Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Eldo!


annaki!!

Recommended Posts

Μπράβο Ελενάκι για τη γεμάτη συναίσθημα συνέντευξη που μας χάρισες!

Να είστε πάντα αγαπημένοι με τον άντρα σου και να χαίρεστε την όμορφη οικογένειά σας! Να σας ζήσει ο Χρήστος και να είσαι πάντα τόσο δυνατή και γλυκειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 126
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Ελενάκι για τη γεμάτη συναίσθημα συνέντευξη που μας χάρισες!

Να είστε πάντα αγαπημένοι με τον άντρα σου και να χαίρεστε την όμορφη οικογένειά σας! Να σας ζήσει ο Χρήστος και να είσαι πάντα τόσο δυνατή και γλυκειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΣ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΟΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ!ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΣ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΟΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ!ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ....ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...ΕΛΕΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΛΛΙΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ....ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...ΕΛΕΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΛΛΙΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου με συγκινησε πολυ η συνεντευξη σου.Εισαι ενας πολυ ωραιος ανθρωπος μαζι με την οικογενεια σου.Να τον χαιρεστε τον Χρηστο σας και να ειναι παντα καλα!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου με συγκινησε πολυ η συνεντευξη σου.Εισαι ενας πολυ ωραιος ανθρωπος μαζι με την οικογενεια σου.Να τον χαιρεστε τον Χρηστο σας και να ειναι παντα καλα!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενίτσα μου γλυκιά πόσα συναισθήματα έχει αυτός ο διάλογος???? Πόση αγάπη για τον Χρήστάκη σου??? Να σας έχει ο Θεός πάντα καλά , να είστε πάντα τόσο δυνατοί όσο κ εκείνες τις δύσκολες μέρες - που πάει πια πέρασαν- κ να τον στηρίζετε σε όλες τις επιλογές του.

Φιλάκια πολλά συμπεθερούλα!!!κ φυσικά κ στον γαμπρούλη μου τον κούκλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενίτσα μου γλυκιά πόσα συναισθήματα έχει αυτός ο διάλογος???? Πόση αγάπη για τον Χρήστάκη σου??? Να σας έχει ο Θεός πάντα καλά , να είστε πάντα τόσο δυνατοί όσο κ εκείνες τις δύσκολες μέρες - που πάει πια πέρασαν- κ να τον στηρίζετε σε όλες τις επιλογές του.

Φιλάκια πολλά συμπεθερούλα!!!κ φυσικά κ στον γαμπρούλη μου τον κούκλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ τρυφερή συνέντευξη, τι όμορφη οικογένεια που είσαστε...

Με συγκίνησε πολύ και το γράμμα...

Θέλω να σας ευχηθώ με την σειρά μου να σας έχει ο Θεός καλά και με υγεία εσένα και την οικογένεια σου..

Οτι καλύτερο σας εύχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ τρυφερή συνέντευξη, τι όμορφη οικογένεια που είσαστε...

Με συγκίνησε πολύ και το γράμμα...

Θέλω να σας ευχηθώ με την σειρά μου να σας έχει ο Θεός καλά και με υγεία εσένα και την οικογένεια σου..

Οτι καλύτερο σας εύχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου , να είσαι καλά , να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια που έφτιαξες!!!

Η συνέντευξή σου ήταν πολύ συγκινητική!!!

Να είσαι πάντα καλά!!!

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου , να είσαι καλά , να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια που έφτιαξες!!!

Η συνέντευξή σου ήταν πολύ συγκινητική!!!

Να είσαι πάντα καλά!!!

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου αγγιξες την καρδια μου γιατι παρομοια περιπτωση γιατρου ειχα και εγω!!πολυ ομορφη η συνεντευξη σου και ο χρηστακης σου ειναι κουκλος!!:kiss: :kiss: :kiss:

να εισαστε παντα ευτυχισμενοι βλεποντας το αγγελουδι σας να μεγαλωνει και να σας γεμιζει χαρα και περηφανεια.

ελπιζω να τα πουμε συντομα....

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου αγγιξες την καρδια μου γιατι παρομοια περιπτωση γιατρου ειχα και εγω!!πολυ ομορφη η συνεντευξη σου και ο χρηστακης σου ειναι κουκλος!!:kiss: :kiss: :kiss:

να εισαστε παντα ευτυχισμενοι βλεποντας το αγγελουδι σας να μεγαλωνει και να σας γεμιζει χαρα και περηφανεια.

ελπιζω να τα πουμε συντομα....

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ..

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΠΙΕΣΗ!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΣ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ..

