Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

geia sou marie!!!!!!!!!kai egw ths idias apopshs eimai oso afora to fyllo.....egw as pou pou perimenw to prwto mu mwraki tha hthela pio poly koritsaki kai na sas pw thn alitheia ayto to proaisthima exw.....gia na doume.......ligo akoma emeine kai tha mathw....paw gia yperhxo stis 21 tou mhnws kai stis 23 petame gia germania :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα σας :)

τιτινακι πανεμορφη η κοιλιτσα σου

εμεις εχουμε πιο μικρουλα βεβαια.

εγω θα πω πως ειναι αγορακι

ετσι να κανω την διαφορα :lol: χεχε

ευχομαι να ειναι πανω απο ολα υγιεστατο

αλλα αφου το θες και κοριτσακι

μακαρι να ειναι :D

να μια φωτογραφια και απο το δικο μου

το κιλουμπινι

post-10051-1387393651343_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα κοιλιτσα...τελεια ειναι..λοιπον τιτινα...εμμμμ..μιας και η κοιλια σου μοιαζει με την δικη μου θα πω κοριτσι...στο γιο μου ηταν πιο μακροστενη ενω τωρα πιο πλατυα..αμα τελικα παιζει ρολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsi e???????kai egw etsi nomizw......exthes phga jumbo koritsia kai den antexa phra merika pragmatakia se oudetero xrwma vevea gia to mwraki mou :) :) poly to eyxaristithika.....koitaxte thn proika mas mexri stigmhs...... :P:P:P:P eseis ti kanete???????????

post-11182-13873936521803_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,

πως ειστε?

εμεις αρκετα καλα

εκλεισα ραντευου για αυχενικη

την πεμπτη στις 24/3 :D

τιτινα τελεια τα πραγματακια

οντως εχει ωραια πραγματακια

το Jumbo, δυσκολο να αντισταθεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI MARAKI KAI STA H&M EXEI POLY WRAIA PRAGMATAKIA!!!!!PERASA KAI EPO EKEI!!!!TWRA EISAI 9 EVDOMADWN?KAI THA PAS THN ALLH EVDOMADA GIA THN AYXENIKH???????DEN EINAI NWRIS AKOMA???H AYXENIKH GINETE STI 12-14 EVDOMADES APO OTI KSERW!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χριστινιω...τι ωραια φωτο εχεις βαλει???Εγω ψιλοξανακυλισα....ξεκινησα να πινω μαγνησιο σιδηρο και ασβεστιο και αρχισα με το που τα πινω να κανω εμετο..χαλια λεμε...δεν τα μπορει με τπτ το στομαχι μου...Μαρακι γεια σου και απο εμενα...οντως ειναι πολυ νωρις για αυχενικη γιατι πρεπει το μωρακι να ειναι και πανω απο 5-6 εκατοστα για να μπορεσει να μετρησει σωστα...εγω και στο πρωτο αλλα και τωρα στη 12 εβδομαδα το εκανα.Φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA EIMAI KAINOURIA EDW,

KALIMERA SE OLES SAS!!!!

EIMAI PERIPOU 12 EVDOMADWN KAI O GIATROS MOY EDVSE HMEROMINIA 8/10/11.

EXO KI EGW TA PONAKIA KAI SYNEXEIS ANAGOULES ALLA EINAI POLU POLU FYSIOLOGIKO...

ELPIZW NA GNWRISTOUME,!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοριτσι μου καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!!!!!

να εχεις μια υπεροχη, τελειομηνη εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw polu polu kortitsia!!!! to idio epithimw kai gia esas!!!\

epeidi eimai ligo asxeti me tous ypologistes sas parakalw peite mou pws mporw na ginw fili me esas

kai kati allo.....peri egumosinis..

vre koritsia oti ma oti kai na trww me prizei kai niwthw toumpaniasmeni ....eite faw spaggeti eite faw psaraki psito...!!! ti n a kanw???? etsi prepei na niwthw?/ help koritsakia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο εμενα και καλως ηλθες...τωρα για το τουμπανιαζμα τι να σου πω..καθε μια απο εμας εχει κατι αλλο...εγω μαυρα χαλια ειμαι και αν και παω καλυτερα τα απογευματα νιωθω χαλια...Ηλιαννα που εισαι εσυ?Χαλια εισαι??Για να μας κανεις φιλες πας στο προφιλ σου εκει που λεει αναζητηση φιλων αν θυμαμαι καλα και πατας τα ονοματα που εχουμε και μας βρισκει και ετσι στελνεις αιτημα φιλιας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!! πως ειστε????

κισκα μου τι κανεις κοπελα μου?????πως εισαι???? ακομα χαλια ε????

εγω ειχα παει στον γιατρο κ μου ειπε πως εχω παθει αποκοληση κ ειμαι ξαπλα κ ξεκουραση μου ειπε!!!!!

ειμαι πολυ στεναχωρημενη κ αγχωμενη!!!!!!

