Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

Kαλησπερα κοριτσια!

πως ειστε?

διαβασα τα νεακια σας,

ΗΛΙΑΝΝΑ ξεκουραση θελει

μην ανησυχεις, ευχομαι ολα να πανε καλα

και προσοχη :D

κισκα, ελπιζω να περασουν

και τα δικα σου και να εχεις

μια πολυ ηρεμη εγκυμοσυνη :D

Α! οσο για την αυχενικη γινεται

απο 11η-13η εβδομαδα, και οντως

για καποια εμβρυακια ειναι νωρις 11η εβδομαδα

διαφερει απο ατομο σε ατομο, απλα επειδη

στην μικρη μου 11η εβδομαδα παλι την καναμε

ε για να μου φυγει η αγωνια ειπαμε να την κανουμε τωρα,

μου παν βεβαια πως υπαρχει περιπτωσει και να

χρειαζεται να παρει αλλη μια βδομαδα και να παω και θα δουμε

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντε βρε Μαρι με το καλο η αυχενικη...08/10 ειπες οτι εχεις ΠΗΤ?Να σε βαλω στη λιστα...ιδια ημερομηνια εδωσαν και στην κολλητη μου...εγω τον αλλο μηνα εχω γιατρο ..αντε ανυπομονο..εχτες δουλευα αναγκαστικα επρεπε να παω..και χορευα και αρχισε και το παιδι να κουνιεται δεν σταματαγε...ηρθα σπιτι ξαπλωσα σα και ακομα χορευε...τι να κανει και αυτο..χορευοντας θα γεννηθει..σημερα ξανα μανα χαλια με εμετο ξυπνησα...οχι τπτ αλλο να μου θυμιζει οτι ειναι εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!τι κανετε??????πως ειναι τα μωρακια μας?????????????

εγω δεν αντεχω να ειμαι ολη μερα ξαπλα κ σηκωνομαι!!!ε πιαστηκα ξαπλα ξαπλα!!!!!!!!! σημερα λεω να βαψω κ τα μαλλια μου!!!!θα με επιτε τρελη αλλα βρε κοριτσια μου κ λογω της δουλειας μου δεν μπορω να τα βλεπω ετσι!!!ποτε δεν τα αφηνω!!!!!!!

αντε να δουμε την τριτη!!!!!!μακαρι να ειναι ενταξει το μωρακι μου!!!!!!

μαρι μου σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!αχ μακαρι!!!!!!!!δηλαδη θα ξαναπας για την αυχενικη???

κισκα μου πολυ χορο το μωρακι ε???? :lol::lol::lol::lol::lol:ετσι σου λεει να μην ξεχνιομαστε κιολας μανουλα , ε?? :lol::lol: θα βγει κ δεν θα σταματαει το χορο :lol::lol::lol: ναι κοπελα μου στη χαλκιδα εχω γιατρο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Ηλιαννα....αχ σε ζηλευω που θα βαψεις μαλλι...εμενα η ριζα εχει φτασει στα αυτια...τα ειχα και μακρια μεχρι τη μεση και την καθαρα Δευτερα τα εκοψα πολυ κοντο καρε γιατι δεν μπορω ουτε να τα λουσο...τωρα για τι βαψιμο η γιατρος που εχω τωρα αφηνει απο τον 4ο και μετα αλλα εγω ακομα ειμαι χαλια και δεν ξερω αν θα αντεξω να μυρισω τη βαφη...αλλα δεν μπορω να τα βλεπωω χαλιιι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κισκα μου αληθεια τα εκοψες κοντα??????κ εγω ετσι τα ειχα κοψει στην δευτερη εγκυμοσυνη μου απο μακρυα μεχρι τη μεση που ηταν τα εκοψα πολυ κοντο καρε!! :shock::shock: μονη μου με την κοιλια,γιατι με κουραζαν πολυ!!!!!α ναι σου εχει πει μετα τον τεταρτο ε????κ εμενα μου ειχε πει πως καλο ειναι να το αποφευγουμε (τις βαφες) , αλλα ειναι το μονο πραγμα που δεν προκειται να ακουσω!! :oops::oops::oops:

καλα οσο για τη μυρωδια θα ανοιξω τα παραθυρα να μπαζει απο παντου γιατι κ εμενα το στομαχι μου μαυρα χαλια...παλι θα πλευριτωσει ο αντρας μου!! :lol::lol::lol: ευτυχως που τα παιδια τα πηρε πριν κατω η μαμα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες, καλησπερες

τι μου κανετε κοριτσακια μου?

