Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 No 3... Βάλτε χρώμα στη ζωή σας!!!


Recommended Posts

Χρυσταλένη όλα καλά!!!! με το καλό να χαρείτε το μωρό σας!!

Χρύσα κι εγώ τις ίδιας αποψης είμαι για τα ρούχα!Άσε που δεν του έχω αγοράσει πολλά γιατί είχα απότην κουμποάρα μου πολλά σχεδόν αφόρετα!!Λίγα του έχω πάρει κι αυτό γιατί έμπαινα εγώ στον πειρασμό.. γενικά τα ρούχα μας φοριούνται άνετα και από άλλο παιδάκι!! Κρίμα είναι να δίνεις λεφτά για ακριβά!ποιοτικά και σε καλές τιμές.. τα παιδιά περνούν καλύτερα σε μια εκδρομή, μια βόλτα!! δεν τα νοιάζει εάν φοράνε τη μάρκα και το ακριβό! Πολύ ωραία η κουβερτούλα!!χουχουλιάρικη!!και το χρώμα μου αρέσει!!

Μαράκι μου ελπίζω να μην συνεχίσουν οι αναγούλες!!

Γιελήζ καλή επιτυχία!!!!

Που είναι η Ζαχα????????

Και τα δικά μου ούλα ματώνουν αλλά όχι κάτι τρομερό!!...

Μάχη στον 6ο ε???πως περνάει έτσι ο καιρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑρουλίτα τα κατάφερες!!!!!!

ΜαμάΝικολα θυμησε μου καλέ το ονομα σου και το ξεχνώ!!! Αναγούλες δεν εχω γενικά αφού πέρασα τον 3ο μήνα αλλά πού και πού κατι ΄με πιάνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!!!!

Μέχρι να γράψω προηγήθηκαν 150 δημοσιεύσεις .. ρε κορίτσια (καλά να είσαστε ) δεν σας προλαβαίνω :lol: τα σχόλια μου , τώρα παλιόσανε..... :lol:

Chrystalleni, εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτέλεσματα από την εξέταση που θα κάνεις!!!!!!!!!!!

beboulino γιατί θα σε κράξει καλέ η μαμα??? Πω πω τυχερή που είσαι που σε φροντίζουν τόσο .. ! πρόσεξε μην κακομάθεις... :D

maroulita δεν μπορώ δυστυχώς να σε βοηθήσω (εαν έχεις ακόμα το πρόβλημα με το τικεράκι ) γιατί στον υπολογιστή της δουλειάς κατά ένα περίεργο τρόπο δεν βλέπω τα τικερς κανενός... :twisted:

το φαγητό πάντως το εγκρίνω... θέλω και εγώ πενάωωωωωωωωωω ............. :lol:

Diosa καλό γιατρό! Περιμένουμε νέα!!!

Sofitsa πανέμορφη η κούνια με το καλό τα μωράκια σου!!!!!!!!!

Elis ωραία ιδέα τα αυτοκόλλητά σου!!!!!!!

Εγώ να φανταστείτε την μικρή μου την έχω ακόμα σε παρκοκρέβατο δεν της έχω αγοράσει κούνια και μάλλον ούτε στην δεύτερη κόρη θα αγοράσω προς το παρόν (εχω και άλλο παρκοκρέβατο) ... φρόντισα όμως να της πάρω καλό στρώμα .... είναι πανέμορφα τα βρεφικά έπιπλα αλλά θα προτιμήσω να δώσω χρήματα κατευθείαν για παιδικό... ίσως βλακεία αλλα πολλά τα χρήματα ρε γμτ .. Πάντως σας ζηλεύω εσάς που θα αγοράσετε και εύχομαι σύντομα να φτιάξετε πανέμορφα δωματιάκια για τα μικρά σας και να μας τα δείξετε να τα καμαρώσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάντως στην αρχή την είχα σε καλαθούνα .. δεν μπορώ να πω ότι με βόλεψε αρκετά .. δεν ήταν άνετα .. μετά μου δώσανε ένα λίκνο το οποίο ήταν ότι έπρεπε !! Μέχρι και 5 μηνών εκεί την έβγαλε η κόρη μου!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλιτα τιποτα ρε...αντε με το καλο!!!

ΠΟτε εχεις Β επιπεδου;;;

Ευγενια α και εγω ειχα..και απο την κουμπαρα μου και απο μια φιλη μου..

