Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέραααααααα!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά και καλά στην Κωνσταντίνα μας!!!

Πολύχρονη να ναι Γιώτα μου και να σας κάνει πάντα περίφανους!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Έχω και νέαααααααααααααααααααα.....

Γέννησε το παπάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα το πρωί!!

Ένα θα σας πω, την πιάσαν οι πόνοι στις 4 το βράδυ και γέννησε στις 7 παρά τέταρτο. Στο αυτοκίνητο θα το έβγαζε....

Η γιατρός δεν την προλάβαινε και τελικά γέννησε με τη συνεργάτη της που εφημέρευε στη Γενική.......

Να σου ζήσει Μαράκι!!! Όλα του κόσμου τα καλά να χει και να ναι υγιής!!

Καλούς θηλασμούς να έχετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

μαρια μια χαρα του τα ειπες του πεθερου αν και νομιζω οτι τον κακομοιρη τον σερνει απο την μυτη η πεθερα :roll::roll::roll::roll::roll:

εμεις σηκωθηκαμε νωρις πηγαμε εκκλησια

εκανε και τον σταυρο του,καπως ακανονιστα :lol::lol::lol: και ναι επιτελους κοινωνισε μονος του χωρις να τον κραταμε και να κλαιει

αχ μεγαλωνει το μαναρακι μου.............

γεννησε και το παπακι????? να της ζησει η μπεμπουλα γερη και τυχερη να ειναι!!!!!!

γιωτα να χαιρεσαι την κωνσταντινα σου να ειναι πολυχρονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

αμα σας πω τι ωρα ξυπνησε ο μικρος...10.30!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

αφου ηπιε γαλα στις 7.30 και πεεσε ξερος παλι :)

εχθες του εδωσα πιτσουλα που εφτιαξα ειχαμε παρεα και ξετρελαθηκε το μωρο μου!! :D:D:D

εφτιαξα και μια σοκολατοπιταααααααααααααααααααααα μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!

και το μεσημερι φαγαμε σπιτικα μπεργκερ...καλα γουρουνα εντελως.. :oops::oops::oops::oops:

μετα θελω και να αδυνατισω.. :oops::oops::oops::oops:

καλε γεννησε και η μαρια???????????????

τι καλα ευκολα και γρηγορα!!!μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):)

φιλεναδα να χαιρεστε την κωνσταντινα!!!!!!!!πολυχρονη και γερη και ευτυχισμενη να ειναι το μαναρι μου!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):)

μαρια καλα τα ειπες..ε,μα... :evil:

αντε ο μικρος [πηγε στο παρκο με τον κωστα και εγω θα σιδερωσω με το σιδερο της μαμας το απλο..αντε α δουμε ποοοοοοσο πιο χρονοβορο θα ειναι???

ααα το αποφασισα κιολας..θα το φτιαξω τελικα γιατι οτι και να παρω ο 100ρικο θα φυγει μαζι με σιδερωστρα και δεν θα ειναι και τοοσο καλο οσο αυτο..οποτε ;)

ααα και ο μικρος ειναι κουκλακι!!!! της μαρθας ντεεε το φρεσκο!!! :lol::lol::lol::lol:

αντε πaω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! :x

Εχθές το απόγευμα έφαγα 2 φέτες ψωμί με βούτυρο και μερέντα και ήπια και γαλλικό καφέ με γάλα, μετά πήγαμε με την αδερφή μου να δούμε τη μαμα μας και μετά πήγαμε σινεμά, γυρίζοντας σπίτι με τα πόδια άρχισα να μη νιώθω καλά.

Με πείραξε η μερέντα και έβγαλα όλη τη νύχτα στην τουαλέτα. Ακόμα είμαι χάλια... :oops::oops::oops:

Είδαμε με την αδεφή μου το "ο λόγος του βασιλιά" και μας άρεσε πάρα πολύ! ;)

Ρε κορίτσια σας διαβάζω και ντρεπομαι κάποιες φορές... ενημερώνεστε τόσο πολύ σε θέματα μητρότητας που καμια φορά αναρωτιέμαι αν μεγαλώνω σωστά την κόρη μου μη έχοντας διαβάσει ούτε δύο σελίδες απο ένα βιβλίο.

