Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

Κινείται αργά το τρενάκι όντως... Αλλά καλύτερα, προσωπικά αλλιώς ζαλίζομαι!!! :lol:

Σωσώ και Μπεμπούλης, τα φιλιά μου!

Χρυσουλάκι... :shock: Δεν έρχεσαι και κατά 'δω να σιδερώσεις και το δικό μου το βουνό; ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ το σίδερο!!!!!! :evil:

Αναστασί μου... τέτοια ιδέα είχες βρε για μένα;;; :lol: Με υποχρέωσες!!! :P Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια καλή μου, με συγκινείς!!! :YMHUG::x:ymblushing: Πες κι άλλα, πες κι άλλα!!! Είναι απολαυστικά τα κατεβατά σου, ειδικά αν περιέχουν τέτοιες φιλοφρονήσεις!!!!!! :lol:

Μωρέ, δε θέλω πολλά προσωπικά στο fb, μη με κοροιδεύεις, αλλά έχω 200+ φίλους, μεταξύ των οποίων και τη κουτσή Μαρία... :? Καταλαβαίνεις, δεν θέλω να μαθαίνουν τα πολύ προσωπικά μου, παλιοί συμμαθητές και γνωστοί απ' το πάλαι ποτέ... :? Τώρα θα μου πεις, εδώ κοινοποιώ άλλα στο τρενάκι... ΆΛΛΟ αυτό!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πως να μην κινειτα ιαργα???? :evil::evil::evil:

3 φορες εχω γραψει κατεβατα και τα εχω χασει.. αν το εχουνε παθει και καναδυο ακομα ε, νατο..

συγνωμη ρε κοριτσαρες δεν προαλαβαινω ξανα!!!!!!! ελεος δηλ.!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

σας φιλω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Διάβασα πολύ λίγα πράγματα αλλά δε θυμάμαι τίποτα :oops:

Σήμερα άργησα στη δουλειά ήρθα σπίτι και στο καπάκι

βγήκα αγορά :D Είχα υπερένταση βγήκα μόνη και ψώνιζα...

Μετά πήγαμε στη μαμά μου και πριν λίγο ήρθαμε σπίτι..

Ζαλίστηκα σήμερα :-o

Α!! Ρε Γιώτα 11 κιλά??? Ζηλέυω :-* Εμείς πότε??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθησα...

βενι καλα εισια?

σε ηρθε περιοδος????????

χρυσα συγνωμη σιδερωνεις κ πετσετες/.???εεισια για δεσιμοοο

αυριο θα παμε να παρουμε το στρωμα για το νεο νινι κ ετοιμο το δωματιο..

α εβαλα κ σημερα τα αυτοκολητα..πολλα ειναι αλλα εμενα με αρεσαν :P

αναστασια πραγματικα ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να φαει γρηγορα..

κ μετα θα μας λες..ρε παιδια ολο τρωει :lol::lol::lol: ευχαριστω που δε γραφεις πολλα..μη γεμιζουν σελ :D

μιτσακι τα φιλια μου

μπεμπουλης τα δοντια καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna, περαστικά στο κοριτσάκι σου! :YMHUG: Άτιμες ιώσεις! #-o

Μαρθούλι, πράγματι κοντεύεις!!! :ymparty: Πω, πω, πως περνά ο καιρός... :!:

Veni, είναι όντως πολύ πολύ σπαστικό! :evil:

Καληνύχτα κοριτσάρες μου, αποχωρώ σιγά-σιγά... :-* Έφτιαξα την φανταστική μου πίτσα, αλά Βέφα, την καταβρόχθισα και πάω να τη πέσω σε λίγο! i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia .

autes tis meres den exw oreksh megalh gia mpla mpla .

einai edw kai h mama mou kai den mou paei ....aurio feugei .

eimai stenaxorimenh me ton mikro pou den trwei ....oxi den trwei ,apofeugei a dokimasei kai thelei xaza ....

alla mou exei kopsei kai auta pou etroge :(

mou dixnei oti tou ponane ta dontakia kai olo to xerimesa to exei bathia ....euxome na einai oi trapezites kai apoauto na mhn exei oreksh .

skeutome polu sobara na tou dosw sidero kai simpliromata diatrofhs ....ton blepw kai ligo xlomo ....

