Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

http://www.toys-shop.gr/product_info.ph ... s_id=12617

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΡΟΙΚΑ....ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειναι μαλλον στη φυση μας..η περιεργεια να δουμε τι επαθε ο συνανθρωπος... να διαβασουμε εμπειριες κλπ! το θεμα ειναι να μη μας πιανει αγχος ....τα λεω να τα ακουω φυσικα..

ετσι που τα διαβαζω κ αφου εχω ηδη αγορασει ποσα πραγματα για τη μπεμπα σκεφτο,μαι μηπως ηταν νωρις? μηπως εχω βιαστει κ το γρουσουζεψω?!?

Η προικουλα σου μου αρεσει πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STEISY ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ Η ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ???ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΕΚΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νεα απο το καλοριφερ μας.... θα μας το ικανουν αυριο... καλα που τους ειπα οτιειμαι κ εγκυος δλδ..Θελω να κανω ενα μπανακι να βαλω τις μπιτζαμουλες κ να νοιωσω ζεστασια..εδω περα ειναι σαν ψυγειο.. τι να ζεστανει ενα a/c~!!!

πολυ γκρινιαρα εχωγινει\!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=12617

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΡΟΙΚΑ....ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ

Η προικούλα είναι πανέμορφη!! Κι εγώ τα ίδια χρώματα έχω διαλέξει για το δωμάτιο. Πορτοκαλί με λαχανί. Απλά πιο πολύ λαχανί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια? Οι πολλοι υπερηχοι κανουν κακο?

Εκανα β επιπεδου 15/1 μετα απο 2 βδομαδες π-ηγα να μου μετρησει πιεση με υπερηχο κ το προηγουμενο σαββατο για 5 λεπτα να εκτυπωσει εναν .. θα ειναι κακο αν παω αυριο στην euroimedica να μου κανουν ακομα ενα για την επιτροπη του ΙΚΑ που την ζητησαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα πηγαινέλα μ' έχουν τσακίσει σήμερα!!! Ακόμα δεν έχουμε τελειώσει με το καθάρισμα στο γραφείο... Ουφ!

Jule πολύ ωραία η προίκα!!! Κι εγώ παίζω στα ίδια χρώματα!

Για τους υπέρηχους υπάρχουν διάφορες θεωρίες, ο γιατρός μου λέει πως είναι γενικώς ακίνδυνοι αλλά καλό να μη κρατάνε πολλή ώρα χωρίς λόγο (δε μ'αφήνει να χαζεύω το μικρό δηλαδή, βλέπει ότι είναι να δει και τέλος).

Σας φιλώ, τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη γιατι και αλλο υπερηχο γιατι την επιτροπη, πηγαινε αυτο που εχεις τελευταιο δεν εχει περασει πολυς καιρος.

Ιουλια ωραια η προικα, περιπου την ιδια θα παρω και εγω για το λικνο.

Κοριτσια παω στην συναντηση θα σας πω το βραδυ τις εντυπωσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jule μου πολύ ωραία η προικούλα κ σε καλή τιμή! Ειρηνάκι απ'ότι ξέρω δεν είναι κ εντελώς ακίνδυνοι οι υπέρηχοι αλλα για 1-2 φορές το μήνα δε κάνει κακό! Samarcande κουράγιο..τουλάχιστον αφού βρήκες το γραφείο τα υπόλοιπα σιγά σιγά θα γίνουν! ;) Μη το παίζεις "παλικάρι" με τα πηγαινε-έλα..ξεκουράσου γιατί ο Αρούλης θα τσαντιστεί!! :D Αλήθεια βρε κορίσια ο Γιώργος μας που είναι;;Δεν τον έχω πετύχει ούτε στο fb! Αρχίζω ν'ανησυχώ.. Σουλίτσα ή Ειρήνη μπάς κ τον πετύχατε εσείς;; Samanthaki γιατί δε μας έρχεσαι πιο συχνα;;Η μπουμπούκα σου πόσα κιλά πήγε; Κοντεύεις κοριτσάκι μου!! Θα είσαι η πρώτη γουρλού που θα σβήσω απο τη λίστα μας! Πάω να ετοιμαστώ για τη συνάντηση στα PRENATAL!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη γιατι και αλλο υπερηχο γιατι την επιτροπη, πηγαινε αυτο που εχεις τελευταιο δεν εχει περασει πολυς καιρος.

Ιουλια ωραια η προικα, περιπου την ιδια θα παρω και εγω για το λικνο.