ΟΚ έκανα εξελικτική ψυχολογία στο πανεπιστήμιο (που μου άρεσε και πολύ με 8 και 9 τα πέρασα ) :mrgreen::mrgreen: , αλλά αυτό δε μετράει.

Λειτουργώ περισσότερο βάσει ενστίκτου και νιώθω οτι τα πηγαίνω καλά, αυτό βέβαια μπορεί να είναι και ευσεβής πόθος... :roll::roll::roll:

Αν εξαιρέσω οτι η άγνοια μου για τον επαναγαλακτισμό, στοίχησε στο παιδί μου το θηλασμό, που ΟΚ το έχω αποδεχθει. Εντόπισα τα λάθη μου, μου έδωσα τα ελαφρυντικά μου και ανέλαβα τις ευθύνες μου, κατά τα άλλα μου έχω εμπιστοσύνη οτι προσπαθώ προς τη σωστή κατεύθυνση... :roll::roll::roll:

Γιωτίνι μου να χαίρεσαι την Σουηδέζα σου!! :x:x:x:x:x Όλα τα καλά του κόσμου να πέσουν πάνω της!! Και συ τρελοπόντια να την καμαρώνεις!! :lol::lol::lol:

Παπάκι να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και καλή λοχεία! Υγεία και ευτυχία στην οικογένεια σου! :)

Κορίτσια είχα διαβάσει παλιά στο μάμμυ οτι η Πατσούρου δίνει φέικ πιστοποιητικά εμβολιασμού σε μαμαδες που επιλέγουν να μην εμβολιάζουν τα παιδιά τους, για να μην έχουν πρόβλημα στον παιδικο, σχολείο κλπ :oops::oops::oops:

Αν ισχύει κάτι τέτοιο, εκτός από απάτη έναντι του κοινωνικού συνόλου, είναι δυνατόν να είναι και άνθρωπος εμπιστοσύνης...;; :oops::oops::oops: Εσείς τι λέτε γι' αυτό; :?:?:?

Μαράκι μπράβο είμαστε βέρι πράουντ! :mrgreen::mrgreen: Και γιατί εξάλλου να μην κάνεις εδώ την ψυχοθεραπεία;; Εγώ σας τα έπρηξα αυτή τη βδομάδα. :oops::oops:

Θέλω να γάψω κι άλλα αλλά σε άλλο μήνυμα! Έ!! Να με διαβάσει και η γιώτα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα!

ΠΑΠΑΚΙ να συ ζησει η κουκλα!

καλη λοχεια και καλους θηλασμους!

σΑβριγιωτα να χαιρεσαι την Κωνσταντινα, καλοτυχη και ευτυχισμενη!

Αφροδιτη ζορικο το μωρο....κανει αισθητη την παρουσια του!

Μπεμπουλης ειδες το μωρο σου?

θελει το χρονο του και ολα θα τα κανει..να του δωσεις πολλα φιλια!

Ερη πλησιαζει ο καιρος...

Μαρια και εγω τον λυπηθηκα τον πεθερο...φανατσου τι τραβαει και αυτος εκει μεσα....ολο επισκεψεις σας κανει!

Παναγιωτα εφυγε η μανουλα?

τα νευρα θα ηταν απο την αποχωρηση....σιγουρα και αυτη νοιωθει περιεργα....!

Φρανιτα ολα καλα να πανε....

Χρυσα ...παλι πρισμενη?

τιγρακια θα γινετε?

χθες πηγα θεατρο...στο Γ. Νινιο...χαζομαρα....γελαγα με ενα ζευρι γκει που ηταν εκει....μονο που δεν πηδ...στο θεατρο...ειπαμε απελευθερωση αλλα...οκ!

