Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια θελω τιν βοηθεια σας.....


muriam

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 40 ΜΕΡΕΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ Κ ΑΝ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΝΟΡ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ.ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 45 ΜΕΡΕΣ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ Κ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ?ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοριτσακι μου,εγω βεβαια ειχα σταθερο κυκλο και ειχα 15 ημερων καθυστερηση.εκανα τεστ το οποιο βγηκε αρνητικο αλλα ο γιατρος μου μου πς αν δε μου ρθει σε καμια βδομαδα ακομη να κανω χωριακη.εκανα και ηταν αρνητικη.μετα πηρα τα πριμολουτ νορ αλλα μου ρθε σε καμια βδομαδα .δε πηρα αλλο χαπι μετα.δε ξερω μηπως εχει σχεση με τις πολυκυστικες το δευτερο χαπι.παντως τα πριμολουτ ειναι για να σουρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω κοριτσι μου!!!!!τα πριμολουτ μου τα δινει για να ερθει η περιοδος κ τα κλομιφαιν για προκληση ωορηξιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω κοριτσι μου!!!!!τα πριμολουτ μου τα δινει για να ερθει η περιοδος κ τα κλομιφαιν για προκληση ωορηξιας.

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΤΟ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ 5η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ 9η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ, ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ. ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΩΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΠΤΥΣΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ. ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΡΩΤΟΠΗΡΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ 6 ΜΗΝΕΣ (ΗΤΑΝ ΔΥΔΙΜΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ, ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΛΟΜΙΦΕΝ) ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΩΑΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΑΝ.

ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ, ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ, ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 12 ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥΣ Η' ΟΧΙ, ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ.

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου! δεν εχω κανει η ιδια κατι παρομοιο αλλα επειδη δουλευω σε φαρμακειο εχω δει πολλες φορες την αγωγη αυτη! ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!Χ-Μ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ Κ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ ΑΠΟ 2 ΕΩΣ 6 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ 6ΜΗΝΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΦΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!Χ-Μ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ Κ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ ΑΠΟ 2 ΕΩΣ 6 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ 6ΜΗΝΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΦΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μuriamaki μου γλυκό τί έχουμε πεί;;; ΒΡΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!Μη σκέφτεσαι το "χειρότερο" αλλα το "καλύτερο" που μπορεί να συμβεί! Όλα θα πάνε τέλεια κοριτσάκι μου κ το μπεμπάκι θα έρθει πολύ πρίν το 6μηνο! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙΝ ΜΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΧΩΜΕΝΗ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΓΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...