Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια τι κανετε???????μολις τωρα ειδα το θεματακι,λοιπον κ εγω την κυριακη εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!!!!!!!πιθανη ημερομηνια εχω στις 26/10!!!!!περιμενω το τριτο μου παιδακι!!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ηλιανα αντε με το καλο και εσυ..σε θυμαμαι απο το αλλο το ποστ που προσπαθουσαμε..με το καλο και ολα θα πανε καλα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κισκα μου!!!!!!!!!!!!!!!!κ εσυ εγκυουλα????μπραβο κοριτσι μου πολυ χαρηκα για σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο να αποκτησεις το μωρακι σου κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!ειδες τελικα που εγινε το θαυματακι????????αχ χαρηκα πολυ!!!!!!!!!!

αχ εγω το εμαθα πριν μια βδομαδα κ μου ηρθε κεραμιδα!!!νταααααααανννννννννν!!!!αλλα ενταξει τι να κανουμε........καλοδεχουμενο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε θα τα λεμε απο δω καλη μου!!!!!!!!!

α εγω εχω πητ 27/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κισκα μου!!!!!!!!!!!!!!!κ εσυ με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Τοτουλα εγω με εμετους τρεχω και δεν φτανω,εχω ηδη χασει 2 κιλα..η γιατρος μου εδωσε και δοκιμασα τα παντα....συροπι vomex κατι καραμελοχαπια ενα για το στομαχι που το πινεις μετα το φαγητο για να μην κανεις εμετο υποθετα prinperan και τωρα εχω τα υποθετα τα vertirosan οπου βαζω 2 την ημερα με το που ξυπνησω το πρωι και το ιδιο και το απογευμα και ετσι κρατιεμαι..αλλιως δεν προλαβαινω απο τους εμετους και τις μυρωδιες και τις ζαλαδες..αφου για πολυ καιρο δεν εμπαινα και στο mammy γιατι ζαλιζομουνα..μιλησε με το γιατρο σου μπας και βρεις κατι να σε ανακουφησει γιατι εγω και στην πρωτη εγκυμοσυνη το ειχα και δεν παλεβεται με τπτ...φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se katalavaino apolyta...zalades anagoules myrodies asta na pane...to eipa ston giatro mou kai mou eipe an den stamatisoun na paro ta ypotheta ta preperan. tha doume loipon pos tha paei!!! kano oso ypomoni xreiazetai afou einai gia kalo..... :) filia kai apo emena

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω εγω απο την αρχη ηξερα πως δεν θα περναγανε μιας και τα εχω ξαναπερασει αυτα...σε ολο το σπιτι σε διαφορα μερη εχω λεκανακια για τον εμετο γιατι δεν προλαβαινω να παω τουαλετα..μεχρι και το βραδυ ξυπναω για εμετο..μου μυριζει κρεμμυδι χωρις να υπαρχει και καθομαι στο κρεβατι για να μυριζω ΜΟΝΟ τον εαυτο μου και τα σεντονια μου γιατι καμια φορα το χερι μου μυριζει σκορδο....και ας μην εχω πιασει..εμενα μου μυριζει,...ελεος λεμε...ολοι μυριζουν και εχουν λυγουρες και εγω κανω εμετο και μονο στη σκεψη...αλλα πραγματικα απο την παρασκευη που βαζω συστηματικα πρωι απογευμα υποθετο ειμαι πολυ καλυτερα..κατι αναγουλες το βραδυ εχω αλλα σε συγκριση με αυτα που περναγα ειναι πολυ υπια κατασταση 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toso xalia e? ego den mporo na fao polla pragmata ta perissotera mou myrizoun kai den ta thelo...eidika to kreas kai mono stin skepsi tou kano emeto...mpliax elpizo syntoma na allaxei ayto. apo tis polles nayties kai tous emetous den mporousa na pao kai stin sxoli mou (spoudazo aisthitiki) alla simera eimai kalytera..efaga kiolas opote tha pao...se filo kai ypomoni :) elpizo na eimai kala kai na mporo na mpaino pio syxna...filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ καλη σαρακοστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε???πως ειναι τα σπορακια μας???????????εγω ειχα χαθει λιγο γιατι εχω φοβερη εξαντληση,αναγουλες ανακατωσουρες κ υπνηλια!!!!!!!!κατα τ'αλλα μια χαρα :lol::lol::lol::lol:

κισκα μου αντε κοπελα μου καλα αποτελεσματα αυριο στην αυχενικη!!!!!!περιμενουμε να μας πεις!!!!!!!!!!!!!!!

τι αλλα βρε κοριτσια?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου τα εχω περασει και ακομα βεβαια χαλια ειμαι αλλα περνω κατι υποθετα και με κρατανε καπως...καταλαβαινω...εγω ειχα χαθει για πολυυυ καιρο...μηπως να τα δοκιμασεις τα υποθετα μπας και σς βοηθησουν??Στο λεω γιατι εγω χωρις αυτα δεν κρατιεμαι στα ποδια μου κυριολεκτικα...vertirosan τα λενε αν θελεις να ρωτησεις το γιατρο σου...εγω καθομαι..μαγειρευει ο αντρας μου σαρακοστιανα και περιμενω να φαω....αυριο ειναι και η μεγαλη μερα και ανυπομονω.....που ειστε οι αλλες??Τρωτε απο τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κισκα μου αστα να πανε!!!!!!............ εν τω μεταξυ δεν μπορω ποτ δεν μπορω να τρωω κ πολυ , αλλα αν τολμησω να φαω κατι γλυκο...................εκει ειναι που δεν ξερω τι νακανω!!!προτιμω να τρωω αλμυρα!!!!!...... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: τι στο καλο ειναι αυτο???!!!!...........

