Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

θουλαρα! τι εμαθες σημερα??

θελει δηλαδη αλλαγη ολος ο καθρεφτης?

αν εχει πανω το φλας παντως βγαινει πιο ακριβος.. τωρα ποση διαφορα εχει απο τον καθρεφτη χωρις φλας δεν ξερω..

νατασσουλα λες να φταιει το μεμε?

μηπως επειδη εχεις πολυ δουλεια τωρα εισαι πιο κουρασμενη κ δεν ασχολεισαι οσο πριν?

κ της λειπεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιώτα να μου φίλησεις την νύφη μου, έπιασε 11 κιλά το γιαβρί μου μπράβο :D:D:D:D:D:D:D

Μάρθα θηλάζει 3-6 την μέρα και πολλές (πάλι) την νύχτα, αλλά δεν είναι μόνο αυτό το θέμα αλλά γενικά το ότι έχει κολλήσει τόσο πολύ πάνω μου.

Για τον καθρέφτη μην σκάς, συμβαίνουν αυτά πόσο να κάνει πια......

Λες ρε Λένα να της μεταφέρω το άγχος από την δουλειά?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας .

το πρωι ξυπνησαμε και αφου φαγαμε πρωινο πηγαμε βολτα στα h&m να παρουμε ενα δωρακι για ενα νινι στα τρικαλα και να ψωνισει και η γιαγια για αυτο το νινι και τα εγγονια τησ .

γυρισαμε σπιτι και τωρα κοιματε ο μικροσ και εκατσα να σας διαβασω .

σας διαβασα ολλεσ αλλα δεν εχ χρονο να σχολιασω γιατι λεω να ξαπλωσω και εγω λιγακι ...τα λεμε το απογευμα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζααααααααααααα παλι και απο μενα.... :D

ηρθααααααααα μετα απο δυο ωρες εξω στην παλιοβροχα για δουλειες του προισταμενου μου :twisted::twisted: πονεσε το χερι μου που κραταγα την ομπρελα ποση ωρα και πηγαινα απο ατμ σε ατμ και απο τραπεζα σε τραπεζα...τωρα το παιζει καλος που του πα οτι πονεσε το χερι μου...λεει οτι δεν ειναι γαιδαρος...και οτι με σκεφτεται... :shock::shock: μη χιεσω οταν μου χει μιλησει ενα εκατομμυριο φορες αποτομα..... :( αλλα δεν ειναι μονο γαιδαρος αλλα χοντρος !κοντος !και με μεγαλα αυτια!!!!!!!! :lol: το παχνι δεν του αρεσε ... :D:D

Λενακι μου,Χρυσα μου και Γωγακι μου ευχαριστω για τις ευχουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειστε πολυυυυυυυυυυυυυυ γλυκιες....σας στελνω την αγαπη μουυυυυ :x:x:x

Γωγακι μου εγω λογω του ενδοκολπικου κιρσου ειχα καψιμο στο γατακι... :lol: που λεει και η μαιμου μας...και εντεινοταν απο τον 7 μηνα και μετα ..οποτε και εκατσα σπιτι και οσο μπορουσα ημουν ξαπλωμενη η καθιστη...και πονους ειχα...εσενα δεν ξερω ακριβως τι ειναι...σιγουρα οχι το ιδιο γιατι θα τοχε δει ο γιατρος...να καταλαβεις πρηζεται και εξωτερικα το σημειο... :oops: ελπίζω να περασει γρηγορα ...πηγαιεν να σε δει ο γιατρος σου κουκλα...

αντε Σισσιωωωωωωωωωωω ετοιμασου...να ανοιξεις βαγονετο!!!!!!!!!!!! ;);) και σου ευχηθηκα και σου εγραψα και για την διαιτα...εσυ μου απαντησες????? :-?:-? να δεις ομως το τοξοτακι ποσο καλο παιδι ειναι:lol::lol:

το αλλο τοξοτακι της παρεας ..μιτσακιιιιιιιι που εισαι???????ηθελα να επιβεβαιωσω αυτο που ειπες...ότι ειμαστε γαμ@ τα παιδιαααααααααααα !!!!!!:lol::lol:

Παναγιωτα περαστικα κουκλιτσα ...εχεις γραμμα :lol::lol:

θουυυυυυυυυυυ ουουυυυυυυυυυυ....τι κανεις κοριτσακι μου? τι ηταν αυτο με το τουτουυυυ...προσεχε κοριτσακι μου ...

