Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

Λενε οτι μετα τον 5ο δεν υπαρχει κανενα προβλημα αλλα και παλι κι εγω το φοβαμαι.Τωρα δεν ξερω τι να κανω,μαλλον θα κανω λιγες ανταυγειες κ απο καλοκαιρι βλεπουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

oooppppp kalhmeraaa...akousa gia sex h lusara k mphkaaaaa!!!!!!!!!

sex?????????ti einai auto??????auto pou kaname maniodws gia na meinoume egkuos??????

emena o giatros mou to ksekatharise thn prohgoumenh fora pou phga,,,deite dialogo

merykal: giatre to sex epitrepete?

giatros:gia poion apo tous duo?

merykal:kai gia tous 2

giatros:o lazos epitrepete..esu oxi :shock::shock::shock:

tha poume meta thn auxenikh gia to an tha epitrapei :cry::cry: [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

meta ama ginw etsi [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] den tha ftaiei kaneissss...

oufff filakiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Μαιρη πεθανα στα γελια!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ζαχα στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για σκοινι..ακου σεξ...αυτο ειναι απο αλλο ανεκδοτο!!!

Πως ειστε κατα τα αλλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μένα!!!

1 θεμα: Μαλλιά και βάψιμο ρωτηστε τον γιατρό σας γιατί εμένα μου είπε μετά τις 20 φεβρουαρίου. τωρα απλά κάνω ότι δεν βλέπω την ρίζα που έχει φτάσει στα αυτιά.

2 θέμα: σεξ....εγώ τον είχα ρωτήσει στην αρχή και ο διαλογος:

-Γιατρέ σεξ μπορούμε να κάνουμε (με συστολή εγώ?)

-Αχαλίνωτο, απλά οκ μην κρεμαστείτε και απο κανένα πολυέλαιο....(απαντάει ο γιατρός)

βέβαια εγώ φοβάμε κάθε φορά και δεν επιδίδομαι και πολύ συχνά στο σπορ....

μπορεί να είναι από γιατρό σε γιατρό και από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη να διαφέρει, τι να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sigoura maximammy..analogws thn periptwsh..pantws egw eixa k mia apokollhsh h opoia doksa to theo den me ksanaenoxlhse alla kratame epifulakseis..bebaia h alhtheia einai oti exw arxisei na mhn thn paleuw pia..me exei piasei mia lusa alla ti na kanw?elpizw thn epomenh fora dhl.thn trith na mas afhsei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: kaloooooooooooooo merykalllllllllllll

ΕΜΕΝΑ μου ειπε ο γιατρος ΤΟ ΣΕΞ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ!!!!! :lol::lol::lol:

απο εξωσωματικη μωρε ειναι πιο αυστηρα!!!

την 2η φορα που πηγαμε μας το ξανα πε και γυρναω στο αντρα μου

και του λεω ΚΟΥΡΑΓΙΟ και μου λεει ο γιατρος ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΕΙ!!!!!

ΑΚΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ???????????// :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια στο θεμα σεξ που κι εγω επισης ρωτησα τον γιατρο μου ειπε να κανω κανονικα αλλα οχι εξτριμ πραγματα (Ζαχα ξερεις απο αυτα που ακουγες μεχρι σπιτι σου....).Βεβαια μου το ειπε αφου εκλεισα τις 15 εβδομαδες και μετα τον 7ο λογω διδυμων ειπε οχι αυστηρα!!!Αλλα ο αντρας μου νομιζει θα δημιουργησει τραυμα στις κορες του και δεν εχω καταφερει να τον πισω ακομη.....Λετε να αγορασω τιποτα καινουργια σεξι εσωρουχα?Αλλα την κοιλια που να την κρυψω??????????????

Α!επισης ο γιατρος της εξωσωματικης ειχε πει στον αντρα μου,εσυ οσο σεξ θελεις,κι αν εχεις καμια καλη γνωρισε τη κ σε μενα αλλα η Σοφια καθολου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε Μαιρουλα..ωραια..

αντε ολο καλυτερα απο δω και περα..

εγω ειμαι αισθητα καλυτερα

δεν αναγουλιαζω πλεων στα καλα καθουμενα..

μονο αμα μυρισω κατι..

σημερα δε εκτος απο παξημαδια εφαγα και ενα κρουασανακι κερασμενο..βεβεια..

τα δικα μου "καλουδια" δεν τολμω να τα εμφανισω..η γνωστη συναδελφος τρυγυρναει σαν καρχαριας και σκορπιζει το απασιο αρωμα της στο γραφειο μου...και λιγουρευετε το φαγακη μου!!!

