Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

αφρο μου για τον αποθηλασμο εχω μπερδευτει κ εγω πολυ..αν κ θεωρητικα εχω διαβασει αρκετα,στην πραξη ειναι αλλιως..ο γιωργος δε θηλαζει πια μεσα στην ημερα..το βραδυ εδω κ ενα μηνα σχεδον του εδινα νουνου kid,το επινε κ κοιμοταν,το πρωι θηλαζει πριν φυγω για δουλεια!εδω κ 3 ημερες,απο τοτε που ξεκινησε να κοιμαται σερι το βραδυ,πινει μονο 50μλ,κ μετα ζηταει να θηλασει,μαλιστα λεει"μαμα γαγα"!κ αν παω να του δωσω νου νου το πεταει!μαμα γαγα κ πιανει το στηθος..!δε με πειραζει που θηλαζει,αλλα απορω κ εγω για το πως θα αποθηλασει ετσι....ελπιζω η απαντηση να ειναι¨καποια στιγμη,μονος του"κ να μη χρειαστει να κανω κατι εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Afro σήμερα το σκεφτόμουν. Να σου πω την αλήθεια μου φαίνεται πολυ μακρινό. Νομίζω πως μόνη της θα αποφασίσει το πότε. Δε θέλω να την πιέσω καθόλου. Αν και το να θηλάζω πχ ένα 4χρονο μου φαίνεται κάπως. Θα δείξει. Μπορεί να μη με βάλει στο δίλλημα. Προς το παρόν περνάει φάση επιστροφής στο μέμέ και κάνει σίγουρα 5-6 θηλασμούς τη μέρα. Τη Δευτέρσ που ήταν άρρωστη ήπιε πιο πολλέ ςφορές απο το νινί.

Έχει πλάκα πάντως όταν πίνουν και οι 2 μαζί. Κοιτάνε η μία την άλλη!

Ιουλία μπράβο σου!!! Μακάρι να ήταν όλοι οι εκπαιδευτικοί σαν εσένα!!!!

Επίσης μπράβο στον Γιωργάκη!!!

Να πιείτε και κανένα ποτάκι για μας που δε θα βγούμε (κακό μάτι :lol::lol: )!!!!

Ξύσμα στο κέικ έβαλες;; Το ξύσμα δίνει την έντονη μυρωδιά.

Γεια σου Καρολ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσεχασιαρικο καρολινακι...ξεχασα ν απω ποσο μα ποσο πολυ μου αρεσε η φωτο σου lovie μου...και εγω που και που την φιλαω στο στομα τηνλυδια μου..αν και με μαλωνουν γιατι και καλα δεν πρεπει... :cry: αλλα ωρες ωρες δεν κρατιεμαι...την αγαπω τοοοοοοοσο πολυ....μακια στο γλυκο μας αγκουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.....

αφρο με το καλο εγκυουλα μας...

παπακι ειναι η σειρα σου νομιζω για γεννητουρια ε?αντε με το καλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωωω κλεινουν τα ματια μου!

Χρυσα δεν ξερω πως θα ενιωθα αν ημουν στη θεση της γνωστης...Εγω δεν πηζω(κ εχω καθαριστρ 1/βδ)

αλλα θα ηθελα πολυ να εχω 2-3 ακομα μανουλες με παιδακια της ηλικιας της γτ νομιζω οτι η Αννυ πηζει! :lol:

Το μωρο μου καμια φορα παιρνει τη σφουγγαριστρα απο βαρεμαρα! :P

Ιουλια τι εγραψες παλι?? :lol::lol::lol::lol:

Η ερωτηση για το εμβολιο ηταν οχι για το αν κολλησει γαστρ. ή οχι!Δεν ειναι αυτος ο ρολος του!

Απλως ΑΝ κολλησουν υποτιθεται την περνουν πιο ελαφρια!

Θεμα-θαψιμο...Οκ...Το πηρα κατακαρδα αλλα το ξεπερασα...Ας μην ειχα εντονο χαρακτηρα,ας μην ασχολιομουν για να μην εχω ακραιες αντιδρασεις! ;)

Στολη-ειναι τυπου πριγκιπισσα αλλα πιο βικτωριαν(νομιζω...τυπου κορσεδακι με μπαλου τουλινο μανικακι)

Εινα μεγαλη...Αν κ δεν τη φορεσε...

