Μετάβαση σε περιεχόμενο

CityVille!!!


Haroullini

Recommended Posts

μεγαλη πορωση μιλαμε βρε παιδι μου, κολημα μεγαλο... με το παραμικρο, οσο χρονο ελευθερο κι αν βρω το εκμεταλλευομαι... και με την φαρμα φυσικα, αλλα πολυ περισσοτερο μ'αυτο το παιχνιδι...τρελλα!

εχει καμια αλλη... γειτονισσα??? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

haroyllini κι εγω ετσι μολις κοιμισω το μωρο μπαινω στο φβ για το cityville και το frontierville.Πολυ κολλημα.Να φανταστεις σημερα ουτε εχω μαγειρεψει ακομη :D .Να δω πως θα τα κοψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζενη32 πες μου το ονομα σου να γινουμε... γειτονισσες!!! και στην φαρμα, και στην πολη... τρελα κανονικοτατη...!!!

Αννα-Μαρια, τι γινεται? μπαινω στο μαμμυ αλλα στο ποστ που ειναι το μωρο μου,... και φυσικα φαρμα και την πολη...

εσυ τι γινεται? ολα οκ? ελπιζω ολα καλα! τι νεακια?

παιζεις και συ πολη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alex/poli τι κανει η ομορφη πολη μας?Κι εγω απο κει ειμαι αλλα δεν μενω εκει.Εχω να ερθω 1 χρονο και μου λειπει.Πως σε λενε?Μηπως βγουμε και γνωστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, εγώ δεν παίζω. Έπαιζα φάρμα και καφέ, αλλά τα βαρέθηκα και τώρα δεν ξαναμπλέκω με παιχνίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλη πορωση μιλαμε βρε παιδι μου, κολημα μεγαλο... με το παραμικρο, οσο χρονο ελευθερο κι αν βρω το εκμεταλλευομαι... και με την φαρμα φυσικα, αλλα πολυ περισσοτερο μ'αυτο το παιχνιδι...τρελλα!

εχει καμια αλλη... γειτονισσα??? :D:D:D

Παιζω & εγω το CityVille

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...