Απο δευτερα θα δοκιμασω να φαω και κρεας και ψαρακι..αντε να δουμε

Στο θεμα σεξ εχει δικιο η μαχιμαμι...

τα παντα ειναι σχετικα..αναλογα με την εγκυμοσυνη κυριως και αναλογα με τον γιατρο..

Οσο για βαφες..εγω τα εβαφα στον γιο μου..αλλα οι φυτικες βαφες δεν κανουν τιποτα..

ειχα και ξανθιιες ανταυγιες τοτε..αποτελεσμα οταν γεννησα ειχα τριχρωμο μαλλι..

μετα τα πεταξα ενα κουρεμα και μια βαφη στο φυσικο...οποτε πλεων τα εχω στο φυσικο..καστανο...οταν με το καλο γεννισω θα τα ξαναβαψω ξανθα..τερμα η τεκνοποιηα..χαχαχα

Μ'αρεσει παντως που οι γιατροι σας εχουν χιουμορ...

θα τον μαδισω τον αντρα μου ετσι και γυρισει να κοιταξει καμια τωρα..μετα ας παει οπου θελει..σκασιλα μου..θα εγω γινει μια κουκλαρα σεξι μαμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα....ελπίζω να μην ψάξουν αλλού για ικανοποίηση κορίτσια....

εμένα πάλι ενώ εγώ έχω τα κομπλεξικά μου αφού έχω παχύνει και τέτοια ο άντρας μου βουρρρρ στον πατσά, όχι μόνο του αρέσω χοντρούλα όπως έγινα αλλά του αρέσω περισσότερο με τα πιασίματα. Ασε το άλλο εκεί που το στήθος δεν ηταν το δυνατο μου σημειο τώρα έχει μεγαλώσει και μου λέει:

-αυτά θα τα έχουμε και μετά?????

χεχεχε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi akribws ceciliaaa

pes ths sunadelfou sou na mhn erthw ekei giati ektos apo sterhsh sex exw k kati neura k tha nai trellos sundiasmos to tha thn g@@@@@w an thn piasw sta xeria mou...k mhn ksexnas auto pou eipe h zaxa thn mugoskwtwstra mexri na erthw ekei na ths xtupas ta xeria platssssss

maximammy gia to sththos akouw k egw ta idia..h alhtheia einai pws mexri twra phra mono ena kilo opote den mou fainete alla to byzaki einai tourlaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια θα σας αφησω.λεω να παω να περπατησω λιγο αν και ο καιρος δεν ειναι και ο καλυτερος αλλα βαριεμαι αφορητα!!θα τα πουμε αργοτερα!

Μαχιμαμυ αυτο με το στηθος ειναι οντως φοβερο.Εγω ημουν πλακα και τωρα τουμπανο(που λενε)!Κ ο αντρας μου καθε φορα που με βλεπει μου λεει πανατ το ιδιο...''Πω,πω ειχαμε τετοιο β..ι σπιτι κ δεν το ειχα παρει ειδηση?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εβαλα 4 κιλά :(

αλλά είναι αισθητή η διαφορά....απ'ότι έχω ακούσει όμως δεν θα μας μείνει και μετά δυστυχως

σοφίτσα και οι αντρες μας ομως εκει που δεν ασχολουνταν καθολου με την περιοχη τωρα που τους χανεις που τους βρισκεισ ;);)

Πηγαινε για περπατημα εγω εχω πιλατες το απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον...θα το εχετε το στηθος για αρκετα μεγαλο διαστημα..

κυριως δε οταν αποφασισετε να αποθηλαστε εαν το κανετε ομαλα θα εχετε το στηθος που ειχατε και πριν..ισως λιιιγο πιο μεγαλο..

αλλα αν θα παρετε χαπια θα πεσει ςποτομα και ισως λιγο να κρεμασει..

εγω παντως μετα τη γεννα..γι ακανενα χρονο ακομα φορουσα τα σουτιεν θηλασμου..μετα πηρα καινουρια...1 νουμερο μεγαλυτερα

Εγω εβαλα 2,5 κιλα..με παξημαδια ρυζογκοφρετες μακαρονια τυρια και φρουτα...σκεψου να αρχισω να τροω κανονικα τι θα παθω..Αχ τι με περιμενει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεμιστά καλημέρα!!Τι μου κάνετε????? Καλορίζικο το καινούριο τόπικ!πότε το φτιάξατε;ποτε γράψατε και τόσα...???? δεν σας προλαβαίνει κανείς!!!

