Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ......?


pappy

Recommended Posts

twra 8a sou pw kati alla mi me peis treli epeidi einai nwris akoma :lol::lol: alla eimai 100% sigouri pws den einai idea mou!molis ksipnisa eniwsa sa na eixa gia merika lepta stomaxopono :shock::? kai episis kati allo periergo gia mena!!!ipia mono dio goulies kafe kai piga mesa se oute misi wra 2fores toualeta!!!kai twra pali 8elw :shock: kai apo ti defteri fora na perase kana misawro.mporei i sixnoouria na ksekinisei apo twra :roll::roll: ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια ελπίζω αφού το θέλετε να έρθει η αναμενομενη εγκυμοσυνη. Απλά μην αγχωνεστε γιατι το αγχος ειναι οτι χειροτερο.

Να θέσω και την δικη μου περίπτωση. Εγώ θα έκανα ένα ταξίδι και πως μου κόλλησε στο μυαλό ότι είμουν εγκυος χωρίς να έχω ακόμα καθυστερηση (ειχα λιγο ανακατεμενο στομαχι για καμια δεκαρια μερες) και αν ειμουν δεν επρεπε να περασω απο τα λειζερ του αεροδρομιου.

Πηρα ενα τεστ απογευμα και ενώ στα πρωτα 2 λεπτα εδειχνε αρνητικο μολις πηγα να το πεταξω εδειξε θετικό. Και στο καπακι παω παιρνω και 2 τεστ και ειπα στη φαρμακοποιό να μου δωσει οτι ειναι για πιο νωρίς. Και αυτό βγηκε κατευθειαν θετικό. Την επόμενη εκανα τη χοριακη και βγηκε θετικη!

Απλά ενω δεν ειχα καθυστερηση ακόμα, εκανα το τεστ 2-3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο, για 10 μερες πριν ειχα και ψιλοαναγουλες ως συμπτωμα και οι πονοι πριν την περιοδο κανονικα.

οσο για τη συχνοουρια μαιμουδιτσα νωμιζω οτι ειναι πολυ νωρις ακόμα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε το πιστευω..και δεν ηθελα να το πω μη με πεις εσυ τρελλη...

εχω συχνοουρια τις τελευταιες μερες πολυ εντονη και στομαχοπονο για λιγο χθες και σημερα....

τι παιχνιδια μας παιζει το μυαλο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia kalispera ! Eimai kenourgio melos tou mammyland kai tha ithela ta fota sas :) katarxin sixaritiria se oses perimenoun mpemaki kai me to kalo se aftes pou prospathoun na to apoktisoun . Den xero an alithevi afto pou lene gia to mitriko enstikto pantos emena ( k proti fora ine) mou exi karfothi sto mialo oti ime egkios . I alithia ine oti stis gonimes mou meres ixame erthi pio konta me ton sizigo , o idios lei oti trabixtike noris alla ego san na niosa kati :) tora ..01/02/11 perimeno periodo alla xoris na xo akomi kathisterisi exo alla simtomata pou me mperdeboun k den 3ero an exoun na kanoun me tin periodo I me endexomeni egkimosini . edo kai meres ine prismeno to stihos mou k kapos ebesthito kathos k I kilia exi pristi k niotho ponakia xamila . alote otan perimena periodo afta ta simptomata den arxizan toso noris. tin idia mera pou perimena periodo tin idia k ponousa. K to allo pou me exi bali se skepsis ine oti thelo na tro sinexia!!!!ego den imoun pote etsi…mporousa na nioso oti exo xortasi…k na min etroga den tha me piraze .. tora den xorteno me tipota k skeftome sinexia to fagito . k ligi adinamia niotho k liga ponakia sta kokala nomizo afta! Tha ithela tin gnomi sas … efxaristo :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veloudenia mou kalwsir8es!!!me ton antrouli sou de kanete elef8era?giati les travixtike!ki emena traviete pros to paron :oops: oson afora to 8ema,ki egw perimenw periodo stis 7/2,kai to sti8os 14meres prin tin anamenomeni periodo einai prismeno kai ponaei para poli pou sini8ws arxizei na ponaei kai na prizete mia vdomada prin er8ei, exw dekata sinexeia mexri kai 37,5 kai ponakia ka8e mera katw xamila kai episis kai ligi kopwsi!!!makari na eimaste kai oi dio egkuoules kai fisika kai osa koritsakia prospa8oun :x:x:x:x;);) afta apo mena ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa se efxaristo poli gia to kalosorisma:) i alithia ine pos me mperdebi poli pou ola afta arxisan prin apo tin kathisterisi gia afto k anarotieme ti sibeni . Tha kano ipomoni merikes meres akomi k meta testaki...mou fenete pos to idio tha kanis k esi mias k perimenis argotera periodo:) pantos...an iparxi k kamia alli kopela me perissoteri pira sta themata afta as me diafotisi me tin gnomi tis :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βελουδενια να σε καλωσορισω κι εγω!

λοιπον εγω στο πρωτο μου παιδακι ετσι πονηρευτηκα ειχα πονακια περιοδου 1 εβδομαδα πριν(που δεν το ειχα ξαναπαθει) και λιγα λευκα υγρα...τωρα εχω παλι τα ιδια συμπτωματα και αναμενω αυριο να δω!!!εσυ αυριο περιμενεις κανονικα;;;κι εγω!θα κανω τεστ αυριο.εσυ ποτε λες να κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...μολις συνηδειτοποησα οτι ειπα στο πρωτο μου παιδακι....λες κι εχω κι αλλο!!!!