Παπακιιιιιιιιιιιιιιιιιι ειχα ξαναγραψει για σενα και μαλιστα σε συμπαθησα μονο και μονο... που εχεις το ιδιο ονομα μ ε αυτο που φωναζω το Λυδιακι μου ...παπενιααααα :lol::lol: αντε μεγαλο μπεμπε θα βγει ε? εμας βγηκε στις 38 εβδομαδες 2880...

μαρια? αφρο?αρτζι? τα φιλια μουυυυυυυυ

Νατασουλα μακαρι ν αξερα να σε συμβουλεψω....

αννουλα εγω θα ανησυχουσα πολυυυυυυ στην θεση σου!!!!!!!!!!λες?????????? ελα πλακα κανωωωωωωω :lol::lol:μιμουνται τα μικρα μας ζουζουνια τα παντα...απλα όταν μεγαλωσει θα καταλαβει και θα προτιμα να ξυριζεται στο προσωπο... παρα να το βαφει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα σπίτι...ανοιγω την πορτα κ μπαινω μεσα ,με την πλατη γυρισμενη..κοιτουσα την μικρη για να βωεβαιωθω οτι εβγαλε τα παπουτσια της προτου μπει σπιτι....ουτε προσεξα οτι η πορτα δεν ηταν κλειδωμένη... καιακουω ενα μπου....εχασα 10 χρονια απο τη ζωη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! το μαμακισμενο ο αντρας μου.....κ τι με λεει ήθελα να τρομαξω την Κωνσταντίνα.....ε μιλαμε ο τυπος δεν παίζεται!!! η μαμακια πάει σύννεφο!!! άντρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

Γιωτα σορυ...αλλα μονο που το διαβασα γελασα..

καλα ο Κυρ Γιωργης..εχει και γ...ω το χιουμορ!!!!

Καρολινακη πες του προισταμενου να ξυγηθει κεναν καπουτσινο η καμια αγραφη αδειουλα..τοση ταλαιπωρια...παιδι για τις εξωτερικες δουλιες δεν εχετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θουλη οταν το κανεις πες μου

γιατι μας χτυπησαν κ εμας τον καθρεφτη στο κλιο οταν ο οτλης ηταν στο νοσοκομειο

κ δεν τολμω να ρωτησω ποσο κανει..

το απογευμα που θα παω στο γιατρο θα περασω να τον παρω..

ηρθε το μεγαλο μου μωρο!! :lol::lol:

καλα ρε καρολινακι γιατι βαζει εσενα να τρεχεις μεσα στο κρυο???

γιωτα κ εγω γελασα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα σπίτι...ανοιγω την πορτα κ μπαινω μεσα ,με την πλατη γυρισμενη..κοιτουσα την μικρη για να βωεβαιωθω οτι εβγαλε τα παπουτσια της προτου μπει σπιτι....ουτε προσεξα οτι η πορτα δεν ηταν κλειδωμένη... καιακουω ενα μπου....εχασα 10 χρονια απο τη ζωη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! το μαμακισμενο ο αντρας μου.....κ τι με λεει ήθελα να τρομαξω την Κωνσταντίνα.....ε μιλαμε ο τυπος δεν παίζεται!!! η μαμακια πάει σύννεφο!!! άντρες...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας παρακολουθώ αλλα δεν μπορώ να γράψω και τίποτα.. σφάζομαι με τον αντρα.. για αλλη μια φορά :oops::mrgreen::roll::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρε ω χαιρε ...ελευθερια?Ασχετο?Καλε μην το λετε!!!!

Διαβαζω κ γραφω...Κανω τα μαθηματα μου δλδ μαζι σας!!!

Χρυσουλα μου εγω ευχομαι ο γιος σου(κ τα υπολοιπα αγορια της νεας γενιας) να

μην ειναι ουτε χαλβαδες ουτε μαμακιδες ουτε ψευτομαγκες κλπ κλπ!

Να ειναι σωστοι αντρες αξιοι εμπιστοσυνης!Να στηριζουν τις γυναικες τους κ τις οικογενειες

τους..Να μην ειναι εγωισταροι κ να ξερουν να σκεφτονται!!!