Εγώ έχω πήξει στη δουλειά τώρα βρήκα λίγο χρόνο και μπήκα να πω ένα γεια γαιτί μου λείψατε πολύ πολύ!!!!!! Δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα!! Γυρνάω αργά σπίτι και ασχολούμαι με τον μικρό μου.. τον βάζω για ύπνο.. κάνω τις δουλίτσες μου ένα μπανάκι και λέω θα κάτσω στον καναπέ να δω τι κάνουν οι εγκυούλες!! Και κάθομαι... και ξυπνάω μετά από καμιά ώρα και απλά πάω στο κρεβάτι μου!!... :roll::roll::roll:

από μια γρήγορη ματιά είστε όλες καλά!!! Μπράβο!! :D:P:D

Κρυσταλένη μου μην ανησυχείς δεν είναι τίποτα το είχε και η μικρή της ξαδέρφης μου αυτό σχεδόν μέχρι όταν γεννήθηκε και τελικά δεν εχει κανένα πρόβλημα! Τώρα είναι 16,5 και ποτέ μα ποτέ δεν είχε πρόβλημα με τα νεφρά της.... λίγο μετά τη γέννηση της το υγρό είχε απορροφηθεί!!

Nikol μου συγχαρτήρια που όλα είναι καλά!! Να συνεχίζεις να ξεκουράζεσαι και όλα θα είναι τέλεια!!

Αυτό ήταν.. ξέχασα τι άλλο διάβασα!!Εμμμμ.. ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι τι να σου κάνει???

Να καλωσορίσω το νέο μέλος της παρέας!!Και να στείλω πολλά φιλιά σε όλες σας ξεχωριστά!!!

Τα νέα μας τώρα.. πήγαμε τη Δευτέρα στο γιατρό και είμαστε πολύ καλά έχουμε φτάσει τα 118 γραμ. και καθόμαστε σκεπτικοί με το χέρι ακουμπησμένο στο κεφάλι και τα πόδια ερμητικά κλειστά!!!! Ναι δεν μας άφησε να δούμε τι έχει εκεί ανάμεσα!!! Και όταν το προσπάθησε ο γιατρός... έκατσε σταυροπόδι

:shock::shock: Ε ρε πείσμα αυτό το παιδί!!! Ο άντρας μου λέει είναι σίγουρα κορίτσι!! μόνο μια γυναίκα θα μπορούσ ενα εχει τέτοιο πείσμα!!!! Τες πα!! Η αλήθεια είναι ότι ξετρελαθήκαμε!! Σαν να ήταν η πρώτη φορά!!

Την Πέμπτη έχω ραντεβού για το Atest και μου είπε να φάω λίγη σοκολάτα πριν μπας και είναι λίγο πιο κινητικό!!

Αααα!! Επίσης έχω θέμα με το ζάχαρο.. έχω υπογλυκαιμία!Πήρα το μηχανάκι και άρχισα να μετριέμαι όπως μου είχαν πει και το ζάχαρο μετά το φαγητό δεν έχει ξεπεράσει το 67!! Πρέπει να ακολουθήσω ειδική διατροφή... γιατί εκεί που κάθομαι λιποθυμάω... Το καλό είναι ότι η υπογλυκαιμία δεν δημιουργεί πρόβλημα στο μωρό!!...

Αυτάααα!!!Τα ολίγα νέα μας!!χιχι!! Σας ζάλισα εεε?? θα προσπαθήσω να μπαίνω πιο συχνά για να τα λέμε!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia μου μπράβο για τις αναγούλες!! μακάρι να σταματήσουν εντελώς!!!

Κι εγώ το σουτιέν του θηλασμού το φορούσα σχεδόν χρόνο αφότου γέννησα!! και μόλις το έβγαλα... τσουπ!ξανα το στήθος τούμπανο!Έχω όμως την αίσθηση ότι έχει πρηστεί πιο πολύ αυτή τη φορά... έτσι ήταν το στήθος μου όταν θήλαζα!! Στο Νικόλα σε όλη την εγκυμοσύνη δεν είχα αλλάξει νούμερο! μετά τη γέννα όμως ανέβηκα 3!!! :shock::shock:

ΣΕΞΞΞ??????? Ρε κορίτσια θέλω... αλλά φοβάμαι!! και ο άντρας μου θέλει αλλά ντρέπεται και να ρωτήσω το γιατρό όταν είναι μπροστά! Τηλέφωνο πάντως δεν τον παίρνω για να ρωτήσω κάτι τέτοιο!!!Ξεφτίλα! Θα δω πως θα το κάνω....

Τα μαλλιά κι εγώ τα γύρισα στο φυσικό από το κόκκινο που τα είχα λίγο πριν μείνω έγκυος για να μην έχω βαψίματα και τετοια... μόλις γεννήσω θα τα περιποιηθώ και αυτά!!!και πολλά άλλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια μακαρη δε λες τιποτα..