εμεις ειμαστε αρκετα καλα,

εχουμε διαβασει απο την παρασκευη τα αυριανα

μαθηματα του μεγαλου και τωρα απλα καναμε

την αντιγραφη που ειχαμε αφησει,

εβαλα και την μικρη για υπνο και

επιτελους λιγο ησυχια.. :)

Σημερα ερχονται ενα φιλικο ζευγαρι,

που θα τους φιλοξενησουμε,

απο την κρητη και εχει παει ο αντρας μου

να τους παρει απο το αεροδρομιο..

(αλλα τρεχαματα και απο εκει :? )

τι λετε για βαφες εε? εγω εχω να τα βαψω

εγω εχω να τα βαψω

απο τον δεκεμβριο του '08

απο τοτε που εμεινα εγκυος στην μικρη και

τωρα εχω το καστανο το δικο μου..

να σας ρωτησω βασικα ηλιαννα εσυ

που εχεις 2 παιδακια πως θα τα βαλεις στα δωματια?

εμενα τωρα εχουν δυο διαφορετικα

ειναι το γαλαζιο του μεγαλου και το ροζακι της Αρτεμις..

τωρα τι να κανω σκεφτομαι να βαλω το μωρο μαζι με την Αρτεμις

για να μην ενοχλουν τον μεγαλο οταν διαβαζει..

καπως ετσι το εχω σκευτει.. εσυ τι θα κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!πως ειστε?????εγω ετοιμαζω σιγα σιγα να βαλω για υπνο τα μικρα κ να καθισω λιγο ηρεμα!!!!!

μαρι μου σκεφτομαι πως αν το μωρο ειναι κοριτσι να το βαλω με την κορη μου κ αν ειναι αγορι με τον γιο μου!!βεβαια στην αρχη (τον πρωτο χρονο), θα το εχω στο δικο μου δωματιο!!!αλλα για τα πραγματακια του κλπ λεω να το κανω ετσι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia mou!!!!!!!!!!!ti kanete??????????egw shmera phga gia ton yperhxo...........ffffffffff

to mwraki mou einai doxa ton theo kala..........alla tsantistika para poly me ton giatro pou mou ekene ton yperhxo!!!!!!!!

htan ston kosmo tou kai variotan pou zouse apo thn wra pou mphka kai ekatsa na fantasthte oti sthn arxh den gyrise kan thn othonh na vlepw kai egw.....kai anhsyxhsa kia ton rwtaw....kala einai????kai tote gyrise thn othoni na vlepw kai egw........eleos.....argotera pou ton rwthsa ama vlepei fyllo xwris na valei to mhxanhma na psaksei na dei mou leei oxi..(den xerw mhpws apo prin eixe dei oti den htan se kalh thesh?)poly apogohteysh pantws ton perimena pws kai pws ayto ton yperhxo kai mou to xalase..........mexri kai h fwtografia tou yperhxoueinai oti na nai.....epishs den kratise arketh wra!!!!!!

TO MONO POU SKEFTOMAI EINAI OTI TO MWRAKI MOU EINAI KALA...AKOUSA KAI THN KARDOULA....