(μην παρεξηγηθω...δεν θαβω-ακομα- τον αντρα μου)

Αντε να καλοπερνανε τα κοριτσια μας κ οχι να

χρειαζεται να στιβουν το μυαλο τους για να τους ..."στρωσουν"!

Και τι θες να πεις κυρια μου?Ο δικος μου ο,,...χαλβας(!) δεν εχει παρει φυσιολογικη γυναικα??????

Ωχ...με βλεπω...εκθεση θα γραψω...

Λενιω μου καλα εκανες κ δεν πηγες σχολειο!

Δεν καταλαβα γτ ειναι αδειο το σπιτι?!

Σισσιω καλη προβα!!!!

Αχ ανατριχιασα...ελπιζω να μην πονεσε πολυ η μικρη σου!

Α δλδ οι ντιτζει παιζουν πχ κ τσαμικα? :lol: Εγω νομιζα πως παιζουν...αλλη μουσικη!

Α!Η Αννυ βρε ΔΕΝ ειναι αδυνατη καθολου!Μια χαρα αφρατακι ειναι!12,5 κιλα(εχω να τη ζυγισω 2-3 μηνες)

Παντως δεν μπορω να χαλαρωσω...Δεν το περιμενα απο εμενα...το σκεφτομαι συνεχεια κ

απο χθες μου ζηταει γαλα κ εγω τρεχω στο ψυγειο να την ταισω διαφορα αλλα...Κ το βραδυ απο

τις 5 φορες που ξυπνησε τη 1 απλα τη χαιδεψα κ την αλλη που δεν επιασε αυτο της ελεγα πως

το γαλα της κανει νανι κλπκλπ...Γκρινιαζε παραπονιαρικα...μετα την πηρε για λιγο ο υπνος

κ μετα ξυπνησε κλαιγοντας... :(

Κοριτσια σας παρακαλω θερμα(που λεει κ φιλος μου ο Χατζηνικολαου)

οταν γραφετε "ασχημες" ιστοριες που εχουν να κανουν με παιδια ή ζωα...προειδοποιηστε με...

Νατασα να μου πεις πως βγαινει η μπεσαμελ με αμυγ/γαλο...Δεν το εκανα ποτε!Ουτε με γαλα απο ρυζι

γτ γλυκοφερνουν...

Αχ!Τι ειπες τωρα!...Τα ειπαμε αυτα!Δεν μου παει να την αφηνω χωρις λογο στη μανα μου καθε μερα

κ ο μπαμπας της ειναι αλλου ντ'αλλου... :evil::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ μη στενοχωριεσαι!Σε λιγο τελειωνουν οι σελ του τρενου σου κ μετα θα αρχισουμε

ολες να σε ξανα-συμπαθουμε!!!αχαχαχαχα

Καλο πιλινγκ!!!!!

Χαχαχαχα Γωγω...μεταμορφωσου!!!Κ εγω την βλεπω την μπαρμπι!

Η Αννυ οχι αλλα εγω..φανατικα! :lol::lol::lol: Ελπιζω να μην ξαναανεβασε πυρετο...Το πρωι

γτ της ξαναεδωσες αφου δεν ειχε υψηλο πυρετο? :?:?

Ιουλιακι μου βρε μ'αρεσει πολυ που νοιαζεσαι-στε κ με ρωτατε αλλα δε θελω να σας πρηζω...Τι

να μου κανετε κ εσεις?Μακαρι να μπορουσατε να με βοηθησετε...

Α!Τα σκ να κανεις παρκαρισματα κ να οδηγεις εσυ!

Η Αννυ χθες εφαγε 1/2 κριτσινι,1/2 ρυζογκοφρετα,2 κομματακια πατατα,1 ροδελα καροτο,4 κουτ.γιαουρτι...ΑΥΤΑ! :lol:

Σημερα 1 γιαουρτακι,1/2 ρυζογκοφρετα,2(μαλλον) κουταλακια κοτοπουλο με κριθαρακι...

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(δεν ξερω αν θα διαβασεις!) αρχικα περαστικα στον πισινουλη σου! :lol:

Εκανα εξ αιματος στην Αννυ κ εχει χαμηλη φεριτινη...ισως χρειαστει σιδηρο...

