Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

ΑΦΟΔΙΤΗ και εγω συμφωνω μαζι σου ειδικα για τον αποστηρωτη, μπορει και να μην χρειαστει. Καποια πραγματα ειναι καλο να τα παρουμε μετα που θα γεννησουμε. Ο αποστειρωτης και της κικο καλο ειναι δεν χρειαζεται να πεταμε λεφτα.

Πως ειναι ο Μανωλης; Τον στελνεις παιδικο;

Αφροδιτη ευχαριστω για τις ευχες και εγω ελπιζω να μην ειναι παλι τοσες μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι δεν παει παιδικο .

νηπια θα παει κατευθειαν μαλλον ....αφου για να παει παιδικο πρεπει να δουλευει η μαμα :evil:

περιμενει το νινι πως και πως και ολο δινει φιλακια στην κοιλιτσα μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ιδιο και ο Αλεξανδρος. τον χαιδευει που και που για να τον ακουσει. Αχ με την ζηλια μετα τι θα κανουμε. Εμενα μου λεει οτι δεν θα ζηλεψει, για να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!

τι κάνετε? Εγω αραζω στον καναπέ κπαράλληλα εχω καουρες κ δυσπεψια κ ποναει κ το στομαχι μου κ ζαλιζομαι!! ερηπειομε κατάντησεεεεεεεεεες!! :lol::lol::lol::lol:

Ευχαεριστω για τα ωραια λογάκια σας για το δωματιο !!! Με κάνετε κ κοκκινιζω!!!

Λοιπον σας ειχα υποσχεθει να σας γραψω για το 1ο σεμινάριο...ελπιζω να το δειτε ολοι να μη γραφω τζάμπα :lol::lol:

Μας μιλησαν για την επισκληριδιο...οι κοπελες ειναι μαιες σε δημοσιο νοσοκομειο οπου η επισκληριδιος δεν ειναι πακετο με τον τοκετο κ γινετε μονο σε αναγκη. Δεν μας ειπαν αν ειναι υπερ κ κατα , μας μιλησαν γενικά.

Μας ειπαν καταρχας να μην το ασγοραζουμε σαν πακετο στα μαιευτηρια κ να ειναι συνειδητη αποφαση μας αυτό αφου καταλαβαινουμε τι ειναι κακο κ τιειναι καλό... μας μιλησαν για τα κακα που προκαλουνται...υπαρχει πλυ μικρη πιθανοτητα να χτυπησει η ενεση σε λαθπος σημειο κ να μας προκαλεσει ισχυρους πονοκεφαλους που μπορει να μας ταλαιπορησουν μερες στο μαιευτηριο κ μπορει να μας μεινει κ προβληαμ κ να εμφανιζονται συχνα.. αυτο υπαρχει κ στο ιντερνετ σε ιστοριες τοκετου αν κοιταξετε!!!

Μας μιλησαν κ για το προβλημα της ενεργους συμμετοχης της μητερας μερτα την επισκληριδιο στον τοκετο..κανονικα πρέπει να γινετε οταν η διαστολη εδιναι στο 4 κ νασταματαει η επιδραση της οταν ειναι στο 8 ετσι ωστε η γθναικα να φτασει στο 10 κ νανοιωθει τα παντα για να μπορει να εξωθησει κ να συμμετεψει ενεργα στον τοκετό κ ναμην υπαρχει παρεμβαση ειτε με ορμονες ειτε με σπρωξιματα απο τις μαιες... Γενικά φανηκε απενοχοποημενη η επισκληρηδιος για παραλησιες κλπ μιας που το ποσοστο ειναι απειρως μικρό αλλά αυτο με τουτς πονοκεφαλους οπως κ την ενεργη συμμετοχη στον τοκετο με εκανε να το σκεφτω...

Οι κοπελες ειπαν οτι ειμαστε φτιαγμενες να το αντεχουμε...πως μπορουμε απο πριν γνωρισουμε τον πονο της γεννας να θελουμε να τον αποφυγουμε?!

