Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Makari Soula mou giati akouw k apo alles kopeles edw mesa pou tous dinoun klwtsies PRAGMATIKES k allazei sxima k i koilia tous k egw AN tin niwsw den prolavenw kan na valw to xeri na dw apo poio simeio tis koilias einai, niw8w amidra xtipimatakia se simeio pou lew twra ontws eniwsa kati i einai i idea mou? :(

ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ..ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 30η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ...ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΟ 6ΩΡΟ...ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΥΤΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ...ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ!!ΤΡΩΣ ΚΑΛΑ?ΓΙΑΤΙΑΠ'ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΑ ΚΙΛΑ...ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 1700 ΓΡ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΤΙΚΙΑΡΙΚΟ ΜΩΡΟ..ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 3800 ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙ 400 ΓΡ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΧΑΝΟΥΝ ΒΑΡΟΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ,ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 3500 ΓΡ...ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΜΩΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!αντρια μην ανησυχεις!!!οπως τα λεει η σουλα ειναι!!!καπου θα ειναι πισω η μικρη σου και δεν θα ακουγεται!!!εμενα, που ειναι ο πλακουντας πισω κι εκεινη μπροστα , με χτυπαει οποτε τρωω και χαιρεται η οποτε της λειπει η φωνη μου!!!

παμε να κλεισουμε τα επιπλακια της μπουμπους μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κρεβατακι και αλλαξιερα!!!

για καροτσι αλλαξε γνωμη ο αντρουλης μου, γιατι λεει και το bebe-confort εχει πολυ καλες αναρτησεις και την ιδια τιμη ( 350 ε με την εκπτωση ) και θα παμε να δουμε και τα δυο......τι να πω....διδυμος , παιδι μου, τα βγαζεις περα;;;;;

αυτα, θα σας δω μετα!!!!!μη μου στεναχωριεστε, ξερω ειναι αυτες οι παλιο-ορμονες, αλλα εσεις θα σκεφτεστε μονο το μπεμπακι σας!!!!

φιλια πολλα πολλα!!!

Afrodite, κι εμείς το bebe confort θα πάρουμε! Απλά έχουμε κολλήσει στο χρώμα και στο χερούλι (μονοκόματο ή 2 χερούλια). Άντε να δω πότε θα αποφασίσουμε!!! Πες μου τη γνώμη σου για τα χερούλια αν πάτε να το δείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη και εγω πηρα φρεσκα ψαρια, τσιπουρες, και για τον Αλεξανδρο του πηρα να του βρασω και χορτα. Εσυ τι ψαρια πηρες;

Η μεση επιβαρυνεται πολυ τους τελευταιους μηνες, ειναι αληθεια πως ειναι δυσκολη περιοδος για μια γυναικα. Αλλα υπαρχουν πραγματα που μονο εμεις μπορουμε να τα νιωθουμε: οταν μας κλωτσαει, οταν του μιλαμε και αντιδραει. Δεν ξερω αλλα ειμαι πολυ ευτυχισμενη που μπορω να κανω παιδια, και ας ειμαι τον περισσοτερο καιρο στο κρεβατι και ας κλαιω απο τους πονους της μεσης. Βλεποντας την κοιλια μου στον καθρεφτη ξεχναω πραγματικα τα παντα και προσπαθω να ζησω το καθε λεπτο. Μονο μια ή δυο φορες στην ζωη μας ζουμε αυτες τις μοναδικες στιγμες. Ολα αυτα σκεφτομαι και ναι ζω την πιο ομορφη στιγμη της ζωης μου!!!!!!

Και εγω βλεπω τρομερους εφιαλτες, ετσι για να μην ξεχνιομαστε.

Στειση νομιζω ειναι καλυτερα με δυο χερουλια, γενικα για το καροτσι.

Ελενα που εισαι; Σουλα πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα! Άχ τα νεύρα μου!Τί θα γίνει με αυτό το μάμμυ;;Μή ΄μου βάζετε τζάμπα απουσίες καλέ.. Χθές μπήκα μία φορά το πρωί κ σας έγραψα ένα κατεβατό κ άλλη μια φορά το απόγευμα κ μόλις διαπίστωσα οτι κανένα μηνυμά μου δεν δημοσιεύτηκε! :twisted::twisted:

Άφρο μου ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα ψυχολογικά..όλες το παθαίνουμε ανα τακτά διαστήματα.Αυτές οι ορμόνες μας έχουν τρελάνει!

