Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΦΤΙΣΗ


ΑΝΤΡΙΑΝΑ

Recommended Posts

Sandy7280 έγραψε:

Veni, αυτές είναι μερικές μόνο από τις ιδέες που μπορείς να πάρεις... Όποια αναζήτηση και να κάνεις όμως στο internet θα βρεις πολλά... Φιλιά...!!!

8213.jpg2569540294_f88ae9ab2b.jpg?v=0prince%20%20invitation.jpgcastle-photo-frames-fairytale-wedding-favors_2168_r.jpgp0485a.jpgD819-1143-BD%20Castle.jpgMP-172101-2T.jpg

ΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!! ΚΑΙ Ο ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ!!!

ΑΧ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ!!! ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΜΗΠΩΣ????:) :)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εδώ εγώ σκεπτόμουν από μικρή ότι αν κάνω κόρη θα την πάω μπαλέτο κι εσύ μού λες τώρα που τον περιμένεις κιόλας!!!

Αχ, κοπέλα μου έτσι είμαστε εμείς οι γυναίκες!!! Πιο πολύ παθιαζόμαστε με τα σχέδια και τα όνειρα, παρά με τα ίδια τα γεγονότα!!! ;) Με το καλό να τον δεχτείς τον πρίγκιπά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ εγώ σκεπτόμουν από μικρή ότι αν κάνω κόρη θα την πάω μπαλέτο κι εσύ μού λες τώρα που τον περιμένεις κιόλας!!!

Αχ, κοπέλα μου έτσι είμαστε εμείς οι γυναίκες!!! Πιο πολύ παθιαζόμαστε με τα σχέδια και τα όνειρα, παρά με τα ίδια τα γεγονότα!!! ;) Με το καλό να τον δεχτείς τον πρίγκιπά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ εγώ σκεπτόμουν από μικρή ότι αν κάνω κόρη θα την πάω μπαλέτο κι εσύ μού λες τώρα που τον περιμένεις κιόλας!!!

Αχ, κοπέλα μου έτσι είμαστε εμείς οι γυναίκες!!! Πιο πολύ παθιαζόμαστε με τα σχέδια και τα όνειρα, παρά με τα ίδια τα γεγονότα!!! ;) Με το καλό να τον δεχτείς τον πρίγκιπά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI ΜΟΥ ΕΣΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΦΕΤΟΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI ΜΟΥ ΕΣΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΦΕΤΟΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI ΜΟΥ ΕΣΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΦΕΤΟΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy7280 έγραψε:

Veni, αυτές είναι μερικές μόνο από τις ιδέες που μπορείς να πάρεις... Όποια αναζήτηση και να κάνεις όμως στο internet θα βρεις πολλά... Φιλιά...!!!

8213.jpg2569540294_f88ae9ab2b.jpg?v=0prince%20%20invitation.jpgcastle-photo-frames-fairytale-wedding-favors_2168_r.jpgp0485a.jpgD819-1143-BD%20Castle.jpgMP-172101-2T.jpg

SANDY ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy7280 έγραψε:

Veni, αυτές είναι μερικές μόνο από τις ιδέες που μπορείς να πάρεις... Όποια αναζήτηση και να κάνεις όμως στο internet θα βρεις πολλά... Φιλιά...!!!

8213.jpg2569540294_f88ae9ab2b.jpg?v=0prince%20%20invitation.jpgcastle-photo-frames-fairytale-wedding-favors_2168_r.jpgp0485a.jpgD819-1143-BD%20Castle.jpgMP-172101-2T.jpg

SANDY ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy7280 έγραψε:

Veni, αυτές είναι μερικές μόνο από τις ιδέες που μπορείς να πάρεις... Όποια αναζήτηση και να κάνεις όμως στο internet θα βρεις πολλά... Φιλιά...!!!

8213.jpg2569540294_f88ae9ab2b.jpg?v=0prince%20%20invitation.jpgcastle-photo-frames-fairytale-wedding-favors_2168_r.jpgp0485a.jpgD819-1143-BD%20Castle.jpgMP-172101-2T.jpg

SANDY ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy7280 έγραψε:

Κορίτσια κατέληξα σε μπομπονιέρα... Είναι από τη Μαρί Μπελ και μού άρεσε περισσότερο από ο,τιδήποτε άλλο είδα κι έψαξα...

Ίσως να μην φαίνεται καλά στη φωτογραφία γιατί την τράβηξα από περιοδικό αλλά έχουν και βάση στήριγμα για να στέκονται όρθιες και μερικές όπως αυτή αριστερά είναι καθιστές... Τί λέτε; mari_bell.JPG

ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΙ ΜΠΕΛ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΛΟΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy7280 έγραψε:

Κορίτσια κατέληξα σε μπομπονιέρα... Είναι από τη Μαρί Μπελ και μού άρεσε περισσότερο από ο,τιδήποτε άλλο είδα κι έψαξα...

Ίσως να μην φαίνεται καλά στη φωτογραφία γιατί την τράβηξα από περιοδικό αλλά έχουν και βάση στήριγμα για να στέκονται όρθιες και μερικές όπως αυτή αριστερά είναι καθιστές... Τί λέτε; mari_bell.JPG

ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΙ ΜΠΕΛ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΛΟΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy7280 έγραψε:

Κορίτσια κατέληξα σε μπομπονιέρα... Είναι από τη Μαρί Μπελ και μού άρεσε περισσότερο από ο,τιδήποτε άλλο είδα κι έψαξα...

Ίσως να μην φαίνεται καλά στη φωτογραφία γιατί την τράβηξα από περιοδικό αλλά έχουν και βάση στήριγμα για να στέκονται όρθιες και μερικές όπως αυτή αριστερά είναι καθιστές... Τί λέτε; mari_bell.JPG

ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΙ ΜΠΕΛ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΛΟΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΙΣ ΔΙΚΙΕΣ ΜΑΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ.Τ.Λ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΑΣ

ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ Ο ΚΛΟΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΕΒΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ 9 ΕΥΡΩ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΙΣ ΔΙΚΙΕΣ ΜΑΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ.Τ.Λ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΑΣ

ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ Ο ΚΛΟΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΕΒΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ 9 ΕΥΡΩ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΙΣ ΔΙΚΙΕΣ ΜΑΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ.Τ.Λ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΑΣ

ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ Ο ΚΛΟΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΕΒΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ 9 ΕΥΡΩ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΕΑΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ. ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΕΑΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ. ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΕΑΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ. ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΖΑΛΙΖΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΦΥΤΕΡΟΛ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΑΔΕΙΑΣΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΩΛ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΜΙΣΑ ΜΕ ΚΟΥΦΕΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΛΥΚΕΣ ΕΥΧΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΖΑΛΙΖΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΦΥΤΕΡΟΛ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΑΔΕΙΑΣΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΩΛ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΜΙΣΑ ΜΕ ΚΟΥΦΕΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΛΥΚΕΣ ΕΥΧΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΖΑΛΙΖΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΦΥΤΕΡΟΛ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΑΔΕΙΑΣΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΩΛ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΜΙΣΑ ΜΕ ΚΟΥΦΕΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΛΥΚΕΣ ΕΥΧΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...