Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βρεφονηπιακος σταθμος στη Ροδο


Recommended Posts

Γεια σας μανουλες ....ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!!!! πηγαμε σημερα με την κορουλα μου και τον αντρα μου να δουμε τι γινετε με τους βρεφονηπιακους σταθμους....και πραγματικα βρηκα αυτο που ηθελα! δεν ξερω αν μπορω να πω το ονομα...μπορω?? :) ειχε τα ΠΑΝΤΑ....το καθε τμημα ειχε μονο μεχρι 8 παιδακια ιδιας ηλικιας...ο χωρος πεντακαθαρος και φωτεινος...ολα αποστειρωμενα..δεν εμπενες μεσα με παπουτσια! αλλα με σακουλακια στα παπουτσια απο αυτα που φορανε οι γιατροι...δραστηριοτητες ακομα και για παιδακια 10 μηνων....που βοηθανε να περπατησει να μιλησει κ.τ.λ....η τιμη η μιση απο οτι περιμενα!!! γιατι αυτο ξερω οτι ειναι το καλυτερο στη Ροδο και περιμενα να μας ερθει καμπανια...και με δικο τους το φαγητο....ασε που ειδα το μενου για ποιο μεγαλα παιδια και μου τρεχαν τα σαλια :lol: απο γιουβαρλακια, γεμιστα,αυγο,λαχανικα, κεικ, κορν φλεικς, γαλα, βακαλαο με πατατες , ψαροσουπες , αρακα, φασολακια , τα παντα!!!!! μετα απο καθε κενωση το πλενουνε με νερακι και σαπουνι που μας δειξανε που ειναι και πως..στην φορμα που συμπληρωνετε απο την δασκαλα καθημερινα γραφει τι εφαγε ποσο εφαγε τι ωρα εφαγε τι ωρα κοιμηθηκε ποσο κοιμηθηκε, τι παιχνιδι τηε αρεσε ποιο πολυ, ποσες φορες εκανε κακα, ποσες τσιτσα, αν ηταν καλοδιαθετη...αν δεν εχουν ορεξη τα παιρνουν σε ξεχωριστο δωματιακι να ηρεμησουν και να κοιμηθουν ησυχα...τι αλλο?.....ααα παιδιατρο καθε βδομαδα...λογοθεραπευτει...σεμιναρια μια φορα τον μηνα για πρωτες βοηθειες , πως θα βοηθηστε το παιδι να μιλησει,περπατησει, πως απανταμε στα "γιατι του" ποιο μετα...

καλα για λιγο ποιο μεγαλα παιδακια δεν το συζηταω!!!! γυμναστηριο , κολυμβηση, ιππασια, θεατρο, καρατε, ειναι ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

εξηγησα βεβεα στην ιδιοκτητρια οτι θα το σκεφτω αλλα εκει θα την παρω!! γιατι με το ζορι την αφηνω στην μαμα μου οχι να την αφησω καπου αγνωστα!!.....η μικρη μου ενθουσιαστικε!! και τα παιδακια την χερετουσαν ολα και φενοτανε οτι περνανε καλα! ολο γελουσε..και εβλεπε γυρω γυρω :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιος ειναι ο σταθμος που λες στη Ροδο? Εγω λεω τη δικια μου να την παω στο σπλατς αλλα ακομη δεν ειμαι σιγουρη. Θελω να ξεκινησω το κυνηγημα του σταθμου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα την βαλω στο σπλατς για να μπορεσουμε να μπουμε στο προγραμμα που ειναι δωρεαν στις μητερες που εργαζονται. Ποσα σου ζητησε?? Εμενα 300ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα. Ναι ειναι δωρεαν οταν θα μπεις στο προγραμμα, το προγραμμα αυτο ξεκιναει σεπτεμβρη αλλα εγω μεχρι τοτε η μικρη θα ειναι απο τον Απριλη εκει λογω δουλειας. Λες να μου χαρισουν 5μηνες χωρις να πληρωσω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...