Georgi μου τί κάνεις;;Πώς είναι ο Αλέξανδρος σήμερα; *Υ.Γ:Χθές το απόγευμα βγήκα για καφεδάκι κ τώρα ήρθα στη μαμά μου! ;)

Ανδριάκι μην αγχώνεσαι,όπως σου είπαν τα κορίτσια η μπεμπούλα σου μπορεί να είχε γυρίσει γι'αυτό να μην την ένιωσες!Το παθαίνω κ εγώ κάποιες φορές.

Jule μου άντε να γυρίσει ο Νίκος σου να πάρεις τα πάνω σου!!

Joanaki πάλι χάθηκες μωρέ;;Τί να σε κάνω που είσαι γκαστρούλα κ δε μπορώ να σε μαλώσω..

Ηλιοδώρα τί όμορφη κοιλίτσα!!

Samarcande πού είσαι;;

geoV πώς πάει το ψάξιμο κούνιας;;Καταλήξατε κάπου;

Samantha μου προλαβαίνεις μην ανησυχείς!!Άσε που τα περισσότερα πράγματα θα στα φέρουν δώρο!Πάντως για τα μπιμπερο που ρώτησες,οι περισσοτερες μανούλες που ξέρω μου πρότειναν της chicco όπως κ αποστειρωτή! Άν δεν θές να θηλάσεις θα χρειαστείς, 4 μεγάλα κ 2 μικρά.Πάρε θηλές 2 ειδών,σιλικόνης κ καουτσούκ για να δείς ποιές θα προτιμήσει η μικρούλα σου!

Σουλίτσα μου άρχισαν κ σε σένα τα βραδινά "όργανα";;Ελπίζω να μην σε τριγυρνάει καμια γρίπη!

Ειρήνη μη σκάς,δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα με τη δουλειά,εξάλλου δε φταίς εσύ που απεργούν τα πάντα!

Γιώργο μου ακόμα να πάρεις τα πράγματα;;Άντε να δούμε καμια φωτογραφία! Μόλις με πήραν τηλ απο τα ΛΗΤΩ οτι ήρθε το καρότσι μας!!Γιούπι!!θα πάω να το πάρω το απόγευμα!! Το πόρτ μπεμπέ κ το κάθισμα αυτοκινήτου θα έρθει την άλλη εβδομάδα γμτ.

Αφροδιτούλες μας τί κάνετε;;

Pasxalitsa καλως ήρθες στην παρέα μας! Αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις;;

Έχω την εντύπωση οτι την άλλη εβδομάδα έχουμε πολλούς υπέρηχους ή κάνω λάθος; Εμείς στις 14 Φεβρουαρίου,ο Γιώργος στις 15 αλλα κ ποιές άλλες μανούλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα και εγω Λειπει τοσο καιρο η Ελενα; Αφου δεν μπορει χωρις εμας!! ή μηπως μπορει;

Την αλλη εβδομαδα και εγω και η Γωγω παμε για υπερηχο τωρα πια μερα θα δουμε μαλλον 15. Για να δουμε τα κιλα στα μωρακια μας.

Εχθες το βραδυ ο ανδρουλης μου μου εκανε εκπληξη. Εκτος το οτι ηρθε νωρις, 10 το βραδυ, μετα απο 1,5 μηνα μου εφερε μια ανθοδεσμη. μετα μου εβγαλε ενα καθημερινο ρολοι με στρασακια, τρελαθηκα για ηθελα κατι τετοιο. Και υστερα μου βγαζει απο μια σακκουλα ενα κουτακι λευκο και μου λεει πως ειναι το δωρο για τον Α.Βαλεντινο και να το ανοιξω την Δευτερα. Ποιος περιμενει μεχρι τοτε;;;;;; Το ανοιξα και επαθα πλακα ηταν ενα μπρασελε ρολοι Roberto Cavalli. Τι γλυκο εκ μερους του!! Ειχε καιρο να μου κανει δωρο. Πραγματικα ηταν μεγαλη εκπληξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα! Εδώ είμαι κι εγώ, έχω μπλέξει αυτές τις μέρες! Είχε δουλειά το γραφείο, περισσότερη απ' όση φανταζόμουν. Χρειάστηκα ξυλουργό, ηλεκτρολόγο, υδραυλικό και μπόλικο καθάρισμα. Τώρα είναι όλα έτοιμα, τελείωσα και το πακετάρισμα εδώ και αύριο το πρωί θα γίνει η μετακόμιση. Έχω κουραστεί πολύ κι αισθάνομαι πως τα φορτώθηκα όλα μόνη μου αλλά πραγματικά θέλω να τελειώσω τα πάντα αυτό το μήνα και να χαλαρώσω το τελευταίο τρίμηνο!