Ηδικη σας γνωμη ποια ειναι\?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα οσα σας ειπαν ειναι σωστα .

απο εκει και μετα ειναι προσωπικη επιλογη και απολυτα σεβαστη .

εγω στον πρωτο εκανα ...απο φοβο ...αλλα στισ εξωθησεισ στο τελος ειχε φυγει η ναρκωση .

τωρα δεν με πολυ νιαζει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geov καλημερα!!!!το sola κανει 390 με 10% εκπτωση, παει στα 350. εμεις πηραμε και τον ποδοσακο+στρωματακι ( γιατι θα βαζουμε το μωρο στο καροτσι απο την αρχη, δεν εχουμε πορτ-μπεμπε) που κοστιζει 90 ε ( 80 με την εκπτωση )

φαινεται ελαφρυ και στιβαρο, τωρα τι να σου πω κι εγω, αν δεν το δοκιμασεις...!! το πηραμε απο το καταστημα mamas and papas που ειναι στην εθνικη οδο πριν την εξοδο βαρυμπομπης, απεναντι απο τα λητω, και διπλα του ειναι ενα μεγαλο lapin magicland.....εκει βρισκονται και τα jumbo βαρυμπομπης, αν βοηθαει στην κατανοηση καλυτερα!!!!

se eyxaristo poly Afrodite mu!!! Mou fainete ligo akrivouli gia mono to karotsi...exei fovero design omos...o antras mou an den dei apo konta agora den kanei....ante na ton peiso na pame ekei,gt einai poly makrya....den prepei na yparxei konta sto kentro kati logika e???Pantos se ayxaristo gia tis plhrofories...:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se eyxaristo poly Afrodite mu!!! Mou fainete ligo akrivouli gia mono to karotsi...exei fovero design omos...o antras mou an den dei apo konta agora den kanei....ante na ton peiso na pame ekei,gt einai poly makrya....den prepei na yparxei konta sto kentro kati logika e???Pantos se ayxaristo gia tis plhrofories...:-)

παρακαλω!!! σιγα το πραμα!!! ειναι ακριβουτσικο, η αληθεια ειναι.....βεβαια, εμεις, που θελαμε μονο καροτσι ( γιατι καθισμα αυτοκινητου και καλαθουνα θα μας δωσουν ) δεν βρισκαμε κατω απο 270 ( κικο, πεγγ περεγκο κ.τλ) γιατι ολοι πουλουσαν σε συμφερουσα τιμη το τριο ( καροτσι+καθισμα+πορτμπεμπε ) δηλ. απο 500 εως...οσο θελουν!!!!οποτε η διαφορα απο τα υπολοιπα καροτσια δεν ειναι μαγαλη, αλλα οντως εχει μια διαφορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνη, ωραια η ενημερωση και ενδιαφερουσα!!!δε μπορω να πω οτι εχω γνωμη ακομα για την επισκληριδιο, και σιγουρα ο καθενας το βλεπει διαφορετικα απο τη μερια του....εννοω, τη μητερα, τη μαια και το γιατρο......επειδη ειμαι ομως φοβιτσιαρα, θα ηθελα να ξερω οτι εχω τη δυνατοτητα αν χρειαστει.....και στο κατω κατω, κακο ειναι να μη θες να πονεσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια?

ειρηνακι που πηγες για σεμιναριο?

σημερα εψησα περκα στο φουρνο με ρυζακι, το απογευμα εχει μια συναυλια στο μουσειο που θα ειναι πολλοι πολλοι καλλιτεχνες... εντεχνοι και ροκ και θα παμε κατα τις 6.30 ξεκιναει... πολυ χαιρομαι... ελπιζω να αντεξω.