οσο για το καθισμα που λεγατε....στην Ελλαδα νομιζω ειναι λιγοι αυτοι που αγοραζουν ακθισμα μετα τα 15-18 κιλα....ητοι μετα τα 3...!

ο κυριος στο συνεργειο με κοιτουσε παραξενα που τοποθετησα καθισμα στο στο αυτοκινητο που μπυ εδωσαν....προφανως δεν το θεωρουσε αναγκαιο!

στο αμαξι την πεθερα εσπασε η ζωνη που δενει το παιδι....εεεε μεχρι να παρουμε αλλο καθισμα δεν την παει πουθενα!

εεεε μετα απο πολλες χαομαρες που ειπε και ευτη εβαλε μυαλο...!

μαγειρευω ρολο κοτοπουλο με πατατες ...και θα φτιαξω και αυτο...

http://www.infokids.gr/2010/02/%CF%80%C ... %BF%CE%BA/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] :-bd:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ η κοπελάρα σου, ό,τι επιθυμεί, πάντα με υγεία.............

καλά ρε συ περίμενες την Θούλη πρώτα? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] :ymparty::ymparty:

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ό,τι επιθυμεί η κουκλάρα σου....χαρούμενα γενέθλια και πολλά :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπακι να σου ζησει η μικρη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΓΙΩΤΑ ΝΑ χαιρεσαι την κουκλα σου!!! Πολυχρονη!!!!!! :D:D:D

Αχ παλι μονη... Ο συζηγος σεμιναριο... Δεν την παλευω αλλο! 18 μηνες λεω αγου και μαμ... Θελω επικοινωνια με ενηλικοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!! Μ επιασε εχθες και μια καταθλιψαρα!! Αληθεια η επιλοχεια καταθλιψη για ποσο καιρο μπορει να την παθεις απο την μερα που γεννας? Αυτο μου ελειπε! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και καλή Κυριακή μανούλες!!!! :D

Τι ωραία νέα!!! Τοκετός αστραπή για το παπάκι!!! Να σας ζήσει η μικρούλα, να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε!!! Καλή λοχεία και με το καλό να σαραντίσετε!!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel13.gif]

ΣαβροΓιώτα, να ζήσει η Κωνσταντίνα σου!!! Να τα εκατοστήσει, να 'ναι πάντα καλά κι ευτυχισμένη σε όλη της τη ζωούλα!!! Να περάσετε πολύ όμορφα σήμερα!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Χρυσουλάκι μου, γιατί πάλι πρησμένη; :? Κι η Β πάντα έτσι κοιμάται όταν έρχεται στο κρεββάτι μας, παράλληλα με το κεφαλάρι, τι βίτσιο κι αυτό!!!! :lol: Εμένα δεν μ' απασχολεί που μένει ξεσκέπαστη, γιατί έτσι κι αλλιώς δεν σκεπάζεται ΠΟΤΕ, από τότε που γεννήθηκε!!! :shock: Αλλά τρώω κάτι κλωτσιές στη μάπα και στο τέλος καταλήγω σίγμα τελικό, στα πόδια του κρεββατιού!!! :?:lol:

ΜαρίαΙωάννα, καλά να περάσετε στον γάμο!!! Μπράβο που μίλησες ξεκάθαρα και ψύχραιμα στον πεθερό, φαντάζομαι ότι είναι πράγματα που είχες μέσα σου καιρό... :? Ας διαφοροποιήσει κι αυτός τη στάση του, απ' αυτήν της γυναίκας του και της κόρης του, για να έχετε καλή σχέση και να χαίρεται τις εγγονές του! Καταλαβαίνω ότι κι εσείς αυτό θέλετε! ;)

