Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ......?


pappy

Recommended Posts

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!!!!ΑΛΛΑ ΠΑΠΥ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΕΙΣΑΙ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαρηστω κοριτσια!!!ειστε πολυ καλες μου δινετε κουραγιο!!!δεν προσπαθω καιρο καθολου τωρα αρχισαμε αλλα να ξερετε φοβαμαι μηπως εχουμε κανα προβλημα και δεν μπορουμε να κανουμε παιδι. δεν ξερω πως μου εχει καρφωφει στο μυαλο!!!!ολο σκεφτομαι και αν ειστε και εμεις σε αυτες τις περιπτωσεις???

η αληθεια ειναι οτι το προυγουμενο μηνα ειχα πολυ περιεργα συπτωματα!!!ειχα πονους περιοδου για 15 μερες περιπου και το στοιθος μου ειχε γινει τεραστιο!!!!αλλα τελικα θα ειχα παρει κανα κρυωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ ανχωνωμαι και λεω ωραια και να ερθει μετα τι???πως το γεναμαι???σε ιδιωτικο ειναι πολλα τα λεφτα σε δημοσιο δεν εχω εμπιστοσυνη....με τοσο ανχος που εχω δεν προκειτε να μεινω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia...eimai nea sto forum kai tha ithela ta fota sas!!!!

eixa teleftaia periodo 24/1 me kyklo 24 imeron.basei ypologismou gonimon imeron apo diafora site oi gonimes meres mou fainetai na einai apo tis 29/1 eos k tis 3/2.eixa eleytheri epafi stis 28/1 kai stis 29/1.

edo k 4 meres exo 37.1 kai ponous xamila stin koilia arketa enoxlitikous kapoies fores dedomenou oti k otan perimeno periodo den ponao idiaitera.

yparxei periptosi na einai ontos aftes oi gonimes meres k na eimai egkyos?

kai na exo symtomata apo toso noris????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου christina30 τι κανεις? οντως μπορει να εισαι μπορει ομως και οχι αυτο θα το μαθεις αν θα εχεις καθυστερηση περιοδου... κοιτα εγω απο προσωπικη εμπειρια συμπτωματα ιδιαιτερα δεν ειχα εκτος απο πονους περιοδου 2 μερες πριν απο την ημερα που περιμενα να μου ερθει και ηταν πολυ πιο πρησμενο απο καθε αλλη φορα το στηθος μου...τιποτε αλλο!!! το καλυτερο ειναι να περιμενεις να δεις αν θα εχεις καθυστερηση...και ως τοτε να μην αγχωνεσαι!!!! σου ευχομαι παντως να εισαι και να υποδεχτεις το νινακι σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...