ ποιανού είναι...;

Ξέχασα η κακομοίρα τί άλλο ήθελα να γράψω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ακριβως θυμαμαι ειχατε πειε εσυ και η μαρια τοτε Νατασακι απόσο θυμαμαι..

Ναι ειναι γεγονος την ευθυνη την εχει παντα ο γινιο ςκαι αυτος αποφασιζει..στην τελικη αμα ο λογιστης δεν υποβαλλει τη φορολογικη δηλωσει..την ευθυνη την εχει ο υποχρεως...να θυμηθω και το τι σπουδασα!!!

χαχαχα

Λαλα ημουν μελος τοτε..γραφτηκα τον Σεπτεμβρη η τον Οκτωβρη του 2008 οταν εμεινα εγγυος στον ΦΟΦΟ..απλα τοτε περισσοτερο διαβαζα και ενημερωνομουν παρα συμμετειχα..

αρχησα να συμμετεχω λιιιιγο πριν γεννησω.

Και μη γελασετε τι διαβαζα,,,,ειχα κανει εντρυφη στα θηλαστρα..αυτο με εκαιγε...βλεπετε το ειχα δεδομενο οτι ο θηλασμος ειναι πφφφ..ευκολος- τρομαρα μου και κουνια που με κουναγε

Αναστασι ειμαι καλυτερα ναι δενε χω παραπονο..εχω κανει βεβεια πλυγη στη μυτη απο τα φτερνισματα..και με εκνευριζει ο γιος που δεν τρωει...αυριο θα τον ζυγησουν και θα δουμε..

Σισσω μηπως ηταν λιγμενη η μερεντα;;;;

Ρε παιδια μολις μου εκανε πρασινα κακα...και δενε φαγε κατι πρασινο εκτος απο ενα μηλο χτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αφροδιτουλα και μενα με ειχε πιασει ενα φεγγαρι αλλα εκανα δυο σειρες και το σταμάτησα ! Εγω μονο βελονάκι χοντρο ξερω με δυο βελονες μου φαινετε δυσκολο αν και λενε οτι ειναι πιο ευκολο . Εχει οδηγιες στο ιντερνετ αν ψαξεις αλλα μπορεις να πας και σε μαγαζι που πουλαει τετοια ειδη και θα σε βοηθησουν πολυ .

Νατασσουλι τι κανουν οι νεραιδες σου ? Πως τα πατε ?

Δεν σας ειπα ...ειμαι χαλια με βροχιτιδα , βηχα και το κακο μου το χαλι . Γιαυτο και με βλεπετε σημερα ολη μερα ον λαιν , ανελαβε ο ερωτας τη μικρη και γω ξεκουραζω το γερικο κορμι μου σερφαροντας :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λαλα περαστηκα ρε...πως τα καταφερες ετσι;;;;;

Αφρο σηγουρα υπαρχουν βιβλια...

εγω εχω πλεξει μονο ενα κασκολ στη ζωη μου..δε θυμαμαι καν πως μπαινουν οι θηλες στη βελονα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βελονακι ξερω ....ευχομαι να ειναι σαν το ποδιλατο εχω χρονια να κανω :lol::lol::lol::lol:

το βελονακι μου ηταν πανευκολο ....

αυτο κανω τωρα ψαχνω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σες ίωση ειναι τα πρασινα κακα .

Τρις μεχρι και τον 1ο χρονο εχει ακουστει για επιλοχειο ...

Εγω δεν ξερω ουτε ποδηλατο οποτε καταλαβαινετε την κατασταση μου !!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι δεν ξερεισ ποδηλατο!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω ξερω οτι ενθουσιαζομαι και μετα μου περναει ...αρα θα περιμενω να μου περασει :lol::lol::lol::lol::lol:

ετσι την εχω πατησει καθε φορα που θελω να αρχισω ενα χομπι ....

πριν κατι χρονια ηθελα να ξανα κεντισω ...πριν ενα χρονο να κανω σκραπμποκιν .....ασε ολλα τα παρατησα ...κλαιω ακομα τα λευτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ..μονο αυτι μας ελειπε...απο ποιον κολλησε παλη;;;;

αντε να δουμε..προς το παρον δεν εχει αλλα συμπτωματα

ευτυχως αυριο εχουμε ουτως η αλλως γιατρο αλλα αμα ειναι ιωση δε θα μας κανει το εμβολιο..παλη...

Γιατι δε μας κανει εμβολια αμα εχει το παραμικρο σοβαρο συμπτωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ να μαθεις να πλεξεις και για εμας!