Σισσάκι μου, δεν χρειάζονται "πτυχία" για να μεγαλώσεις σωστά τα παιδιά σου... Μόνο αγάπη χρειάζεται κι εσύ την διαθέτεις σε αφθονία. Οκ, καλό είναι να ενημερωνόμαστε, αλλά κι εγώ το βρίσκω πιο ενδιαφέρον να ψάξω για ό,τι με απασχολεί στο ίντερνετ, να διαβάσω άρθρα κλπ κλπ. Στη σχολή πέρασαν απ' τα χέρια μου πολλά παιδαγωγικά βιβλία, αλλά πιο πολύ μου "μένουν" όσα διαβάζω τώρα, σχετικά με ό,τι συμβαίνει στο κάθε στάδιο της ζωής του παιδιού μου!!! ;) Αυτό με την Πατσούρου, να πω την αλήθεια, μου φαίνεται κι εμένα λίγο.... :? Κάπως... :? Παρότι χαίρομαι που υπάρχουν έστω κι αυτοί οι λίγοι παιδίατροι, που είναι και σύμβουλοι θηλασμού και δεν ακολουθούν την πεπατημένη... ;)

Νατασούλα, Argi, Έρη, Αφροδίτη, Συμπεθερούλα-Παναγιώτα, Veni, Μπεμπούλης, pebi, Τρις και σε όλες τις μανούλες..... Πολλά φιλάκια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock:

Γεννησε και το παπι μας????

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! :ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif]

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΡΓΟΝΑΚΙ ΣΑΣ!!! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!

Αυτο το τρένο ειναι γεμάτο χαρούμενα emoticons!!!!

ΚΑΙ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!! :YMHUG::x:x[smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω τι γινετε , ολες οι χαρες μαζεμένες σ΄αυτο το τρενάκι !!!

Παπακι να σου ζησει το κοριτσακι σου !!!

Θου μου να χαιρεσαι τον Θοδωρινι σου !!!

Γιωτα μου χρονια πολλα και καλα στη νεραιδα σου !!!

Ξεχασα τιποτα ?

Αντε ολο χαρες, γελια και γλεντια (και υπνους ) να ειναι παντα το τρενακι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι μου, δεν χρειάζονται "πτυχία" για να μεγαλώσεις σωστά τα παιδιά σου... Μόνο αγάπη χρειάζεται κι εσύ την διαθέτεις σε αφθονία. Οκ, καλό είναι να ενημερωνόμαστε, αλλά κι εγώ το βρίσκω πιο ενδιαφέρον να ψάξω για ό,τι με απασχολεί στο ίντερνετ, να διαβάσω άρθρα κλπ κλπ. Στη σχολή πέρασαν απ' τα χέρια μου πολλά παιδαγωγικά βιβλία, αλλά πιο πολύ μου "μένουν" όσα διαβάζω τώρα, σχετικά με ό,τι συμβαίνει στο κάθε στάδιο της ζωής του παιδιού μου!!! ;) Αυτό με την Πατσούρου, να πω την αλήθεια, μου φαίνεται κι εμένα λίγο.... :? Κάπως... :? Παρότι χαίρομαι που υπάρχουν έστω κι αυτοί οι λίγοι παιδίατροι, που είναι και σύμβουλοι θηλασμού και δεν ακολουθούν την πεπατημένη... ;)

Η αλήθεια είναι οτι στο ίντερνετ μπορείς να βρεις του κόσμου τις πληροφορίες, όμως δε μπορείς να τις αξιολογείς όλες ως έγκυρες. :roll::roll::roll:

Από την άλλη δεν είμαι απόλυτα σίγουρη οτι όλα τα παιδιά υπόκεινται σε... γενικές οδηγίες.

Εδω ρωτάω εσας κατα καιρούς πράγματα που με απασχολούν και παίρνω τις γνώμες σας τις οποίες και σέβομαι απόλυτα, όμως και εμείς εδω πέρα παραθέτουμε τις εμπειρίες μας απο το τι "πιάνει" στα δικά μας παιδιά. Δε μπορούμε να είμαστε σίγουρες οτι αυτό που αρμόζει σε μας, θα βοηθήσει και κάποιον άλλο.