και η κουμπαρα μου ειδικα επειδη δεν εχει ανακη..κοινως το φυσαει λιγακη..επαιρνε στα αγορια της πολυ ακριβα ποραγματα..πχ εχουμε για του χρονου μπουφαν μπερμπερι, κατι ρουχακαι τιμπερλαντ και καλβιν κλαιν και τρουσαρντι κλπ..

θα μου πεις αυτη εμενα και Αμερικη οποι καμια μα καμια σχεση οι τιμες με εδω..αλλα δενε χει σημασια..

εννωειτε τα πηρα ολα και χωρις ντροπες γιατι αφενος ειναι σχεδων καινουρια...και αφετερου γιατι οχι..

ναι και εγω θελλω το καλυτερο για το παιδι μου...αλλα οχι το καλλητερο πουλοβερ.....

καροτσι εμεις εχουμε ενα αυτο http://www.chicco.gr/index.php?page=sho ... Itemid=239

και ενα ακομα που δεν ξερω ομως τη μαρκα ειναι το οποιο περισυ το ειχα στη μαμα μου και ειναι πιο "καλοκαιρινο"

ειμαι ευχαριστημενη γεννικα αλα ο γιςο μου δεν πολυακαθετε στο καροτσι...πριν προτιμουσε τον Μαρσηπο- λιγους μηνες μονο εκατσε με το που αρχησε να περπαταει δεν καθοταν με τιποτα μεσα..ακομα και τωρα..σπανια θα κατσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία οντως περναει ο καιρός, τωρα φαινεται και η κοιλιά για τα καλά!!! Δεν κρυβετε η εγκυμοσυνη.

4 μηνες εμειναν θα περασουν....... οπως περασαν οι πρωτοι 5 χωρις να το καταλαβουμε....

εχω τοση ανυπομωνυσια να κρατησω το αγγελουδακι μου αγκαλια που δεν κρατιεμαι!!!!!

Δεν το πιστευα ποτε οτι θα εχω αυτά τα συναισθηματα στην εγκυμοσυνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχη και που να γεννηθει...εκει να δεις..

θα κοιμαται και θα καθεσε και θα το κοιτας σαν χανος ωρες ωρες

εγω ακομα και τωρα που και καλα μεγαλωσε...οταν κοιμαται τη νυχτα καθοαι και τον χαζευω..και τον χαιδευω το κεφαλακι τα ποδαρακια..θελλω να αρχισω να τον φιλαω να τον φιλαω να τον φιλαω συνεχεια..

ειμαι εντελως μα εντελως χαζομαμα...

Χρυσουλινι για πες το λινο σε βολεψε ε;;;..

αχ παιδια δεν ξερω..εγω ακομα τι θα κανω..

λεω σεκαποια φαση να αφισω τον μικρο στο κρεβατι του και να βαλλω το νινιστην καλαθουνα..η σε λικνο..μεχρι να μεγαλωσει ο Χριστοφορο..μπερδεμενη τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cesilia mou 8 martiou exw thn auxeniki....gia B epipedou exoume akoma!!!!!!

exw ligo agxos me thn auxeniki alla kati mesa mou leei pws ola tha pane teleia kai etsi prospathw na eimai polu aisiodoksh...!!!!!!!

kalo mesimeri koritsia mou....feugw paw sto spitaki mou!!!!ta leme aurio na eiste kala eseis kai ta ninakia sas...filakia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου Ευγενία με λένε!!

Κι εγώ της Peg perego έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένη!!Αυτό ομολογώ ότι ήταν ακριβό!!Αλλά αντέχει για άλλα τρια παιδιά τουλάχιστον!!! Και το έχουμε λιώσει!ακόμα κάθεται... πάμε παντού με αυτό!και εκδρομές και διακοπές αλλά και για ψώνια, βόλτες κτλ!θα ψάξω να βρω το μοντέλο να το δεις!

Χρυσουλίνι καλημέρα!!

Μαρουλίτα τα καταφερες ε???όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς!!!!

Ρε σεις η Ζαχα που είναι έχω αρχίσει και ανησυχώ!....

Χρύσα το λίκνο ΄και σε μένα ήταν πολύ βολικό! είναι ωραία λύση!

Μάχη ασε. η δική μου κοιλιά δεν κρυβόταν ποτέ!! :lol::lol: Αφού μου το έλεγαν πριν κάνω τεστ ότι ήμουν έγγυος και εγώ τους έλεγα.. μπααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι κορίτσια περνάνει πολύ πολύ γρήγορα ο καιρός.Σας ευχαριστώ πολύ κορούες μου για τις ευχές.

