Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Να πω, να πω???? :D

Ή θα σας το χαλάσω? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μου την είχαν κάνει και μένα και....δεν είμαι έτοιμη να βγω στην κοινωνία :lol::lol::lol:

Δεν παίζεστε σήμερα μιλάμε....Τόοοοοοοοσες σελίδες :shock:

Άντε επιβιβάζομαι καθυστερημένα, αλλά θα έιμαι κλεισμένη - και μακρυά από σποράκια :lol: - στην καμπίνα μου μέχρι να τελειώσω το γράψιμο...ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας διάβασα και όλα είναι ένα μπάχαλο στο μυαλό μου :roll::roll::roll:

Λένα δεν κατάλαβα αυτή στκότωσε την αδερφή της ή αυτός?

Ιουλία επειδή έχω χάσει επεισόδια 1η φορά πήρες σήμερα το αυοκίνητο? Μέχρι τώρα πως πήγαινες στο σχολείο?

Αναστασία την επόμενη φορά να κανονίσετε το καφεδάκι ΣΚ για να έρθω κι εγώ γιατί είσαι και μακριά και καθημερινή μέχρι να σχολάσω να μαζέψω τα παιδιά και να έρθω θα πάει σίγουα 7. Αχ και ζηλέω τα τσουρέκια σου μέχρι εδώ μύρισαν :D:D:D:D τα παίνεψε και η Νατάσα........

Γωγώ μια χαρά φαίνεται ο γιατρός εξηγημένος σε όλα (εκτός βέβαια από την πληρωμή) η φράση θα τα βρούμε δεν μου αρέσει καθόλου γιαυτό και εγώ τους απαντάω κατάλληλα σε τέτοιες ερωτήσεις :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: δεν χάσαμε τίποτα για να το βρούμε θέλω να ξέρω για να κάνω το κουμάντο μου ;)

Μαρία και Αργυρώ περαστικά στην Ιωάννα και τον Λουκά

Επίσης Αργυρώ πολύ χρήσιμο το δώρο που πήρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιτσάκι περαστικά σε σένα και την Β πολύ ταλαιπωρείστε φέτος :(:(:(:(:(:(

Νατάσα πως πάει η υπερπαραγωγή, αιματάκι ξαναείδες?

Το αυγό η Έλενα το τρώει μελάτο με τυρί και ψωμί. Ο Μιχάλης σε όλες τις μορφές

Η Έλενα τις τελευταίες μέρες έχει τρελή εξάρτηση με τον θηλασμό. Το ΣΚ θήλαζε όλη την μέρα και τώρα που πάω δουλειά μόλις γυρίσω και μέχρι να κοιμηθεί θηλάζει τουλάχιστον 3 φορές. Το δε πρωϊ που την ξυπνάω για να πάω στην δουλειά θηλάζει τουλάχιστον μισή ώρα και μετά την βγάζω με κλάματα γιατί πρέπει να φύγουμε :(:(:(:( Έχετε καμιά εξήγηση. Επίσης στεναχωριέμαι γιατί την επόμενη βδομάδα μπορεί να φύγω για δουλειά 3-4 μέρες εκτός και σκέφτομαι τι θα γίνει με τον θηλασμό, λέτε να αποθηλάσουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Έλενα τις τελευταίες μέρες έχει τρελή εξάρτηση με τον θηλασμό. Το ΣΚ θήλαζε όλη την μέρα και τώρα που πάω δουλειά μόλις γυρίσω και μέχρι να κοιμηθεί θηλάζει τουλάχιστον 3 φορές. Το δε πρωϊ που την ξυπνάω για να πάω στην δουλειά θηλάζει τουλάχιστον μισή ώρα και μετά την βγάζω με κλάματα γιατί πρέπει να φύγουμε :(:(:(:( Έχετε καμιά εξήγηση. Επίσης στεναχωριέμαι γιατί την επόμενη βδομάδα μπορεί να φύγω για δουλειά 3-4 μέρες εκτός και σκέφτομαι τι θα γίνει με τον θηλασμό, λέτε να αποθηλάσουμε?