αλλα εκτος απο την ελειψη...κουραστικα να θηλαζω αποκλειστικα...κουραστικα ναπροσπαθω να ταιζω

κ να πεταω...κουραστηκα να ακουω τους παντες να μου λενε πως δεν ειναι φυσιολογικο...

και αρχισα να το πιστευω...Αν ζουσα σε κανα βουνο ισως να μην ειχα αγχος!

Παντως δε θελω να αποθηλασω...Ουτε να της σπασω τα νευρα ουτε να καταρρευσω εγω( :lol: )

Ερη μου(παλι για την Αννυ μιλαω-σορρυ κοριτσια :oops: -αλλα με ρωτησες...) θηλαζει περιπου 3-5 φορες

την ημερα κ 2-5 τη νυχτα...Θα ξεκινησω να μειωνω νυχτας...αν τα καταφερω...Κ τη μερα προσπαθω να

την απασχολω ή να της δινω φαγακι(εστω κ ελαχιστο)

Μιτσακι :YMHUG: ....Ολα στο μυαλο μας ειναι τελικα...αντε να το ανοιξεις ομως για να αποβαλεις

οτι σε παιδευει!

Ποια φωτο?εκεινη που ελεγες 5χρ πριν? :lol::lol::lol:

Νομιζω τελικα πως παραμενει πολυ ψηλη η Αννυ...83 ηταν 14 μηνων!

Νατασουλα σε καταλαβαινω...Κ εγω θα σκεφτομουν μαλλον ετσι...Αλλα

μπορει να περναει κ φαση...

Αννα ασε το παιδι να μαθει τα μυστικα του μακιγιαζ!Τυχερη η νυφη σου!

Εμενα μια φορα εκανε πως εβαζε πουρελαν στις θηλες της!χαχαχαχαχαχα

Καλα θα χωρισω το μνμ σε 2 για να μην καταλαβετε το μεγεθος του! :lol::oops::oops:

Θουλακι τον τσακισες τον καθρεφτη? :lol: καλα του'κανες!Δεν εχω ιδεα ποσο μπορει να κανει!

Γιωτα εγω παντως εμεινα :shock: !!Νομιζα πως θα ελεγες πως βρηκες κανεναν κλεφτη κλπ!...

Μπραβο για τα κιλα της μικρης!

Αυτα κ αλλα πολλα στα νεα του αναστασοδελτιου στις 3.30! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρι τρεληηη

εσυ ξεπερασες και τη Γωγω και την Καρολ στην παρλα..

απαπαπαπαππαπαπαπαπ

κατι ηθελα να ρωτισω και το ξεχασα..

νυσταζω

εχω να κανω δουλιες σημερα..και θελλω αντι αυτου να την πεσω για υπνο..γινετε;;;;

θουθου μη μασας..δεν ειανι και πολυυυ ακριβο αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: έλα ρε μην τα παίρνεις όλα τόσο σοβαρά!!!!! :lol::lol:

Σας παρακολουθώ αλλα δεν μπορώ να γράψω και τίποτα.. σφάζομαι με τον αντρα.. για αλλη μια φορά :oops::mrgreen::roll::(

άντε να βρεθείτε όλοι μαζί να ηρεμήσετε!!!! :)

Νατασούλα το βίασε πρώτα και μετά το σκότωσε!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

τώρα οι γονείς του είναι κάτω από ψυχολογική υποστήριξη!!!!

σορρυ αλλά μου έμεινε στο μυαλό μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε?

δεν μπορω να τα διαβασω ολα!

καποιος να μου κανει σουμα?

Χρυσα απο δευτερα το δεμα!

Ο Π. παλι με πυρετο,

η Μ-Ι μυξες ...πολλς μυξες

εγω δουλεια ...νυχτες....!

παω για υπνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συμπεθέρα γιατι δεν φοράς γάντια? Θα σε μαλώσω! Σπαθόλαδο θα ήθελες και εσυ αλλά που να το βρεις.

Εχεις κανα μαγαζι με βοτανα κατα κει? Στα αγγλικά το βάλσαμο ειναι το Saint Johns Herb νομίζω.

διαφορετικά, περιμενε κανα διμηνο, να έρθει η Άνοιξη και να βγείς να μαζέψεις για να φτιάξεις δικό σου!!!! :lol::lol:

http://www.sheblogs.eu/2009/06/28/spathoxorto/

Σε πειράζω you know!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησαμε..κ οι 2!!