Όσο για την Πατσούρου αν ισχυεί αυτό με τον εμβολισμό... :oops::oops::o:shock::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είχα διαβάσει παλιά στο μάμμυ οτι η Πατσούρου δίνει φέικ πιστοποιητικά εμβολιασμού σε μαμαδες που επιλέγουν να μην εμβολιάζουν τα παιδιά τους, για να μην έχουν πρόβλημα στον παιδικο, σχολείο κλπ

Αν ισχύει κάτι τέτοιο, εκτός από απάτη έναντι του κοινωνικού συνόλου, είναι δυνατόν να είναι και άνθρωπος εμπιστοσύνης...;; Εσείς τι λέτε γι' αυτό;

Που το διαβασες αυτο ? Ποιος το εγραφε ? Μητέρα που πηρε τετοιο χαρτί ή καποια που ακουσε κατι τετοιο?

Αυτα ειναι πολυ σοβαρά θεματα και θελουν μεγαλη προσοχή ! Εδω παιζεται η καριερα και η ζωή ενος ανθρωπου . Εχω και γω πει στο παρελθον πολλα για διαφορους γιατρους αλλα ειναι νομιζω διαφορετικο να κρινεις καποιον ως ασχετο σε θεματα θηλασμου και αλλο να λες πραγματα που θεωρουντε αδικημα και εχουν νομικες συνεπειες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που το διαβασες αυτο ? Ποιος το εγραφε ? Μητέρα που πηρε τετοιο χαρτί ή καποια που ακουσε κατι τετοιο?

Αυτα ειναι πολυ σοβαρά θεματα και θελουν μεγαλη προσοχή ! Εδω παιζεται η καριερα και η ζωή ενος ανθρωπου . Εχω και γω πει στο παρελθον πολλα για διαφορους γιατρους αλλα ειναι νομιζω διαφορετικο να κρινεις καποιον ως ασχετο σε θεματα θηλασμου και αλλο να λες πραγματα που θεωρουντε αδικημα και εχουν νομικες συνεπειες ...

Το διάβασα πριν ένα χρόνο σε ένα θέμα που είχε δημιουργήσει πανικό στο φόρουμ και αφορούσε σε θέματα εμβολιασμών. Νομίζω είχες απαντήσει και εσύ στο συγκεκριμένο... χωρίς να είμαι σίγουρη, έχει περάσει καιρος.

Στο συγκεκριμένο θέμα είχε αναφερθεί και αυτό για την Πατσούρου και μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση.

Δε μπορώ να ξέρω αν είναι φήμη ή γεγονός και γι' αυτό απευθύνω ερώτηση στο τενάκι, δεν το μεταφέρω σαν είδηση.

Αν ισχύει κάτι τέτοιο, προσωπικά δε με ενδιαφέρουν οι νομικές κυρώσεις, όσο οι συνέπειες που μπορεί να προκύπτουν για το κοινωνικό σύνολο, από τέτοιες πρακτικες...

Το θέμα είναι παλιό, θα προσπαθήσω να το βρω.

Επισημαίνω πάλι, οτι δεν κατηγορώ, δεδομένου οτι δεν έχω αποδείξεις, ρωτάω το τρενάκι τι γνωίζει επ' αυτού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψαξε , θα ψαξω και γω να το βρω , δεν θυμαμαι καθολου τετοιο θεμα .

Αν ισχύει κάτι τέτοιο, προσωπικά δε με ενδιαφέρουν οι νομικές κυρώσεις, όσο οι συνέπειες που μπορεί να προκύπτουν για το κοινωνικό σύνολο, από τέτοιες πρακτικες...

Ποιες συνέπειες για το κοινωνικό συνολο ? Εσυ εμβολιάζεις το παιδι σου , τι σε ενδιαφέρει τι κανει ο αλλος ?

Το θεμα ειναι καθαρό νομικο , ψευδης δηλωσεις κλπ. και ο μονος που μπορει να βρει τον μπελα του και να μπλέξει ειναι η γιατρος , κανεις αλλος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα..επιστρεψαμε!!!