Δεν εχουμε βαψει ακομα το δωματιο της μικρης , πρεπει να παρω ατοξικες μπογιες? ξερετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε Ειρηνη για την ενημερωση. Το εχω πει και αλλη φορα δεν ξερω πως θα αντιδρασω εκεινη την στιγμη. Στο πρωτο μου δεν μου κανανε επειδη ειχα ηδη μεγαλη διαστολη οταν το ζητησα και ετσι δεν μου εκαναν. Δεν ξερω πως θα αντιδρασω στο δευτερο. Ξερω οτι ειναι φαρμακο και μαλιστα επικινδυνο, αλλα μας βοηθαει εκεινη την στιγμη να μην ποναμε τοσο.

Ηρεμια και σημερα!! Τι κανετε πηγατε βολτα;

Εγω εδω με το μικρο να συνεχιζει να ειναι αρρωστος!!!! Αλλα γλυκο γλυκο εφτιαξα και μια πορτοκαλοπιτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικουλια γιωργια!!!!μαλλον ολες και ολοι κοιμουνται.....καποιοι δουλευουν κι ολας, βεβαια!!! εγω απλως χαζευω!!! εισαι ομως μια νοικοκυρα απο τις λιγες!!!μας εχεις τρελανει με τις συνταγες σου!!! φτου φτου σκορδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!

τι κάνετε?

εγώ δουλεύω και σας διαβάζω...

αχχχχχχχχχχ βαριέμαι απίστευτα να δουλέψω σήμερα! έχει και υπέροχη μέρα....

εγώ κορίτσια θα κάνω τα πάντα για να μην πονέσω...δεν αντέχω καθόλου τον πόνο...βέβαια ο γιατρός μου λέει ότι στατιστικά εκείνες που φοβούνται πολύ και πιστεύουν ότι δεν θα τα καταφέρουν, είναι και οι πιο θαρραλέες στο τέλος τέλος... :shock::shock::shock: μακάρι τι να πω!

γεωργία είσαι τυχερή που είναι το 2ο παιδάκι σου :D:D όπως και να έχει πας με άλλη ψυχολογία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα το ιδιο νιωθω μη σου πω οτι ειναι λιγο πιο δυσκολο επειδη ξερω. Απλα οπως και στην πρωτη ετσι και σ'αυτην την εγκυμ. αδιαφορο και κλεινω τα αυτια μου σε τι μπορει να γινει εκεινη την ημερα. Ετσι δεν νιωθω φοβο. Εκεινη την ημερα δεν ξερουμε ουτως αλλως πως θα αντιδρασουν οι ορμονες μας και συμφωνω με τον γιατρο σου. Και εγω δεν αντεχω και πολυ τον πονο και ομως αντεξα δεν ξερω πως.

Αφροδιτη μου ευχαριστω. Τρελενομαι να μαγειρευω, αλλα οχι και να καθαρισω μετα. Τωρα πρεπει να συκωθω να πλυνω τα πιατα και τις κατσαρολες. Τα περισσοτερα λεφτα τα ξοδευω σε σουπερ μαρκετ.

Ανδρια και εγω απο χθες δεν πολυ νιωθω το μικρο συνεχεια, πολυ ησυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα το ιδιο νιωθω μη σου πω οτι ειναι λιγο πιο δυσκολο επειδη ξερω. Απλα οπως και στην πρωτη ετσι και σ'αυτην την εγκυμ. αδιαφορο και κλεινω τα αυτια μου σε τι μπορει να γινει εκεινη την ημερα. Ετσι δεν νιωθω φοβο. Εκεινη την ημερα δεν ξερουμε ουτως αλλως πως θα αντιδρασουν οι ορμονες μας και συμφωνω με τον γιατρο σου. Και εγω δεν αντεχω και πολυ τον πονο και ομως αντεξα δεν ξερω πως.

Αφροδιτη μου ευχαριστω. Τρελενομαι να μαγειρευω, αλλα οχι και να καθαρισω μετα. Τωρα πρεπει να συκωθω να πλυνω τα πιατα και τις κατσαρολες. Τα περισσοτερα λεφτα τα ξοδευω σε σουπερ μαρκετ.

