Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΤΡΑ ΣΕ ΥΠΕΡΚΑΜΨΗ


Recommended Posts

Spirit, δεν βρήκα κάτι σχετικό στο Internet γι' αυτό το θέμα... Δεν ρώτησες το γιατρό σου; Είναι ο πλέον αρμόδιος να σου απαντήσει... Έχεις γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Spirit, δεν βρήκα κάτι σχετικό στο Internet γι' αυτό το θέμα... Δεν ρώτησες το γιατρό σου; Είναι ο πλέον αρμόδιος να σου απαντήσει... Έχεις γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΗΤΡΑ ΣΕ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΑΜΨΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ:blush:

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΗΤΡΑ ΣΕ ΟΠΙΣΘΙΑ ΚΑΜΨΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ:blush:

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον είχα ρωτήσει , μου είχε πεί ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά ξέρω και εγώ με τόσα που έχω ακούσει. ευχαριστώ πάντως που κοίταξες στο Internet.

κάπως έτσι πάντως την είχα πατήσει και με τη σαλπιγγογραφία, όταν την έκανα στο μητέρα μου είχαν πεί ότι είναι καλή, πήρα γνώμη και από δευτερο γιατρό και αυτός το ίδιο και μετά από ένα χρόνο που την είδαν άλλοι δύο πίό έμπειροι και καλύτεροι γιατροί πιστεύω μου είπαν ότι έχω συμφύσεις στη δεξιά και είναι κλειστή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον είχα ρωτήσει , μου είχε πεί ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά ξέρω και εγώ με τόσα που έχω ακούσει. ευχαριστώ πάντως που κοίταξες στο Internet.

κάπως έτσι πάντως την είχα πατήσει και με τη σαλπιγγογραφία, όταν την έκανα στο μητέρα μου είχαν πεί ότι είναι καλή, πήρα γνώμη και από δευτερο γιατρό και αυτός το ίδιο και μετά από ένα χρόνο που την είδαν άλλοι δύο πίό έμπειροι και καλύτεροι γιατροί πιστεύω μου είπαν ότι έχω συμφύσεις στη δεξιά και είναι κλειστή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα και δεν μου έχει πει ο γιατρός μου ότι υπάρχει πρόβλημα για σύλληψη!

Επίσης έχω και μία σάλπιγγα κλειστή!

Απλά το μόνο που χρειάζεται να παρακολουθήσεις νομίζω είναι η ωορρηξία σου γιατί ενδέχεται να κάνεις ωορρηξία μόνο στην σάλπιγγα που έχει συμφύσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα και δεν μου έχει πει ο γιατρός μου ότι υπάρχει πρόβλημα για σύλληψη!

Επίσης έχω και μία σάλπιγγα κλειστή!

Απλά το μόνο που χρειάζεται να παρακολουθήσεις νομίζω είναι η ωορρηξία σου γιατί ενδέχεται να κάνεις ωορρηξία μόνο στην σάλπιγγα που έχει συμφύσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...