Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Αφροδιτη και σε σενα με γεια τα πραγματα. Οταν ερθουν με το καλο να δουμε τα χρωματα. Οσο για το δωματιο υπαρχουν και τα αυτοκολητα. Εγω αυτο θα κανω μαλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τουρίστρια δε νομίζω πως υπάρχει λόγος ανησυχίας, κι εγώ χαμηλά το νιώθω κυρίως, μερικές φορές μόνο είναι κοντά στον αφαλό. Πολύ γλυκιά η προίκα, ωραίο το δωματιάκι σας!!!

Gerogi μου κι εγώ σκεφτόμουν πως τώρα θα αδειάσει το δωμάτιο και θ' αρχίσω σιγά σιγά να το φτιάχνω για τον Άρη κι ονειρευόμουν τη στιγμή που θα διπλώνω τα ρουχαλάκια του και θα τα τακτοποιώ στα συρτάρια! Αχ τι ωραία! Πάντως ούτε εγώ έχω αγοράσει επιπλάκια ακόμα, δεν είσαι η μόνη!

Η συνάντηση στα Prenatal ήταν πολύ καλή. Εντάξει η κοπέλα από το κατάστημα μας παρουσίασε διάφορα χρήσιμα προϊόντα, ευτυχώς χωρίς να προσπαθεί ντε και καλά να τα πουλήσει. Η μαία όμως ήταν όλα τα λεφτά! Πολύ χαλαρή, με πολύ χιούμορ! Βρήκα πολύ χρήσιμα όσα είπε για το θηλασμό, για το μπάνιο του μωρού, αλλά και για τις πρώτες μέρες στο μαιευτήριο! Πολύ το ευχαριστήθηκα και σκέφτομαι μήπως ξαναπάω στη συνάντηση του Απριλίου μαζί με τον άντρα μου. Το μόνο που δε μου άρεσε ήταν τα 9 κιλά που είπε πως πρέπει να πάρουμε μόνο (!!) και πως το τελευταίο μας γεύμα κάθε μέρα πρέπει να είναι στις οχτώ και να είναι φρυγανιά με λίγο τυράκι. Δεν υπάρχει καμία ελπίδα να τα κάνω αυτά... Έλενα εσένα πως σου είχε φανεί? Georgi και σένα? Αναρωτιέμαι αν είναι η ίδια μαία ή έχουν πολλές?

Afrodite με γεια τα ψώνια!!! Άντρια με γεια το καρότσι, καλοτάξιδο!

Πασχαλίτσα καλώς όρισες!

Γιώργο, samantha, jule, GeoV, happy, Ηλιοδώρα, afro, AFRODITH, Joanaki κι όποια άλλη κοιλίτσα ξεχνάω, πολλά φιλιά!

Swetty που έχεις εξαφανιστεί???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia k daddy !!!Ti kanete,diavasa kapoia alla pragmatika den exo koyragio na ta diavaso ola...eimai poly koyrasmenh,hpia k ta utrogestan k katalavainete...2 meres tora fevgoume apo to spiti stis 8 pou shmainei oti ksypname poly proi me ton Xrhstako gia na phgainoume sta ma8hmata toketoy....Georgi mu einai poly endiaferon pou se enhmeronoun akrivos ti 8a soy symvei ,pote katalavaineis oti einai h katallhlh ora gia na fygeis gia to nosokomeio,thn diadikasia oloklhrh,pos einai h mhtra mas,ti 8a mas symvei ktl ktl ktl

Ayrio 8a kanoyme ma8hmata me tis anapnoes...k meta 8a parakoloy8hso 2 ma8hmata gia toketo.Aksizei.

Kata talla h8ela na rothso ....Afrodite maresei paraaaa polyyy to karotsi ths mamas&papas...please mporeis na mou doseis plhrofories gia thn timh xoris ta extra oute ego ta xreiazomai,mono to karotsi,einai opos to 8elo...k thn diadikasia ths paragelleias k an yparxei Ellada...leo ego tora.Please an einai eykolo 8a sou eimai eygnomon!!!