Ανδρια και εγω απο χθες δεν πολυ νιωθω το μικρο συνεχεια, πολυ ησυχια.

Γεωργία θυμάσαι την ημέρα εκείνη καθαρά? Πώς ένοιωθες? Εννοώ πριν δεις το μωράκι σου? Ή και όταν τον είδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalispera..

EYTIXWS ekana tin douleia mou simera, katafera na steilw ta xrimata apo tin Trapeza Kiprou pou xrewnoun mono 5 evrw gia tin promi8eia apostolis xrimatwn k oxi 17 opws tin Alfa Bank :o ..

Ir8a spiti girw stis 3:00 gia na mpw na milisoume k twra katafera na mpw giati to internet mou eixe provlima k prin ligo katafera na to epidior8wsw (mou edine odigies tilefwnikws o texnikos)..Parallila osi wra perimena na me enwsoun me ton texniko (perimena sxedon 20 lepta) simmazeva tin kouzina giati 8a er8ei ena gnwstos mas na milisoune me ton Giwrgo gia mia douleia, 8eloune idravliko se mia etaireia k o gnwstos mas einai epistatis ekei k 8a er8ei na pei ta vasika tou Giwrgou (wres,mis8o ktl)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καποια πραγματα θυμαμαι, εχουν περασει και 7 χρονια. Αλλα τους πονους δεν τους θυμαμαι. Θυμαμαι οτι ξυπνησα απο τους πονους στις 11 το πρωι, δεν εδωσα σημασια. Πηγα εκκλησια, ηταν η ημερα του Αγιου Σπυρυδωνα, μετα πληρωσα λογαριασμους, οι πονοι να ερχονται ανα 5-6 λεπτα αλλα εγω περπαταγα, απαθες. Γυρισα σπιτι και τοτε καταλαβα οτι δεν ηταν απλοι πονοι, πηρα τηλ τον γιατρο μου ειπε να παρω 2Μπουσκοπαν. Γενικα ηταν πολυ ωραια ημερα πηγα στο νοσοκομειο στις 8 και στις 23.25 γεννησα.

Αυτα που λενε οι μαιες να πληθουμε μετα που εχουν σπασει τα νερα, συγνωμη αλλα εγω δεν ειχα διαθεση ουτε κουραγιο. Τ\ο ιδιο και μετα που γεννησα, μας ειπε η μαια στην συναντηση να πληθουμε εγω θυμαμαι οτι δεν μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι. Αφηστε που μου εφεραν το μωρο ακι καθομασταν με την αδελφη μου κι το χαζευαμε. Το μονο που ελεγα που ειναι η κοιλια μου και οτι αυτο το πραγματακι ηταν στην κοιλια μου. Μου φαινοταν πολυ περιεργο.

Συγνωμη εαν σας κουρασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi ti les twra, oxi mono den mas kourases, egw exw arxisei kai ginomai eukolosuginiti. Me phran ta zoumia me tin perigrafi...mou fainetai oti kapws etsi tha kathomai ki egw apo panw tis kai tha tin koitaw kai tha anarwtiemai: Diko mou einai auto? Egw to ekana? Sti koilia mou htan toso kairo?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καποια πραγματα θυμαμαι, εχουν περασει και 7 χρονια. Αλλα τους πονους δεν τους θυμαμαι. Θυμαμαι οτι ξυπνησα απο τους πονους στις 11 το πρωι, δεν εδωσα σημασια. Πηγα εκκλησια, ηταν η ημερα του Αγιου Σπυρυδωνα, μετα πληρωσα λογαριασμους, οι πονοι να ερχονται ανα 5-6 λεπτα αλλα εγω περπαταγα, απαθες. Γυρισα σπιτι και τοτε καταλαβα οτι δεν ηταν απλοι πονοι, πηρα τηλ τον γιατρο μου ειπε να παρω 2Μπουσκοπαν. Γενικα ηταν πολυ ωραια ημερα πηγα στο νοσοκομειο στις 8 και στις 23.25 γεννησα.