Νατασσούλα μάλλον απλά της λείπεις. Κι εμένα το πρωί που έχει καταλάβει ότι φεύγω δεν αφήνει το στήθος με τίποτα. Δε μπορείς να την πάρεις μαζί σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα εγώ δουλευώ από όταν η Έλενα ήταν 2 μηνών και δεν είχαμε ποτέ θέμα, γιαυτό παραξενεύομαι τώρα. Μαζί μου δεν μπορω να την πάρω δυστυχώς

Εσείς πως τα πάτε? Τρώει όταν λείπεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Νατασουλα η απαντηση ειναι προφανης κ ιδια με αυτην που θα εδινα σε αλλα

74995627873 θεματα!!!"Φαση περναει!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ακομα ποσες εχουμε να περασουμε?!!!

Θουλη εβαλα 3 τσουρεκια στην καταψυξη...θα σου φερω την αλλη βδ...Ομως δεν εγιναν

τοσο νοστιμα οπως αυτα της Νατασας γτ τωρα εβαλα μαστιχα...με κακουλε μονο ηταν πιο τελεια!

Και γτ να σε ψαξουμε καλε?Μιση μερα ελειψες!?

Αλλωστε καμια δεν ψαχνει καμια!...Ειμαστε υπερανω αναζητησεων! :P:P

Αντε καλημερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Νατασούλα δυστυχώς ακόμη τρώει ελάχιστες ποσότητες... Περίμενα ότι όταν θα λείπω θα τρώει κανονικά αλλά ....δεν...Μα δεν πεινάει αυτό το παιδί? :?

Βέβαια από την ώρα που θα γυρίσω και μέχρι το πρωί που θα ξαναφύγω είναι κολλημένη στο στήθος...

Ελευθερία πολύυυυ πρωινή :shock: Παρεπιπτόντως νόμιζα ότι δε δουλεύεις :roll: Μιας και φεύγεις κι όλας ...

Μαρία έφαγες τίποτα? :-p

Εγώ είμαι κλασσικά άυπνη... Η Μαρκέλλα βγάζει 9ο και 10ο δοντάκι μαζί - κάποια από τα πίσω πάνω, δεν ξέρω πως τα λένε - και κοιμάται χάλια.

Πολύ πακέτο τα δόντια... Πότε ξεμπερδεύουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία πριν λίγες μερες δε σε λέγαμε τσουρεκοπαρθένα?

Μα πόοοοοοσα τσουρέκια έχεις φτιάξει από τότε?

Τι τσουρεκοπόρωση είναι αυτή? :-p:lol::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ χτες τα χρειάστηκα

Δώσαμε ντεπόν στην Ιωάννα 12.30 τη νύχτα

Στις 2 και έφτασε 39,7 :shock::shock::shock:

Της κάναμε ντουζάκι. Το πρωί είχε περίπου 38

Λέτε το ντεπόν να μην κάνει τίποτα??

Δε βλέπω να ρίχνει τον πυρετό

Μήπως να της δίνω πονσταν??

:roll::roll::roll:

Λένα απάντηση έδωσα την προφανή και εδώ στο γραφείο με κοιτούσαν κάπως όταν μου έκαναν αυτό το τεστ :twisted::twisted::twisted:

Καφέ πίνω τώρα

Έχω μαζί μου δαμάσκηνα και μια μπανάνα

Αναστασία είστε κούκλες και οι 2!!!

Μάγδα θα σε έχω και σένα στα υπόψιν για το μεταπτυχιακό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Η απαντηση Λενάκι, είναι για να ξαναδει τον άντρα που ερωτεύτηκε, αυτή τη φορά στην κηδεία της αδερφής της. Και ναι όταν μου την εκαναν πρώτη φορά την ερώτηση, ΑΥΤΗ η απαντηση μου ήρθε στο μυαλό. Και ΝΑΙ είμαι μένταλι ινσέιν!! :shock::shock::shock::shock:

Αυτη την ερώτηση την κάνουν σε ασθενείς για να διαπιστώσουν αν έχουν δολοφονικές τάσεις...! @-)@-)

Θα σας διαβάσω και επανέρχομαι!! :x:x:x

Μαρία εμεις σε υψηλό πυρετό, δίνουμε πονστάν ντεπόν εναλλάξ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ καινουριο τρενακι!! Διαβασα βιαστικα, πολλα ειπατε παλι!!

