Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 3!!!


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

giati eixa paei tin deytera 24/1 sti ginaikologo kai eidame kati san sako mikro vevaia(kai mou eipe oti mallon eine egkimosini)kai gi ayto me stelnei gia xoriki!entomataxi mesa sti vdomada ekana test clear blue kai vgike thetiko!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λιτσα εχω ακουσει παντως για κοπελες που ειχαν κανονικη ροη περιοδου και ηταν εγκυες.. κ προχωρησε κανονικοτατα η εγκυμοσυνη τους

το καλυτερο ευχομαι!!

κοριτσια σας ρωτησα κ πριν εχω κατι υγρα πηχτα αλλα περιμενω περιοδο 6-7/2

ειναι δυνατον να ειναι ωορηξια???

αν ειναι να τον βαλω κατω! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giati eixa paei tin deytera 24/1 sti ginaikologo kai eidame kati san sako mikro vevaia(kai mou eipe oti mallon eine egkimosini)kai gi ayto me stelnei gia xoriki!entomataxi mesa sti vdomada ekana test clear blue kai vgike thetiko!!!

ε τοτε βρε κοπελα μου μαλλον εισαι..το αιμα τωρα μπορει να εχει να κανει με οτιδηποτε..ξερω κι εγω..κανε μια χοριακη..αν εβγαλε θετικο το κλιαρ μπλου τι να πω..δεν ξερω..τα καλυτερα ευχομαι..μαιμουδιτσα αυτα δεν ειναι υγρα οωρηξιας..πηχτα λευκα ειναι πριν την περιοδο,πριν την εγκυμοσυνη και αν μυριζουν τιποτα μπορει να ναι και μυκητες..αλλα γενικως ειναι φυσιολογικα υγρα πριν την περιοδο η εγκυμοσυνη..εχω κι εγω τωρα..και περιμενω στις 3

τα υγρα της οωρηξιας ειναι πιο διαφανη και ελαστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta dio maimoudakia mazi eimaste :lol::lol::lol: !!!ki egw stis 7 perimenw :P ki egw exw tetoia ugra sxedon mera para mera alla paaara poli liga.x8es vradi eixa simera akoma tpt.litsa min angwnesai gia na vgike thetiko to testaki kai na sou to eipe kai o gunaikologos sou trexa gia xoriki :D:D efxomai sintoma na mas anakoinwseis ta efxaritstaaaa :ymparty::ymparty::ymparty: kai na pernoume kai oi ipoloipes seira!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδιτσα κ εσυ??????????? :lol::lol::lol::lol:

εγω εχω μπολικα.. κ δε θυμαμαι αν τα εχω καθε φορα.. ουτε αν τα ειχα κ τις αλλες δυο φορες που ειχα ξαναμεινει εγκυος..

μπορει να ειναι κ επειδη ειμαι αρρωστη.. ποιος ξερει..

σε λιγο καιρο θα μαθουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls......

τι μου κανετε;;;;;

λιτσας μην στεναχωριεσια καλη μου..κανε ενα ακομα τεστακι...γιατι μεχρι την δευτερα...πως θα αντεξεις;;;;αληθεια ποτε ειχατε δει κατι σαν σακο;;;;;νωρις δεν ειναι αφου περιμενες περιοδο;;; :roll:

λενακι μου τι κανεις;;;;;αντε ελπιζω σε μερικες μερες να εχεις τα ευχαριστα...παντως και εγω εχω τρελα λευκα υγρα...λετε να ειμαστε ολες εγκυες;;;;; :D:D:D

τα φιλια μου σε ολες......

σορυ για την απουσια μου αλλα ελειπα στους γονεις μου...δουλευα κιολας...χαλιαααααα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα...δεν ειχα προσεξει οτι ειχαμε και μαιμουδακι και μαιμουδιτσα...αααααα μπερδευτηκα..αλλα αφου περιμενετε παρεα!τελικα ναι μαλλον ειμαστε ολες εγκυες το συμπτωμα αυτου του μηνα ειναι τα υγρα..τον προηγουμενο μονο κλανιτσες ειχαμε κυριως..χαχα

παντως εγω σχεδον παντα πριν αδιαθετησω τα εχω..καπου μια -δυο μερες πριν γινονται πιο νερενια,και μετα ερχεται η παλιοκυρια...αλλα δεν ξερεις ποτε ειναι και συμπτωμα εγκυμοσυνης..και ποναει και στηθος και εχω 37..ολα πολυ λογικα για να ερθει η κυρα σε λιγες μερες..ευχομαι αντι για αυτης να ερθει ο κυρ πελαργος με το μπογαλακι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιγω το νουμερο 3....ειμαι μανουλα και θα σας φερω γουρι...... :P τουλαχιστον αυτο θελω να πιστευω.....μιας κ που αρχισα επισημα προσπαθειουλες :lol: κ καλα τωρα :lol:

Ευχομαι στο νουμερο 3 να μεινουμε ολες εγκυουλες κ να κραταμε υγειεστατα μωρακια.....