Αυτα που λενε οι μαιες να πληθουμε μετα που εχουν σπασει τα νερα, συγνωμη αλλα εγω δεν ειχα διαθεση ουτε κουραγιο. Τ\ο ιδιο και μετα που γεννησα, μας ειπε η μαια στην συναντηση να πληθουμε εγω θυμαμαι οτι δεν μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι. Αφηστε που μου εφεραν το μωρο ακι καθομασταν με την αδελφη μου κι το χαζευαμε. Το μονο που ελεγα που ειναι η κοιλια μου και οτι αυτο το πραγματακι ηταν στην κοιλια μου. Μου φαινοταν πολυ περιεργο.

Συγνωμη εαν σας κουρασα!

καλέ τι μας κούρασες!! Έτοιμη να κλάψω είμαι και εγώ!! :P:P:P:roll::roll::roll:

περιμένουμε πως και πως να ζήσουμε αυτές τις στιγμές!

Θυμάσαι με τι διαστολή πήγες? Λογικά θα ήταν μεγάλη για να μην σου κάνουν επισκληρίδιο....

Πάντως γέννησες ...ΚΥΡΙΑ ε???? μπαμ μπαμ μπράβο σου! Τώρα θα γεννήσεις ακόμη πιο εύκολα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εγώ ευσυγκίνητη έχω γίνει! Και χθες στη συνάντηση στα Πρενατάλ σχεδόν με πήραν τα ζουμιά! Ωραία η περιγραφή σου Georgi, περιμένω κι εγώ τη μέρα της γέννας με ανυπομονησία, πιστεύω πως θα είναι μαγική!

Χρήσιμα αυτά που μας έγραψες Touristria, εγώ θα ήθελα να την αποφύγω την επισκληρίδιο αλλά δε λέω και μεγάλες κουβέντες γιατί δε ξέρω πως θα είμαι εκείνη την ώρα.

Έκανα τη μετακόμιση του γραφείου σήμερα, έκατσα μετά έξι ώρες και τακτοποιούσα και γύρισα πριν λίγο. Πονάω ολόκληρη και είμαι σίγουρη πως η μέση μου θα με εκδικηθεί αύριο αλλά... επιτέλους έχω γραφείο!!!

Άφρο κι εγώ που το άκουσα αυτό για τα 9 κιλά, δε νομίζω πως έχω την παραμικρή ελπίδα να πάρω μόνο άλλα δύο σε 3,5 μήνες... Φαντάζομαι θα'σαι στη συναυλία τώρα, κάπου εκεί είναι και ο άντρας μου, εγώ δεν είχα κουράγια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλιτσες μου!!!

επιτελους νοιωθω καλυτερα ευτυχως δεν με επιασε γερα η γαστρεντεριτιδα φτηνα την γλυτωσα :mrgreen: πωπω πολλα γραψατε βρε παιδια!απο το πρωι διαβαζω σελιδες!!!

καλοριζικα τα ψωνια σας!!!καροτσακια κρεββατακια ρουχακια προικουλες!!!!

βρηκα ενα σαιτ με κατι τελεια φορμακια κ φουστιτσες του του για τα κοριτσακια μας τρελα!!!

bebelicious.gr!!!

georgi περαστηκα στον μικρουλη σου!!!πολυ ομορφη η ιστορια του τοκετου σου...αυτην την μητρικη αγαπη την ενοιωσες αμεσως???

δεν περναει η μερα που να μην σκεφτομε την γεννα φοβαμαι αλλα ανυπομωνο να δω το μουτρακι της...να ζησω την εμπειρια...με πιανει ανχος αν θα ειμαι καλη μαμα κ πολλα αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω... περαστικουλια..φιλεναδα η γαστρεντεριτιδα επιασε τοπο τολαχιστον?? εγω ( μη βρισετε) θα παρακαλουσα για μια μικροδιαροιουλα , καναν εμετακο κατι βρε αδερφε να χασουμε κανα κιλο!! :lol::lol::lol:

σημερα παλι την νοιωθω χαμηλα πολυ..τι στο καλο αλλες μαμαδες γιατι λενε οτι νοιωθουν ποδαρακια ψηλα? ενοιωσα κ κατι σφαχτες κατω απο το στηθος πανω απο την κοιλια δλδ...

