Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστούμε maximammy....

Ρε συ Ζάχα τι είπαμε...?? όχι γκαζόζες.... μόνο φυσικούς χυμούς!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως η λίστα έχει γεμίσει αγοράκια!! Περιζήτητες θα είναι οι κόρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες maximammy!!!Με το καλο να υποδεχτεις το αντρακι σου!!Ειμαστε πολυ κοντα στην ημερομηνια τοκετου αν και μαλλον λογω διδυμων εγω θα γεννησω αρκετα νωριτερα...

Κοριτσακια κ μενα το κινεζικο μου εβγαλε οτι θα κανω κοριτσακι,το αλλο ομως Diosa μου δεν το εκανα,βαρεθηκα!!! :lol::lol::lol:

Την αγοροχρονια την βρισκω τελεια,να εχουν πολλες επιλογες οι κορες μας!! :lol::lol::lol:

Υ.Γ.τρωω μερεντα με το κουταλακι.......τι εχω παθει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε ομορφούλες???

Γιελίζ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για χθες..οτι επιθυμεις και με το καλό το μωρακι σου!!

maximommy καλώς μας ήρθες!!! με το καλό και το δικό σου μωράκι!!

Εμένα το κινέζικο περσι μου εβγαζε κοριτσι και όντως έτσι ήταν, φέτος μου βγάζει αγόρι αλλά ακόμα δεν μας ειπε ο γιατρός. Την παρασκευη που θα πάμε για την επέμβαση θα μας πει λογικά!!

Πήρα μια τρομάρα κορίτσια σήμερα...Οταν γυρνούσα στο σπίτι δεν είδα μια λακούβα και τρανταχτηκα ολόκληρη..για το αμάξι ουτε που με νοιαζει..για το μωράκι μου φοβήθηκα..Φυσικα δεν πονάω πουθενά αλλά ξέρετε ο φόβος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχιμαμα καλωσηρθες στην παρεα μας!!!

Καλε μη μιλατε για φαη..πλαη για φαη μιλατε..

εγω εφαγα τη σαλατα με τα παξημαδια και τωρα πινω φραπε..ντεκαφ βεβαιως βεβαιως

εξω εχει τελειο ηλιο..και εχει επισης και τελιο ψωφοκρυο..

χαχαχα

Σοφιτσα σε ζηλευω..

και εγω θελλω μερεντα με κουταλι..

τι ανωμαλια αυτη να μη με τραβαει για γλυκοο;;;;;

ουαααααα που ειναι το εικονιδιο που κλαιει με μαυρο δακρυ;;;;

Μαρακι προσοχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου αυτο με τις λακουβες ειναι μεγαλο θεμα,χρειαζεται υπερβολικη προσοχη....Μην ταραζεσαι γλυκια μου,προσπαθησε να ηρεμησεις κ να χαλαρωσεις...

Σεσιλια κι εγω γι αυτο αναρωτιεμαι τι εχω παθει,κι εμενα γλυκο καθολου δεν μου τραβαει,ιδιως σοκολατα αλλα μαλλον σημερα αποτελω εξαιρεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα καθολου το γλυκο ρε παιδι μου....αφου βλεπω διαφημισεις με γλυκα και λεω αχχχχχχχχχχ να χα τη μουρη μου μεσα σε μια τουρταααααααααααααα να τρωγα ολη μερα!!! Παντα ετσι ημουν απλα τωρα μου εκοψαν τα πολλα γλυκα και εχω παθει στερηση....κλαψ

μεχρι και κουβερτουρα εφαγα χθες!!!! ηθελα να δω μηπως εχει ληξει ρε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ετρωγα..ενα γλυκακι..με τον καφε..συχνα..

τωρα τιποτα ρε παιδι μου..πολυ εκνευριστικο αυτο!!!

Θελω γλυκο και καφεεεεε..ουαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα δεν παιζεσαι!!!! Κουβερτούρα ε?? φαντάζομαι τελικά δεν ήταν ληγμένη!!!

Προσεχω βρε κοριτσια με τις λακουβες αλλα φτιαχνουν τους δρόμους ως συνηθως και καθε μερα ξεφυτρώνει καινούρια λακούβα..Σήμερα ομως φοβηθηκα πολύ, ευχομαι να μην επαθε κατι το μωρακι μου..

Εχω και ενα πονοκεφαλο οτι να ναι...

Πάντως για τα γλυκα και εγω τρελλαίνομαι..πάντα δηλαδή..Μια λαβα σοκολατας με παγωτο θα το ετρωγα δηλαδη!!!\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχχχχχ Μαρακιιιιιιιιιιι αχχχχχχχχχ !!!!

Ρε συ εμας εδω ειναι σαν καμελ τροφι με τοσες ανωμαλιες ο δρομος!!!! της ανωμαλιας δηλ...αφου παω σαν κλωσσα με το αμαξι...

Προσοχη θελει αλλα μερικες φορες δεν προλαβαινεις να αντιδρασεις με τις νεες λακουβο εκπληξεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν το συζητω..

ειδκα με μια καλη βροχουλα..ουυυυ λακουβες!!!

Εχω παθει 3 φορες ζημια..μια στις ζαντες και 2 στην εξατμηση απο κακοτεχνιες σε δρομο...

τι να πεις...

Δεν παθαινουνκατι τοσοσ ευκολα τα νινακια μας μην ανισυχειται..

