Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι Αφροδιτακη μου.Δικιο ειχες τελικά. :!::idea:

Η Αναστασια στο θεμα με το φαγητο (τι κανετε.....) εγραψε οτι το βιβλιο ειναι πολυ καλο.

Αντε να δουμε.

Σας αφηνω αγαπες μου.ξυπνησε ο Νικολας μου και παω να παιξουμε.

αν βγειτε καλα να περασετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι!!!

Τρις ναι, γέννησε η Θούλη, χθες το απόγευμα! Όλα καλά, αγοράκι! :D

Φρανίτα μου, καλό ταξίδι να έχετε, ελπίζω όλα να πάνε κατ' ευχήν.......... :D

Συμπεθερούλα, να μου φιλήσεις το γαμπρουδάκι!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα

τι κανετε;;;;

εγω καλα!!!!

συγχηστηκα με μια φιλη μου σημερα...

εκανε ενα παιδακι με εξοσωματικη μετα απο 2 συνεχομενες αποβολες, εξετασεις ταλαιπωρια κλπ ξερετε να μη σας τα πολυ λεω..

φυλαξε βλαστοκυτταρα σε ιδιωτικη τραπεζα για την κακη την ωρα..και ηταν τοσο απολυτη που δεν εκατσε καν να ακουσει αποψεις απο ανθρωπους που διαβασαν πολλα η να δει το ντοκημαντερ του εξαντας...και φυσικα θηλασε μονο 40 μερες γιατι λεει δεν ειχε γαλα ( ηθελα να της πω γιατι δενε ιχε γαλα..γιατι ειχε εκεινον τον ηλιθιο παιδιατρο που θα εδινε εξητηριο στον Χριστοφορο με ωτιτιδα να τρεχει :evil::evil::evil: )..αλαλ ειλικρινα ειναια πο τις μαμαδες που χεστηκαν να θηλασουν..οχι οτι ταλαιπωρηθηκε..οχι..ηταν πιο σημαντικο γι'αυτην να βαλει ηλεκτρικη και να ξεσκονισει παρα να θηλασει...τεσπα

καλα μεχρι εδω..αυτη ειναι η μαμα, αυτη ξερει...

Ηρθε σπιτι μου και συζητουσαμε το θεμα καρεκλακι αυτοκινητου γιατι θελλω να αλλαξω το δικο μας και να παρω αλλο..και μου λεει..ελα μωρε παρε εκει ενα φτηνο απο τα τζαμπο..ολα την ιδια δουλεια κανουν...

ρε παιδια ειναι δυνατων να το λεει αυτο το πραγμα..στην Ελλαδα ζουμε οπου το 80% των οδηγων ειναι βλακωδος επικυνδινοι;;;;;;;

Δηλαδη..προτιμαει να δωσει λεφτα σε ρουχα παπουτσια κρεβατια κλπ αλλα οχι σε καρεκλακι αυτοκινητου;;;..θα φαω το λαπτοπ απο τα νευρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ναι ρε συ Αφρο..αυτο με τρελαινει..πως μπορεις να λες οτι αυτο το παιδι ειναι ολη σου η ζωη οταν με τις πραξεις σου δειχνεις τελειως αντιθετο..

αντε σαν τους γυφτους να το παιρνουμε μονημος αγκαλια στο αυτοκινητο...ε ελεος πια

Ενταξη ειπαμε θα τυχει καμια φορα κατι θα γινει και θα παει χωρις καρεκλακι..αλλα οχι και λαε ςτετοιες μπουρδες

εμεις δηλαδη που θα παρουμε 2 καρεκλακια ιδια..τρεχουν τα λευτα απο τα μπατζακια μας..

ενα για μας και ενα για το αμαξι του μπαμπα γιατι ο μικρο ςολο το καλοκαιρι μαζι τους θα κυκλοφορει...

Απαιχτος ο Μανωλης παντως...χαχαχα..πρεπει να εχει πολυυυυ φαση!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!τί κανετε;;

πηρα τη θουλη πριν λιγο,αλλα δεν απαντησε κ ντραπηκα να το αφησω να χτυπαει πολυ,μηπως κ θηλαζε ή κοιμοταν ο μικρος ή κ η ιδια!!μα τιιιιιι τεεεεεεεεεεεεελεια που ειναι ησυχο μωρακι!!