δε ξερω....ειμαι φοβισμενη για προωρο τοκετο..σαν να εχω ενα προαισθημα εναν φοβο..απο την αλλη ο Αγιος μου μου το φυλάει το κοριτσακι μου ε?

Με πηρε κ τοαφεντικο κ με συγχισε... θελει χαρτι λεει κ οτι λειπω ΑΔΙΚΙΟΛΟΓΗΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι καραγκιοζη αφεντικο που εχεις βρε ειρηνη...τα λεφτα που σε χρωσταει στα εδωσε???η γαστρεντεριτιδα την ψιλοεκανε την δουλιτσα της εχθες εφαγα δυομιση μπανανες κ δυο κρακερακια :lol::lol::lol: μονο!!!!!!!πια εγω :lol: οσο για τους φοβους σου νομιζω οτι εισαι επιρεασμενη απο τον γιατρο που σου ειχε πει να πας να σε εξεταση για σιγουρια...κ εγω πολυ χαμηλα την ενοιωθα στην ουροδοχο κυστη κ ομως πηγα στον γιατρο κ μου ειπε πως η μπεμπα ειναι ψηλα!!μην φοβασαι μια χαρα ειναι το ζουζουνακι σου κ θα γεννηθει στην ωρα της την φυλαει αλλωστε ο αγγελος της οπως πολυ σωστα το ειπες κ μονη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν σας τα περιεγραψα ολα βεβαια θα σκαγατε στα γελια. Εγω ειχα πονακια ανα 5 λεπτα και κενταγα , μετα ηρθε η κουμπαρα μου και βλεπαμε ενα μεξικανικο που εκεινη την στιγμη γενναγε μια με καισαρικη. Χαμπαρι εγω. Αρχισα μετα να κανω γυμναστικη χαλαρα, κατι σαν βαθυ καθισμα. Οταν ηρθε η αδελφη μου για να παμε στο νοσοκομειο, της λεω χαλαρα φαε με την ησυχια σου, εκανε και ενα μπανιο και μετα φυγαμε. Δεν σας περναει απο το νου ποσο χαλαρη ημουνα. Γι'αυτο και τωρα παλι αδιαφορο.

Οταν πηγα στο νοσοκομειο ειχα διαστολη 8 και οταν ζητησα επισκλ. ειχα ηδη 10. Αφηστε που αναμεσα στις συσπασεις με πηρε ο υπνος για δευτερολεπτα- λεπτο και πραγματικα ξεκουραστηκα.

Να σας κανω λιγο να κλαψετε;;;;; Οταν ειδα τον γιο μου εκλαψα γιατι εβλεπα τον πατερα του. Και αυτος αδιαφορουσε για το παιδι του.

Μαριτινα καταλαβα οτι ειμαι μανα μετα απο 4 μηνες, ελεγα εχω γιο;;; Μου φαινοταν πολυ περιεργο.

Ειρηνη δεν μπορει να σου κανει ΤΙΠΟΤΑ το αφεντικο σου, πηγαινε να του κολησεις το χαρτι απο το γιατρο του Ικα στην μουρη.

Σουλα μου περαστικα σου. Εγω κανω για αλλη μια μερα την νοσοκομα. Ο μικρος ειναι χαλια, ευτυχως οχι πυρετο, αλλα μου εχει χαλια τα ματια του κατακοκκινα.

Σαμαρκαδε καλη ξεκουραση και ελπιζω να σταματησεις να το παρακανεις και να προσεχεις απο δω και περα. Σε μας το ειπαν στην συναντηση, δεν στο ειπαν;

Σαμανθα τοσο λιγο τρωως, το διαβασα σε αλλη ενοτητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...