Το απόγευμα θα πάω στα Prenatal στην ενημερωτική συνάντηση. Χαίρομαι που θα ξεφύγω από τις δουλειές και θα σχοληθώ μόνο με τον Αρούλη μου! Και την άλλη βδομάδα θα τον ξαναδώ. Την Πέμπτη 17 έχουμε γιατρό!!

Έχετε γράψει μπόλικα και δεν έχω προλάβει να τα διαβάσω... Πολλά φιλιά κοιλίτσες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou k george xerete!!

Sas euxaristw gia tis simvoules k tin simparastasi pou mou dinete :D..

Eidate pou legame gia to karotsi pou den i3era poio xrwma na parw giati eixa valei to java (kafe-zaxariou) stin paraggelia mou alla protimousa to iris k pira til x8es k mou eipane pws prepei na doune an 8a iparxei to iris sto container pou 8a paralavoun telos fevrouariou, telika i kopela mou vrike apo auto pou i8ela TIN IRIS (tin mwv-lila) :-bd (den 3erw, vrikane kammia stin apo8iki i apo allo katastima tous den 3erw pantws einai etoimoparadoti) k mou eipane pws an 8elw na paw na ta parw (karotsi,mpanaki,aposteirwti,relax,sistima endoepikoinwnias) alla tis eipa mallon telos tou mina autou i arxes tou allou, gia na prolavoume vre koritsakia na maze4oume ola ta lefta gia na mporw na tous 3oflisw :(..Krevvataki,strwma,proikoula k allaxtra 14 Apriliou 8a mou ta paradwsoun giati einai apo allo katastima :)

Egw exw iperixo tin Paraskevi stis 11 tou minos!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi μου όπως είπες δε μπορώ χωρίς εσάς!Αφού έχω αρχίσει κ ανησυχώ..με παίρνουν τήλ οι φίλες μου να βγούμε αλλα εγώ προτιμώ τη δική σας παρέα σχεδόν πάντα! Όσο για την κίνηση που έκανε ο άντρας σου,πολύ γλυκό εκ μέρους του,ζηλεύω..με την καλή έννοια φυσικά!! :D Θέλω κ εγώ λουλούδια κ ρολόγια Cavallii!!!!!!!!!!!! Καλοφόρετα!!Μεγιά!! Άντε να έρχεται νωρίτερα απο εδώ κ πέρα να μην είσαι μοναχούλα!

Samarcande μου θα περάσεις ωραία στη συνάντηση!Σου χρειάζεται μετά απο τόση δουλειά!Θα αρέσει κ στον Αρούλη σου!Όποτε μπορείς να μας πείς εντυπώσεις!

Γιώργο μου το ίδιο καρότσι 3 σε 1 έχουμε!Κ το ίδιο χρώμα! ;)

Andria μου για το καρότσι το χρώμα iris θα προτιμούσα κ εγώ!Το έχω δεί απο κοντά κ μου άρεσε περισσότερο απο το java.Μεγιά κ καλόβολτο!! :D:D

Που είστε βρε φουσκίτσες οι υπόλοιπες;;Γιατί τόση ησυχία σήμερα;; :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou k emena mou arese perissotero to iris apo to java alla skeftomouna mipws k den einai unisex to iris k 8a eixame provlima an me to kalo to 2o er8ei agoraki alla meta apo to 4ifisma mou :D mou eipane pws kanei k gia agoraki auto to xrwma..Makari giati den 8a exoume tin oikonomiki euxereia na paroume allo meta :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!pws pate?/?egw tin alli evdomada tha paw na kanw tin kampuli kai kati alles eksetaseis!o nikolas mou me exei trelanei sta klwtsidia..einai kai i 2i egkumosini opote to aisthanomai kalutera!!