αχ μακαρι,μακαρι,1000 φορες μακαρι να ειναι βολικουλης κ στον υπνο!!!

θουλιτσα να χαιρεσαι τον ντοντο!!να ειναι γελαστό κ χαρουμενο αγορακι πάντα στη ζωή του κ αγαπημενος με το αδερφακι του!!

Παναγιωτα κριμα που φευγει η μανουλα σου..ελπίζω απο εδω κ περα να μη σας βρουν αλλα αναπαντεχα!!καλη ευκολια σε ολα!!βρε σε ρωτησα νομιζω ξανα,ο μικρουλης συγκριτικα με τον νικολα,ειναι ησυχος;για να δω αν επαληθευεται αυτο που λενε οτι τα δευτερα παιδια ειναι το αντιθετο των πρωτων!!με εξαιρεση τη νατασα βεβαια που πετυχε το τζακ ποτ!!!!!!!χα χα χα!!

για τους εκπαιδευτικους..τί αλλο να πω;εχω την ευτυχια να εχω πεσει σε καλους συλλογους μεχρι στιγμης κ να εχω συναντησει ανθρωπους που πραγματικα δουλευουν,εχω θαυμασει τη δουλεια τους κ εχω μαθει απο αυτην,εχουν κανει απιστευτες εργασιες που τις ζηταει κ το παιδαγωγικο ινστιτουτο για να ενσωματωσει στη διαδικασια διδασκαλιας,μαλιστα την αλλη εβδομαδα θα παρουσιαστει κ στην εκθεση,γενικα αυτη τη μιζερια που ξερω κ λετε οτι υπαρχει,ευτυχως δεν την εχω βιωσει ακομη..ελπιζω να μην καταντησω ποτε οπως καποιοι"συναδελφοι",αλλα ακομη κ τοτε ευχομαι να βρεθει καποιος οπως π.χ. εκανε η Λενα με την αγγλικου και να με επαναφερει στην ταξη!!

δεν παρεξηγω οσα λεγονται για τους εκπαιδευτικους,κ εγω πριν διοριστω ετσι σκεφτομουν για τον κλαδο..ακομη κ ο χ. που βλεπει καθημερινα πως κ αν δουλευω κ κουραζομαι,πριν φυγω για δουλεια μου λεει"καλα να περασεις"!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασια πηγα κ διαβασα αυτα που εγραφαν για σενα,κ μου φανηκαν πολυ ασχημα..μα παααααρα πολυ..κ σε καμια περιπτωση δε σου αξιζαν..λυπαμαι ειλικρινα..

αλλα...πηρα στολή του γιωργου!!εχθες του πηρα πριγκιπα,αλλα τον τσιμπουσε το γκλιτερ κ δεν την ηθελε.κ σημερα την αλλαξα κ του πηρα αρλεκινο!!

κ φυσικα,σηκωσα την αγορα ,για τον ιδιο μονο!!του πηρα 2 φορμες adidas κ nike,2 μπλουζακια esprit,1 lacoste,ειχε εκπτωση,ε!,κ κατι αλλα!!!πολυ το χαρηκα!!!το μαναρακι μου!!α!Λενα,δε σου ειπα,ξεχασα!νουμερα παιρνω πλεον για 4 ετων,τα αλλα του ειναι τσιμα τσιμα,οποτε κ εσυ του ανασταση καλυτερα 4 να παιρνεις,θυμηθηκα τοτε που λεγαμε για το μπουφαν κ αν επρεπε να το παρεις μεγαλυτερο!!!

Φρανι μου καλο ταξιδι!!!ολα καλα θα πανε!εγω ειμαι σιγουρη!!!!φιλακια!!

οοοοοοοο!θυμηθηκα κατι παλιο!αναστασια οταν ειχες ρωτησει για το εμβολιο γαστρεντεριτιδας,εμεις δεν το καναμε ποτε..καποιες φιλες μου ομως το εκαναν..αλλα τα παιδακια τους κολλησαν..ο γιωργος ευτυχως οχι,τουλ.ακομη...