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΠΙΕΣΗ!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΣ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου θα ηθελα και εγω να σε συγχαρω για την ομορφη οικογενεια που εχεις δημιουργησει...α την χαορεσαι, να ειστε παντα ευτυχισμενοι, χαρουμενοι γεματοι ζωντανια και υγεια. πραγματικα εισαι πολυ γλυκια να σε εχει ο θεος καλα.....και εσενα και τον ανρτουλη σου και το νινακι σου.....φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου θα ηθελα και εγω να σε συγχαρω για την ομορφη οικογενεια που εχεις δημιουργησει...α την χαορεσαι, να ειστε παντα ευτυχισμενοι, χαρουμενοι γεματοι ζωντανια και υγεια. πραγματικα εισαι πολυ γλυκια να σε εχει ο θεος καλα.....και εσενα και τον ανρτουλη σου και το νινακι σου.....φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι να πω, ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλες για τις ευχές σας, με συγκινήσατε πραγματικά

Annaki σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια

Zouzou21 περάσαμε δύσκολα αλλά δόξα το θεό το αντράκι μου τα κατάφερε

Μαρία μου ( Liana ) εύχομαι και σε σένα με το καλό το δεύτερο μωράκι σου :kiss:

Ερινα σε ευχαριστώ και σε εσένα ότι ποθείς

Grousi μου αυτά παρακαλάω και εγώ στο θεό και πάνω από όλα υγεία

Mairh!!! Μου προσπαθώ πάνω από όλα για την οικογένειά μου και σε εσένα να είναι καλά ο παίδαρός σου

Lenaki26 μου δεν ξέρω αν είμαι άξια αλλά το προσπαθώ πραγματικά…….να χαίρεσαι την νέα και γλυκιά κορούλα σου

Αννιώ μου δεν ξέρω αν είμαι καλή μάνα, το σίγουρο είναι το το θέλω …ελπίζω κάποια μέρα να το ακούσω από τον Χρήστο μου…..

Stavroula7, σε ευχαριστώ ……όπως είπα δεν με αφήνει η πεθερά μου ακόνα :lol:

Mitsakii μου σε ευχαριστώ, προσεύχομαι ο θεός να μας δώσει πολλά χρόνια ευτυχίας

Πόπη μου ( SO SAD ) , σε ευχαριστώ κοπέλα μου….. ο θεός να σου δώσει πολλαπλάσια ευτυχία από αυτή που νιώθω γιατί το αξίζεις :kiss:

Katiakondaki σε ευχαριστώ …ελπίζω να γίνει ένας όμορφος άνθρωπος ο Χρήστος

Mammycool σε ευχαριστώ, δυστυχώς η ευτυχώς δυνατή με έκανε η ζωή …όσο για το γλυκιά, πιστεύω πως αυτό το είχα :silly:

Ανθή μου σε ευχαριστώ, αυτό παρακαλώ και εγώ και σε εσένα ότι επιθυμείς

Marinik μου, με το καλό το παιδάκι σου, ο θεός όλους μας δοκιμάζει με κάτι…θέλει πίστη και κανέναν δεν αφήνει

Manoyla μου γλυκιά σε ευχαριστώ, να είναι γερή η κορούλα σου, άλλωστε είναι το φωτομοντέλο το mammyland και μας αρέσει :woohoo:

Σοφία μου ( SOFIAEVA), θα είμαι δίπλα του όσο ζω, με αυτή την υπόσχεση έκλεισα το γράμμα μου…..αν και νομίζω πως η επιλογή της νύφης είναι αποφασισμένη και κοινή :silly: :kiss:

Redmb7 σε ευχαριστώ και σε εσένα να σου χαρίσει ο θεούλης ένα γερό μωράκι

Julie μου σε ευχαριστώ και γρήγορα με μία κουκιδίτσα να αναβοσβήνει στην κοιλίτσα σου

Kikitsaki7 σε ευχαριστώ και εσύ ότι ονειρεύεσαι να γίνει

Χιονατη μου σε ευχαριστώ, είμαι σίγουρη πως πολλές κοπέλες έχουν πέσει σε χέρια ¨λάθος γιατρών ¨, ελπίζω όμως να έχουν όλες την δική μου κατάληξη:kiss:

BabyBoom, αυτό μου το είχαν πεί και οι δικοί μου άνθρωποι, αλλά δεν αξίζει πραγματικά:dry: …αν και οι μνήμες μου είναι ακόμα έντονες δυστυχώς :blush:

Mamma_77 σε ευχαριστώ και σε εσένα ότι επιθυμείς

Eirinig σε ευχαριστώ, σε ευχαριστώ για τις ευχές σου, είναι πραγματικά ότι παρακαλάω και εγώ στο θεό.

Ήθελα μία μία να σας ευχαριστώ πραγματικά για τον χρόνο σας να με διαβάσετε και να μου ευχηθείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...