elenaki mou pws pas???mi me malwseis..xixi..

iliodwra mou ti kanei koritsaki mou??loipon eida ti photo me tin koilitsa??auto einai pou exeis parapanisia kila kai tetoia...?mas douleueis???teleia i koilitsa!!dwstis ena fili apo mena..

soulitsa,andria,afro,gioulaki,samarcande,geov,touristria..kai opoia ksexasa...filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κοριτσια!!!

χαθηκα σημερα..ξερετε γιατι?

ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ Κ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΠΡΟΙΚΟΥΛΑ!!!!! Ειχε εναν τελειο ηλιο σημερα...πηγαμε αριστοτελους ηπιαμεκαφε κ ανακαλυψαμε ενα τελειο μαγαζι με μωρουδιακα..μπηκαμε μεσα κ αμεσως μας κερδισε μια προικουλα που καθοταν στο ραφι της!!!

Λοιπον επειδη δεν κρατιεμαι σας βαζω φωτογραφιες κ της προικουθλας κ των επιπλων που ειχα υποσχεθει!!

Αποψη δωματιου :

DSC01567.jpg

Προικούλα :

DSC01565.jpg

Προικουλα κ κρεββατι

DSC01564.jpg

Επειδη εχει ρεπο ο αντρουλης θα σας γραψω αυριο αναλυτικα τι μας ειπαν για επισκηληριδιο!!!

Αντρια το καροτσακι σου το ειχαμε δει ζωντανα σε ενα μαγαζι κ μας ειχε αρεσει πολυ!! μεγιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Ελενα για τις ευχες , αλλα δεν το βλεπω να ερχεται νωρις. Οι εκθεσεις συνεχιζονται κανονικοτατα, εβελπιστω την αλλη εβδομαδα να παμε και εμεις για τα μεγαλα ψωνια για το μπεμπη.

Πηγα σημερα στο Λητω και ειμαι πολυ απογοητευμενη. Παντου εγραφε οτι κανουν εκπτωσεις και οταν εφθασα στο ταμειο δεν μου εκαναν. Η απαντηση τους ηταν πως αυτα τα προιοντα δεν εχουν και οτι η καθε καρτα που εγραφε εκπτωση απο κατω εγραφε με μικρα γραμματα σε ποιο ειδος και οχι σε ολο το σταντ. Πολυ κοροιδια εκ μερους τους!!!!!!!!!!

Ειρηνη ειναι πολυ ωραια τα πραγματακια σας. Ολα ειναι τελεια!!! μονο εγω δεν εχω παρει τα επιπλακια του ακομη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα επλυνα τα ρουχα του μωρου. Ποσο χαιρομαι που μετα απο 7 χρονια το ξανακανω. Αυτη η αισθηση να τα πιανω κατι τοσοδουλικα ρουχαλακια! Δεν ξερω για εσας αλλα εμενα μου αρεσει πολυ. Και οταν θα τα σιδερωσω θα ειμαι πιο τρελαμενη ακομη.

Κοριτσια καλη αρχη και να γεννησουμε μ'ενα πονο και με υγιεστατα μωρακια στην αγκαλια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite, κι εμείς το bebe confort θα πάρουμε! Απλά έχουμε κολλήσει στο χρώμα και στο χερούλι (μονοκόματο ή 2 χερούλια). Άντε να δω πότε θα αποφασίσουμε!!! Πες μου τη γνώμη σου για τα χερούλια αν πάτε να το δείτε!

steicy, τελικα δεν πηραμε το μπεμπε- κονφορ, αλλα το σολα απο τα μαμας εντ παπας, οποτε δε μπορω να σε βοηθησω.... :( για τα χερουλια δεν ειχα σκεφτει ποτε ποιο ειδος βολευει περισσοτερο...παντως, οποιο και να παρετε ειναι πολυ καλα καροτσια!!!!αληθεια, κοριτσακι η αγορακι εχεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!! πριν καμια ωρα γυρισαμε, απο το πρωι, γιατι καναμε τα ψωνια της μπουμπους!!!!!!