καλε τί στολη παρηγγειλες;για πεεεεεεεεες!!!

Αφρο ετοιμαζεσαι να προετοιμασεις τον μανωλακη για το αδερφακι του,ε;απο τα λιγα που εχω διαβασει να γραφεις,ειναι πολυ γλυκο κ καλο παιδακι,νομιζω πως δε θα κανει ιδιαιτερες ζηλειες!!πες μας αν καταληξεις σε καποιο παραμυθακι!φιλακια!!

παρα πολλα εγραψα!ουφ!!αννα μου γεια σου!!πού χαθηκες καλε;

σας φιλω ολες!!

Χρυσαααααααααααααααααα!!μα δε θα πατησω ποτε υποβολη!!για τη φιλη που πηζει που ελεγες...οταν ειχα αδεια,1 χρονο,επηζα τοοοοοοοοοοσο πολυ...κουραζομουν απιστευτα γιατι δεν ειχα χρονο να κανω δουλειες κ εβλεπα ενα σπιτι ανω κατω κ βρωμικο κ στεναχωριομουν..κ ο γιωργος ηταν ανησυχο μωρακι,κολλημενο στο στηθος κ την υπολοιπη ημερα ηθελε μονο αγκαλια,σε μαρσιπο δεν καθοταν,δεν ειχα κ εγω μαλλον τον σωστο..δραμα η κατασταση μου..

μολις επεστρεψα στη δουλεια,εγινα αλλος ανθρωπος!!Ως δια μαγειας,προλαβαιμω κ πιο ποολλες δουλειες να κανω,καλα ,οχι σαν κ εσενα!!,κ να ετοιμαζομαι για το σχολειο κ να περιποιουμαι,κ να αφιερωνω χρονο στον γιωργο..ανοιξαν τα φτερα μου,που τα ενιωθα κομμενα...ισως αυτη η φιλη σου απά να βαριεται κ οταν βαριομαστε,αναγκαστικα ολα μας φταινε..αφου δεν εχει κ τα παιδια στο σπιτι,βαριεται πραγματικα,αλλιως πού χρονος!!!!!!!

για την αλλη με το καθισμα....μμμμμ!δεν εχει συναντησει εμενα στο δρομο ως οδηγο για αυτο μιλαει!!χα χα χα!!

αντε ναδω..θα πατησω τωρα υποβολη;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποσο ψηλα ειναι τα δικα σας και θελετε νουμερο για 4 !!!

του λεω για το μωρακι και τι θα κανει οταν γεννηθει αλλα και ενα παραμυθιμε εικονες θα ειναι καλυτερα ...βρηκα ενα το εχω στην προηγουμενη σελιδα .

χρυσα δεν μπορεις να την καταλαβεισ γιατι δουλευεισ ...εγω την καταλαβαινω ...ειναι πολυ δυσκολο να μην δουλευεις ....ολλα σου φταινε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ο φοφο μολις βαρεσε κρυση ιστεριας...τακτοποιουσα ενα ντουλαπι και ειχε εκει 2 ανοξειδωτα μπιμπερο που επινε γαλα...που τα θυμηθηκε..αρνηθηκε να πιει γαλα απο το ποτυρακι του και ουρλιαζε να το δωσουεμ στο μπιμπιμπο....

τελικα μετα απο πολλα κλαματα και ουρλλιαχτα..ηπιε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη μπραβο που του λες για το μωρο....θα το παρει πολυ καλα το θεμα...κ εγω τον ειχα προετοιμασει κ μολις βλεπει μωρο τρελαινεται..... :lol: κ ξερει τα παντα για τα μωρα....του εχω εξηγηση για την αποστειρωση οτι δεν κανει να το πιανουμε με βρωμικα χερακι κ οτι θα το θηλαζω κ του αρεσε...μαλλιστα θα βοηθαει κ αυτος μελλοντικα :lol: πολυ μελλοντικα...αλλα ξερεις πολλα μιας που εχουμε πολλα μωρακια στο σοι μας...

