Μετάβαση σε περιεχόμενο

5000+++!!!


Recommended Posts

Μπραβο Ελινάκι...Με το καλό τα διδυμάκια σου..Να ξεκουράζεσαι, να μην ταράζεσαι κι όλα θα πάνε καλά..Καλή εγκυμοσύνη να εχεις κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ sweeties...

Προσπαθώ να είμαι ήρεμη αλλά πραγματικά μου φαίνεται πολύ δύσκολο γιατί??

Μαρικάκι μου να ετοιμάζεσαι σιγά σιγά κι εσύ...για μεγάλες ανακοινώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελινα μου, σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση :x:x:x:x:x

Είμαι αισιόδοξη και ήρεμη. Θα ξαναδοκιμάσω εξωσωματική πρωτού φύγω για Αμερική. Θέλω να επιστρέψω με την συνείδησή μου ήσυχη, ότι έκανα ό,τι μπορούσα για ένα δικό μου μωράκι. Εάν δεν τα καταφέρουμε, έχει ο Θεός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελινακι η απολυτη συγκινηση δεν το συζητω!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια τρελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχω χαρει παρα πολυ για σενα!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ελινακι τωρα διαβασα το μνμ σου για τον δευτερο υπερηχο....Τ Ε Λ Ε Ι Α!!! Μην ανχωνεσαι βρε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου. Ολα θα πανε καλα να λες καθε μερα που ξυπνας και να δεις οτι θα πανε. :D:D :D Με το καλο παλι διδυμοεγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελινακι κουραγιο.....να πινει τσαγακι λιπτον το παγωμενο κ θα ηρεμεις....δοκιμασμενο....

ok θα το δοκιμάσω κι αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελινακι μου το εχω δοκιμασει.....με βοηθησε.εγω δεν ξερναω ποτε....αλλα αν με πιασει το στομαχι θα ειμαι του θανατα....ολη μερα ειχα προβλημα με το στομαχι στις εγκυμοσυνες κ επινα γουλιτσα γουλιτσα κ με ανακουφιζε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elinaki και εγω εκανα εμετους μεχρι τον ενατο...χαλια ολη την ωρα ανακατωσουρα και ειχα και τρελη καουρα!!!!εμενα παντως με βοηθησε πολυ να πινω γαλατακι...μια φιλη μου ετρωγε μηλα, θα βρεις και εσυ τι σε ηρεμει...κανε δοκιμες και θα το βρεις! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΝΑΚΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΧΑΡΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΣΟΥ..:))...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ....ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ..:))...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ..ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ..:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...