Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ......?


pappy

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΣΤΙΣ 18 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΖΑΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ.Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΘΕ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΑ, ΕΙΧΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ. ΜΕΤΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΓΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΣΤΙΣ 24 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΣΤΙΣ 27 ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΜΩς ΤΟ ΤΕΣΤ ΟΧΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ.

ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ????Η ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καταρχας ηρεμησε dont panic...αυτο ειναι το κακο που εχουμε ολες μας οταν θελουμε να μεινουμε εγκυουλες ανγχωνομαστε και δημιουργουμε παντα συμπτωματα..ηρεμησε αφησε να περασει ο καιρος χαλαρα ομως γιατι ακομα και να εισαι δημιουργεις τοσο στρες στον εαυτο σου που ειναι κατασροφηκο...σκεψου κατι αλλο και απασχολησου με κατι...φαντασου οταν εγω εκανα την σπερματεγχυση και περιμενα το αποτελεσμα για να μην σκεφτομαι και αγχωνομαι επιασα και εβαψα το σπιτι καθε μερα εκανα και λιγο και ετσι κρατιομουν απασχολημενη και το αποτελεσμα ηταν στο τελος να ειμαι και εγκυος και να εχω και ενα βαμμενο σπιτι :lol::lol::lol::lol:

σου ευχομαι λοιπον και εσενα να ηρεμησεις και ολα θα πανε καλα μακαρι μεσα απο την καρδια μου να εισαι αλλα ακομα κι αν δεν εισαι ευκαιρια για περισσοτερο σεξ εεε???? :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τη Μαρία.

Μην κάθεσαι να δημιουργείς ιστορίες με το μυαλό σου, γιατί μόνο άγχος σου προκαλούν και δε βγαίνει απολύτως τίποτα!

Κατ' αρχήν, το τεστ το έκανες πάααααααααααααααααααααααρα πολύ νωρίς! Εγώ περιμένω να περάσει καμιά βδομάδα καθυστέρησης και μετά να κάνω τεστ ή χωριακή (προτιμώ τη δεύτερη εννοείται!). Όταν έμεινα έγκυος, περίμενα δύο εβδομάδες! (οκ, το είχα παρακάνει λίγο!).

Χαλάρωσε, ασχολήσου με κάτι άλλο, σκέψου άσχετα πράγματα, και μη βάζεις τον εαυτό σου σ' αυτήν τη διαδικασία.

Σου εύχομαι να είσαι όντως εγκυούλα, αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα για να το μάθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι οτι ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρη ποτε ειναι η ωορηξια (μπορει να ηταν και τοτε που ειχες επαφη Γιατι ομως κανεις τεστ τοσο νωρις και βαζεις τον εαυτο σου σε τετοια αγωνια; Το τεστ να το κανεις παντα 3,5 μερες μετα την καθυστερηση και παντα πρωι για να δειξει καλυτερα Ευχομαι να ειναι αυτο που θες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ......ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ SELF CLEAR ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 5Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΛΗΨΗ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα δεν ειναι απολυτο..για να αρχισει η ορμονη που ανιχνευουν τα τεστ πρεπει να εχει εμφυτευτει το ωαριο..το ωαριο εμφυτευεται 5-12 μερες μετα..οποτε δεν μπορεις να ξερεις..σιγουρα ειναι πολυ νωρις..κι αν δεν εχει βγει αυτη η ορμονη δυσκολα να εχεις κα τα συμπτωματα που αναφερεις..ευχομαι να ειναι ενα καλο προαισθημα αυτο που εχεις και σε λιγες μερες να επιβεβαιωθεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα pappy,κατ'αρχην συμφωνω με τα κοριτσια στο οτι εκανες παρα παρα πολυ νωρις τεστ!!!!!!!!!!!!!!!!!!μην αγχωνεσαι τοσο πολυ,χαλαρωσε ,να περασουν οι μερες και βλεπεις τα αποτελεσματα.δεν χρειαζεται αγχος καλη μου γιατι το αγχος ειναι αρνητικος παραγοντας και δεν βγαζεις τιποτα μ'αυτο.(τα εχω περασει γι'αυτο σου το λεω).

ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις το επιθυμειτο αποτελεσμα!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπυ πολύ νωρίς!κι αν εισαι δε θα δειχνει τοσο νωρις, στο λεω εκ πειρας και σου λεω κι εκε πειρας οτι οι γονιμες ειναι απροβλεπτες, κι εγω περιπου σαν εσενα εχω κυκλο και μολις καθαρισα εκανα ωορρηξια κι επιασα τον δευτερο υιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pappy m geia s k apo mena.

apla i8ela na s pw an exeis polli agwneia k de kratiese kane oti k gw.:)

xoriaki tin epomeni mera p perimenes periodo. dld 1 mera ka8isterisi. vgike 39 monades

twra eime eggios 5misi evdomadwn meta apo 1 xrono prospa8eion

alla to symantiko eine na to vgaleis apo to myalo s giati ali8eia 8a se katavalei to agxos k afto katastrefei ti gonimopoihsh. ksexase to san na min egine, zise kialles omorfes stigmes me ton antruli sou na tis xareis xwris na skeftese an emeines eggios kai PISTEPSE ME min perimeneis simptwmata k min to psaxneis. egw den eixa T.I.P.O.T.A. SYMPTWMATA.

Apla an exeis 1 mera ka8isterisi k agxonese kalitera apef8eias xoriaki k oxi test farmakeiou

:) filakia k kali tyxi

sou efxome afto p 8es :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τωρα ομως που σου μιλαω εχω πονους χαμηλα.....αν δεν ειναι απο εγκυμοσυνη τοτε μπορει να ειναι κατι κακο......γιατι ο πονος δεν ειναι ιδεα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pappy βαθιες ανασες κ μην ανχωνεσαι μην τρελενεσαι μπορει να πονας γιατι εχεις οωρηξια!!!!

ορμα στον αντρουλη σου κ μην τον αφησεις να παρει ανασα!!!

ευχομε συντομα να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!!

οσο για τεστακι θα σου προτεινα το κλιαρ μπλου αλλα να εχεις τουλαχιστον μια δυο μερες καθυστερηση :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΠΥ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΝΩΡΙΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΡΩΤΑ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πονάκια μπορεί να τα έχεις λόγω ωορρηξίας, όπως σου είπαν και τα κορίτσια, μπορεί να είναι τα έντερά σου, μπορεί να είναι κι απ' το άγχος. Εγώ όποτε έχω άγχος, έχω και πονόκοιλο και διάφορα άλλα συμπτώματα!

Ηρέμησε και περίμενε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia na rwtisw kati ki egw :D ??egw stis 7/2 perimenw alla prin pou evala skoupa eskuva poli wra kai otan teleiwsa kai sikw8ika me epiasan kati tsimpimatakia sti mitra :?::!: alla de kratisan gia poli..defterolepta.ti mporei na einai :?::?: kai ka8e mera exw kati tetia tsimpimata katw aristera xamila..alla den einai dinata na pw oti sfadazw :P kseretai se ti mporei na wfeilontai vre koritsia? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως σου ειπα και στο αλλο ποστ εγω νομιζω ειναι πολυ θετικο σημαδι!

ειχες ξανα τετοια τσιμπηματακια;γενικα πριν απο περιοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξερω...βασικα εγω το εχω συνδυασει ετσι στο μυαλο μου...πριν την πειοδο παντα εμφανιζεται ενα ή 2 μεγαλα σπυρακια...νομιζω δεν ειχα βγαλει οταν ημουν εγκυος στο Μακη αλλα δεν παιρνω και ορκο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

malista..na se rwtisw kati vre pasxalaki giati agxw8ika poli :cry: .twra pou mageireva me epiasan pio dinata tsimpimata-ponakia sti mitra kai agxw8ika oso na nai.esi 8imasai an eixes tetoia tsimpimata :cry: 10 meres prin na sou erxotan?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγω ειχα τσιμπηματακια για 1 μερα μονο πολυ εντονα .αφου λεω κατι γινεται εδω !!!!

να σου πω μην αγχωνεσαι!οτι ειναι να γινει θα γινει!!!!

βρε μπας και ειναι η ωορρηξια σου και πρεπει να το εκμεταλλευτεις;;;;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...