κ εγω τον βαζω στο καθισματακι του....εννοειται δεν παει πουθενα χωρις το καθισμα....εδω απο το αεροδρομιο ερχοντε να μας παρουν κ περνουν δανεικο καθισμα απο την αδλεφη μου...

παναγιωτα αυτο με την γριπη των χοιρων το ηξερα...εχουμε κανει αναλυσεις με τον παιδιατρο κ για τα αντισωματα με το θηλασμο....ειναι υπερ του θηλασμου κ μαλλον απο τους λιγους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω????

καλα χρυσα απαραδεχτη η φιλη σου

εγω προτιμω να μην εχω εγω και να εχει ο μικρος και δεν ντρεπομαι καθολου εχω δεν ξερω κι εγω απο ποτε να ψωνισω για μενα

αλλα του μικρου παντα τα καλυτερα

ερωτηση!!

γιατι θα γινει πολεμος στο μαμυ??? πειτε μου κι εμενα!!!!

παω να κανω μπανιο τον μικρο,να τον ταισω να τον κοιμησω και ερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες!

Τί κάνετε;;

Σήμερα μας πλάκωσε το πάπλωμα το απόγευμα και ξυπνήσαμε στις 7. Να δω τί ώρα θα κοιμηθούμε το βράδυ...Η Ειρήνη ειναι λίγο γκρινιάρα σήμερα και το νινί κοιμάται όλη μέρα. Τώρα έφτιαξα τα μπιφτέκια μου για αύριο και έβαλα να βράσω λίγο νερό με κανέλα και πορτοκάλι για να μυρίσει ωραία το σπίτι. Το μεσημέρι τηγάνιζε ψάρια ο Δημ έξω στο γκάζι και για κακή μας τύχη τελείωσε το αέριο στην τελευταία τηγανιά οπότε τα βάλαμε στο μάτι μέσα και βρωμοκόπησε το σπίτι. Άφησα ανοιχτές τις μπαλκονόπορτες κάτω για 3 ώρες ψιλοξεμύρισε αλλά εμένα μου βρωμάει. Και είναι το χειρότερό μου....

Τα βιβλία τα Παπαβέντζη τα έχω διαβάσει. Είδικά το πρώτο σχετικό με τη διαπαιδαγώγηση είναι άπαικτο και χρησιμότατο. Το 2ο για τη διατροφή το διάβασα στο ιατρείο του και μου φάνηκε αρκετά καλό. Θα βγάλει και 3ο για το θηλασμό από Σεπτέμβρη απ'ό,τι ξέρω. Το περιμένω πως και πως...

Μόνο σε μένα αρέσει που δεν δουλεύω;;;

Πραγματικά το χαίρομαι πάρα πολύ που έχω τη δυνατότητα και την ευκαιρία να βρίσκομαι στο σπίτι. Χρύσα επίσης απορώ πως προλαβαίνει να πήζει η φίλη σου. Μου φαίνεται κουλό. Όχι μόνο δεν πήζω, αλλά δεν προλαβαίνω να κάνω πολλά πράγματα. Φανταστείτε πως έχω και γυναίκα κάθε 15 αλλά και πάλι ο χρόνος μου φαίνεται λίγος. Παρόλαυτα εφόσον κάθομαι σκέφτηκα πως ούτε του χρόνου θα στείλω την Ειρήνη παιδικό. Αφού έχουμε άλλες δραστηριότητες και έχει επαφή με παιδάκια δεν θα πάει ούτε του χρόνου σχολείο. Έχουμε πολλά πράγματα ακόμη να κάνουμε μαζί...

Μπράβο σε σας που δουλεύετε και τα φέρνετε όλα βόλτα, σας θαυμάζω. Όμως δεν είναι για μένα στην παρούσα φάση. Είμαι ευτυχισμένη όπως είμαι, αν και υπάρχουν στιγμές που δεν αντέχω. Μάλλον είναι παρενθέσεις στην καθημερινότητά μου, για να μην πλύττω... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ιουλία δεν έχει έξοδο σήμερα;;

Διάβασα κάπου τις προηγούμενες μέρες οτι τα πας τέλεια με την οδήγηση!!! Άντε και οδηγός σε λεωφορείο βρε!!!!