Filakia polla se oles!!!!!! Mhn ksexnate.......plhsiazoumeee!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia k daddy !!!Ti kanete,diavasa kapoia alla pragmatika den exo koyragio na ta diavaso ola...eimai poly koyrasmenh,hpia k ta utrogestan k katalavainete...2 meres tora fevgoume apo to spiti stis 8 pou shmainei oti ksypname poly proi me ton Xrhstako gia na phgainoume sta ma8hmata toketoy....Georgi mu einai poly endiaferon pou se enhmeronoun akrivos ti 8a soy symvei ,pote katalavaineis oti einai h katallhlh ora gia na fygeis gia to nosokomeio,thn diadikasia oloklhrh,pos einai h mhtra mas,ti 8a mas symvei ktl ktl ktl

Ayrio 8a kanoyme ma8hmata me tis anapnoes...k meta 8a parakoloy8hso 2 ma8hmata gia toketo.Aksizei.

Kata talla h8ela na rothso ....Afrodite maresei paraaaa polyyy to karotsi ths mamas&papas...please mporeis na mou doseis plhrofories gia thn timh xoris ta extra oute ego ta xreiazomai,mono to karotsi,einai opos to 8elo...k thn diadikasia ths paragelleias k an yparxei Ellada...leo ego tora.Please an einai eykolo 8a sou eimai eygnomon!!!

Filakia polla se oles!!!!!! Mhn ksexnate.......plhsiazoumeee!!!!

Georgi ksexasa na sou po gia ta domatia...epeidh einai se allo ktirio k den eixa koyragio na pao,mou eipe k h maia pos an einai kapoio eley8ero 8a mporousa na to do,opote apospasa plhrofories apo thn idia....moy eipe pos to mono pou allazei sto monoklino aplo me thn souita..einai ta xromata sta yfasmata k ta kadrakia stous toixoys,den einai sigoyrh gia psygeio sto aplo,soyita exei sigoyra...alla moy leei ti na to kanete...?Kalytera na ksodepsete ta xrhmata thss diaforas allou ,einai krima,mou eipe....Aplo 8a paro k ego telika alla an vro eykairia k mporo 8a pao na rikso mia matia alla den yposxomai gt fevgoume panta viastika.... :roll: filiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη και σε σενα με γεια τα πραγματα. Οταν ερθουν με το καλο να δουμε τα χρωματα. Οσο για το δωματιο υπαρχουν και τα αυτοκολητα. Εγω αυτο θα κανω μαλλον.

Georgi μου, εγώ αυτοκόλλητα έχω παραγγείλει για το δωμάτιο της μπουμπούς. Θα το βάψουμε και μετά θα τα κολλήσουμε. Είναι της fisher price και τα παραγγείλαμε από το amazon.co.uk. Τα βρήκαμε σε πολυ καλύτερη τιμή. Εδώ ελλάδα κάνουν 69 euro. Δες σε αυτό το link: http://www.amazon.co.uk/Funtosee-Precious-Make-over-Peelable-Stickers/dp/B003AMOX3K/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=kitchen&qid=1297196687&sr=8-3-spell

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία τα αυτοκόλλητα Steisy!!! Κι εγώ της Fisher Price έχω πάρει, τα ζώα του τροπικού δάσους και τα πήρα κι εγώ από Amazon, είναι πολύ φθηνότερα από εδώ! Γενικώς δίαφορα ψωνίζω από Amazon!

Να τα δικά μου:

http://www.amazon.co.uk/FunToSee-Animal ... d_sim_kh_1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα κάναμε υπέρηχο! Είδαμε τη μπεμπούλα μας!! Είναι 1068γρ στις 27w κ 3d και μεγαλώνει μια χαρά!

Ούφ, ξεαγχώθηκα λίγο γιατί τις τελευταίες μέρες όλο περίεργα είχα στο μυαλό μου.

Καλό βράδυ κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenako den exoume apofasisei akoma onoma.. pros to paron mpempoula tha ti leme.