κλεισαμε την κουνια, αλλαξιερα και στρωμα!!!!!

μετα, καροτσι, και την προικουλα της!!!!( παντα, παπλωμα, κουβερτουλα, στρωμα αλλαξιερας και φωτιστικο)

ολα, εκτος απο το καροτσι, ειναι δωρο των πεθερικων μου, και πρεπει να πω οτι ηταν πολυ γενναιοδωροι!!!!

μετα, ειπαμε να κοιταξουμε για ταπετσαρια και κουρτινα, πηγαμε συνολικα σε 3 μαγαζια κι ακομα ειμαστε μπερδεμενοι, γιατι ουτε πολυ ροζ θελουμε, ουτε ειμαστε σιγουροι αν ολα θα ταιριαζουν μεταξυ τους.....

αυτα, και ειμαι πολυ χαρουμενη, που σιγα σιγα θα κανουμε το δωματιακι της!!!!

ανυπομονω να αρχισω κι εγω να πλενω ρουχαλακια!!!!οπως και να το κανουμε ειναι ωραιος τροπος να καλωσοριζεις μια νεα ψυχουλα στον κοσμο...!!

βεβαια, ειμαι πτωμα και θελω να κανω ενα μπανιο και να ξαπλωσω, αλλα ειναι η πιο ομορφη κουραση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia>... εχω ενα αγχος...

πειτε μου..το μωρο εσεις το νοιωθετε χαμηλα?? Ολες τις οι κινησεις ειναι κατω απο τον αφαλο... ειπε ο γιατρος να παω να με δει την αλλη βδομαδα..αλλα αγχωνομαι...εσεις που τα νοιωθετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνη, καλοριζικο το δωματιο της μπεμπας!!!! πολυ ωραια τα χρωματα και τα επιπλακια της!!! με το καλο να ερθει η μικρουλα και να τα χαρει!! κι ολες μας, να χαρουμε τα μπεμπακια μας υγιη στην αγκαλια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia>... εχω ενα αγχος...

πειτε μου..το μωρο εσεις το νοιωθετε χαμηλα?? Ολες τις οι κινησεις ειναι κατω απο τον αφαλο... ειπε ο γιατρος να παω να με δει την αλλη βδομαδα..αλλα αγχωνομαι...εσεις που τα νοιωθετε?

εγω τη νιωθω και χαμηλα ( κοντα στο πιπι μου ) και σημερα πρωτη φορα, λιγο πανω απο τον αφαλο....δε νομιζω οτι πρεπει να ανησυχεις, ειναι με τις ωρες της, και το σημαντικο ειναι οτι τη νιωθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη κι εσυ την νοιωθεις τοσο χαμηλα? ειναι πανω στην ουροδοχο κυστη μου κοντα στο πιπι κ σνεχεια εκει συχναζει .... πηρφα το γιατρο για κατι ασχετο κ τον ρωτησα κιολας γιααυτο κ μου εειπε να μην ανυσηχω ασλλα να παω να με δει μην εχουμε προορο τοκετο (!!!!) αν κ το αποκλεει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steicy, τελικα δεν πηραμε το μπεμπε- κονφορ, αλλα το σολα απο τα μαμας εντ παπας, οποτε δε μπορω να σε βοηθησω.... :( για τα χερουλια δεν ειχα σκεφτει ποτε ποιο ειδος βολευει περισσοτερο...παντως, οποιο και να παρετε ειναι πολυ καλα καροτσια!!!!αληθεια, κοριτσακι η αγορακι εχεις;;;;

Κοριτσάκι περιμένουμε!!! Για το καρότσι σκεφτόμαστε ουδέτερο χρώμα. Στο χερούλι κολάμε όμως περισσότερο.. Βασικά λέμε να το παραγγείλουμε από έξω γιατι το καινούριο μοντέλο δεν έχει έρθει ελλάδα και δεν βλέπω να έρχεται.. Σε όποιο κατάστημα κι αν ρώτησα δεν τα ξέρουν καν τα νέα μοντέλα. Στο site της bebe confort όμως έχει τα καινούρια. Εδώ μάλλον ξεστοκάρουν τα παλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...