Αναστασόνι μου πως πας;;;

Παναγιώτα μου μια χαρά ο γμαπρός!!!61 πόντους έφτασε;;; Έτσι είναι οι ψηλοί άντρες!!!!!!!! Σας θέλουμε!!!

Αφροδίτη καλά κάνεις! To βιβλίο είναι πολύ καλή ιδέα.

Χρύσα κόλλησε ο Χριστόφορος; Και η Ειρήνη προχθες ήθελε νερό στο μπιμπερό.

Φρανίτα 300 ευρώ;;; Τον θέλω εγώ...

Τσάμπα είναι. Έβαλες αγγελίες στο ίντερνετ;

Αναστασία καλή αρχή με το γιογιό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης επειδή είμαι κουκουβάγια μάνα θέλω να σας πω πως η μικρή ζουζούνα έχει 4-5 μέρες που λέει λογάκια. Αγκού κλπ!!!

Πόσο τη χαίρομαι δεν το φαντάζεστε!!!!

Ό,τι στερήθηκα με την Ειρήνη λόγω ψυχολογίας το απολαμβάνω τώρα από την πρώτη στιγμή που γεννήθηκε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα και μενα μολι ςκοιμηθηκε..και ξυπνησε και νωρις σημερα και δεν κοιμηθηκε πολυ το μεσιμερη...

ελπιζω να μη ξυπνησει παλη στις 7 και να μας αφισει να χουζουρεψουμε λιγο..

Δεν ξερω ρε συ με τοσες ασχολιες ποτε προλαβαινει να πηξει..

να πω εχει πολυ μικρο παιδι...

δεν καταλαβαινω..το μονο που καταλαβα ειναι οτι εχει βαρεθει..και οτι αφου εχει βαρεθει να βρει μια δουλεια παρτ ταιμ θα της κανει καλο..ελα μου που δεν θελει... ε δεν ξερω και εγω τι θελει!!!

Αναστασακι μου το καλυτερο και το ακριβοτερο δενε ιναι παντα και οτι πιο καταλληλο..

πχ σαν παραδειγμα..αλλες προδιαγραφες ασφαλειας εχω για το τωρινο μας καρεκλακι που ειναι αναποδα και στη μεση..και αλλες προδιαγραφες θελλω για το καρεκλακι που θα παρω τωρα που θα εχω δυο πισω...και θα ειναι στις ακρες..θελλω καλυτερη προστασια απο τα πλαινα και καλυτερες ζωνες και παθητικη ασφαλεια γιατι με τις ζωνες που εχω στο πεζο δεν μπορω να εχω 2 καρεκλακαι να κοιτανε αναποδα αλλα μονο ενα..επομενος θελλω το ασφαλεστερο που να κοιταει μπροστα..αν και το βαζω με μιση καρδια το ομολογω...

επισης αλλες προδιαγραφες θα εχει το καρεκλακι που θα παρουμε στο αμαξι του μπαμπα που θα ειναι και 9-36 κατευθειαν αλλα θα μπαινει σε iso fix στην μεση και αναποδα ..

δεν μπορω να δεχτω πως ολα τα καρεκλακια ειναι ιδι ακαι ιδανικα για ολες τις περιστασεις.

η Ολη φαση παντως ξεκινησε απο το θεμα κρεβατακι και πως ακομα δεν μπορω να αποφασιω γιατι δεν βρισκω το καταλληλο καγκελο προστασιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ρε κοριτσια δεν το αποχωριζεται το μπιμπερο του!!!

μον εκει πινει γαλα και βαριεται να το παρει να πιει μονος του

θελει να ειναι ξαπλα με τα χερια να χαιδευουν τα μαλια του και εγω να κραταω το μπουκαλι....

εν το μεταξυ στην μαμα μου πλεον δεν πινει γαλα με τιποτα!!!!!!!!!!

δεν θελει καθολου μολις το βλεπει ουρλιαζει...προσπαθησα κι εγω να τον ταισω στην μαμα μου..τζιφος!!!!!!!!!

γιατι αραγε????