Μαράκι μου όλα καλά είναι για το μωράκι σου και θα ναι τέλεια όλα μέχρι το τέλος και θα σαι τέλεια μανούλα:-))) Απλά ακολουθά τις οδηγίες του γιατρού γιατί σε κόβω ατίθασο πνεύμα

Μαρουλίτα μου σ' ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι και σε σένα ότι καλυτερο και θα χεις καλά απότελεσματα αυχενικής όταν θα την κάνεις. Μην αγχώνεσαι

Maximammy σε περιμένω στον 6 μήνα και σύντομα θα πολλύνουμε :):):)

Σεσίλια μου Χρυσουλίνι μου και Μαμά Νικόλα (αν άφησα καμιά πίσω, απολογούμαι) να στε καλά.

Ανυπομονώ για τη στιγμή που η μια πίσω απ την άλλη - με τη βοήθεια του Θεούλη και της Παναγίτσας- θα ανακοινώνουμε γεννήσεις :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενία και μενα η κοιλιά από νωρίς φαινόταν αλλά με κανενα ριχτο το ψιλοεκρυβα στην αρχη. Τωρα αστα να πανε.

Χρυσταλλένη ναι οντως θα ειναι τελεια να ανακοινωνουμε τις γεννησεις και μετα αλλο τοπικ για ξεσκατισμα, ταϊσμα και ξενυχτι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου κάτι σαν κι αυτό που έβαλα φωτο αλλά δεν καταλήξαμε σε χρώμα. Και μια φίλη μου που το εχει είναι πολύ ευχαριστημένη.

Χρυσταλλλένη μου όσο ατιθασο πνεύμα κι αν είμαι τωρα δεν κάνω τιποτα γιατι μου δίνει δύναμη το μικρούλη μου..Ειδικά τωρα που κλωτσάει...

Ανυπομονώ να φτάσει το καλοκαιράκι και να αρχισουν οι ανακοινώσεις!! Εχουμε να ρίξουμε κλάμα !!!! Απο χαρά βέβαια!!!

post-9162-13873936267936_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλενη καλη επιτυχια κοπελα μου!Ολα καλα θα πανε!Σου στελνω θετικη ενεργεια!

Μαρακι η φασολαδα ειναι βαρυ φαγητο,μην φας καλυτερα σημερα που δεν ειναι το στομαχι σου καλα.Λιγα μακαρονακια,μια σουπιτσα,θα ηταν καλυτερα.Το καροτσι μου αρεσει,αυτο σκεφτομαι και εγω αλλα ειναι λιγο ακριβο...

Χρυσουλινι,επειδη ειχα μια αποκολληση στην αρχη,η μαμα μου δεν με αφηνει να κανω σχεδον τιποτα.Μαγειρευει καθε μερα και ο αντρας μου εχει αναλαβει το σπιτι.Εχω αρχισει ομως σιγα σιγα να κανω οτι μπορω.Κανενα πιατο,πλυντηριο,μαζεμα του σπιτιου.Ακομα ομως δεν κανω σφουγγαρισματα και τετοια.

Εφτιαξα τα μπιφτεκακια με τις πατατουλες,εκοψα και μαρουλακι,επλυνα τα πιατα και τωρα ειμαι πτωμα!Το πλυντηριο θα το βγαλει να το απλωσει ο αντρας μου οταν ερθει,δεν εχω αλλα κουραγια για σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ βολικό φαινετε το καροτσι Μαρακι!

Βρήκα κι εγω το κρεββατακι που μου αρεσε

http://fivi.gr/index.php?target=product ... t_id=30133

Καθε μερα θα σας βαζω και αλλο, που θα παει θα αποφασισουμε καποια στιγμη :lol::lol::lol:

ελπιζω πριν γεννηθει το μωρό :lol::lol::lol:

μπεμπουλινο καλη ορεξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλίνο μου ειναι οντως λίγο ακριβούτσικο..Εμας θα μας το πάρουν οι γονείς μου και θέλουν να δώσουν κατι παραπάνω για το πρώτο αγορι εγγονι τους!!

Αντε φτάνει για σήμερα οι δουλειες...Ξεκουράσου!!

Μαχη μου μεχρι να αποφασίσουμε έχουμε καιρό!!! Οταν βλέπεις πολλά μπερδεύεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αν ειναι ετσι,να το παρεις το καροτσι,ειναι πολυ ωραιο!Και τα Πεγκ Περεγκο ειναι πολυ γερα καροτσια!Ποιο μοντελο ειναι το Πλικο;

Μαξυμαμμυ πολυ ομορφη κουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ειναι πολύ ομορφη αλλά είναι οπως το ειπατε, καθε μερα μου αρεσει και κατι αλλο!!!