(enoite afou milisw me thn paidiatro )

me exei katabalei olo auto me to fagito tou ....

simera epaize sto emporiko dipla se alla sthn hlikia tou paidaki kai htan to pio konto ....arxisa na anarotieme an tou kanei toso kako h diatrofh tou pou den einai opos prepei .

xthes ton piesa na faei kai ekane emeto :(:(:(:(

nai den eprepe na to kanw alla .....mou girisan ta lampakia .

ti na ton kanw ? den thelei na dokimasei apo thn opsh kai mono kanei mpiax se ola ....kai as trow egw autos girizei to kefali kai feugei trexontas ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αφροδιτη μου μην στεναχωριεσαι..ειδα το μηνυμα σου κ μπηκα...Σε καταλαβαινω πως νιωθεις αλλα εμενα μια χαρα μου φανηκε ο Μανωλακης...Για το υψος μην το σκεφτεσαι καν, δεν εχει με τιποτα να κανει με τη διατροφη σε αυτη τη φαση (ουτε ειναι κ ενδεικτικο του μελλοντικου του υψους)..Επισης πιστευω οτι σου φαινεται χλωμος γιατι εχεις αγχωθει...

Ολα τα νηπια περνανε φασεις με το φαγητο κ γινονται δυστροπα για καποια περιοδο...μην στεναχωριεσαι...

Το Σεμπινι μου εχει μονιμη φαση με τα φρουτα, δεν τα τρωει κ ζητημα αν εχει φαει μιση μπανανα απο τοτε που γεννηθηκε :shock: ...Οκ με προβληματιζει λιγο, αλλα το προσπερναω...

Περιμενα να ερθει το καλοκαιρι να φαει ολα αυτα τα ωραια φρουτα κ ουτε να τα φτυσει...ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...Εεε τωρα περιμενω να ερθει το καλοκαιρι παλι κ σκεφτομαι φετος μπορει κ να κανει μια δαγκωνια :?

Μην προσθετεις αγχος τωρα στην κατασταση σου, πιθανον ειναι μια φαση κ θα περασει...Εμενα πχ ειχε φαση που δεν ετρωγε το αυγο με τιποτα, αρχισε ξαφνικα να το τρωει εδω κ 2 μηνες κ αν δεν του δωσω μια μερα χαλαει τον κοσμο...

Τωρα περιμενω οταν ξαφνικα θα κοψει το αυγο κ θα αρχισει να τρωει φρουτα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάλι μονη θα γραφω,ε;;ας ειναι!πριν λιγο κοιμηθηκε ο γιωργος..εχει λιγες ημερες που κοιμαται μεταμεσονυχτια..ξυπναει βεβαια αργα μετα,αλλα τί να το κανεις;αφου εγω φευγω νωρις..ελπιζω αυριο που δεν δουλευω,να μην ξανααλλαξει προγραμμα!

Σωσω κ οποια ξερει,τί ακριβως ειναι αυτοι οι μαρκαδοροι που λετε οτι σβηνουν μετα;πειτε λεπτομερειες,τους χρειαζομαι αμεσα!μιλαμε το ζουζουνι μου εχει αφησει την υπογραφη του με μελανι σε καθε δωματιο του σπιτιου..γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!κ μη μου πειτε να μη του δινω τα στυλο,ξερει που ειναι κ πηγαινει κ τα παιρνει μονος του,δεν ειναι χαζος!

Βενη γραψε αυριο βρε αν αδιαθετησες τελικα!

Μαρια περαστικα κ παλι στην μικρη σου..ουτε μπορω να φανταστω τετοια ταλαιπωρια κ κυριως αγωνια συνεχεια..θα μεγαλωσει κ θα δυναμωσει!!η Ιωαννα ειναι καλα;φιλακια!

επισης,καποτε γραφατε για τις αδειες..εχετε δικιο απολυτο κοριτσια.αισθανομαι εξαιρετικα τυχερη που εχω το δικαιωμα να λειπω οποτε ο μικρος με χρειαζεται,που καθησα σε ολη την εγκυμοσυνη ,κ ενα χρονο μετα,κ πληρωνομουν κανονικα.ειναι πολυ σκληρο να πρεπει να επιστρεψεις στη δουλεια οταν το μωρακι σου ειναι μολις λιγων μηνων..,να ψηνεται στον πυρετο κ να πρεπει να το αφησεις..ειστε αξιεπαινες που τα καταφερατε!

Χρυσα!!αυτα που σιδερωσες,εγω εδω κ λιγους μηνες τα εχω καταταξει στη λιστα με τα"δε χρειαζονται σιδερο,μονο καλο απλωμα κ διπλωμα!!!"του γιωργου μονο τα σιδερωνω ολα!

Αφροδιτη πηγα να πατησω υποβολη κ ειδα το ποστ σου..μη σε παιρνει απο κατω!κοιτα,μιλα με την παιδιατρο σας κ δες μηπως σου προτεινει αιματολογικες,ωστε να δεις αν οντως εχει θεμα με τον σιδηρο ο μανωλακης!μετα το ξανασυζηταμε!