χθες ηπιε παρα πολυ γαλα μιας και στην γιαγια του που ηταν δεν ειχε πιει,αφου ξυπνησε στις 3:30 και ελεγε μααααααμμμ

τοσο πολυ του ελειψε? :shock::shock:

κι εγω αυτα κοιταω χρυσα

πανω απο ολα η ασφαλεια

πχ καρεκλακι φαγητου πηρα ενα της πλακας..ουτε που με ενοιαζε ετσι και αλλιως ο σπυρος δεν εκατσε σχεδον καθολου αλλα το καθισματακι ειναι απο τα καλα και ας το πηρα απο το τζαμπο αλλωστε δεν μετραει απο που παιρνεις κατι αλλα τι παιρνεις

εμενα ακομη τον βολευει αυτο που εχουμε αργοτερα θα παρω αυτο που ειναι μονο καθισμα και δενεις το παιδι κανονικα με την ζωνη του αυτοκινητου αλλα καπου διαβασα οτι αυτα ειναι απο 4+

οποτε για 1 χρονο ακομη θα εχουμε αυτο που εχουμε τωρα

δεν συμφερει να παρω αλλο ιδιο γιατι ψηλωνει πολυ ο ζουζουνος μου

κι εμενα τωρα κοιμαααααται καναμε ενα ωραιοτατο μπανακι,μαμ και νανι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη εμενα ο γιος μου λεει οταν κανεις το μωρο, απο το ενα βυζι εγω κ απο το αλλο το μωρο :lol::lol::lol: πως λεμε επιστροφη στην φυση...ε καπως ετσι επιστροφη στο θηλασμο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα μου κου ου βααααααααααααααααααααααααααααα!!χα χα χα!!σε χαιρομαι που χαιρεσαι την μικρουλα σου ετσι,τί καλα!!!!!!!!συγχαρητηρια για τα πρωτα σας λογακια!!αντε,θελω να δω την πρωτη συζητηση μπεμπας-ειρηνης!!!

ε,εξοδοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο;;;!!!μμ!!με τσακωσες!!!ατιμουτσικο!!!βγηκαμε το μεσημερι για φαγητο με τον χαρη,εφαγα ολη την ωρα στην αγορα κ δε μαγειρεψα,ουπς!,τωρα πηγε σε κατι φιλους να δουν εναν αγωνα,εκανα ενα τελειο μπανιο,κ απολεπιση σωματος λεμεεε!!!! κ ισως παμε για κανενα ποτακι μετα..οπως καταλαβατε,ο γιωργος ειναι στους γονεις μου,θα παμε το πρωι να τον παρουμε να παμε δραμα στον παππου κ τη γιαγια μου!!

να σας πω κατι;;πηρα τηλ.τη μαμα μου πριν λιγο.μου δινει τον γιωργο.λεω"γιωργο που πηγες μωρο μου;"

"παιοτοπο"!!=παιδοτοπο!

επαιξες εκει;

"ναι,ναι,ναι!!!πιτακι=σπιτακι!

κ τί εκανες εκει γιωργο;

νανι!!!

πεταγεται η μαμα μου"γιωργο πες στη μαμα ,τί αλλο ειδαμε;

"εφινι!!!=δελφινι!!!!!

καλε το παιδι μου επαναλαμβανει κ θυμαται νεες λεξεις!!μα,δελφινιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;

ποσο μου αρεσει που επικοινωνουμε!!χθες το μεσημερι που ετρωγε,μου λεει ξαφνικα"μαμα,μηο"

λεω δε θα καταλαβα καλα..

"μηοοοο"

γιωργο θελεις μηλο;

ναιιιιιιι!!

το καθαριζω κ το εφαγε ολο καλε!!!φαινεται,λαχταρουσε φρουτο κ οχι φαγητο,κ γιατι οχι;;;;;!!

νατασακι εσυ που εισαι κ νοικοκυροκοριτσο,για πες βρε!@στο κεικ πορτοκαλι δε βαζουμε αυγα;η μαμα μου επιμενει πως τα αυγα που εβαλα εσπασαν την πορτοκαλιλα κ δε μυριζει πορτοκαλι το κεικ μου..

