Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 3!!!


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

Ανοιγω το νουμερο 3....ειμαι μανουλα και θα σας φερω γουρι...... :P τουλαχιστον αυτο θελω να πιστευω.....μιας κ που αρχισα επισημα προσπαθειουλες :lol: κ καλα τωρα :lol:

Ευχομαι στο νουμερο 3 να μεινουμε ολες εγκυουλες κ να κραταμε υγειεστατα μωρακια.....

Σημερα κλεινω 5 χρονια γαμου...εχουμε επετειο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να ζησετε χρυσανθη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @};-@};-@};- να ειστε παντα ερωτευμενοι και να αποκτησετε το μωρακι σας συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια ευχομαι το ΝΟ 3 να ειναι τυχερο και να μεινετε ολες εγκυουλες πολυ πολυ συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα φιλια μου σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και με ενα σπορακι συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ζησετεεεεε και να στε παντα αγαπημενοι!!!και καλοριζικο το νεο μας ποστ..ευχομαι να μας φερει γρηγορα το πολυποθητο μωρακι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη να ζησετε και του χρονου με ενα μωρο στην αγκαλια και εγω αρχισα επισημα προσπαθειες πριν 10 μερες....αντε με το καλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθη ευχαριστουμε που ανοιξες εσυ το νεο ποστ :x:x να ζησετε ευτυχισμενοι και γεροι με το παιδακι σας και συντομα να ερθει και ενα αδερφακι να γεμισει πιο πολυ την ζωη σας :):) ευχομαι για ολες μας το νεο ποστ και ο νεος μηνας να ειναι γουρικος και να εχουμε σπορακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω τωρα κατι ασχετο....πλυμμηρισαμε απο την βροχη.....μπηκε νερο στο σπιτι....απο το πλακακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω πλυμ απο την μερια του παραθυρου κ καθομαστε με τον μικρο στο γραφειο για να μην πηγαινει στα νερα...κατα τυχη το ειδα...μιλαμε το πλακακι απο κατω σκαει νερο...μαζευω συνεχεια.... :lol: δεν νομιζω να περασε καμια τετοια επετειο.....ευτυχως ο μικρος ειναι ησυχος....

εδω στην ροδο ειναι χαλια...τα σπιτια τα φτιαχνουν χωρις μονωση κ χωρις καλοριφερ....υγρασια φουλ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Χρυσάνθη, να ζήσετε σαν τα ψηλά βουνά και να ευτυχίσετε :x:x:x:x:x:x:x:x

Καλορίζικο το Νο.3 και του χρόνου με το καλό, τέτοια μέρα να γιορτάζετε τα 6 χρόνια γάμου μαζί με ένα καινούργιο μωράκι :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Πολλά φιλιά και να είσαι πάντα ευτυχισμένη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ευχαριστουμε...ουτε που ηξερα που εσταζε.....τελικα κατω απο το παραθυρο...πλυμ κανονικα..εχουμε μαζευτει σε μια μερια... :lol: μεγαλη ξεφτιλα κοριτσια το σπιτι....ευτυχως φετος θα παμε στο σπιτι μας αθηνα....περνουμε τελικα μεταθεση....εδω τωρα ειναι σαν να εχει πεσει βομβα...κ το ειχα καθαρισει σημερα κ τωρα ολα..... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΧΙΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕ ΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΑΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΤΟ 3ο ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθη να ζησετε!!!!!!!!!!! παντα αγαπημενοι!!!! κ με ενα ακομα μωρακι γερο κ δυνατο!!!!

αντε κοριτσια ολες σε λιγο καιρο να εχουμε ενα γερο φασολακι στην κοιλια μας!!!

τι κανετε??

εγω ειμαι χαλια,απο προχτες εχω πυρετο σημερα εφτασε 39.8 :shock::shock::shock::shock:

πηγα χτες σε μια γιατρο κ μου εδωσε μονο κατι εισπνεομενα για το βηχα που εχω :?

αλλα δε νιωθω οτι εχω πυρετο :?

εν τω μεταξυ περιμενω περιοδο 6-7 φεβρουαριου

κ νομιζω οτι εχω σημερα ωορηξια, ειναι φυσιολογικο η ειναι ιδεα μου? εχω πολλα υγρα

εν τω μεταξυ μηπως ξερει καμια απο εσας η εχει ακουσει αν η εγχειρηση βουβωνοκηλης μπορει να προκαλεσει καποια "αδυναμια" στο σπερμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο ποστ!!!! :D Δεν μπορουσαμε λιγο να περιμενουμε ακομα στο νο2 μεχρι να μαθω κι εγω αποτελεσματα ?......ειμαι λιγο προληπτικη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο ποστ!!!! :D Δεν μπορουσαμε λιγο να περιμενουμε ακομα στο νο2 μεχρι να μαθω κι εγω αποτελεσματα ?......ειμαι λιγο προληπτικη :(

καλορίζικο το 3 κορίτσια και σύντομα όλες μανούλες !!!!!

ρε συ Χρυσάνθη εδώ περιμένουμε πως και πως τα νεα της Αναστασίας

και μετά να ανοίξουμε το 3 !!! πλάκα κάνεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειως μαζι παμε αναστασια ε;για να δουμε..μην εισαι προληπτικη χαζουλι..εδω εχει ακομα καλυτερη ενεργεια το νεο ποστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου επειδη στο νο2 ξεκινησα την 3η προσπαθεια γι αυτο το λεω......θυμαμαι περιμεναμε το μαρικακι για αποτελεσματα και δεν ειχαμε ανοιξει το νο2!!! :shock:

Ναι μαζι παμε :D με περνας 1 ημερα παλι...τρεχειςςςςςςς :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι λιτσα τι να πω..γιατι επιμενει ομως ο γιατρος να κανεις χοριακη;περιεργο..ανστασια σε περναω;ωχ...να παω πιο αργα βρε παιδι μου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaki mi stenaxwriesai!!eixes ka8isterisi?simptwmata?gt 8a kaneis xoriaki?kai arnitiki pantws na vgei de peirazei..dwstou na katalavei me ton antrouli sou ton epomeno mina euxomai na mas peis ta efxarista ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...