Σημερα κλεινω 5 χρονια γαμου...εχουμε επετειο....

Χρυσάνθη,

ελπίζω το νούμερο 3 να είναι το τυχερό μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ζήσετε, να είστε πάντα ευτυχισμένοι και σύντομα η οικογένειά

σας να μεγαλώσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Χρυσανθούλι...

Πολύ καλή πρωτοβουλία το νέο post...

Είμαι σίγουρη οτι θα είναι ακόμα πιο γουρλίδικο!

Να ζήσετε κιόλας και να εμπλουτίσετε την οικογένειά σας με νέα μέλη !

οκ το έπιασα, αν παρεξηγηθεί η Χρυσάνθη για τα παραπάνω λόγια μου μπορεί να απαντήσει μόνη της, είναι μεγάλη γυναίκα και δεν χρειάζεται βοήθεια ;) αλλά νομίζω πως εδώ μέσα ήμασταν όλες μαζι και περιμέναμε πως και πως τα αποτελέσματα της Μαρικάκι και μετά τις Αναστασίας για να γίνει η αλλαγή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια....τι κανετε....?εμεις καλα...

μερεντα μου κ αναστασια χιλια συγνωμη.....δεν το ειχα δει....θυμομουν μονο για το μαρικακι...πραγματικα συγνωμη...αλλα αναστασια αν θελεις ανοιξε κ νουμερο 4...μακαρι να εισαι εσυ κ το κλειδωνουμε αυτο.....ευκολο ειναι...φιλακια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια....τι κανετε....?εμεις καλα...

μερεντα μου κ αναστασια χιλια συγνωμη.....δεν το ειχα δει....θυμομουν μονο για το μαρικακι...πραγματικα συγνωμη...αλλα αναστασια αν θελεις ανοιξε κ νουμερο 4...μακαρι να εισαι εσυ κ το κλειδωνουμε αυτο.....ευκολο ειναι...φιλακια σε ολες.

Χρυσανθη οκ, τωρα που το ανοιξες δεν υπαρχει λογος να το κλεισουμε και να ανοιγουμε αλλο.Απλα οπως ειπα επειδη ειμαι προληπτικη(μπορει να ειναι και χαζομαρα)θα συνεχισουμε μεχρι την τεταρτη που περιμενω αποτελεσματα στο νο2.Η καθεμια γραφει οπου θελει, κατα την κριση της! ;)

merentoula και Σια να ειστε καλα βρε κοριτσια που δεν με ξεχασατε! :x:x

Καλα αποτελεσματα σε ολες μας και γρηγορα με μωρακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου δεν χρειάζεστε να ανοίξουνε νο4

αλλά θα μείνουμε στο νο2, όποιες θέλουν φυσικά, και μόλις μάθουμε τα αποτελέσματα απο την

σπερματ.. της Αναστασίας επιστρέφουμε στο νο3 όπου και άνοιξες ;;)

φιλάκια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα Χρυσάνθη.Τα κορίτσια από ότι είδα μεταφέρθηκαν σε άλλο ποστ.'Ποίες προσπαθούν πάνω από ένα χρόνο¨'ή κάπως έτσι.Εμείς προσπαθούμε 8 μήνες οπότε δεν ανήκουμε.Τι κάνει ο μικρός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα Χρυσάνθη μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Με το καλό να ξαναρχίσετε τις προσπάθειες.

Πολλά φιλιά και πολλές ευχές σε όλα τα κορίτσια για θετικά τέστ και χαρμόσυνες ανακοινώσεις... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

καλο μηνα να εχουμε

κ ολα να μας πανε τελεια

αντε να διαβαζουμε για τεραστιες χωριακες κ θετικα τεστακια!!!!!!!!!!

αχ μακαρι να ερθει η ωρα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια διαβαζα χημεια..τελιεωνω μια εργασια κ ξεχασα τι ωρα πηγε.....

εγω που προσπαθω 2 χρονια σε ποια κατηγορια θα μπω? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα και απο μένα, με γειά το καινούριο πόστ, μακάρι να είναι και γουρλίδικο!!

Εμείς ξεκινήσαμε να κάνουμε ελεύθερα απο τον Ιούνιο περίπου αλλά δεν πετυχαίνουμε πάντα την ωορρηξία, μόνο τους τελευταίους μήνες το προσέχω γιατί άρχισα να αγχώνομαι. Σε ποια κατηγορία με βάζει αυτό?? (μάλλον στην κατηγορία τρελό άγχος και φοβίες)....

Θα το παλέψουμε όμως!

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα καλα δεν ηξερα οτι ανοιξε 3........και εγω στο 2 εγραψα..χιχιχιχιχι..παω να κανω αντιγραφη επικολληση..καλημεραααα καλοριζικοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...