Θα κανει καμια παρτυ αποκριατικο?????Βαριεμαι να κανω εγω! :lol:

Εσυ κουκλα καθηγητρια εχεις γενεθλια 21?ή με τον αντρα μου?ή τα μπερδεψα?

Φρανιτα καλο ταξιδι να εχετε!

Θα σου ελεγα να αγορασω το διαδρομο αλλα δεν εχω χωρο τωρα...Κ βαριεμαι κιολα!! :lol:

Ευχησου μου να γινει ενα θαυμα κ να χτισουμε ενα τεραστιο σπιτι μακρια απο πεθερικα συντομα για να εχω την άπλα μου! :lol:

Α!Ιουλια παλι...μα ποσααααα ειπες!!!!

Τοτε που επηζες ειχες ενα βρεφακι λιγων μηνων!

Τωρα δεν θα επηζες λεπτο! ;)

Νατασα ρε συ συνεχεια κοιμασαι...Ρε γμτ τι κωλοφαρδη εισαι?φτου μη σε ματιασω βεβαια! :lol:

Ο Παπαβεντσης που εχει το ιατρειο?Πυλαια?Λεω να παω να κουβεντιασουμε περι διατροφης-θηλασμου!

Ενω εχω ξετρελαθει με τον τροπο που γραφει,ενα κεφαλαιο με προβληματισε...

Ελεγε πως μετα τον 7ο-8ο-9ο μηνα

η μαμα πρεπει να εχει εισαγει το μωρο στις στερεες...Πως ειναι δικη της ευθυνη

να ωριμασει διατροφικα το μωρο κ ο θηλασμος να περιοριστει σε 3-4 φορες(ελευθερη μεταφραση ολα αυτα!)

Ηταν το μονο σημειο που δε μου αρεσε...Οκ...Και τι να κανω που σε μενα ηρθαν αλλιως τα πραγματα?Δεν

εξηγει πως θα καταφερνα να την ταισω?Πως θα της στερουσα στηθος αν αυτο ζητουσε?

Ουφ..Πολλα εγραψα/...

Καλεεεεε κ εσεις..παταω υποβολη ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ μωρε πολυλογουδες!Νυσταξααααα!

Ε δε με κρατατε κ με το ζορι αλλα εχω ορεξη για γκρινια! :lol:

Τζουλια εισαι τοσο γλυκια θεατρινα..Καθηγητρια εννοουσα! :lol:

Μπραβο στο Γιωργο!!!Τελειος!

Νατασα αν σου πω οτι ακομα δεν μπορω να φανταστω με τπτ ταντεμινγκ....Μου φαινεται

πολυ περιεργο...Θελω να σας δω για να ξεκολλησω! :lol:

Ερη ευπροσδεκτη η συνταγη καροτοκεικ!!!!

Καρολ μπραβο για τα του γιατρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante να μας ζησει το νεο παλικαρακι του τρενου!! :D:D

Σες αντιστοιχη εμπειρια ειχα και γω με φιλη που γεννησε πριν 5 μερες. Μου σπασαν τοοοοοοοσοοοοοο πολυ τα νευρα που πηγα την πεμπτη στο μαιευτηριο, την ειδα κι εφυγα. :evil:

Ακουστε βλακειες που ακουσα.

1) Δεν ειχε βαλει 4η μερα το μωρο στο στηθος γιατι η μαια της ειπε πως το γαλα ειναι καθ οδων. και πως αν το βαλει θα πληγωσει τις θηλες και θα ποναει. :shock: Εγω ειπα α ναι? Θα κολλησε στην κατεχακη. Εχει κινηση απο τις απεργειες. Τσαντιστηκε και μου λεει ξερεις εσυ καλυτερα απο την μαια? Δεν ξαναμιλησα γιατι το βρηκα περιττο.

2) Καθολου αγκαλια. Ταισμα και στο πυρεξακι να μην κακομαθαινει. Ουτε οταν εβγαζε γουλιες απο το βρωμογαλα το σηκωσαν. Δεν παθαινει τιποτα μου ειπαν!!

3) Το μωρο θα παει κατ ευθειαν στο δωματιο του. Θα το ακουνε απο την ενδοεποικοινωνια!!!

4) Οχι μπανιο μεχρι να πεσει ο αφαλος. Κι ουτε νερο στο κεφαλακι της. Τοπικα μονο με πετσετουλα! :roll:

5) Η μητερα δεν ηξερε να πιανει το μωρακι (λογικο αν εισαι πρωτομανα) αλλα απο εγωισμο δεν ρωταει και πηγε να το σηκωσει για να το ταισει και παραλιγο να του σπασει τον αυχενα!!