Κοριτσια παω στην συναντηση θα σας πω το βραδυ τις εντυπωσεις.

ΒΡΕ ΣΥ ΓΙΟΥΛΗ ΜΕ ΛΕΝΕ...ΟΧΙ ΙΟΥΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8 ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ(ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ)...ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΖΥΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ...ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΙΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΖΥΜΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ..ΕΒΑΛΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ,ΜΠΕΙΚΟΝ,ΣΑΛΑΜΙ ΑΕΡΟΣ,ΚΑΙ ΤΥΡΑΚΙ...ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΗ ΗΤΑΝ :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-bd:-bd:-bd:ympeace::ympeace::ympeace::ympeace::ympeace: ....ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ BABY ISLAND ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ(ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ PALI ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ)...ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΠΡΟΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΜΕΣ ΡΕ ΓΑ...ΤΟ...ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΡΝΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΣΤΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ...ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ ΠΡΕΝΑΤΑΛ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγκυουλες!!! με γεια το νουμερο 4 και με το καλο να γεμισει ολο ευχαριστα!!!

αν καταλαβα καλα, εχετε μια συναντηση να κανετε στη πρεναταλ, αλλα χθες και προχθες μπηκα ελαχιστα και δεν εχω πολυ καταλαβει τι ακριβως θα κανετε.... οταν γυρισετε, πειτε μας εντυπωσεις!!!

γιουλη μου, ωραια εμπνευση η πιτσα, κι εμενα εφτιαξε η πεθερα μου το μεσημερι και θα την τιμησω το βραδι!!!επισης, πολυ ωραια τα pali , δεν θυμαμαι τις προικουλες, αλλα οι κουνιες που ειχα δει στο allegro μου αρεσαν πολυ!!!με το καλο να δεις το ζουζουνακι σου,και να ειναι ολα τελεια!!!!

εμεις χθες, που πηραμε τα πανω μας μετα το ραντεβου με το γυναικολογο, ειχαμε εξορμηση στα βρεφικα για προικουλα και καροτσι!!!! πηγαμε και mamas and papas και μας αρεσε πολυ ενα θεμα, κοριτσιστικο μεν, αλλα οχι πολυ νεραιδισιο http://www.mamasandpapas.com/range/scra ... irls/5586/

θα ξαναπαμε για περισσοτερες τιμουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou xa8ika pali..

Kleisame ola ta pragmatakia tis bebas mas :D..Kleisame apo to new baby city to karotsi peg-perego Pliko P3, relax, aposteirwti, sistima endoepikoinwnias k to mpanaki..Krevvatakia apo to new baby city eida 3 apo tis markas Pali k en8ousiastika eidika ta 2 itan me kamilopardali pou me trellenei i idea alla itan PANAKRIVA k etsi den pira krevvataki ap'ekei :(..

K apo to mari-kali kleisame krevvataki (pali me kamilopardali alla me poli kali timi.Mporousame na alla3oume ta xrwmata stin kamilopardali k to xrwma tou krevvatiou k etsi kaname tis epiloges mas- ta mprostina kagkela ta ekana lila k ta pisw laxani k i kamilopardali 8a einai me voules portokalies, lila, mple k laxani),tin proikoula tou krevvatiou pali me ta idia xrwmata me to krevvati k tin kamilopardali alla nikaei to lila, strwma k allaxtra..Auta!! Pistevw twra eimaste etoimoi :)..To krevvataki mas to diale3ame na exei diafora xrwmata na einai unisex gia to 2o me to kalo k an einai agoraki :D allazw to cuilt cover (exei me kamilopardali pali alla nikaei to mple xrwma-an 8imame kala)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια τα ψώνια!!

Εγώ γύρισα πριν λίγο, κουρασμένη, βρεγμένη και παγωμένη!! Έκανα ένα ζεστό μπανάκι κι έχω χυθεί με τον υπολογιστή στην πολυθρόνα τώρα, κάνοντας ποδόλουτρο!! Έχω ένα καθαρό σπίτι, ένα καθαρό αλλά άδειο ακόμα γραφείο, έναν καθαρό σκύλο κι ένα καθαρό κρεβάτι σκύλου!!! :lol: Πλύθηκαν τα πάντα σήμερα!! 8-)