για το φαγητο που δεν τρωει πια,δηλ.ολη μερα τί τρωει;αφου δε του αρεσει η εμφανιση των φαγητων,μηπως να αλλαζες λιγο την οψη τους;τί του αρεσει πιο πολυ;μηπως να τα πλασεις μικρα μπιφτεκακια με λαχανικα κ ο,τι αλλο σου ερθει;μηπως μεσα στα μακαρονακια,αν του αρεσουν,βαλεις κ μερικα ψιλοκομμενα λαχανικα ή κομματακια κρεας ή κιμα;εχει καποια φαγητα που προτιμα ωστε να τα παρεις ως βαση;

ασχετο!εφαγα 2 τοστ που εκανα..απο αυριο,το εννοω,ΔΙΑΙΤΑ!!!!

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας διαβασα, αλλά τέτοια ώρα δε σχολιάζω. Τα μάτια μου κάνουν πουλάκια!

Σας ενημερώνω οτι πήγα στην πρόβα και έδωσα προκαταβολή και πρέπει να αποφασίσω μεχρι την Τρίτη πιο απο τα 2 νυφικά που μου άρεσαν θα παραγγείλω.

Γενικά δεν είμαι του ψαξίματος και μετά από αυτά που είδα στο ίντερνετ κατέληξα. Ελπίζω να μην το μετανιώσω... :roll::roll::roll:

Καλο βράδυ!! Τα υπόλοιπα θα τα πούμε αύριο! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia .

autes tis meres den exw oreksh megalh gia mpla mpla .

einai edw kai h mama mou kai den mou paei ....aurio feugei .

eimai stenaxorimenh me ton mikro pou den trwei ....oxi den trwei ,apofeugei a dokimasei kai thelei xaza ....

alla mou exei kopsei kai auta pou etroge :(

mou dixnei oti tou ponane ta dontakia kai olo to xerimesa to exei bathia ....euxome na einai oi trapezites kai apoauto na mhn exei oreksh .

skeutome polu sobara na tou dosw sidero kai simpliromata diatrofhs ....ton blepw kai ligo xlomo ....

(enoite afou milisw me thn paidiatro )

me exei katabalei olo auto me to fagito tou ....

simera epaize sto emporiko dipla se alla sthn hlikia tou paidaki kai htan to pio konto ....arxisa na anarotieme an tou kanei toso kako h diatrofh tou pou den einai opos prepei .

xthes ton piesa na faei kai ekane emeto :(:(:(:(

nai den eprepe na to kanw alla .....mou girisan ta lampakia .

ti na ton kanw ? den thelei na dokimasei apo thn opsh kai mono kanei mpiax se ola ....kai as trow egw autos girizei to kefali kai feugei trexontas ...

αυτο που περιγραφεις αφροδιτακι μου το περασαμε εμεις πριν 3 μηνες και ολο σχεδον το 3μηνο δεν εφαγε τιποτα!!!!!!

τωρα αρχισε να τρωει

και βιταμινες πηρε για ενα μηνα που δεν εκαναν τιποτα...και εξετασεις καναμε που δεν εδειξαν τιποτα

απλα δεν ηθελε να φαει!!

ο γιατρος μας ειπε οτι αυτο δεν παιζει ρολο στην αναπτυξη του(πχ υψος)

τωρα που τρωει εδω και κατι μερες ειμαι χαρουμενη

πριν ημουν μεσα στο αγχος,στα προθυρα καταθλιψης και στα νευρα...αλλα το πηρα αποφαση οτι ετσι ειναι ο σπυρος και τελος!!!!

εν τω μεταξυ ενω επανηλθε και τρωει εχει τωρα 3 μερες που κανει παλι τα ιδια

οσον αφορα το να δοκιμασει νεα πραγματα ουτε να το φανταστω δεν μπορω γιατι πολυ απλα δεν δοκιμαζει!!!!!!!!!!!!!!!!!

και ξερεις ποσα φαγητα ετρωγε μικρος και τωρα δεν τα πλησιαζει???????

τωρα πια τρωει 2-3 φαγητα μονο και αυτο ειναι ολο

μην αγχωνεσαι και αν θες να το ψαξεις περισσοτερο καντο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Λοιπόν όποια μαμά αγχώνεται για το βάρος - ύψος του μωρού της

την προ(σ)καλώ σε μια συνάντηση μαζί μου και με τον τσίρο μου :lol::lol::lol::lol:

να πάρει τα πάνω της :mrgreen:

Αφροδιτούλα μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Μη φορτώνεις το μυαλουδάκι σου με τέτοια

Από όσα έχω διαβάσει κατα καιρούς ο Μανωλιός

μια χαρά διατροφή έχει..