6) Και το αποκορυφωμα!!! Εκει εφυγα... Οταν ελεγα με περηφανια οτι θηλαζω ακομα και πως ειναι μυθος ο συνδιασμος υπνου και πεινας, γιατι ο μικρος μου τρωει ολη μερα και δεν πειναει αλλα δεν τον θηλαζω κι ολας την νυχτα.... ΤΙ ΘΕΙΚΟ μου ειπε η ΜΑΙΑ της??? Αφου το θηλαζεις του λειπει η αγκαλια γι αυτο ξυπναει!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!

Γυρισα με κατι νευρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασία μου στην Πυλαία είναι αλλά αν θέλεις έρχεται και σπίτι. Τη μπουμπού την 1η φορά εδώ την είδε. Εγω διαφωνώ επίσης στα 3 γεύματα που προτείνει από μικρή ηλικία τουλάχιστον για τα θηλάζοντα.

Παρολαυτά τα λέει καλά αλλά ποιος τα τηρεί κτά γράμμα;;; Εγώ τουλάχιστον όχι...

Α θα μας δεις...

Εχει γέλιο η υπόθεση!!! Η Ειρήνη μόλις τελειώσει λέει οτι της είπε το νινί πως τελείωσε κιαυτό!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!

καλεεεεεεεεεεεεεε ποσες σελιδες γραψατε?? ποτε προλαβατε???????????????????????????

νατασα πρεπει να εχουν πολυ γελιο τα κοριτσακια σου!!!!

επισης δε μπορω, ειλικρινα συο λεω, σε θαυμαζω ΤΟΣΟ πολυ!!!!!!

εχεις καταφερει τοσα πραγματα κ εχεις τοση ορεξη για τα παιδακια σου, μπραβο σου!!!

ιουλια κ εγω ετσι ακριβως νιωθω για τη δουλεια μου! κ πραγματικα λυπαμαι που βλεπω τοσους εκπαιδευτικους - οχι απαραιτητα μεγαλους σε ηλικια- να βαριουνται να κανουν το οτιδηποτε κ να δηλωνουν οτι δεν τους αρεσει η δουλεια τους κ οτι ειναι τοσο χαλια τοσο κουραστικα κλπ κλπ..

επισης μαζεψου λιγο σπιτι.. φτανει με το αχαλινωτο κλαμπινγκ!!! :lol:

να χαιρεται τον θοδωρακο η θουλαρα μας!!!!! να ειναι παντα ευτυχισμενη με την υπεροχη οικογενεια της!!

χρυσα να ερθω μεσα στην εβδομαδα να με κερασεις απο εκεινο το τελειο τσαι?? :mrgreen:

τρισευτυχισμενη εχω ακουσει κ εγω πολλα τετοια θεικα... πολλα!! αλλα ειναι οντως εξοργιστικο να τα ακους απο μαια που υποτιθεται πρεπει να τα ξερει κ να δινει σωστες συμβουλες

εκστασηηηηηηηηη φιλακια κοριτσαρα μου! θα τα πουμε μεσα στην εβδομαδα αγαπη!!!

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια του τρενου στελω τα φιλια μου!!! :D

σας φιλω, παω να κανω κατι τελευταιες δουλεις κ να κανω αγκαλιτσες με το μαναρι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Natasa γελαω με την Ειρηνη ρε!!!!Τον Παπαβεντση εχετε;;;Καλος είναι;;;Απο τους λιγους παιδιατρους παντως που ειναι και συμβουλοι θηλασμου.

Ιουλία σορυ ρε συ.δεν το'χα δει οτι ρωταγες.κοιτα γενικοτερα ειναι πιο καλοβολος.Ε θελει και αυτος τα δικα του αλλα σε λογικα πλαισια.Και στο θηλασμο δεν εκανε μαραθωνιους καθολου. Μαλλον δε θα γινει τοσο μαμοθρευτο σαν τον Νικολα που ολο ξυπναγε και ηθελε αγκαλιές.(και ακομη δηλαδη τα ιδια θελει)

Επισης οταν μου λενε για το επαγγελμα μας τους λεω να ερθουν να διδαξουν μια εβδομαδα και μετα να μου πουν αν ειναι ευκολο.