Λοιπον εγω ασπρες τριχες εχω ΠΑΡΑ πολλες απο 20 χρονων....οποτε τα βαφω (το φυσικο μου) γιατι αλλιως δεν βλεπομαι...Ο δανος παλι μικρος ηταν ξανθος κ κοκιννομαλης απο τα 30 του, ολα τα μαλια του εχουν γινει ασπροξανθα, οχι γκριζα η ασπρα αλλα αυτο το ασπρογκριζο των ξανθων...οποτε το Σεμπινι το βλεπω να μετραει ασπρες τριχες απο τα 18 :shock: ....

Αφροδιτη εβλεπα στον υπνο μου οτι ηρθα στο παρτυ του ΜΑνωλακη κ χαθηκα στο δρομο κ ειχα μια στεναχωρια οτι θα χασω το παρτυ :D ..Μου φαινεται χαρηκα πολυ που μας καλεσες κ ανυπομονω να ερθουμε!!Παντως καταλαβα που ειστε, δεν φαινεται δυσκολο...εχω κ το live GPS τον πατερα μου οποτε αυτος σιγουρα θα ξερει..

Αχ τι αλλα ειπατε?? αργυρουλα, καλυτερα ο Λουκας??

Μαρια περαστικα στη μικρη...Κ μενα εκανε ενα πυρετο πριν 2 εβδομαδες, για 2 ημερες, 38.5 ντεπον εδωσα αλλα δινουμε εναλλαξ κ Γκαντιλ....

Γωγω κ εμενα μου φαινεται καλος ο γιατρος..Σκεψου εγω γεννησα με 4 διαφορετικες μαιες (αλλαζαν εφημερια) κ γιατρο δεν ειδα ποτε...

Σιγουρα ξεχασα παλι πολλες!!! Φευγω τωρα να παω να φτιαξω φαγητο στο Σεμπινι να φυγουμε σε καμια ωριτσα...Γλυφαδα θα παμε παλι...εχω κολλησει με τη Γλυφαδα αλλα αρεσει κ στο Σεμπ, κανει κουνια, πινουμε κ καφε...μια χαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Λενα και εγω αυτη την απαντηση θα εδινα ..ιδια με τη Σισσιω!!!

βαλτε με μεσα τωρα!!!!

Εχω καουρες απο το πρψη και μια απιστευτη αναγουλα...

Αργη ιωσουλ ατι αλλο..

Μαρια εμας επειδη ο πηρετος με ντεπον δεν πεφτει με τιποτα δινω Algofren

Περαστηκα σας παντως.

νατασουλα φιλακια

παω να κανω κανενα γαλα να πιω..αν και ειναι μπλιαξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

ο Λουκάς πυρετό δεν έχει σήμερα, αν και δεν του έβαλα θερμόμετρο, απλά βλέπω ότι δεν είναι ζεστός!!!, του πονά η κοιλιά του τώρα κατά διαστήματα και όταν του πονά μου λέει να του κάνω μασάζ στην κοιλιά για να του περνά!!!! :?:?

δεν κοιμήθηκα και πολύ γιατί ήθελε μέσα στα άγρια μεσάνυχτα να πάει να δει τηλεόραση και μάλιστα με παρέα!!!!! ε εκνευρίστηκα και σηκώθηκε ο πατέρας του και πήγε κάτω, άναψε την τιβι για 5 λεπτά και μετά ύπνο!!!! 5 λεπτά ήθελε μόνο!!!!! :?:?:?:?:?

τέλος πάντων τώρα καθόμαστε και οι 3 στον καναπέ, ο Λ. βλέπει παιδικά στην τιβι, εγώ έχω το λαπ τοπ στα πόδια μου και η Ρ.Α προσπαθεί να ενοχλεί όλους!!!!! :-w:?:?

πάω να διαβάσω τα νέα σας........

α και ενημέρωση καιρού: -1 σήμερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

ειχα ενα απαισιο βραδυ,αχ τι θελω καθε πεμπτη και βλεπω Ντεξτερ απο τον ΣΚΑΙ ....