Έλα να δεις τι και πόσο τρώει ο σπόρος ο δικός μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

καλε αφροδιτη μην αγχωνεσαι με τον μικρο

κ ο δικος μου εχει κανα δυο βδομαδες που δεν πολυτρωει αλλα δεν αγχωνομαι

σισσιω θελουμε φωτο!!!

μαριαιωαννα πως εισαστε? ολα καλα?

μπεμπουλης πως παει το δοντι?

αχ εγω ανεβασα σημερα 39.8 :shock: αλλα δεν ενιωθα οτι εχω πυρετο

χτες κοιμηθηκαμε και οι 3 μαζι!!!

κ τωρα παλι τον εδωσα στη μαμα.. φοβαμαι ρε γαμωτο μην κολλησει τπτ

πατησα κ εναν απιστευτο καυγα με τους γονεις μου... δεν τους αντεχω ωρες ωρες μιλανε κ δεν ξερουν τι λενε.. τεσπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ θέλω περιγραφή του νυφικού

εκτός αν μας καλέσεις στο γάμο και το κρατάς έκπληξη να το δούμε τότε :mrgreen:

Ιουλία δε νιώθω καθόλου αξιέπαινη που άφησα τα μωρά μου 40 ημερών

Μάλιστα πιστεύω ότι περνώντας τα χρόνια θα το μετανιώνω όλο και περισσότερο :(

Σηκώνει μεγάλη κουβέντα το θέμα

Χτες έπαθα αμοκ

Αγόραζα και αγόραζα και πήρα πήρα.... :lol::lol::lol:

Θέλω καλλυντικά τώρα τα οποία δεν έχουν εκπτώσεις ακόμη

Χρύσα που είσαι?? Θέλω να σε ρωτήσω

Λενάκι τώρα σε είδα που πήγα να υποβάλλω

Περαστικούλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

ευχαριστώ κορίτσια για τις συμβουλές,..........

Ιουλία μου πλυντήριο πιάτων έχω και ξέρεις πριν καιρό αναρρωτιόμουν αν υπάρχει κάποιο σπίτι που ΔΕΝ έχει πλυντήριο στην σημερινή εποχή!!!! αλλά τελικά μέσα από εδώ είδα ότι κάποιοι πραγματικά δεν έχουν!!!! :?

τώρα που ο Λ. ήταν άρρωστος έπλενα πολύ συχνά τα χέρια μου σχεδόν κάθε 5 λεπτά και με χλιαρό νερό, αποτέλεσμα να μου ανοίξουν (έχουν πληγή) και κάθε φορά που τα βάζω στο νερό να μου πονούν!!!! :( ... έτσι έβαλα χανζαπλάστ!!!! για να μπορώ να τα βρέχω!!!! :? ....

τελικά έβαλα την υδατική του προσώπου μου και κάπως βελτιώθηκε η κατάσταση!!!! :!:

συμπεθέρα με έκανες και γέλασα που μου είπες να μαζέψω και να κάνω μόνη μου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αφρο το ίδιο παράπονο και στενοχώρια έχω και εγώ για τον Λ. μου :(:( , είναι τόσο αδύνατος όσο τα παιδιά της Αιθιοπίας και όταν τον βλέπω στενοχωριέμαι και φυσικά τον συγκρίνω με τα άλλα παιδάκια της ηλικίας του και απογοητεύομαι ακόμη πιο πολύ!!!!! :(:( , για τα συμπληρώματα που λες πρόσφατα είχα διαβάσει ότι δεν κάνει να δίνουμε σε παιδάκια!!!!

ο Λ. τρώει αλλά δεν βάζει γραμμάριο!!!!....μπορεί να έχει μόλις τελειώσει το φαγητό του και να πει: πεινάω!!!!, τρώει πάλι κάτι και μετά από 10 λεπτά ξανά!!!!................

αν συγκρίνεις τα παιδιά μου θα πεις ότι ταϊζουμε το μπουμπούκι και τον Λ. καθόλου!!!!

ο γιατρός μας είπε ότι είναι εντάξει!!!! πού το βλέπει αυτό δεν το καταλαβαίνω!!!! [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Καλό Σάββατο.......έχουμε λιακάδα αλλά -4 βαθμούς!!!! δλδ ήλιο με δόντια!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αργυρουλα!!

γιατι καλε τι ειναι η σημερινη εποχη κ πρεπει ολοι να εχουν πλυντηριο πιατων??? :?:?

ουτε εμεις εχουμε..

τα χερια σου που λες οτι εχουν ανοιξει εχουν κ κατι σα φουσκαλιτσες? η μονο πληγουλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...