σημερα ποναω χαμηλα!!!!!!!δεν ποναω πολυ αλλα ουτε συνεχωμενα!!

φοβαμαι κ ανησυχω μην παθει κακο το μωρο μου!!!!!!

οδεν ξερω κ απο τι ειναι ο πονος.......

ειναι απο την αποκοληση η ειναι κατι επικινδυνο?????

αχ παω να σκασω!!!!!!!!

α γλιστρυσα κιολας σημερα στο μπανιο απο κατι νερα που του ειχαν πεσει του αντρα μου οταν το καθαριζε κ τρανταχτηκα πολυ!!!!!.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Ηλιαννα μου το διαβασα στο αλλο το ποστ που εκανες και επαθα πλακα...ολα μαζι σου πεσανε?Και αποκολληση και νερα??Ελεος...σου εγραψα και εκει αλλα θα στο γραψω και εδω..παρε το γιατρο να του πεις για τα πονακια..και εγω ειχα οχι συνεχεια αλλα με επιαναν και αμα περπαταγα η εκανα κατι παραπανω και μου ειπε η γιατρος οτι ειναι συσπασεις της μητρας..δουλευα και πολυ στην αρχη..και μου εδωσε outrogestan και μου ειπε ξαπλα..κρεβατι και καναπε τπτ αλλο..καλα διαβασα οτι εχεις και 2...και ειναι και πολυ μικραααα και επαθα σοκ...χρειαζεσαι βοηθεια για να μπορεσεις να μην κανεις αυτα που δεν πρεπει...εμενα τουλαχιστον ειναι 4 και στα περισσοτερα τα κανει μονος του,τωρα μπανιο και τετοια τον βαζει ο αντρας μου και εγω απλα τον κανω το μπανιο αλλα δεν σηκωνω οσο μπορω τπτ..οσο μπορεις προσπαθησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κισκα μου δεν κανω απολυτως τιποτα,τα κανει ολα ο αντρας μου!!!!!!!η αληθεια ειναι πως το ζορι ειναι με τον μικρο,αλλα πιστευω πως θα ειναι μεχρι να περπατησει μετα θα ειμαστε καλυτερα!!!!!!

προσεχω προσεχω πολυ τωρα πλεον κοριτσι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συ Ηλιαννα ασχετο αλλα τωρα ειδα που λεει τοπος χαλκιδα...εμενα ερετρια 8 χρονια..μεχρι περισυ και θα παω τωρα για πασχα..μενουν οι γονεις μου εκει..κλασικα απο αθηνα καναμε εξοχικο και μετα μονιμη κατοικια..χαλκιδα που??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι εμενες ερετρια???? ειχαμε παει βολτιτσα την κυριακη με παρεα ολοι μαζι ερετρια!!!χαλκιδα μενω μετα την παλια γεφυρα προς την αλατινη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι..τα ξερω...ειμαι κλοουν και τα εχω γυρισει οοολα τα μερη...που να σου λεω που εχω φτασει..χιχιχιχ...αντε βρε να παμε για κανα καφε το πασχα αμα εισαι καλα...θα κανει και ωραι οκαιρο σιγουρα!!Εγω δουλευα χρονια στα ξενοδοχεια εκει..Holidays,Palmariva και τα λοιπα για αυτο εμενα...αλλα το χειμωνα ειναι πικρα στην ερετρια...χαλκιδα οκ καμια σχεση!!!Ασε κολλημα με σοκ φμ και τετοια..ακομα ακουω μεσω ιντερνετ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι???μμμμ μαλιστα πολυ ωραια!!!!!ναι αμε να κανονισουμε να τα πουμε κ να παμε για κανα καφεδακι!!!!θα χαρω πολυ κοριτσακι μου!!!!!!!!

α καλα σοκ φμ....τρελα!!!!!!!

καλα ερετρια λεει μονο οταν εχει καλο καιρο!!!!!αλλιως μονο χαλκιδα εχει κοσμο κ ειναι πιο καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ξερω...ξερεις τι σοκ επαθα εγω που απο Αθηνα πηγα Ερετρια???Δεν το αντεξα ολα αυτα τα χρονια...αλλο λιγο να εμενα για θα παθαινα ψυχολογικα αληθεια λεω...Χαλκιδα μια χαρα καμια σχεση..μεγαλη πολη Ερετρια μονο για διακοπες και αυτο Πασχα και καλοκαρι χειμωνα με τπτ..τωρα μενω Αιγιο γιατι εχω σπιτι δικο μου εδω αλλα ειναι σαν την Χαλκιδα και η Πατρα ειναι κανα μισαωρο απο εδω οπως ερετρια-χαλκιδα..δεν μου εχει λειψει καθολου η ερετρια αλλα ειναι οι γονεις μου εκει και οπως και να το κανουμε εχω και αναμνησεις...γιατρο εχεις στη Χαλκιδα??Στο γιο μου ειχα τον Σαρλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...