144 PALMOUS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na prosexeis poly Ilianaki kai ola tha pane kala, elpizw gia oles mas koritsakia!!!

exw allo ena provlimataki (provlimatara) opws kai na xei...

prin apo merikes evdomades eixa oureoplasma kai pira rulid 150mg....gia 2 evdomades... epeita ekana ksana eksetaseis kai pali den exei fygei....ggrrrrrr..

o giatros mou edwse pali tin idia andiviwsi alla opws katalavainete me exei piasei ena agxos...gia dyo logous prwta gia to mwro an tha einai kala kai meta an tha fygei pote auto to mikrovio?

kserete kati eseis koritsia gia to xapi??

gia akoma mia fora zitaw tin gnwsi sas kai tin voithia sas....!!!!

sas eyxaristw kai pali!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετω όλες τις υποψηφιες μανούλες.Εγω ειμαι η Πόπη κι εχω ΠΗΤ 23/9.

Ειχα ξανααπαντησει αλλα μάλλον δεν το πρόσεξε καμια κ ετσι δεν ειμαι στη λίστα.

Περιμενω το δευτερο παιδάκι μου,ο γιος μου σε λιγο γινεται 2.

Ευτυχως εχω παρα πολλη καλη εγκυμοσυνη κ αυτη τη φορα.Δεν εχω κανει ποτε εμετο,αυτη τη φορα είχα μονο λίγες αναγούλες κι αυτο οταν εμενα νηστικια για πανω απο 1 ωρα.

Το πρόβλημα μου θα ελεγα οτι ειναι το οτι θελω να τρωω συνεχεια!!!Στο γιο μου πήρα 15κιλα κ γεννηθηκε 3850.Θελω να προσεξω αυτη τη φορα γιατι δεν ειμαι κι απο τις αδυνατες.Φωνάζει κι ο άντρας μου.....αστα να πάνε.Ευτυχως δεν εχω κανει κανα ζαχαρο!!!

Αλλα πειτε μου βρε κοριτσια πως μπορει να κρατηθει μια εγκυος που πεινάει???????

-Oh mamy με το καλο το μωρο σου.Ουρεόπλασμα ειχα κι εγω στη προηγουμενη εγκυμοσύνη,αλλα μου ειχε δωσει άλλη αντιβίωση,δεν θυμαμαι τώρα ποια.Για να στη εδωσε ξανα μαλλον δε θα υπάρχει προβλημα με το μωρο.Γιατι δε ρωτας κ το φαρμακοποιο σου ή ακόμα καλυτερα εναν άλλο γυναικολόγο?

-Όσο για το μαλλι,κι εγω το εβαφα κανονικα κ μαλιστα ξανθό,όπως της Ηλιαννας στη φωτογραφία.Κάθε μηνα απαραιτητα.Προς το τέλος έκανα μια διχρωμία,σκουρηνα τα πάνω(τα εκανα σοκαλατι) γιατι μετα τη γεννα δεν ηξερα πότε θα μπορω να τα βαψω και ηταν η μονη λύση για να μην κανω ρίζα.Ειμαι βλέπετε κομμωτρια κ ξερω τα κόλπα.Τωρα τα εχω μελί,δεν χρειαζεται να κανω τοσο συχνα ριζα αλλα το βαψιμο θα το κανω γιατι μου λαδωνουν παρα πολυ σε αυτη την εγκυμοσυνη κ με τη βαφη λύνεται καπως το πρόβλημα.Παντως επειδη διαβασα οτι όλες εχετε θεμα με εμετους κ αναγουλες καλύτερα να μην κανετε βαφη,αν δεν σταματησουν οι εμετοι.Φανταζομαι οτι η μυρωδια αυτη θα σας κανει χάλια.