με σοκαρε πολυ το επεισοδιο και δεν μπορουσα να κοιμηθω .αρχησα να βλεπω εφιαλτες οταν κοιμηθηκα και ηθελα να παω να παρω τον μανωλη να μου κανει παρεα ...ηρθε μονοσ του καποια στιγμη αλλα δεν καλυτερευσαν οι εφιαλτες ....δεν ειναι τρομακτικη σειρα απλα με ενοχλει πολυ μια αναμνηση που εχει ο πρωταγωνιστης απο 4 χρονων .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάντως είχα δώσει άλλη απάντηση, συμπέρασμα: δεν είμαι δολοφονικό μυαλό!!!! και είμαι έτοιμη για την ένταξη στην κοινωνία!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία αν μέσα σε 2 ή 4 ώρες δεν πέφτει ο πυρετός θα πρέπει να δώσεις ένα άλλο αντιπυρετικό, εναλλάξ δλδ, τώρα που θα πάει στον γιατρό ρώτα τι άλλο να δίνεις!!!, εμείς έχουμε ένα υπόθετο-παρακεταμόλη και ένα σιρόπι!!!

χθες, λοιπόν, τηλεφωνεί ο άντρας μου στον γιατρό στις 16.58 και άκουσε τον τηλεφωνήτη!!! το τηλέφωνο το σηκώνουν μέχρι τις 17.00 μετά πρέπει να πας στο νοσοκομείο!!!! τέσπα....λέω θ ατον πάρω και θα πάω χωρίς ραντεβού, πάω και με ρωτά η βοηθός-ρεσεψιόν γιατί δεν πήρατε τηλ. πιό πριν?

εγώ: πήραμε στις 16.58 και δεν το σηκώνατε!!!

εκείνη: να παίρνετε νωρίτερα

εγώ: έχει υψηλό πθρετό, δεν μπορεί να μας δεχθεί? (εντωμεταξύ από μέσα μου έβραζα με τις μ@@@@@ς τους!!!)

εκείνη: περιμένετε στην αίθουσα!!!

πάμε ρε παιδιά, ανοίγω την πόρτα και δεν είχε χώρο να περπατήσουμε!!! παντού παιχνίδια σε όλο το πάτωμα και κυρίως αυτά τα παζλ που κάνεις και χαλί!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: ....ήταν μια μαμά με 2 παιδιά το ένα ένα μήν απιο μεγάλο από την Ρέα μου και το άλλο περίπου 1,5 ετών!!!!..........η μάνα είχε χάσει τελείως τον έλεγχο των παιδιών της , έκαναν ό,τι ήθελαν, φώμαζαν, τσίριζαν και εκείνη: όχι.......πάει το ένα, το μεγάλο και ρίχνει όλα τα βιβλία κάτω...

μαμά: όχι, μάζεψέτα

παιδί: ΟΧΙ

και συνεχίζουν, η μάνα δεν λέει τίποτα, το τι έκαναν, άλλο πράμα, ανέβαιναν στο παράθυρο στις καρέκλες, πετούσαν τα παιχνίδα, τρελή φασαρία μιλάμε.....ο Λ. είχε και πονοκέφαλο.....

φαντάζομαι τι γίνεται στο σπίτι τους!!!!!........

κάποια στιγμή τους λέει: φεύγω γιατί δεν κάθεστε καλά!!! :o:o:o (τι κοτσάνα είπε!!!) και φεύγει, κλείνει την πόρτα, να σου το κλάμα η μεγάλη!!!! έρχεται πίσω!!!.....εντω μεταξύ κατάλαβα ότι είχε περισσότερη αδυναμία στην μεγάλη και την μικρη του πεταμού!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: .....έβλεπες όμως ότι το επίπεδό της δεν ήταν και πολύ υψηλό, αλλά ....έπαθα πλάκα!!!!

για το δώρο μου: αν ψήσω ψωμί ή ψωμάκια στην κουζίνα, αφού τα βγάλω να τα βάλω στην τσάντα για να διατηρηθούν ζεστά!!!!! :?:?:?:?:?:?:?:?

καλό είναι αλλά θα μπορούσε να πόυν ότι είναι για την οικογένεια και όχι για μένα!!!!! :evil::evil::evil::evil:

το χριστ. δώρο δεν ήταν κούπα αλλά ρολόι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και εσυ βρε τι τα θες..

εγω εκοψα τα θρηλερ και τις σειρες τυπου csa κλπ κλπ..

εβλεπτα εφιαλτες, μετα δεν κοιμομουν τις νυχτεα, ακουγα περιεργους θορυβους..να μου λειπει...

Αργη εγω την ειδα πελαγομενη τη μαμα ....εντελως ομως...δεν μπορει να επιβληθει στα παιδια..