Χρυσα εγω εχω μπριταξ .Καλα ειναι ρε συ;;;Εχω και αυτο που κοιταζει πισω και μετα το γυρνας μπροστα και το αλλο που κοιταζει μπροστα.

Αναστασια καλη ξεκουραση βρε.

Αφρο μου ,μετα ειδα την κληση αλλα η μανα μου τελευταια μερα αποφασισε να τσακωθουμε :evil::evil::evil:

Α και μη ξεχασω

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ....

:ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif]

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

κΑΛΕ ΜΗ ΜΟΥΤΖΩΝΕΤΕ!!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ειναι καλος ο παπαβεντζης?????

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοταν με το καλο καποια στιγμη κανω το δευτερο λεω να παω σε αυτον..

αφρο τι λεει η κοιλιτσα??? κλωτσαει το νινακι?

παναγιωταααααααααααααα φευγει η μανουλα σου???

πω πω τι καλα που την ειχες τοσο καιρο..

σε βοηθησε πολυ κ τωρα που ησασταν αρρωστοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου οχι απλα με βοηθησε.Με στηριξε ρε συ.

Αν δεν ηταν η μανα μου με αυτα που μας τυχανε δε ξερω αν θα 'χα καταφερει να θηλασω.

Αλλα σημερα τις βγηκαν ολα μαζι και δε μας μιλαγε.

Παω να θηλασω και να κοιμηθουμε.Φιλάκιαααααααααα.Καλο βραδυ!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σηνεχειαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παω για νανι ...δεν αντεχετε αλλο ο μικροσ ...θα γεννησω σε λιγο ,εφαγα μερεντα και ξεσαλωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπήκα να σας πω μια καληνύχτα!

Αφροδιτούλα, κι εσύ μερέντα; Με τα γλυκά ζωηρεύουν ακόμα περ/ρο ρε, λογικό να ξεσαλώσει!!! Εμένα τώρα έχει αρχίσει να κάνει αισθητή την παρουσία του και ξετρελαίνομαι!!! :lol: Πήγαινε ξεκουράσου και πες του να κοιμηθεί κι αυτός!!! ;)

Νατασούλι μου, πραγματικά... πολύ σε χαίρομαι!!!!!!!!! Μπράβο και ξαναμπράβο!!! Εγώ βέβαια Χρυσουλάκι μου, θα συμφωνήσω με τις κοπέλες που είπαν ότι χωρίς δουλειά πήζεις, γιατί αισθάνομαι έτσι ακριβώς. Πέρισυ που έλειπα λίγες ώρες την ημέρα, χάρη στο ιδιαίτερο, τα αγγλικά και τα λοιπά ψιλολοϊδια που ασχολιόμουν, γυρνούσα κι ένιωθα ανανεωμένη!! Μου είχε λείψει λίγο η Β, ήμουν πιο ήρεμη και πολύ χαρούμενη που έκανα κάτι δημιουργικό κι είχα κι ένα έσοδο δικό μου (έστω και μικρό) Γυρνούσα σπίτι και δεν ξεκόλλαγα από πάνω της, η υπομονή μου είχε πολλαπλασιαστεί κλπ κλπ! Απλά πιστεύω ότι τελικά είναι στον άνθρωπο... ;) Γι' αυτό και συνεχίζω να το ψάχνω, γιατί δεν θα μπορούσα να ζήσω χωρίς να δουλεύω, θα μου την βάραγε μέσα στο σπίτι! Προς το παρόν λοιπόν, βάζουμε ξανά πλώρη για μεταπτυχιακό! :lol:

Παρεπιπτόντως, Ιουλία, πολύ σε γουστάρω και χίλια μπράβο για την αγάπη σου στη δουλειά σου. Έτσι ονειρεύομουν να γίνω, τέτοια καθηγήτρια, αλλά όσο περνάει ο καιρός νομίζω λιγοστεύουν οι ελπίδες για επαγγελματική αποκατάσταση... :( Μου στοιχίζει λίγο, γιατί η εκπαίδευση ήταν το μεράκι μου, αλλά θα το παλέψω και γι' άλλα λιμάνια........ ;) Δε γίνεται αλλιώς! :?