-Και τωρα να ρωτησω κ κάτι?Έχετε καταλάβει τις κινήσεις του μωρού?Εγω αυτη τη φορα τις καταλαβα πιο νωρις απ οτι στο γιο μου.Το ειπα στο γιατρο που μ ου εκανε την αυχενικη κ γελούσε.Αποκλειεται λεει να καταλαβες κινησεις.Εντάξει λεω δεν ειπα οτι ηταν κλοτσια,αλλα νιωθω σχεδον καθε μερα αυτες "τις πεταλουδες",όπως μου τις εχουν περιγραψει κι άλλες μανες.Και μαλιστα διαβασα οτι μια μαμα που εχει ξαναγεννησει καταλαβαινει νωριτερα τις κινησεις απο μια που μενει εγκυος πρωτη φορα..Συμφωνειται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou pineloph mou!!!!na pw thn alitheia den eixa dei thn apanthsh sou!!!!se kalwsorizw loipon!!!!!!!!!egw eimai sthn 17 evdomada shmera phga ston giatro gia ton opoio grafw pio katw......diavase!!!!!!!!!egw exw arxisei na to niothw to mwraki mou oxi klotsia vevea alla kati niothw.....veve den kserw sigoura ama einai ayto alla den mporei na eimai trellh kathe mera to niothw!!!!!!kai esy eidika pou eisai sthn deyterh eggymosynh tha to niwseis kai pio nwris.....kai egw etsi exw akousei!!!se poio evdomada eisai??????????me to kalo to mwraki sou!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.Ειμαι στη 13η,φαινεται κ στο ticker μου.

Αν νιωθεις χαμηλα στη κοιλια κατι σαν "ψαρι να κολυμπάει" κατι σαν πεταλουδες,κατι σαν δόνηση κινητου,τότε ναι ειναι το μωράκι.Και μαλιστα μια θεια μου στη προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ειχε πει πως αν οι πρωτες κινησεις που θα καταλάβεις ειναι σαν "ψαράκι" τότε περιμενεις αγορι,αν ειναι πιο "σκληρες κι αποτομες"σαν κλοτσια τοτε ειναι κοριτσι.Κι σ'εμενα επεσε μεσα τη πρωτη φορα,αλλα κ τωρα εχω νιωσει διαφορετικες κινησεις κ μου ειπε κ ο γιατρος στην αυχενικη οτι κατα 70% ειναι κοριτσι,τότε μαλλον ισχυει αυτο που ειπε η θεια.Κατι παραπανω θα ηξερε,3 παιδια εκανε!!

Όσο για τους γιατρους,ας τα.Ζω σε νησι και την αδιαφορια τους τη τρωμε με το κουτάλι εμεις εδω.Ευχαριστω το Θεο που ειχα κ εχω καλη εγκυμοσυνη κ πολυ ευκολη γεννα.Παρακαλαω να μην τυχει το παραμικρο γιατι δεν ειναι σε θεση να το αντιμετωπίσουν.

Παντως το λεω για όλες τις γυναικες,αν καποιος γιατρος δεν μας εμπνεει εμπιστοσυνη ή απο διαισθηση κατι "μας χαλαει" πρέπει να αλλαζουμε ή να παίρνουμε εστω κ μια δευτερη γνωμη.

Μια γνωστη προσπαθει εδω κ καιρο να μεινει εγκυος κ δεν τα καταφερνε.Εκανε όλες τις βασικες εξετασεις που κανουν σε τετοια περιπτωση κ ο γιατρος της ειπε οτι δεν εχει τιποτα κ φταιει μονο το αγχος.Τελικα,στο 3ο γυναικολόγο που άλλαξε βρηκε το πρόβλημα.Εφταιγε καποια ορμονη,δεν ξερω λεπτομερεις.Θελω να πω οτι η ιδια ηξερε οτι κατι αλλο φταιει κ δεν της το εβρισκαν οι αλλοι γυναικολογοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μου!!!!!!!!!!τι κανετε??????εγω πηγα σημερα στον γιατρο κ μου ειπε πως το μωρο μου ειναι μια χαρα,κ πως η αποκοληση υπαρχει ακομα ομως ειναι μικροτερη απο την προηγουμενη φορα!!!!!!!

μου ειπε επισης πως ειμαι μια βδομαδα μικροτερη απ'οτι ειχε δειξει ο υπερηχος στην αρχη!!!!τωρα αυτο ειναι κακο?????παντως χαρηκα πολυ για το μωρακι μου που ειναι καλα!!!!!αυτο ηθελα!!!!!

τωρα θα παω μετα απο δυο βδομαδες παλι!!!!!!

τιτινα μου σημασια εχει που ειδες πως το μωρακι σου ειναι μια χαρα κοπελα μου!!!!!!!!!!