α μου φαινεται το χω πιστεψει για τα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na se kala pasxalaki:)se efxaristo gia to gliko kalosorisma!nai abrio perimeno kanonika! imaste k oi dio pano kato stin idia fasi.. mono pou esi apo oti fenete mia pira parapano tin exis logo proigoumenis egkimosinis:) ego ime ligo pelagomeni ! k problimatizome k pote na kano to test... abrio an to kano ta apotelesmata tha ine egkira i na perimeno ligo akomi??? pantos sou efxome ta kalitera k me to kalo ena akomi moraki !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βελουδενια μπορεις να το κανεις και αυριο το τεστ αλλά να πεις στο φαρμακοποιό να σου δωσει τεστ που να ειναι από τη μερα της σύλληψης και όχι της καθυστέρησης. Και αν κανεις 2 τεστ ακόμη καλύτερα για πιο μεγάλη βεβαιότητα.

Μην αποκλείεις τίποτα πάντως! όλα ειναι πιθανα!

Ελπίζω το αποτελεσμα να σε χαροποιησει κα σενα και τα υπολοιπα κοριτσια που ειναι σε αναμονή! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω!

εγω πιστευω και κανονικο τεστ να κανεις θα εντοπιστει εστο και αχνο θετικο θα δειξει(εγω χρησιμοποιω το clear blue)...σιγουρα ομως θα ναι καλυτερα να κανεις ενα που δειχνει απο πιο νωρις και εντοπιζει πιο νωρις την ορμονη...σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!!

στο Μακη ειχα κανει μια μερα πιρν την αναμενομενη περιοδο το clearblue και εδειξε πολυ αχνο θετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανα τεστ...αρνητικο.

Δεν πειραζει...την επομενη φορα!

ευχομαι σε οσες προσπαθουν καλα αποτελεσματα!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα.....χαθηκα λιγο αλλα ειχα παει εκδρομουλα.....!!!!αυριο λεω και εγω να ενα τεστ (λεω το self clear) γιατι η περιοδος μου ερχετε στις 11 του μηνα

εδω και 2-3 μερες εχω εντονους πονους στο στοιθος, ποτε στο ενα και ποτε στο αλλο,σαν ενα μαχερι καπου στο κεντρο,θελω την γνωμη σας!!αλλα εχω σταθερη θερμοκρασια λετε να μην ειμαι???? :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα.....χαθηκα λιγο αλλα ειχα παει εκδρομουλα.....!!!!αυριο λεω και εγω να ενα τεστ (λεω το self clear) γιατι η περιοδος μου ερχετε στις 11 του μηνα

εδω και 2-3 μερες εχω εντονους πονους στο στοιθος, ποτε στο ενα και ποτε στο αλλο,σαν ενα μαχερι καπου στο κεντρο,θελω την γνωμη σας!!αλλα εχω σταθερη θερμοκρασια λετε να μην ειμαι???? :x:x:x

pappy ελπίζω να περασες σουπερ στην εκδρομουλα σου!!! και εγω εχω ακριβως την ιδια απορια με εσενα!!! πονοι ατο στηθος πρωτη φορα τοσο εντονοι και σταθερη θερμοκρασία 36,5!

εχω και καθυστερηση βεβαια αλλα επειδη ο κυκλος μου ειναι λιγο άστατος και στο παρελθόν έχω απογοητευτεί με θετικά τεστ που βγήκαν τελικα λάθος (+μια αποβολή) λέω να περιμένω λίγο ακόμα!!!

σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

μακαρι να έχεις ένα τεστ πολύ θετικο!!!! περιμένω με αγωνία να μάθω το αποτέλεσμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τζιφος......!!!!!μου ηρθαν!!!!εχω αιμα και μαλιστα 3 μερες πιο πριν.εγω ειχα παντα σταθερο κυκλο τωρα βρηκε να γινει αστατος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια...σημερα κλαιω ολη μερα....ποσο θελω να ειμαι σε αυτη τη κατηγορια που εχουν περιοδο κατα την εγκυμοσυνη.αληθεια εχει συμβει σε καμμια απο σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια...σημερα κλαιω ολη μερα....ποσο θελω να ειμαι σε αυτη τη κατηγορια που εχουν περιοδο κατα την εγκυμοσυνη.αληθεια εχει συμβει σε καμμια απο σας?

κουκλα μου μην απελπίζεσαι!!!

εχεις πολύ αίμα; ειναι στανταρ περίοδος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανονικα....!!!!δυστοιχως!!!!!απο χθες που μου ηρθαν κανονικα!στην αρχη να πω την αληθεια φοβιθηκα γιατι ειχα αιμα ξαφνικα.αν δεν ειναι περιοδο δεν θα το καταλαβω?αν ξερει καποια να πω κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera pappy mou....auto to mina einai periodos...mi skas omws.. exeis para pollous mines mprosta sou... kane ligo beaute to mina ton erwteumenwn kai kane oso pio poli erwta mporeis me ton antra sou.... meta tis prakseis sas min trexeis sto mpanio... tha ksekourasezai kana misawraki ksaplwmeni... (kai pote episis eswteriko plusimo).!!!!!!!!!

min oneireuesai gia twra kai xaneis tis eukairies sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...