Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ....


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!!

Χθες εκανα την β επιπεδου και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι το μαρακι μου ειναι μια χαρα,Ζυγιζει 410 γραμμαρια και τελικα ειναι αγορακι.Ηθελα πολυ να μαθω το φυλο για να αρχισω σιγα σιγα να ετοιμαζω το δωματιο του.

Πολλα φιλια:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες...Thouli ΠΗΤ εχω 10/3/2009 αλλα ο γιατρος μου ειπε μαλλον τελη Φλεβαρη θα γεννησω.

Καλη συνεχεια στος μελλουσες μανουλες και οσες ειναι σε προσπαθεια συντομα να μας ανακοινωσουν τα ευχαριστα νεα :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες...Thouli ΠΗΤ εχω 10/3/2009 αλλα ο γιατρος μου ειπε μαλλον τελη Φλεβαρη θα γεννησω.

Καλη συνεχεια στος μελλουσες μανουλες και οσες ειναι σε προσπαθεια συντομα να μας ανακοινωσουν τα ευχαριστα νεα :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΡΙΝΑ ΜΟΥ!!ΑΧ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΓΧΩΜΕΝΗ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..!!

ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΡΙΝΑ ΜΟΥ!!ΑΧ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΓΧΩΜΕΝΗ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..!!

ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Σας παρακολουθώ πολλές ημέρες και τώρα πήρα την απόφαση να συμμετέχω και εγώ στην ωραία παρέα σας.

Είμαι έγκυος στο 2ο παιδάκι μου!!!!Στις 20 εβδομάδες και 3 ημέρες έκανα τον υπέρηχο β επιπέδου και με βάσει τις διάφορες μετρήσεις το μωρό βγήκε 19 εβδομάδων και 4 ημερών. Το βάρος που μας είπε ο γιατρός ήταν 293g.Πιστευετε ότι είναι ανησυχητική αυτή η διαφορά?Ο γιος μου στον β επιπέδου έβγαινε μία εβδομάδα μεγαλύτερος...Λέτε να παίζει ρόλο ότι είναι κοριτσάκι?Ευχαριστώ!

dev060pr___.png

foxfoxabu20070114_-1_My+boy+is.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Σας παρακολουθώ πολλές ημέρες και τώρα πήρα την απόφαση να συμμετέχω και εγώ στην ωραία παρέα σας.

Είμαι έγκυος στο 2ο παιδάκι μου!!!!Στις 20 εβδομάδες και 3 ημέρες έκανα τον υπέρηχο β επιπέδου και με βάσει τις διάφορες μετρήσεις το μωρό βγήκε 19 εβδομάδων και 4 ημερών. Το βάρος που μας είπε ο γιατρός ήταν 293g.Πιστευετε ότι είναι ανησυχητική αυτή η διαφορά?Ο γιος μου στον β επιπέδου έβγαινε μία εβδομάδα μεγαλύτερος...Λέτε να παίζει ρόλο ότι είναι κοριτσάκι?Ευχαριστώ!

dev060pr___.png

foxfoxabu20070114_-1_My+boy+is.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...