ο μαμμυ μου σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!!!αχ δεν γνωριζω γι'αυτο κοπελα μου!!!λυπαμαι που δεν μπορω να σε βοηθησω!!!ελπιζω ομως να μην ειναι τιποτα κ να πανε ολα καλα!!!!!

πηνελοπη μου καλως ηρθες στην παρεα μας κοριτσι μου!!!!!!πραγματικα δεν ειχα δει οτι ειχες γραψει κ αλλη φορα!!!!!!να χαιρεσε το ανασταση σου κ με το καλο κ το μωρακι σας!!!!!!!

κοιτα κ εγω κ τα δυο μου τα παιδια αλλα κ τωρα τα εχω καταλαβει ετσι απο πολυ νωρις!!!!αφου οταν ειχα παει για την αυχενικη ο γιατρος με δουλευε!!!!!!δεν ξερω γιατι πιστευουν πως τα καταλαβαινουμε τοσο αργα?! :roll::roll::roll::roll: !!!?? η αληθεια ειναι πως τα καταλαβαινουμε απο νωριτερα!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pinepopaki kalws irthes stin pareoula mas,na exeis ki esy mia poly kali egymosyni kai na prosexeis me ta kila sou....afou fwnazei kai o sizigos!!!!! prepei na dinoume simasia sto ti leei kai o mpampas giati etsi katalavainei oti sumetexei kai voithaei kai autos!!

Ilianaki mou den peirazei pou den ksereis gia to thema kai xairomai pou den ksereis, episis xairomai pou i apokolisei exei mikrinei kai to nini sou einai kala!!!

titinaki kalispera kai se sena glukia mou!!!!!!!

na sas pw kati egw niwthw tsimpimatakia kai eimai 12evdomadwn sxedon.... to mwraki einai ....to katalavainoume emeis koritsia nwritera!!!xixixixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας κοριτσια...Πηνελοπη συγνωμη που δεν σε ειχα βαλει αλλα μαλλον δε θα το ειδα...εχεις δικιο και εγω που τωρα ειμαι στο 2ο παιδι το καταλαβα πιο νωρις και το λεω και εγω στη γιατρο στην αυχενικη και λεει εεε ειναι νωρις να εχουμε προσμονη για να καταλαβουμε το παιδι..λεω μα δεν ειναι κλωτσια αλλα κατι σαν το εντερο μου..με το γιο μου στην πρωτη εγκυμοσυνη αργισα να τον καταλαβω αλλα τωρα οταν το κανει το καταλαβινω...μαλλι την πρωτη φορα εκανα ανταυγιες αλλα δεν μου αρεσε το αποτελεσμα..σαν αβαφτα ηταν..οποτε τωρα δεν ξερω ακομα..η αμα γινω καλυτερα θα παω να τα βαψω η λεω να τα κανω καστανα απο εκει που αρχιζει η ριζα..λιγο ειναι γιατι τα εκοψα..δεν πηγαινε αλλο Ηλιαννα..την πρωτη φορα τα ειχα μακρυα και ηταν προβλημα..τωρα λεω θα τα κοψω να τελειωνω..ερχεται και καλοκαιρι και δεν μπορω να ασχολουμε με τα μαλλια..εχω αλλα...ευκαιρια να κανω και αλλαγη γιατι μου αρεσουν τα μακρυα και δεν το παιρνω αποφαση να τα κοψω..σημερα χαλια ειμαι παλιιιιιι....κλασικα...Τιτινααα οντως χαλια ο υπερηχος...τπτ δεν φαινεται...εγω σε κανα 2 βδομαδες παω..να επιβεβαιωσουμε και το φυλο..για κοριτσι μας το εχει αλλα λεει θα το δουμε καλυτερα τον αλλο μηνα..οποτε περιμενω πως και πως...σας φιλωωω...oh mammy δεν εχω ιδεα απο ουρεοπλασμα ξερω μονο οτι δεινουν αντιβιοση αυτο...γραψε την ΠΗΤ σου να σε βαλω στη λιστα..φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια,