ο Χριστοφορος καθετε σουζα στη γιατρο..γιατι φοβαται!!

αλλα και η γραμματεας..απιστευτη...

Και εμεις πηγαμε χτες...

αλλο ενα εμβολιο μας εμεινε τον αλλο μηνα, και το επομενο 2 χρονων..και τερμα..τα υπολοιπα επαναλυπτικα ειναι αρκετα αργοτερα...

μετα θα αρχισουμε το αλλο νινι...

Ο Χριστοφορος εινα 74 ποντους και 13 κιλα...

εξηγηστε μου σας παρακαλω πως πηρε παλη μισο κιλο;;;;

δεν τρωει καλα παρα μονο το μεσιμερη...

χτες πχ..ηπιε γαλα στις 5, μετα εφαγε μια ρυζογκοφρετα στις 8:30..δηλαδη εφαγε τη μιση την αλλη την σκορπησε στο πατωμα, μετα εφαγε μισο μιλο στις 12, ενα γεματο μπολ με μοσχαρακι με φιδε το μεσιμερι στις 4 παρα κατι, στις 7 εφαγε ενα γιαουρτακι σκετο του κουκακι γυρω στα 170 γραμμαρια, και στις 10 ηπιες 150 μλ γαλα και ξεραθηκε στον υπνο..

ετσι τρωει περιπου καθε μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα η μάνα είχε χάσει κάθε έλεγχο, δεν μπορούσε να τους επιβληθεί, την έγραφαν κανονικά και αφού τα παιδιά έκαναν σε έναν ξένο χώρο τέτοια πράγματα φαντάσου τι γίνεται στο σπίτι τους!!!!

εντω μεταξύ το όνομα της μεγάλης ήταν το όνομα ενός κρουαζιερόπλοιου!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil:

υπέθεσα ότι πέρασαν καλά στην κορυαζιέρα και έτσι έδωσαν το όνομα του πλοίου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία εγώ δεν θα ξεκινούσα για Τουρκία μόνο με ταυτότητα, άσε ρε τους εμπιστεύεσαι? εμείς είχαμε πάει κρουαζιέρα στα παράλια της Τουρκίας και Κων/πολη και μερικά νησιά της Ελλάδος, πολύ ωραία περάσαμε!!! έχουμε και φωτό από την βραδιά του καπετάνιου (την έχω στο φείς!!!)

Ιουλία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα του πάρεις τον αέρα μην φοβάσαι!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria o antras sou prepei na bgalei idikh adeia ....kai gia tourkia mporei na parei kai perissotero .

se emas prepei 3 mhnes prin na ginei h aitish .

den einai katholou eukolo idika na paei tourkia giati einai stratiotikos kai paizonte polla themata px kataskopia .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια εγω θα εβγαζα διαβατηρια.

Μια συναδελφος που πηγε προσφατα παντως ειπε πως ηταν πολυ ευγενικοι και εξυπηρετικοι..αλαλ εντελως ντουβαρια στα Αγγλικα..

Αρζτ μαλλων στο πλοιο εγινε η πρωτη πραξη.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτη τη μανια παντως να δινου σε παιδι αονοματα πολεων, διασημοτητων, πλοιων αλαλ και ονοματα της μοδας..πολυ με ξενιζει..

Θυμαμαι χαρακτηριστικα οταν ηταν της μοδας το σιριαλ Αναστασια..ειχαμε Αναστασιες..μετα με τους ψυθηροςυ καρδιας ειχαμε Ερατω..

τωρα παιζει το Μαριλια και το Ξενια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria o antras sou prepei na bgalei idikh adeia ....kai gia tourkia mporei na parei kai perissotero .

se emas prepei 3 mhnes prin na ginei h aitish .

den einai katholou eukolo idika na paei tourkia giati einai stratiotikos kai paizonte polla themata px kataskopia .

αχ το ξέρουμε :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα ζευγάρι φίλων μου - κοπέλα από Μογγολία, αγόρι από Γαλλία- έβγαλαν την κόρη τους Norvège...

Δηλαδή Νορβηγία στα γαλλικά...

Η "πράξη" :lol: έγινε στη Γαλλία αλλά Νορβηγία ξεκίνησε ο έρωτάς τους :x:x:x

Πολύ ηλίθια τα βρίσκω αυτά...

Τώρα ζουνε Γαλλία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...