Μπεμπούλης, κι εμένα το γάλα ακόμα σε μπιμπερό το πίνει η Β, αν και ενίοτε γουστάρει και κούπα με καλαμάκι. Δεν αγχώνομαι γι' αυτό, αλλά για τη χαζοπιπίλα, που ακόμα μας τυραννά... :? Και να δούμε πως θα τα καταφέρουμε, γιατί νομίζω ότι πρέπει να την έχει αποχωριστεί ένα ικανοποιητικό διάστημα πριν έρθει το μωρό... :? Αγχώθηκα πάλι! :oops:

Κι άλλα ήθελα να πω, αλλά συγχωρέστε με, νυστάζω!!!

Σας φιλώ όλες πολύ γλυκά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε τυχεροί!

Εδώ είναι η Πατσούρου, ο Παπαβέντζης και η Μενούνου (γυναίκα του).

Ο Παπαβέντζης είναι πιο 'γιατρός' από την Πατσούρου η οποία είναι πιο εναλλάκτικη και αναλύει πολύ τα ψυχο-θέματα. Έχει και λιγότερο κόσμο. Εμένα προσωπικά με ικανοποίησε σε ένα 90%. Το υπόλοιπο 10% μου το έδινε μόνο η Πατσούρου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαμα,

έχει σημερα γεννέθλια η Κωνσταντίνα της Γιώτας??

Αν ναι, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ!!!! Να την χαιρεσαι Γιωτάκι την κούκλα σου, να περασετε τελεια σήμερα!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Γιωτακη μου χρονια πολλα στην νεραιδα σου!!!Να ειναι γερη, δυνατη, να σας χαριζει χαμογελα, να τρωει, να μη κανει αλλες αλλεργιε ςποτε στη ζωη της, να ειναι χαδιαρα και να τη δεις μεγαλη και ευτυχησμενη!!!!

Τι κανετε;;;

εγω ειμαι χαλια..

ειμαια πιστευτα πρισμενη..και ειχα ενα βραδυ... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Καταρχας ο φοφο με το που κοιμηθηκε ξυπνησεσε μια ωρα τσιροκοποντας γιατι ηθελε γαλα απο μπιμπερο...

τι να τον κανω ρε παιδια..ηθελα πλυσημο γιατι ειχαμε να τα χρισημοποιησουμε 3 μηνες τουλαχιστων...τελικα ηπιε και το υποοιπο γαλα απο το ποτυρακι μεσα στα αναφυλιτα και ξανακοιμηθηκε...μετα ξαναξυπνησε..ε λεω θα φοβαται κατι..τον πηρα μαζι μας..τι το ηθελα..ολη νυχτα ξυπναγε..εγω ειχα μια απιστευτη καουρα και μια απιστευτη αναγουλα...αλλο πραμα..αυτος να γκρινιαζει..να τον αγκαλιαζω να λεω κανε νανι..οοοσσσσιιιιι..φωναζε...

λεω ελα αγαπη μου η μανουλα ειναι εδω ελα αγκαλιτσα..μπαμπααααα...

ε μετα κοιμηθηκε παλη καλα..

αλλα οταν κοιμαται μαζι μας παει και κοιμαται παραλληλα στο κεφαλαρι με αποτελεσμα να ειναι εντελως ξεσκεπαστος..ε ολη νυχτα ξυπναγα τον τραβουσα κανονικα και τον σκεπαζα..

ειμαι κομματια

η Πεθερα μου φτιαχνει κρεπες...

Λενακη ελα οποτε θες το τσαι σε περιμενει...

θα κανω σημερα και κανενα γλυκο της προκοπης..μη γελας καθολου...

Σημερα θα παμε στη νονα μας ντιμενοι τιγρακια..μετα θα μαγειρεψω..και μετα θα κοιμηθω για μεσιμερι..χεστηκα για τις δουλιες...ηθελα να κανω την κουζινα να πλυνω τα μπαλκονι ακαι τα τζαμια..αλαλ δεν...θα ξεσκονισω μονο και θα πω το Οδυσσεα να τηναξει τα χαλια και να βαλει ηλεκτρικη...δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο!!

η Φρανι πεταει σημερα ε;;;..καλο ταξιδι φιλεναδα!!!!

Ιουλια δοκιμασε να χτηπησεις ξεχωριστα ασπραδια και κροκαδια, τα σπραδια σε σφυχτη μαρεγκα την οποια θα προσθεσεις απαλα στο τελος για να μη ξεφουσκωσει και τα κροκαδια πολυ καλα με τη ζαχαρη να ασπρισουν καλα...