Είχα πολύ καιρό να γράψω γιατί και εγώ χάλια ήμουν με εμετούς και ζαλάδες. Τις τελευταίες 2 μέρες κάπως καλύτερα είναι σχεδόν 11 εβδομάδων. ΠΙΤ 14/10/11. Σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό. Μου έχει δώσει και παίρνω σίδηρο. Έχω και εγώ λίγα πονάκια αλλά είναι πολύ αραιά. Και συνήθως όταν πιέζομαι με τον εμετό. Βρε κορίτσια δεν έχει πει καμία που θα γεννήσει. Εμένα ο γιατρός μου έχει πάει στο ΡΕΑ. Η αλήθεια είναι ότι μου πέφτει λίγο μακριά γιατί παλιά ήταν στο Μητέρα 10 λεπτά από το σπίτι μου. Το καλό είναι ότι από ότι είδα έχει καλές τιμές σε σχέση με τις τιμές που είχα ακούσει για Μητέρα και ΙΑΣΩ. Ελπίζω σήμερα να μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα καλά. Φαντάζομαι ότι θα κλείσουμε και ραντεβού για αυχενική διαφάνεια. Αυτά προς το παρών από εμένα. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και παλιι σε εβαλα και στη λιστα..λογικα αμα εισαι στην 11 εβδομαδα πρεπει να κανεις αυχενικη οπου να ειναι..εγω το πρωτο το γεννησα στο ΜΗΤΕΡΑ και τοτε εμενα στην Ερετρια να φανταστεις και εφυγα και με πονους..ειχα ανγχος οτι δεν θα προλαβω αλλα μια χαρα προλαβα οποτε μην ανησυχεις για το αλλο οτι ειναι μακρυα..αμα εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο εκει να πας.Εγω τοτε στο ΜΗΤΕΡΑ ειχα δωσει μαζι με το γιατρο 4.000ευρω τωρα δεν μενω πια Ευβοια μενω Αιγιο και θα γεννησω Πατρα σε ιδιωτικο παλι αλλα η τιμη ειναι μαζι με το γιατρο στα 2.300-2.400 ΕΥΡΩ..καμια σχεση...αφου στην αρχη ελεγα να παω στον παλιο μου γιατρο αλλα μετα με την τιμη αλλαξα γνωμη και το νοσοκομειο μια χαρα ειναι!!Ασε εδω καταλαβαινουμε απο εμετους και τετοια γιατι οι περισσοτερες τα περασαμε και περναμε μην σου πω...εγω ειμαι στον 4ο και ακομα εχω τα χαλια μου..με υποθετα στεκομαι..αμα δεν τα βαλω ειμαι πολυ χαλια..για αυτο και δεν ημαστε και συνεχεια μεσα..εγω ζαλιζομαι οταν διαβαζω και μου ερχεται εμετος...ελεος ετσι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες!!!!!!!!!πως ειστε????????εγω καλα ειμαι αλλα εχω αυτες τις ανακατοσουρες , καουρες κ αναγουλες!!!!!!το στομαχι ειναι τουμπανο κ οτι κ να φαω αηδιαζω!!!!!! :?:?:?:?:?

ο μαμυ μου ναι ετσι ειναι το καταλαβαινουμε νωριτερα εμεις απ'οτι λενε οι γιατροι!!!!ευτυχως που ειναι καλα το μωρο μου!!!!!αυτο ηθελα τιποτ'αλλο!!!!!!!

κισκακι μου κ εσυ ακομα χαλια εισαι ε??????αχ υπομονη κοριτσι μου!!!!!!!για να δουμε μεχρι ποτε θα ειμαστε ετσι!!!!!