Koritsia polu wraies oi proikes sas kai ta epiplakia. Ante me to kalo na ta xaroun kai ta mwra mas. Egw den mporousa na apofasisw ti proika na parw kai ekana pali ta dika mou. Parigila mia pou einai gurw gurw apo tin kounia se lila xrwma (genika mou aresoun polu oi apoxrwseis tou mwv kai to dwmatio paizei se auto to xrwma) kai meta phga sto vrefiko tmima tou Zara Home kai phra set sentonakia me kalumata paplwmatothikis se style kofta kai kentita. Genika mou aresei to paliomoditiko pou moiazei na to exei ftiaxei ligo h giagia. Etsi skeftika oti tha mporw na allazw tin emfanisi tis kounias kai na prostateuw kai to paplwmataki h tin kouvertoula me to kaluma. Stous toixous telika apofasisame na valoume kati san autokolita tapetsarias pou vrikame se ena magazi pou legetai Gaitanaki. Einai tis etairias wallies kai to site an thelete na parete idees einai : www.walliescutouts.co.uk. Exei polla sxedia kai eidika gia tis mamades pou perimenoun agori egw xetrelathika me ton mikro prigipa. Se mas tha paixei polu kastro me neraides kai neraidoxwres. To kalo me ta autokollita auta einai oti kolane me nero kai an theleis na ta vgaleis kapoia stigmi mporeis pali na ta mouskepseis me ena sfougari kai na ta afereseis xwris na xalaseis toixous h epifanies. Kolane de pantou. To vrika exupno. Auta me ta pswnia kai to decor. Kata ta alla epese polu siderwma simera kathoti apo vdomada mpainw sto mina mou kai prepei siga siga na etoimazontai ta rouxa tis mikris kai h valitsa mou. Eutuxws voithise kai h mamaka mou ligo giati den paleuetai. Auta fouskokoilitses gia tin wra. Ante kalon upno se oles kai oneira glyka!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαριτίνα πλησιάζεις πολύ εσύ, τι καλά!! Άντε μ' ένα πόνο!!

Aras είσαι ο δεύτερος μπαμπάς της παρέας, μπράβο! Πες μας περισσότερα, πότε περιμένετε το μωράκι σας?

Steisy μπράβο, τέλεια η κορούλα σου!!

Ουφ, μετά από την απίστευτη υπνηλία των τεσσάρων πρώτων μηνών, πλέον έχω για τα καλά ξαναγυρίσει στα ξενύχτια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ κατάλαβα! Κι εγώ έχω αρχίσει να έχω λίγες καούρες που και που... Εύχομαι να κοιμηθείς σύντομα! Πάω κι εγώ...

Καλημέρα στους υπόλοιπους!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες και ολους!

aras πες μας κι αλλα για εσας... αργησα πολυ να δω το μηνυμα σου εχθες, ευχαριστω :D

μια χαρα λοιπον η συναντηση ,αυτο για τα 9 κιλα θα κανω οτι δεν το ακουσα, ουτως η αλλως ειναι ηδη αργα χαααχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια αυριο στη β επιπεδου!

ειρηνακι κι εγω πολυ χαμηλα νιωθω το μωρο κι εχω αγχωθει!

ελενακος τι καμνεις?

αντρια μου?

σουλιτσα?

σαμαρκανδη εσυ απ ο τι βλεπω μαλλον καταφερες να κοιμηθεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera sas!!

Sikwstika prwi prwi gia na petaxtw trapeza na steilw kati xrimata Ellada pou ekleisa ena ring sling apo to asteraki :) alla eipa na paw nwris gia na exw xrono mprosta mou giati paliotera prospa8isa na steilw xrimata stin Ellada k talaipwri8ika..Gia tin promi8eia tis metaforas xrimatwn i Alfa Bank zitaei 17 evro mou eipe i kopela pou eixa epikoinwnia apo to asteraki :o k etsi prepei na to 4a3w k egw apo Kipro stin Alfa Bank (pou ontws etsi prepei na einai giati paliotera pou eprepe pali na steilw xrimata Ellada pali mou zitisane teratio poso apo tin Alfa Bank) k na dw k ti paizetai k se alles Trapezes..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα. Γιατι η νυχτα μου δεν ηατν και τοσο καλη.Ο μικρος ανεβασε ενα 37,8 τον ειχα με κομπρεσα και τελικα επεσε, ευτυχως για να μην παρει ντεπον. Ξεκινησε ο πολυς βηχας και η μυτη του πολυ βουλομενη. παω για δευτερο γυρο γριπης και ο Θεος βοηθος.