Αυτο το ειχα ακουσει και εγω για την πατσουρου αλλα επειδη το ατομο που μου το ειπε δενε ιναι και το πιο αξιοπιστο το παρεληψα και δεν το εδωσα σημασια..

το ειχα αναφερει καποια στιγμη σε καποιο τρενακη πιο πολυ για να παρω πιο αξιοπιστη μαρτηρια- απο τη Νατασα και το Μαρακι που πηγαινουν σε αυτην περιμενοντας να το διαψευσουν...νομιζω οτι ειπαν οτι αυτο δεν αληθευει.

Παντως ειναι καλη παιδιατρος...πιο...της εναλλακτικης ιατρικης που εμενα προσωπικα μου ταιριαζει αυτο και αν δεν εμενεα στη αλλη ακρη της πολης το πιθανοτερο ειναι οτι θα πηγαινα σε αυτην...

Παντως δε νομιζω να αρνειτε να κανει εμβολια...σηγουρα εαν μια μητερα δεν θελει..δεν μπορει να την υποχρεωσει να τα κανει με το ζωρι αλλα να θελει και να πει οχι αποκλειετε...

εχουμε και μαρτηρες περι τουτου!!!!!

Μαρακι..τι γεννας αστραπη ειναι αυτη!!!!

Να σου ζησει η γοργονα ρεεεεε!!!!!

Να ξερετε οτι εσενα και τη Θου σας ζηλευω παρα πολυ!!!!! με τη καλη την εννοια παντα!!!!

Σισσακη μου γιατι σε πιανει αγχος..και εμεις που διαβαζουμε με το ενστηκτο λειτουργουμε..

τι νομιζεις οτι ακολουθουμε κατα γραμμα αυτα που διαβαζουμε..

ΟΚ διαβαζουμαι, παιρνουμεκαποιες γνωμες αποψεις, οδιγιες..αλλα παντα- εγω τουλαχιστων- λειτουργο με βαση το ενστηκτο για το τι ειναι καλυτερο για το παιδι μου.

Καλα χρυσα αυτα που γραφονται αλλα μονο μια μητερα ξερει καλα το παιδι της και ξερει μεχρι που και τι μπορει να εφαρμοσει..

Αχ νυσταζω...λετε να παω να την μεσω μαζι με τον φοφο...

ναι ντιθηκαμε τιγρακια και περασαμε πολυ ωραια...αλαλ κουραστηκα..

και φυσικα ο μικρος επεσε τεζα και κοιμαται..

αλαλ εχει τοσο καλη μερα που ειναι αμαρτια να μη πλενω τα μπαλκονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ..λαλα τοση ωρα αυτο διαβαζα..αλαλ επειδη ειμαι τεζα δεν ειδα πουθενα να μηλανε για την πατσουρου!!!!

Πωπω..χαμος εγινε και τοτε!!!!

Παω για υπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Σεσιλ δεν ησουν μελος τοτε ε? Παλιες ενδοξες εποχες ! Καθε μερα πλακωνομουν με 5-6 !!! :lol::lol::lol:

Θα σε φαω μωλη Σισσιω , γκαβωθηκα να τα διαβασω ολα , 11 σελιδες ! και δεν ειδα τιποτα περι του συγκεκριμενου θεματος . Καπου αλλου το διαβασες μαλλον ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι επειδη το ειδε καπου η Σισιω σημαινει οτι θα χει κυρωσεις ενας γιατρος? Ελλαδα ειμαστε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! Με αποδειξεις και δεν κανουν τιποτα. Με μια αναφορα στο τρενακι που μπαινουμε 10 ανθρωποι???? :lol::lol: Αχ Ελλαδαρα!!!