Γωγω!!κ υπολοιπες φιλες της μπάρμπι!εμεις την βλεπουμε,επισης φανατικα,κ μαλιστα εμενα μου αρεσει τοοοοσο πολυ το τραγουδι ,που ανεβαινω στο χαμηλο τραπεζακι του σαλονιου κ κανω χορογραφια!μετα ανεβαινει ολο χαρα κ ο γ. κ χορευουμε κ γελαμε μαζι κ κοιταμε τον χ. που εχει γινει τουρκος απο τα νευρα του κ μουρμουριζει οτι"σα δε ντρεπομαι να βαζω γυναικεια τραγουδια στο παιδι κ μπλα μπλα μπλα μπλα!"κ εγω αδιαφορωωω!πολυ μου αρεσει αυτη η τρυφερη οικογενειακη στιγμη!!Α ΧΑ ΧΟΥ ΧΑ!!κ μετα ο χ.του βαζει στο youtube συνθηματα του Αρη κ ο γ. επισης χορευει,οπως επισης χορευει κ νησιωτικα με την πεθερα μου!!,οποτε εχω καταληξει πως μουσικη να΄ναι κ ο.τι να΄ναι!!

γωγουλα περαστικα σας!

θου δεν ξερω ποσο θα εχει,αλλα αφου ειναι απλος,δε θα κοστιζει πολυ..ο δικος μου που εχει χιλια σκατουλακια πανω κανει 300ε περιπου νομιζω,ισως κ παραπανω,δεν τον εσπασα ακομη για να μαθω!!σε ματιαξα ε;εστειλα την οδηγογκαντεμια μου κ πανω σας;;;προσοχη ολες τωρα στα πατακια σας!!

Παναγιωτα παρε το αυτοκινητο κ θα συμπασχουμε μαζι!καλυτερα να συμπασχουμε,παρα να κλαιμε τη μοιρα μας που δεν προσπαθησαμε!!

Σισσιω!οχι ρε κραουνακη!καλη αρχη στις προβες!ειχα κανει απειρες,νομιζω πως δεν αφησα οικο για οικο,αλλα ωραια ηταν,τωρα που το σκεφτομαι!τοτε..δε μου πολυαρεζε!

δε με λετε,το αμυγδαλογαλα που το βρισκετε;

Αργυρω κρεμα χεριων..ή καλυτερα..πλυντηριο πιατων!!!!!!εγω σωθηκα με τη δευτερη λυση!!!

Βικυ περαστικα σας!μα πώς αντεχεις;;θα μου πεις,κ τί να κανεις;φιλακια κ καλη δυναμη!

Αναστασια ας τρωει κ ας ειναι κ 2 κουταλακια!να συνηθιζει κατι να μπαινει στο στοματακι!

καλη επιτυχια στο βραδυνο αποθηλασμο!να μας λες πως παει για να μη γινω σπαστικια κ ρωταω!φιλακια σε σενα κ στην Αννυ την αδυνατουλα!χι χι χι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι! :D

Σας διάβασα, αλλά το αλτσχάιμερ καλά κρατεί και δε θυμάμαι πολλά! :oops:

Μαρή Αναστασί, το τσαχπινομωρό είναι 12,5 κιλά κι εγώ κάθομαι και σου συμπαραστέκομαι???? ~x(~x(~x(~x(~x( Η Β της ρίχνει έναν ολόκληρο χρόνο και αγωνίζεται εδώ και ΠΟΛΛΟΥΣ μήνες να πιάσει τα 12 κιλά και αμφιβάλλω αν τα έχει καταφέρει ακόμα!!!!!!!!!! :evil: Με σύγχισες τώρα!!!!! :-t Πέρα απ' τη πλάκα, κι εγώ της είχα δώσει σε κάποια φάση (κοντά στο χρόνο) συμπλήρωμα σιδήρου. Οι υπόλοιπες εξετάσεις της ήταν οk? Για να σε παρηγορήσω λίγο, του αδερφού μου η μικρούλα, που είναι στην ίδια ηλικία με την Άννυ και μέχρι πρότινος θήλαζε αποκλειστικά, επίσης δεν τρώει σχεδόν τίποτα, μάλιστα πέρασε κι ένα γύρο βαρβάτων ιώσεων που το τάραξαν το ζουζουνάκι και είχαν ανησυχήσει. Μπήκαν σ' έναν γύρο εξετάσεων, αλλά κατά πάσα πιθανότητα όλα είναι εντάξει. Απλά ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!! ;)