και εγω θα ηθελα να μαθω...προσπαθησαν αλλα μαλλον δεν το κατεχω το θεμα...!

ποδηλατο δεν ειχα ποτε.....εμαθα κατευθειαν μηχανακι....νομιζω αν το φανταζοταν αυτο η μανα μου θα μου ειχε παρει ποδηλατο απο μηνων....ευτυχως για ολους πηρα αυτοκινητο συντομα!

Λαλα σταματισαν οι σφαγες στο μαμμυ περι θηλασμου...!

ολα κυλουν ηρεμα!

η μικρη σου καλα?

περαστικα απο την βροχιτιδα....

ποναει το αυτι μου και ο λαιμος μου.....!

αχ

θουλη κι ολας?

να σου ζησει ο κουκλος σου!

και ο μεγαλος..

πες πες λεπτμερειες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τη Θουλιτσα!!!

Πως ειστε αγαπουλα?????Πες τα ολα!!!!!!

Τι κανετε οι υπολοιπες?

Λαμπρινουλα μου εγω δεν το εχω σκεφτει για τα εμβολια...Περασε κ δεν ακουμπησε στο μυαλο μου! :P

Εχω κανει απειρες προσπαθειες(προ Αννυ εποχη) να μαθω να πλεκω!

ΠΟΤΕ δεν τα καταφερα...Ολο λαθη εκανα κ ηταν μαπα!Πολυ σφιχτο,πολυ χαλαρο...αι στο καλο!

Ειχα ζηλεψει απο αυτες στο χολυγουντ κ στις ταινιες! :lol:

Αφρο κ εσυ? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΣ..γιωτα μου να χαιρεσαι τη σουηδεζα σου...

πολυχρωνη κ πολυχρωμη..ευχομαι γρηγορα να γυρισετε στη πατριδα σας κ να τα λεμε συχνα.. :P:P:P:P

παπακι μου να χαιρεσαι τη ζουζουνα σου..μα ποσο με αντιγραφεις :lol::lol::lol::lol:

κριμα που δε συναντηθηκαμε στη κλινικη γτ μου

να ειναι παντα γερη κ καλους θηλασμους να εχετε..κ φυσικα να ειναι υπναραδικο :P:P

κοιμουνται τα σπλαχνα μου οποτε θα κατσω να σας πω τη εμπειρια μου..ελπιζω να προλαβω μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα καλέ ποτε προλαβες? Αλλες κάνουν τουλάχιστον μια βδομάδα να μπουν, εσυ ομως μας σκεφτεσαι κοριτσι μου ε? ΣΑΓΑΠΑΜΕ!!! ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΙΣ ΑΝΑΠΝΟΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

η Έλενα είναι ακομα χάλια, ξεκινήσαμε και αντιβίωση χθες γιατί άρχισε να έχει πολύ βήχα και σιρόπι για το βήχα. Πυρετό δεν κάνει άλλο τόσο υψηλό αλλά 38. Το κακό είναι ότι έχει πάρα πολύ βήχα και κάνει εμετό από τον βήχα :(:(:(:(:(:(:(:( και φυσικά δεν έχει καθόλου όρεξη δεν θέλει να φάει τίποτα. Αχ΄πότε θα στρώσει το πουλάκι μου, τυραννιέται και δεν μπορώ να την βλέπω έτσι :cry::cry::cry::cry:

Γιώτα να χαίρεσαι την νύφη μου πολύχρονη κι ευτυχισμένη να είναι και να την καμαρώσουμε και νυφούλα :D:D:D:D:D

Παπάκι να χαίρεσαι την χουχουλίνα σου :D:D:D:D:D

Άφρο εγώ είχα αγοράσει αυτό το βιβλίο http://www.ebooks.gr/book/502

Μαρία μια χαρά τα είπες του πεθερού, κρυφά από την πεθερά ήρθε ή το ήξερε??????

Σισσιώ περαστικά και πάλι στην μανούλα σου, πολύ χαίρομαι που είναι καλύτερα τα πράγματα

Αναστασία η συνταγή που έβαλες δεν ανοίγει :?:?:?:?

Ιουλία αν βρείς κανένα καλό κεικ με πορτοκάλι θέλω κι εγώ συνταγή

Για την Πατσούρου είχε γίνει θέμα εδώ το θυμάμαι κι εγώ, αλλά όπως λέει και η Νατάσα εμείς αποφασίζουμε για τα παιδιά μας............

Λαλα πολύ χαίρομαι που σε διαβάζω στο τρενάκι:D:D:D:D

Θου για πες πως είναι τα πράγματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...