ειμαι σε καλο δρομο..ελπιζω να μην κρατησουν παλη κανενα εννιαμηνο..

ασε εγω τα σουτιεν θηλαμσου πολυ τα βολευτηκα!!

Γεννικα ο κανονας ειναι..εφοσον εγινε φυσιολογικα η συλληψη..δεν πασρουσιστηκαν επιπλοκες τυπου αποκολλησεις κλπ και η κατασταση εγγυου και μωρου ειναι καλη..επιτρεπετε το σεξ σε φυσιολογικους ρυθμους...εγω παντως οχι οτι φοβαμαι..παθαινω ενα κατι..σαν μπλακ ουτ..δενε χω καθολου ορεξη..αντιθετα στον γιο μου ειχα λυσσαξει..αλλα ειχε παθει μπλακ ουτ ο αντρα ςμου..χιχιχιχ

Κουραζεσαι και εσυ ε;;..δυσκολα ειναι..ξεκουρασου οσο μπορεις..

εμας χτες ηρθε το πλυντηριο πιατων επιτελους και το εγκατεστησε ο αντρας μου..εγω ειχα τον μικρο και δεν σηδερωσα..εβαλα μονο τα ρουχα που ειχα ετοιμα στις θεσεις τους..

ανακαλυψα ενα σωρο δουλιες που πρεπει να γινουν..

η ντουλαπα μεσα εχει σκονι..πρεπει να τακτοποιησω το συρταρι με τις καλτσες...να ξεδιαλεξω καποια ρουχ απου να ξεφορτοθω, καποιες μικροσυσκευες και διακοσμιτικα που θελω να κατευουν στο υπογειο κλπ κλπ κλπ..

να δω ποτε θα τα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκωσε δουλίτσα.... Βλέπω μιλάτε για σεξ... εμάς στην αρχή μας είπε ότι μπορούμε... μετά την αποκόλληση και όσο έπαιρνα τα Utrogestan.. δεν.. τώρα πάλι είπε ότι μπορύμε.. αλλά φοβόμαστε εμείς! Οπότε σεξ γιοκ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαμά Νικόλα μην κουράζεσαι τόσο πολύ!! Μετά κουράζεται και το νινί και κοιμάται συνέχεια.. και όταν πάτε να το δείτε σας κάνει το δύσκολο!! :lol::lol: Μιά χαρά τα νέα σας!!! 118 γρ ε? Μεγάλωσε μωρέ!!!

Να τολμήσω να προβλέψω? (Σε σύγκριση με το δικό μου μωρό) Λέω ότι έχεις κοριτσάκι γιατί τα κοριτσάκια είναι πιο μικροκαμωμένα.. εμάς που είναι αγοράκι (και είμαστε ακριβώς στις ίδιες εβδομάδες-μέρες εγκυμοσύνης) ήταν 175 γρ... Μια σκέψη κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosaki μου κι εγώ έτσι πιστεύω ότι είναι κοριτσάκι!!!Δεν ξέρω έχω μια σιγουριά περίεργη...

Προσπαθώ να μην το παρακάνω αλλά δεν γίνεται όταν τρέχει και η δουλειά στο γραφείο όπου δουλεύω τουλάχιστον μέχρι τις 5 το απόγευμα.. και μετά γυρνάω το νωρίτερο 6 στο σπίτι κι έχω 3 ώρες να δω τον μικρό μου!! Μου λείπε μωρέ... Και το τρέξιμο συνεχίζεται.. υπάρχουν ρούχα για άπλωμα, σιδέρωμα, τακτοποίημα, συμμάζεμα του σπιτιού (τα καθημερινά μόνο), μάζεμα τα παιχνίδια του μικρού και του δωματίου του!!! και ακόμα δεν έχω μιλήσει για μαγείρεμα, σκούπισμα, ξεσκόνισμα, σφουγγάρισμα... δεν γίνονται και καθημερινά αυτά!!Μαγείρεμα ευτυχώς βοηθάει η πεθερά!! Μόνο Σαββατοκύριακα μαγειρεύω!!!

Εεεεε και έχω να δω λίγο και τον άντρα μου, να κάνω ένα μπάνιο, να χαλαρώσω λίγο.... Αυτά!!! Και σε όλα αυτά δεν έχω συμπεριλάβει και τις οικογενειακές-κοινωνικές υποχρεώσεις....Κουράστηκα!!Δεν πειράζει τα πρώτα 100 χρόνια είναι δύσκολα μετά συνηθίζεις!!!! :lol::lol::lol:

όσο για τα τσιμπηματάκια που λες.. ναι έχω κάποιες φορές κάποιες άλλες με πονάει κιόλας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...