ειναια πολυτως προστατευμενα εκει μεσα..

αμα βγουν απο εκει αρχιζει ο κινδυνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!! κι εμένα ελπίζω καλά..Εμεις την άλλη Παρασκευη θα τα πούμε από πιο κοντά πριν από την επέμβαση για τον τραχηλο...Και θα σκάσω μέχρι τοτε!!

Σεσιλια μου ετσι ειναι..σκεφτομαι να κανω παράπονο στο δήμαρχο χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα την περιδεση θα πρεπει να κατσεις λιγο καιρο κρεβατι???

Ναι η αληθεια ειναι οτι δεν πολυ καταλαβαινουν τα μικρα απο λακουβες εδω στον υπερηχο

μου κανει με το μαρκουτσι γδουπ γδουπ η γιατρος για να κουνηθουν να τα δει καλα

και αυτααααααααα φεεεεταααααααααα..καλα λεω εγω αγορια θα ναι και τα 2!!!!

στο ''πουλακι'' τους ολα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxxaxa :lol::lol::lol::lol: kalo polu kalo..mallon to kineziko prepei na leei malakies kathws ta mwra ths zaxa einai polu xalaraaaa bre paidi mou B-)B-) ..kai egw bre koritsia mia mania me ta gluka thn apekthsa..prin pou ksupnhsa apo ton meshmeriano upnako hthela loukoumades phra thl.thn mama alla thellw nba eimai ekei otan tha tous kanei na tous faw zestous..oxi gia kanenan allo logw alla epeidh thellw na testarw to stomaxi mou :shock::shock::oops::shock::oops::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη που έφυγα έτσι πριν με έπιασε νύστα!!!

Ζαχα μου ναι θα κάτσω στο κρεβάτι και γενικά πολύ χαλαρά από εδώ και πέρα...Οπότε θα με έχετε καθημερίνά εδω...Μου εδωσε 1 μήνα αδεια ο γιατρός, ξεκινώντας από την επόμενη Πεμπτη αλλά δεν νομίζω να επιστρέψω πίσω..

Μερυκαλ λουκουμαδες ε??? Εφαγα τελευταία εγώ και δεν τρελλαινομαι..φυσικα αν ειχα δεν θα ελεγα οχι!!!

Πολλα φιλιά σε όλες..Θα τα πούμε αύριο...Φιλια στις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι και εγω..σημερα ξυπνησα και νομιζα οτι ειμαι καλααα...μιας και εχτες ημουνα μαυρα χαλιααα..τελικα τι καλα??Το μεσημερι με επιασε μια ταση για εμετοοο αλλο πραγμα,μου μυριζε το τζακι και νομιζα οτι θα σκασω..δεν εφαγα τπτ..το παραδοξο ειναι ομως οτι εφαγα ενα ωραιοτατο κοματι τουρτα σοκολατα και δεν μου μυρισε καθολου...αυτο με το κινεζικο το εκανα και εγω και μου βγαζει κοριτσι και εκανα και για το γιο μου και μου βγηκε σωστο..οποτε θα δειξει..κανεις δεν μπορει να ξερει!!Αχχχχχ...ποτε θα περασουν οι ναυτιεςςςςςςς??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααα!

Μαρακι κι εγω εναν υπνακο τον πηρα,προ ολιγου σηκωθηκα και λεω να πιω ενα καφεδακι ντεκαφεινε βεβαια.

Ζαχα αν κανεις 2 αγορακια σε κλεινω απο τωρα ως συμπεθερα στο ενα...οχι για κανενα αλλο λογο,αλλα μου αρεσει τοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ η πολη σου που θελω να εχω βσμα για να ερχομαι.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πραγματικα φετος περασα τις καλυτερες διακοπες μου εκει....Ηταν κ λιγο πριν ξεκινησουμε τη διαδικασια της εξωσωματικης και πραγματικα ξεσαλωσαμε με τον αντρουλη μου.............. ;););););)

Κισκα μου κουραγιο,κουραγιο και ξαναματαπαλι κουραγιο!!!!Εμενα μου περασανε νωρις,περι την 11 εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofitsa -εκμεταλλευτρια :lol: το ξερω οτι ΞΕΣΑΛΩΣΑΤΕ αφου ακουγαμε τους σουμιεδες μεχρι το σπιτι μουυυυ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΝΑ πω ανεκδοτο????????

απο ΣΕΞ πως παμε??

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!

Diosa οκ ξεφτιλιστηκα......το ανεκδοτο ηταν η ερωτηση στην οποια εγω ως χαζη ξανθια απαντησα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τελοσπαντων................

Πως μου ειστε σημερα??Αληθεια και μια που ειπα για μαλλια,τι κανετε?Τα βαφετε,θα τα βαψετε?Ρωτησατε γιατρο?Εμενα μου ειπε ανταυγειες οκ κ οσο συχνα θελω αλλα βαφη μονο αν ειναι φυτικη.Βεβαια δεν εχω κανει τιποτα γιατι δε φαινονται πολυ αλλα τωρα μια ανανεωση τη χρειαζομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σοφιτσα μου, την ίδια απορία έχω και εγώ αλλά ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό μου... εγώ δεν τα έβαψα μέχρι τώρα.. αλλά να σου πώ την αλήθεια το φοβάμαι και λίγο... Δεν ξέρω τι θα κάνω... και κοντεύει η ρίζα να φτάσει στα αυτιά.... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...