εγω κοριτσια οπως κ τις αλλες δυο φορες θα γεννησω σε ιδιωτικη κλινικη.ο γιατρος μου ειναι στο ιασω κ εχει κ δικια του κλινικη στην περιοχη μου!!!ετσι λοιπον θα γεννησω εδω οπου καμια σχεση οι τιμες με το ιασω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Τελικά χτες δεν πήγα στο γιατρό … μου το ακύρωσε λόγο γέννας. Μου έκλεισε ραντεβού την άλλη Πέμπτη για αυχενική διαφάνεια. Και εγώ με τον υπολογιστή ζαλίζομαι και φανταστείτε ότι λόγο δουλειάς πρέπει να το χρησιμοποιώ όλη μέρα. Σήμερα το πρωί ήμουν πολύ καλύτερα από κάθε άλλη μέρα σε σχέση με τους εμετούς. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!πως ειστε????τι κανουν τα μωρακια σας?????εγω σημερα ξυπνησα με πονοκεφαλο!!κ το περιεργο ειναι πως ποναω απο τη μια πλευρα μονο!!!!!

σπιριδουλα μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα σημερα!!!τωρα αντε υπομονη μεχρι την αλλη βδομαδα για να δεις το μωρακι σου!!!!!!

τι κανετε οι υπολοιπες κοριτσια???

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και εγω....πιο πολυ απογευμα ειμαι μεσα γιατι το πρωι δουλευω...Ηλιαννα στην κλινικη Φαλτακου..αν το λεω σωστα..θα πας??Μια χαρα ειναι αυτο και μεσα στο κεντρο...αφηστε ρε κοριτσια δεν υπαρχει σημερα ξυπναω και λεω αχ τι καλα...ειμαι καλα σημερα...παω στην τραπεζα μετα παω μαγαζι πινω και γαλατακι...και αρχιζει το στομαχι να ανακατευεται..λεω δεν μπορει θα το κρατησω μεσα...τελικα με νικησε το ατιμοοο...τωρα παλι τα χαλια μου εχω και βραζω και ενα λαχανο να κανω λαχανοντολμαδες που τους θελω πολυυυ..αλλα ανακατευομαι..βαρεθικα να ειμαι χαλια βαρεθικααα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες μου!!!!!!!!!!πως ειστε?????που χαθηκατε καλε???????

εγω υστερα απο δυο τρεις μερες πολυς κουρασης λογω που γιορταζε ο αντρας μου κ επρεπε να γινουν δουλειες.σημερα λεω να αρχισω να ξεκουραζομαι κ παλι οπως πριν!!!!τωρα με την αποκοληση δε ξερω τι γινεται...θα δουμε την αλλη τριτη που θα παω παλι στον γιατρο!!!!!

ο μαμμυ μου ξεκουραστηκες κοπελα μου?????

κισκα μου ναι εκει θα γεννησω!!ειναι πολυ καλα εκει σε ολους τους τομεις!!!!!

πως εισαι σημερα κοριτσι μου?????ακομα χαλια?????

κ εγω ειμαι πολυ χαλια,εχω ανακατωσουρες,αναγουλες,καουρες κ ζαλη!!!!!

ουφφφφφ εχω κουραστει!!!!!μεχρι ποτε??????ελπιζω παντως να μην τα εχω μεχρι τελος οπως την προηγουμενη φορα!!!

πολλα φιλια σε ολες κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυούλες.Χαθηκαμε όντως.

Τελικα ειμαι η μόνη που δεν εχω ζαλάδες κ εμετους?Πολυ ταλαιπωρία πρέπει να περνατε βρε κορίτσια,εγω κατι ψιλοαναγούλες ειχα στην αρχη κ δεν τις αντεχα με τιποτα...Σας ευχομαι να τελειωσουν γρήγορα!

Τα μωράκια όμως ειναι όλα καλα...αυτο εχει σημασία.

Ηλιαννα να χαιρεσαι τον αντρα σου,είχες αποκόλληση κι είχες κ τραπέζια κ δουλειες?Δεν έπρεπε να το αποφύγεις?

Κοριτσια εσεις που είστε σε πόλεις να προσέχετε τη γρίπη που σέρνεται.Κανει πυρετο κ ασχημο συνάχι.Εμας εδω σερνεται κ γαστρεντεριτιδα.

Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...