Την ιδια μαια εχουν τα Πρεναταλ Σαμαρκαδε. Και σε μας ηταν πολυ καλη και πανω κατω τα ιδια με εσενα. Ηταν πολυ ωραια η συναντηση. Και εχει δικαι με το φαγητο μεχρι τις 8 και ελαττωνονται οι καουρες. Εγω τρωω στις 8, αλλα οχι φρυγανιες αλλα κανονικο φαγητο.

Μαριτινα εχεις δοκιμασει να φας κατι ελαφρυ το βραδυ; Μια σουπιτσα π.χ.;

Γωγω ευχαριστω για τις πληροφορειες.

Στεισι εχω μπει και εγω στο Αμαζον, για το κουτι για λερωμενες πανες και μαλλον θα το παραγγειλω. Ισχυει κοριτσια που εχετε ξαναπαραγγειλει απο κει οτι πανω απο 30ε ειναι δωρεαν τα μεταφορικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙΝΗ ΚΙ ΕΓΩ...ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΘΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ...ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΩΘΩ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ...ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΦΑΣΟΛΑΔΑ!!ΚΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑΣ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ...ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Ο ΝΙΚΟΣ. [smilie=blob3.gif]:-bd:-bd:-bd[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif] ..ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ 16/2 ΓΙΑ ΤΟ DOPPLER ΜΗΤΡΙΑΙΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 60 ΕΥΡΩ...ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΛΕΩ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ...ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡ ΣΤΑ ΙΚΕΑ ΛΕΥΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ 3 ΡΑΦΑΚΙΑ ΕΠΙΣΗΣ..ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΩ Κ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Κ ΤΗ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΓΟΥΙΝΙ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ...ΑΧ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ 16/2 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 8ο..Ε!!ΜΕΤΑ ΤΙ ΕΜΕΙΝΕ??ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Afrodite maresei paraaaa polyyy to karotsi ths mamas&papas...please mporeis na mou doseis plhrofories gia thn timh xoris ta extra oute ego ta xreiazomai,mono to karotsi,einai opos to 8elo...k thn diadikasia ths paragelleias k an yparxei Ellada...leo ego tora.Please an einai eykolo 8a sou eimai eygnomon!!!

Filakia polla se oles!!!!!! Mhn ksexnate.......plhsiazoumeee!!!!

geov καλημερα!!!!το sola κανει 390 με 10% εκπτωση, παει στα 350. εμεις πηραμε και τον ποδοσακο+στρωματακι ( γιατι θα βαζουμε το μωρο στο καροτσι απο την αρχη, δεν εχουμε πορτ-μπεμπε) που κοστιζει 90 ε ( 80 με την εκπτωση )

φαινεται ελαφρυ και στιβαρο, τωρα τι να σου πω κι εγω, αν δεν το δοκιμασεις...!! το πηραμε απο το καταστημα mamas and papas που ειναι στην εθνικη οδο πριν την εξοδο βαρυμπομπης, απεναντι απο τα λητω, και διπλα του ειναι ενα μεγαλο lapin magicland.....εκει βρισκονται και τα jumbo βαρυμπομπης, αν βοηθαει στην κατανοηση καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!

αχ σας ζηλευω που ψωνιζετε πραγματακια ....εγω τα εχω απο τον Μανωλη ολλα .μονο ζιπουνακια θα παρω και καλοκαιρινα φορμακια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες, και στους μπαμπαδες της παρεας!!!! να εχετε μια πολυ ωραια β'επιπεδου και να μαθετε και το φυλο του μωρου!!!

steicy, με το καλο το κοριτσακι σου!!!!!

μαριτινα, πολυ χαιρομαι που τα εχεις ολα ετοιμα και πλησιαζει η ωρα!!!επισης, μου αρεσαν και τα αυτοκολλητα και τα λευκα ειδη απο το ζαρα χομ!!! κι εμας μας αρεσει το παιδικο και το λιγο χειροποιητο ( αυτο που λες της γιαγιας!!) χτες βρηκε ο αντρας μου μια κουρτινα στο σαιτ του zara home kids και πολυ μας αρεσε!!!!http://www.zarahome.com/shop/gr/en/zara-home-kids/product/Kids+Love+Curtain/72520/-1/266155/

γιωργια περαστικα στον αλεξανδρουλη σου, ελπιζω να κρατησει πολυ λιγοτερο απο την τελευταια φορα!!πο πο, σαν τα κουνουπια πεφτουν τα καημενα, αυτες οι ρημαδες οι ιωσεις δεν τα αφηνουν να σηκωσουν κεφαλι!!!!για τα μεταφορικα του αμαζον δεν ξερω....