για τη δουλεια που λες..κοιτα..αν εκανα καποια δουλεια που δε θα τη λατρευα κυριολεκτικα,ισως να πολυηθελα να δουλευω..αλλα τη δουλεια μου την λατρευω,ειλικρινα,ο χ,γελαει οταν του το λεω καμια φορα,ξαναγεννιεμαι καθε φορα που μπαινω στην ταξη,ξεχναω ολα μου τα προβληματα κ αισθανομαι σα να ειμαι στη σκηνη θεατρου κ πρεπει να δωσω τον καλυτερο μου εαυτο!!οταν γυρισαμε απο διακοπες χριστουγεννων,εκει που κανω μαθημα,ξαφνικα κοιταω τα παιδια κ λεω"ααααχ!!μα ποοσο μου λειψατε!!"παγωτο ολα μιλαμε!!!ακουγεται περιεργο,αλλα ειναι τοσο κ αλλο τοσο σημαντικο για εμενα..ισως για αυτο μου ελειψε κ τοσο οσο ειχα αδεια,ειναι μερος του εαυτου μου κ αισθανομουν οτι τον ειχα χασει 2 χρονια σχεδον..

αντε,σας επρηξα!πες αν ξερεις για κεικ πορτοκαλιιι!καθενας με τον πονο του!!χα χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες μου...τι μου κανετε?

χθες πηγαμε στην παιδιατρο...ειμαστε πολυ ωριμα κοριτσια :lol::lol::lol::lol: η μαλλον πολυ ωριμα παπιάααααα!!!!!! :P:P:P δεν κλαψαμε παρα μοναχα στο εμβολιο και λιγακι στο μετρημα... :o πραγμα πρωτοφανες...αφου παντα μας ελεγε τενορους απο το κλαμμα... :lol::lol:

ειμαστε 86 εκ και 10600 κιλακια...με 16 δοντακια...

αχ θου τελικα το χασα το στοιχημα ε? να σου ζησει και απο δω ο αγοραρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σου χαριζει μια ζωη χαμογελα...να τον καμαρωνεις!!!!!! να κοιμαται!!!!!!!!!!τα βραδια... και καλη λοχεια μαρθα μου...

δεν προλαβα να διαβασω ολα όσα γραψατε...ηθελα ομως να δω το νεο μπεμπε μελος της παρεας μας τι χρωμα ειχε... :lol: :lol: ντοντο θα χεις την καλυτερη παρεα...

σισσακι μου χαιρομαι πολυ που η μανουλα σου ειναι καλυτερα...αντε συντομα θα ναι στο σπιτακι σας!!!!!!!!!!!! σιδερενια και μονοοοοοοοοοοοοοοοοοο ευχαριστα αγαπη μου απο δω και περα...κανε και εκεινο που λεγαμε... ;)

χρυσα μου μην δινεις σημασια στο τι σου λεει ο καθενας...εσυ ξερεις το καλυτερο για τα μωρακια σου..και μονο.... ;) εμας παντως το καθισμα αυτοκινητου ειναι το recaro και ειναι 12-18 κιλα και μετα σηκωνεις το προσκεφαλο και σε καλυπτει μεχρι 36 κιλα...αξιζε ομως...ηταν ακριβο..αλλα σ ε καλυπτει για πολυ καιρο...

νατασουλα μου η μικρουλα λεει αγκου!!!! θα τρελαθωωωωω...μου χουν λειψει τετοια ακουσματα...ενα πολυ γλυκο φιλακι σε μανουλα και μπεμπουλα...

αναστασια μου καλη αρχη στο γιογιο...

λενακι μου τι κανετε?

γιωτακο μου? η κωνσταντινουλα μας η ναζιαρα?

γιωτακι μανουλα του ταλιμπανακου?που χαθηκες βρε ψυχη?

γωγακι μου πως τα περνας σπιτι? οι μπεμπουλες?

αφρο μου πως τα πας? τα αποτελεσματα βγηκαν?

lucky,αρτζι,μαγδακι,μπεμπουλης,μαρακι..τι κανετε?

φρανιτακι καλο ταξιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...