ετσι δε θα σε επιρρεαζουν..α επισηςνα βαλεις φρεσκο πορτοκαλη μαζι με τα κομματακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!

Γιώτα Χρόνια Πολλά να χαίρεσαι το μαυριδερό σου Κωνσταντινάκι!!

Να είναι πάντα ευτυχισμένη και να της χαρίσετε και ένα αδερφάκι

Λοιπόν στις 12 έχουμε γάμο

Ούτε μαλλί δνε έκανα ακόμη

Ο μπαμπάς του Γ ήρθε χτες

Αφού έκατσε έκατσε και λέγαμε τα άσχετα (και οι 3 μαζί)

πετάει και το κορυφαίο "εεε τώρα τι θα κάνετε??πότε θα έρθετε σπίτι ??" :lol::lol::lol:

Του εξηγώ λοιπό όμορφα κ ωραία ότι δεν υπάρχει καμια περίπτωση να γυρίσουμε

και καλά θα κάνει να το δεχτεί όσο πιο σύντομα γίνεται για καλό δικό του και να μην στεναχωριέται.

Είπαμε πολλά και πάντα ήμουν ήρεμη και to the point 8-)

Μου ζήτησε να μη δίνω σημασί σε πεθερά και συννυφάδα γιατί να μωρέ δε στέκουν καλά

είναι μυστήριοι άνθρωποι(η καθεμια με την τρέλα της και μεταξύ τους φαγώνονται)

και να πάω με τα νερά τους μωρε και να μην τους δίνω σημασία

αρκεί να γυρίσουμε και να είμαστε όλοι μαζί (του είχε κολλήσει η βελόνα)

Του είπα ΟΧΙ δεν θα τρελαθούμε εμείς εκεί γιατί έχω και 2 κορίτσια που με χρειάζονται

και πρέπει να μεγαλώσω και θέλω την υγεία μου και την ηρεμία μου.

Θέλετε να έχουμε τις νορμαλ σχέσεις που έχει η κάθε οικογένεια με τους παππουδογιαγιάδες??

Έχει καλώς. Δεν θέλετε?? Εσείς χάνετε. Και εις άλλα με υγεία.

Του είπα και τα τελευταία κατορθώματα της δικιάς του και ότι με αυτά που λέει

ρεζίλι κάνει το γιό της και όχι εμένα ή τους γονείς μου γιατί γι'αυτόν λένε όλοι 8-) (ο Γ δίπλα μου με το ύφος του θλιμμένου κουταβιού :lol: )

Ε στο τέλος μου είπε "κορίτσι μου εσύ είσαι διαφορετικός άνθρωπος από αυτές αχ"

και του λέω "γι'αυτό δεν έχω καμιά δουλειά εκεί, άσε μας να ζούμε τη ζωή μας ήρεμα

και μη μας βλέπετε σαν παιδάκια που κάνουν το καπρίτσιο μας. Μεγάλοι άνθρωποι ήμαστε πήραμε

μια απόφαση για μας και για την οικογένεια μας. Αν θέλετε αποδεχτείτε την.

Αλλά εσείς μάλλον δε θέλετε γιατί κόψατε κάθε επαφή με τις εγγονές σας."

Εν ολίγοις έφυγε με κατεβασμένα τα αυτιά και εγώ έχοντας πει εγώ κάποια από αυτά που ήθελα

(όχι όλα)αλλά τόσα για να ξαλαφρώσω λίγο όσα για να μην στεναχωρεθεί και πάθει και τίποτα

Πάντως τα είπα πολύ ωραία 8-) Με θαύμασα 8-)

Sorry που σας ζαλίζω ρε κορίτσια αλλά που να τα πω

κι εγώ? Στον ψυχιάτρο?? Δε θέλω εκεί πληρώνεις :|

Και πήρα ένα σακάκι και ένα πανοφώρι μούρλια χτες.. .που λεφτά :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααα!!!!

Κωνσταντινα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!Γιωτα μου να τη χαιρεσαι τη φραουλίτσα σου!!!!!!

Μαρια κριμα ρε τον καήμενο.ΚΑΙεγω τον λυπηθηκα.Αλλα σε καταλαβαινω απολυτα.Προεχει η ηρεμία σας!!!!

Ρε Χρύσα πάλι πρηξιμο;;; :o Γιατι ρε συ συνεχεια;;;

Αφρο,Αργι,Ερη καλημερες βρε!!!!Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...