Μολις ξυπνησα και λεω να παρω την φαμιλια να παμε εξω για φαι. Εχω να βγω με τον αντρα μου.... :?:? ουτε θυμαμαι... Ευκαιρια ειναι να περπατησει κι ο μικρος να κουραστει! Ελπιζω να μην μας βγαλει την ψυχη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που πηξε το αβαταρ μου? :shock::shock:

Δεν μου απαντησατε και στην ερωτηση μου. Ποσο καιρο μετα την γεννα μπορεις να παθεις επιλοχειο καλεεεεεεεεεεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κούκλες!!!! ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!!

Μαράκι να σου ζήσει η κουκλα!!!!

τι να σας πω για το πάρτυ?ωραίο ηταν αλλα ειμαι καπως έτσι!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

η τούρτα που παρειγγειλα ουδεμια σχεση με αυτη πουήθελα ,δεν ηταν ζαχαροπαστα μα σαντυγί!!! και ροζ με κιτρινο αντι με κοκκινο κ κιτρινες βούλες!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

η Μινυ δεν ταιριαζε καθολου απο πάνω!!!! τους πηρα τηλ και τους ειπα οτι απογοητευτηκα!!! κ εστειλα την πεθερα μου να πει τα υπόλοιπα απο κοντά!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα σας!!! Τι κανετε???

Σισσιω αποκλειεται να το εκανε αυτο η μερεντα! :P

Το κακο ματι θα εφταιγε!!!Μην μου κακολογεις τη μερεντονουτελα μου κ στενοχωριεμαι! :lol:

Λαμπρινηηηη!!!!Βλεπουν καλα τα ματακια μου???

Ποιος σε καταφερε να ανεβεις?Η πατσουρου ή οι μαζικες γεννες? :lol:

Η Σισσιω φανταζομαι εννοει πως αν εγω,εσυ ,η γειτονισσα κλπ ΔΕΝ κανουμε εμβολια,οι αρρωστιες

μπορει να βρουν προσφορο εδαφος να δρασουν κ τελικα να εξαπλωθουν!Ετσι το συνολο του πληθυσμου

θα υποστει τις συνεπειες δικων μας αποφασεων!Αυτα βεβαια δεν τα σκεφτηκα εγω αλλα οι

παιδιατροι,φαρμακοπ.,κλπ που ειναι υπερ ολων των εμβολιων!

Για την Πατσουρου ειχα ακουσει(μαλλον απο καποιο φορουμ,ισως απο εδω) οτι μπορει με τις αποψεις της

να πειθει καποιους γονεις να μην εμβολιασουν τα παιδια τους αλλα δεν υπεγραψε ποτε κατι που να τους διασφαλιζει οτι η πραξη τους αυτη εχει την στηριξη γιατρου,ουτε αναλαμβανει ευθυνη...Ολα αυτα...Ακουστά!Εγω δεν εχω καμια αρνητικη αποψη για την γιατρο αυτη γιατι οι αποφασεις

παντα παιρνονται απο τους γονεις!

Πιο πολυ κατηγορω τους γιατρους που με ψευδη εκφοβισμο αναγκαζουν σε αλλες πραξεις

πχ δωσε ξενο γαλα γτ το παιδι σου λιμοκτονει ή αστο να κλαιει γτ σε κανει οτι θελει κ διαμορφωνει σκατα χαρακτηρα κλπ!!!!

Γιωτα(κ απο εδω) να χαιρεσαι την ξανθομαλλουσα σου!!!!!

Σημερα πρεπει να εχει η Αλεξ της Κατρινας γενεθλια?Θυμαται καμια?????

Χθες πρεπει να ειχε η Αμαντα κ αυριο η κορη της η Κων/να...

Η Ιουλια???Ολες μαζεμενες!Κ ο αντρας μου μεθαυριο!Ευτυχως δε σας παιρνω δωρα! :lol:

Χρυσουλα παρολο το ξενυχτι κ το πρηξιμο σε ακουω καπως καλυτερα???

Ποτε εχεις γιατρο?Αχ μακαρι να εχεις κοριτσακι..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...