Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 3!!!


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsakia m!

na mai pali pisw!

prospathw na anarrwsw ap tin laparoskopisi usteroskopisi p exw kanei tin triti!

ti na kanw?

ipomoni!

eseis pws ta pate kopeles m?ta nea sas?

Αντε ολα μια χαρα girl, εισαι ενα βημα πιο κοντα στο σπορακι σας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou twra molis eida to NO3 :?:?

efxomai na einai kaloriziko k na fouskwsoume oooooles mas!!!!na einai tyxero efxomai!!

girl perastika sou!!!na erthei grigorotera to sporaki sas :):)

xrysanthi mou kalo kouragio me to spiti...alla twra afou irthan ta mastoria...kairos na teleiwneis :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε??????ειχα καιρο να μπω για να μαθαινω τα νεα σας!!!!!!!καλοριζικο κ το Νο3 με πολλες πολλες εγκυουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι να φερει γουρι σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας στελνω την αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ανάρρωση girl84 και με το καλό να ξαναξεκινήσετε τις προσπάθειες.

Κάνε υπομονή μέχρι να γειάνεις και μετά τα πράγματα θα κυλήσουν επιτυχώς!!! Θα δείς!!!

Έκανα και εγώ υστεροσκόπηση χθες και όλα πήγαν καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw marikaki m!

kali anarrwsi k se sena kopela m!

Καλή ανάρρωση και από εμένα girl84! Εύχομαι μόνο ευχάριστα από εδώ και πέρα και σύντομα ένα υγιαίστατο μωράκι!

Σκοπεύω να κάνω και εγώ λαμπαροσκόπηση - υστεροσκόπηση αλλά μετά από κάποιους μήνες γιατί έχουμε πρώτα να τακτοποιήσουμε καποια άλλα θεματάκια (να καθαρίσουμε από μυκόπλασμα ουρεόπλασμα και να αφαιρέσουμε κάτι κυρσοκύλες του αντρούλι μου). Σε εμένα μου βρήκαν συμφύσεις στις σάλπιγγες και μου είπαν ότι η μήτρα μου είναι ελαφρώς δίκερη, με μια μικρή κλίση προς τα πίσω.

Ήθελα να σε ρωτήσω που την έκανες την δική σου επέμβαση; Σε ποιον γιατρό; Πόσες ώρες πήρε; Πόσα βράδια έμεινες στο νοσοκομείο; Και πόσο καιρό πρέπει να καθίσεις σπίτι μετά; Σόρι για τις πολλές απορίες αλλά είμαι λιγάκι αγχωμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi m den peirazei gia tis apories s!na s lisw oti mporw k xerw!

egw ap tin kipro eimai kopela m!

i egxeirisi tha kratouse kamia writsa giati eixame upopsi mono diafragma sti mitra enw telika proekipsan k alla themata opws endomitriwsi kai talaipwrimenes salpigges p tis anoixame!

telika kratise girw stis 2 wres k kt!

nosileutika gia ena vradi k to epomeno prwi eixa vgei!

to poses meres tha katseis sto spiti exartatai ap ton kathe organismo!

egw eixa ponous arketous k diskoloanarrwsa!ti mia vdomada ti xreiastika sta sigoura!

exei alles kopeles p dn eixan ponous ktl kai kataferan pio eukola na anarrwsoun k alles pio diskola!

egw tha s euxithw na pane ola kala me tin periptwsi sas kai O THEOS KAI H PANAGIA na nai mazi sas kai oti oneireutikate na to apoktisete to sintomotero dinato k na mi xreiasteis kai tin egxeirisi!

emena epemvatiki itan i laparoskopisi kai usteroskopisi!mporei na ginei mono diagnwstiki alla xwris na mporei na epemvei o giatros an vrei kati p na thelei na diorthwsei!

na fantasteis oti egw prin ena xrono eixa kanei se allo giatro diagnwstiki k dn vrike dithen tipota tote!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες...δεν σας εχω ξεχασει αλλα με τους εμετους και τις ζαλαδες και οοοολα τα υπολοιπα που εχω δεν μπορω να μπαινω γιατι καθομαι και κοιμαμαι μπας και ειμαι καλυτερα...marikaki meredoula πολλα φιλια βρε...δεν σας εχω ξεχασει εδω ειμαι...απλα ελπιζω να ειμαι καλυτερα συντομα για να μπορω να μπαινω και περισσοτερο...φιλια σε ολες και καλες προσπαθειες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή kiska μου, υπομονή... το ξέρουμε ότι δεν μας έχεις ξεχάσει!!! Ξεκουράσου εσύ και σιγά-σιγά θα βγείς από αυτό το στάδιο. Λένε όμως ότι όσο έχεις αυτά τα συμπτώματα σημαίνει ότι όλα βαίνουν καλώς... ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες...δεν σας εχω ξεχασει αλλα με τους εμετους και τις ζαλαδες και οοοολα τα υπολοιπα που εχω δεν μπορω να μπαινω γιατι καθομαι και κοιμαμαι μπας και ειμαι καλυτερα...marikaki meredoula πολλα φιλια βρε...δεν σας εχω ξεχασει εδω ειμαι...απλα ελπιζω να ειμαι καλυτερα συντομα για να μπορω να μπαινω και περισσοτερο...φιλια σε ολες και καλες προσπαθειες :D

αχ μικρή μου μακάρι να είχα και εγώ αναγούλες :oops::oops:

θα είσαι σύντομα καλύτερα, εμείς ήμαστε εδώ ;)

καλή συνέχεια :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...