Γιώτα, κι εγώ πέθανα στο γέλιο με το "μπου", sorry. Αν ήμουν στη θέση σου βέβαια θα είχα συγχιστεί! :lol: Επίσης... 11 κιλά το ξανθομπαμπουράκι;; :shock: Κι εσένα σε μισώ! :evil:

Καρολινάκι, εδώ είμαι, θα το διαπιστώσεις στη πορεία και κυρίως αν με γνωρίσεις από κοντά!!! :lol:

Συμπεθερούλα μου, χάρηκα πολύ που έχουν στρώσει οι θηλασμοί με το μικρούλι. Επίσης γέλασα τρελά με το "χέρι Νικόλα"!!!! :lol: Να μου τα φιλήσεις και τα δύο!!! :YMHUG:

Θουλάκι (ή όποια μανούλα με ρώτησε, γιατί δε θυμάμαι και καλά!) :oops: είμαστε καλύτερα, δόξα τω Θεώ. Δεν έχουν φύγει εντελώς βήχας και συνάχι, αλλά πυρετοί κλπ ευτυχώς υποχώρησαν. Τελειώνει κι η αντιβίωση της Β, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μη μας πιάσει τίποτα άλλο! :?

Ιουλία, θα στο ξαναπώ... Με τσαμπουκά το τιμόνι!!!! Και πολλή προσοχή ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, αλλά δε θέλει φόβο. Κατά τη γνώμη μου, το να είσαι καλός οδηγός δεν θέλει ταλέντο, θέλει εξάσκηση, προσοχή και καλό δάσκαλο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επειδή είσαι είρων, Αναστασούλι, σου ανακοινώνω ότι ΝΑΙ!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty:

Έβαλα φωτογραφία στο fb, για τα μάτια σου μόνο!!!!!!!!!!!!!!!!! ;;)

Μπορείς να απολαύσεις λοιπόν, την υπέροχη φάτσα μου, γιατί ξέρω ότι ένιωθες ένα κενό... :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργκι και η βαζελινη κανει καλο!!!και μαλιστα αυτη με τον τσιγκο..η δες για καμια βιολογικη/..εχει πολλες καλες...

που ειναι η αδερφη μου να την κοροιδεψω λιγο;;; :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοψωμεσιαστηκα...

3 πλυντηρια σηδερωσα..στα οποια περιλαμβανονται 7 υπερδιπλα σεντονια...6 μπουρνουζοπετσες...και 3 τραπεζομαντηλα...

δεν ξαναφινω τετοιο βουνο...

νυσταζω, δεν μπορω να παρω τα ποδι αμου...

μου φαινετε σημερα θα κοιμησω εγω τον Τζεφ..και θα ξεραθω μαζι του!!!

Σωσωκα τα φιλια μου...

η αδελφη σου κινηαει τον Ντοντο..ειμαι σηγουρη...χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ που ειστε καλε?μονη μου με 10 επισκεπτες στο θεμα!?

εσεις ειστε????

Ιουλια μου εισαι τελεια!!! :lol::lol::lol::lol: Μ'αρεσει η σκηνη που περιγραφεις με

το χορο της μπαρμπι!!!!!!

Δημητραααααααα....Δε πειραζει που με μισεις :lol: για τα κιλα της Αννυ...αλλο εχω να πω τωρα!

Και στα λεω απο εδω γτ εισαι κρυψινους :P κ δε θελεις πολλα πολλα απο φεις:

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ τα στραβα δοντια,τα σπυρακια,τα αλληθωρα ματιαα,το φαλακρο κεφαλι που φανταζομουν

οτι εχεις???? :)):)):))=))=))=))=))

Εσυ εισαι μια κουκλα καλεεεε!Και με "καθαρο" προσωπο!Εχει σημασια αυτο...για ενα καθαρο

κουτελο ζουμε,δε λενε? :lol:

Φτουσου κοπελα μου!Ατιμουτσ'κο! :D:D:D

Δε γραφω αλλα γτ εγραψα ενα κατεβατο πριν...φτανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...