Περιμένουμε εντυπώσεις από τα Prenatal! χχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε όλους.. διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι.. για τις αγορές, τα αποτελέσματα των εξετάσεων σας κ.τ.λ. Βρε κορίτσια τι χάλι είναι αυτό με το συνάχι.. ακόμα να συνέλθω, πο πο! Βαρέθηκα να φυσάω τη μύτη μου.. andria εμείς παντρευτήκαμε τον ίδιο μήνα έ?? Πως είσαι εσύ, με το συνάχι και το λαιμό σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω γυρισα.Δυστηχως επρεπε να φυγω πιο νωρις, στην αρχη μας μιλησε μια κυρια απο το μαγαζι και μετα ηρθε η μαια. Ηταν πολυ καλη, κριμα που δεν εκατσα μεχρι το τελος. Η Ελενα θα σας πιο πολλα. Εμενα μου αρεσε πολυ η συναντηση και ενημερωτικη.Αξιζει να πατε!

Μας ενημερωσαν για το θηλασμο, για το μπανιο και για το τοκετο.

Ανδρια με γεια τα πραγματακια. Ειμαι σιγουρη οτι ειναι πολυ ομορφα τα πραγματα! Ωραια χρωματα!

Αφροδιτη που ειναι αυτο το μαγαζι;

Σαμαρκαδε καλη ξεκουραση. Αρκετα εκανες σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw koritaskia mou, iremisa efige ena terastio varos apo panw mou..Twra pou katali3ame sta xrwmata 8a mporw na parw kanena kadraki gia tin diakosmisi, alla xwris agxos ta diskola efigan :)..Xoanita mou Maio pantreutikate k eseis? Oso gia to sinaxi eimai poli kalitera, siga-siga arxise na feugei i iwsi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Georgi μου, προσπαθώ να χαλαρώσω τώρα... Ήταν γεμάτη μέρα αλλά χαίρομαι γιατί έπρεπε να γίνουν!

Jule πληροφοριακά να σου πω πως μια κούνια Pali που μου αρέσει την είδα στα Prenatal 259 ευρώ και το Baby Island την έχει 347 ευρώ!! Αυτό κάτι λέει για τις τιμές του, για ψάξτο μήπως δεν αξίζει το κόπο να τρέχεις εκεί! Δε ξέρω κιόλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α να σας πω επίσης, Jule και afrodite, πως σας ζήλεψα πολύ και παρήγγειλα πίτσα!!! :D :D Εντάξει δε θα είναι σπιτική σαν τις δικιές σας αλλά που κουράγια να φτιάξω τέτοια ώρα... Εϊναι όμως από εξαιρετική πιτσαρία!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΕΤΡΕΞΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ!!ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 29 ΕΒΟΜΑΔΩΝ+5 ΗΜΕΡΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 1680ΓΡ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif] ΑΠΟ 1074 ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΞΗΣΗ ΜΕΓΑΛΗ.....ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΑΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 3800 :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops: ..ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ Τ4 ΧΑΠΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΟΥΣ...ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑ ΤΟ DOPPLRE ΜΗΤΡΙΑΙΩΝ,ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑ ΔΕΙ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!!ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΤΟ ΡΑLΙ ΣΤΟ ΧΟΛΑΡΓΟ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΡΩΤΗΣΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ...209 ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ,254 ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ....ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΠΡΕΝΑΤΑΛ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ MOTHERBABY ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΛ ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jule mou gia tin marka Pali pou les mou aresane 3 krevvatakia asta na pane to ena itan 345,00 evro alla den en8ousiastika, to allo itan 750,00 evro TELIOOOOO :( k to allo 520,00, xwris proika autes oi times mono to krevvataki k i proika Pali pou mou arese itan 280,00 evro :shock::? ..Telika den 4wnisa krevvataki k proika ap'ekei alla apo allou k stenaxwre8ika giati eidika ta 2 krevvatakia mou aresan poli (auto twn 750,00 evro k twn 520,00)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, σήμερα φαίνεται είναι η μέρα των αγορών για τα μπεμπάκια μας! Κλείσαμε κι εμείς την κούνια της μπέμπας από το baby island στο περιστέρι! Samarcande τσέκαρα την τιμή και στο Λητώ που είναι δίπλα και ήταν ίδια. Λοιπόν: η κούνια ειναι η Ciak της Pali σε λευκό και η προίκα η gigi & lele! Μου άρεσαν πάρα πολύ!!! Η κούνια κάνει 212 euro και η προίκα 203. (οι τιμές αυτές είναι με έκπτωση 25 και 20% αντίστοιχα). Διαλέξαμε απλή κ οικονομική κούνια, και ακριβή προίκα!! Πως το καταφέραμε αυτό δεν ξέρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...