ναι θα ρωτησω κ τον γιατρο μου γιατι δεν την παλευω κ τοσο!!!!!!!!............

αχ κ εμενα ο αντρας μου με βοηθαει εδω με το σπιτι!!!!!!!παλι καλα να λεμε!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα ευτυχως μαγειρευει η μαμα μου κατω!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

οντως οι υπολοιπες που πηγανε???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε σε καταλαβαινω δεν μπορεις να φανταστεις ποσοο...εγω δοκιμασα ενα σωρο χαπια ,συροπια,καραμελες,υποθετα μεχρι που τελικα αυτο καταφερε να με κανει καλυτερα...εγω ουτε νερο..ουτε γουλιααα αφου εβλεπα το νερο και ελεγα ποτε επιτελους θα πιω και εγω??Θα παρω το μπουκαλι και θα το πιω ολο..με το γαλα τα ιδια γενικα καθολου υγρα...φαγητο τπτ..ειχα χασει και 2 κιλα αλλα σοκολατιτσα μια χαρα την ετρωγα..τωρα με τα υποθετα ειμαι καλα μονο ζαλαδες εχω αλλα μπορω να τρωω,οχι πολυ αλλα μπορω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

και εγω εγκυουλα με πητ 14/10

για τριτη φορα θα γινω μανουλα, εχω εναν γιο

που παει φετος πρωτη δημοτικου

και την κατερινα που ειναι ενα μιση ετους :D

με το καλο ολα τα μωρακια να ερθουν

θα χαρω πολυ να τα λεμε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαρια μου κ καλως ηρθες!!!!!!!!!να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο κ το τριτο σου παιδακι!!!!!!!!!!σου τα ειπα κ στο θεματακι που ανοιξες με την ανακοινωση της εγκυμοσυνης σου!!!!!!!!!!

κ βεβαια θα τα λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες και απο εμενααα..γεια σου ΜΑΡΙΑΑΑ..σημερα ειχαμε και αυχενικη και ηταν ολαααα τελεια και πανω απο ολα μας ειπε οτι πρεπει να ειναι κοριτσααακι..αχ..το ηθελα τοοοσο πολυ μιας και εχω ηδη ενα γιο ηθελα να εχω ενα και ενα ..κατα αλλα χαλια ειμαι σημερα με εμετους πρωι πρωι..ζαλαδες...χαλιααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κισκα μου πολυ χαρηκα κοπελα μου που ολα ηταν καλα στην αυχενικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε ωραια ειναι κ κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!οπως ηθελες!!!!!!!!!!!!βεβαια γερο παιδι να ειναι αλλα νε μην λεμε κ τις προτιμησεις μας????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ χαλια κ εσυ ε????????

εγω ευτυχως σημερα ειμαι καλυτερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα γερο αλλα δεν μπορω να το λενε συνεχεια..και τι αμα εχουμε προτιμηση σημαινει δεν θα αγαπαμε το παιδι οτι και να ειναι...δεν το λεω για εσενα απλα βαρεθικα να μην λεω τι θελω και να δικαιολογουμαι ...κοριτσι θελω αγορακι εχω δοξα το θεο..οκ αμα ηταν παλι αγορι μια χαρα..αλλα αφου ειναι κοριτσι..κατουριεμαι πανω μου...χαλιαα χαλια...προσπαθω να φαω κατι μπας και σταματησει το ανακατεμα..θα δειξει..εχω βαλει και υποθετα.. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστηηηηηηηηηηηηηηηη σε βρισκω απολυτα σωστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ εγω ετσι σκεφτομαι!!!τα εχω βαρεθει ολα αυτα που λενε λες κ δεν εχουμε το δικαιωμα να εκφερουμε τη γνωμη μας γιατο τι θελουμε!!!!!!!!!! ουφφφφφ συγχιστηκα παλι!!!!

αχ κ εμενα με ποναει η κοιλια μου,εχει αρχισει να φουσκωνει (εμενα μεγαλωνει πολυ γρηγορα γιατι εχω μικρη μητρα), ποναει κ τραβαει συγχρονως!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα βρε Ηλιαννα απο τη μια σε ρωτανε τι θες???Και αμα πεις λενε..(σαν τη γιαγια μου..)εε παιδι μνου γερο να ειναι..βρε ναι ποιος δεν θελει να ειναι γερο αλλα τι να το κρυβω κιολας τι θελω??Χαζομαρα ποια...δηλαδη επειδη θελω κοριτσι δεν αγαπαω το γιο μου??Πεθαινω...αλλα τι να πεις!!Και εμενα αυτη τη φορα μεγαλωσε γρηγορα η κοιλια μου ενω την πρωτη φορα κατα τον 5ο αρχισε να φαινεται αλλα τραβιγματα δεν εχω,τα περασα με το γιο μου...μεχρι και υποθετα μου ειχε δωσει ο γιατρος για τους πονους...τωρα μια χαρα το σωμα ειχε ηδη ανοιξει απο πριν και αμεσως θυμηθικε πως να ξαναγινει!!Καλυτερα γιατι μαζι με τους εμετους ελεος αμα ειχα και αυτα παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω και εγω :D

τι κανετε? καλησπερα σας

kiska συγχαρητηρια,

τι καλα που ολα πηγαν καλα :D

οσο για το φύλο κοριτσια

και εγω επι της ιδίας αποψης ειμαι

σιγουρα εχουμε καποια προτιμηση..

εγω φυσικα εχω ενα αγορι

και ενα κοριτσακι,

οποτε πηρα ηδη μια γευση και απο τα δυο

τωρα να δουμε τι θα ειναι το σπορακι αυτο :)

απο κοιλιτσα πως πατε?

εμενα εχει πεταχτει λιγο αλλα

μονο εγω και ο αντρας μου το καταλαβαινουμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...