ουφ εγω βαρεθηκα σημερα στη δουλεια.....δεν περναει και η ρημαδοωρα να σχολασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://fivi.gr/index.php?target=product ... t_id=30196

Αυτο είναι το χρώμα που αρέσει και σε μένα και στον άντρα μου...Μου αρέσει και το χρώμα london.Αλλά ο αντρούλης μου προτιμά το λαχανι. Κάνει όμως και για κοριτσάκι στο μέλλον βρε κορίτσια???

Θέλω να εχει και το κουμπί που την μετατρέπει ετσι ώστε να βλέπει εμένα ή αν θέλω να βλέπει το δρόμο το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη κουκλίστικο το κρεβατάκι!!!!! όσα πιο πολλά δεις τόσο περισσότερα θα σου αρέσουν!πάντα υπάρχει και κάτι καλύτερο!! ;)

Μαράκι είναι πολύ ωραίο το καρότσι!! δενξέρω πως να επισυνάψω φωτό ρε για να δεις αυτό που έχουμε!!Βέβαια δεν είναι 3 σε 1! Είναι το Pliko 3 σε πράσινο΄λαχανί χρώμα! γιατί να μην κάνει το λαχανί για κοριτσάκι?? Βέβαια αυτό είναι πιο ουδέτερο αλλά και το λαχανί είναι μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboulino τώρα κατάλαβα... όπως και να έχει έιναι όμορφο κάποιος να σε φροντίζει και ειδικά άμα προέχεται από την μανούλα μας!!! εύχομαι όλα καλά από εδώ και μπρος, κοριτσάκι!!!!!!!!!

Όλα τα πράγματα που επιλέγετε είναι πανέμορφα ,ρομαντικά ..... φτου φτου με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!!!!!!!!!! Καλές αγορές !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα κι εγω.διαβασα τα νεα σας αλλα ως συνηθως δε θυμαμαι τιποτα!!!! :lol::lol::lol:

Χρυσταλλενη ολα καλα θα πανε γλυκια μου αυριο θα δεις!Ο μπεμπακος σας θα ειναι μια χαρα!!

Μαρακι επειδη ηδη θα την εφαγες τη φασολαδα σου,ελπιζω να την ευχαριστηθηκες κ να μη σε πειραξε ;)

Εγω εκανα αρακα σημερα με μπολικα καροτακια που μου αρεσουν κ μολις εφαγα.

Για τα ρουχα τωρα,ναι και παλι ναι να δωσω χρηματα σε ο,τι εχει να κανει με ασφαλεια αλλα στα ρουχα οχι για τοσο λιγο που τα φορανε.Μ'αρεσουν πολυ και τα ρουχαλακια απο τα next που ιδιως στις εκπτωσεις βγαινουν παμφθηνα.Σκεφτειτε οτι πηρα 15 φορμακια και πληρωσα περιπου 55 ευρω.Κ αφου γεννησω παλι απο εκει θα παρω αφου μετα απο λιγο θα εχει τις καλοκαιρινες εκπτωσεις ;);););)

Μαχη η κουνια πολυ ωραια αλλα οταν καταληξεις σε 2-3 που σου αρεσαν περισσοτερα βαλε λινκ να κανουμε δημοσκοπηση!!

Ευγενια μου εμενα το λαχανι πολυ μου αρεσει για κοριτσακια,θα το βαλω και στο δωματιο στις μπουμπουκες μου!

Αυταααα!δε θυμαμαι τιποτε αλλο :x

Α!για τη Ζαχα κι εγω ανησυχω βρε κοριτσακια μου......

Α!(Νο2)Και η δικη μου η κοιλιτσα(κοιλαρα)φαινεται τωρα πια για τα καλα!!Μεσα σε 1 εδβομαδα εγινα τουμπανο! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Σοφάκι κι εμένα μου αρέσει το λαχανί και για κορίτσια και ο συνδυασμός που έχετε επιλέξει ροζ-λαχανι-φούξια με τρελαίνει!!!

Αφού το δωμάτιο του μικρού το βάψαμε λαχανί - τυρκουάζ(για ουρανό) για να είναι ουδέτερο σε περίπτωση που το δεύτερο ήταν κορίτσι.. όπως κι έγινε!Και έχει αυτοκόλλητες παραστάσεις με το winnie!!είναι πολύ όμορφο!Εάν μάθω πως να βάζω φωτογραφίες θα σας βάλω να το δείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...