γιουλη, καλημερα!!!καλως να δεχτεις τις επισκεψεις σου!!!και κυριως το Νικο σου!!!! κι εσυ εισαι σε καλο δρομο, μπαινεις στον 8ο!!!αντε, μ'ενα πονο κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κσλημερα Γιωργο και καλοριζικα τα πραγματακια του Χρυσοβαλαντη!!!καλε, 2, 5 ωρες για να στησεις το μπανακι;;;;;!!!!ο δικος μου ( τεεεεεερας υπομονης!!!!!) θα παθαινε εγκεφαλικο στο πρωτο μισαωρο, και μπορει και να το πετουσε απο το παραθυρο!!!!!χαρας στο κουραγιο σου!!!!

αφροδιτη, που εισαι, σ'εχασα!!!!δεν πειραζει που τα εχεις απο το μανωλακη, κι εμεις στο δευτερο ετοιμα θα τα εχουμε!!!αλλωστε θα αγορασεις κι εσυ ρουχαλακια!!το συναισθημα ειναι που μετραει, το οτι ετοιμαζεις κατι για μια νεα ψυχουλα, ειτε ειναι καινουριο, ειτε παλιο, ειτε δανεικο!!! εμεις, θα εχουμε και δανεικα πραγματα και ρουχαλακια, αλλα δε μας πειραζει!!! τι κανεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαθηκα γιατι εμεινα απο ιντερνετ απο τη πεμπτη μεχρι την δευτερα το απογευμα .

μετανιωσα για αρκετα πραγματα που αγορασα τοτε και θα ηθελα να εχω την ευκερια να ξανα αποφασισω ...αλλα δεν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε με σοφο , να σε κανω πλουσιο, λεει μια παροιμια!!!στην πραξη δοκιμαζονται καποια πραγματα, απο την αρχη δεν ξερεις!!κι εμεις στην πορεια θα δουμε αν καναμε καλες επιλογες!!! ο μανωλακης εχει τωρα δικο του κρεβατι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μεγαλο θεμα τωρα ειναι το πως θα βολευτουμε στο σπιτι ....καλα ηταν μονο με ενα .

που θα χορεσει η κουκετα του Μανωλη ,ο καναπες κρεβατι η κουνια και η αλλαξιερα μεσα σε ενα δωματιο !!!

τον καναπε κρεβατι τον χρειαζομαι για να την βγαζω πολλα βραδια εκει ,αντε η αλλαξιερα μπορει να παει αλλου ....θα ηθελα να βαψω το δωματιο αλλα δεν το κοβω να γινετε ....

τα αφηνω ολλα να τα σκευτω πως θα τα βολεψω οταν ερθει η ωρα και λεω "βλεποντας και κανοντας "

και στον Μανωλη προγραμματιζα αλλα στην πραξη πολλα μπορει να γινουν διαφορετικα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαυτο και δε θελω να σας γραψω τι να παρετε και τι οχι .

ετσι διαβαζα και εγω αλλες και πολλα πραγματα δεν μου χρειαστικαν καθολου .

πχ αποστειρωτη δεν τον χρειαστικα ουτε καν πιπιλα δεν πηρε ο μανωλης ....ευτυχως μασ τον ειχανε χαρισει .

σφηνακια και τετεια απαγορευωνται .το καροτσι ...θα προτιμουσα της περ παρεγκο αλλα τσιγκουνευτικα 100ε παρα πανω και πηρα τσικο (πολυκαροτσι παντα μιλαω ) .

ενδοεπικινονια ....μια πορτα ειμαστε !!!! τα παντα ακουγα !!!

κουνια ....θα επερνα τωρα αλο στρωμα και πιο μεγαλη ....μηπως και κοιμοταν εκει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...