Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συμπεθερα μου περαστικα!!!!!!!!

κοιτα κ εγω απο οταν ειχα κλεισει τον 5ο και μετα ολο με πιεζε στο γατακι μου!

ειδικα απο τον 8ο και μετα δε μπορουσα να περπατησω, νομιζαοτι θα μου εφευγε!

πιστευω οτι ειανι φυσιολογικο τωρα..

καλα λεει η σισσιω τωραπου ειμαι ξαπλα κ τανασκελα γιατι δε γραφετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι 28 εβδομάδων είμαι, 7 μηνών περίπου...;;;;;;;; :?:?:?:?:?:?

Αλλά αυτό το έχω από τον 6ο..Και στην Ιωάννα το είχα από πολύ νωρίς και αγχωνόμουν τρελά...Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει....Τα κόκαλα με πονάνε....Όταν είμαι ξαπλωμένη, υποφέρω...Με το ζόρι σηκώνομαι... :?:?:?:roll::roll::roll::roll::roll:

Καλέ μιλήστε εσείς οι δυο και θα σας απαντάω κι εγώ... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω με τι τραγουδι θα μπειτε?????

επισης θελω κ εγω να δοκιμασω παλι νυφικα!!!

ρε γωγω κ εγω το ειχα αυτο στον μικρο

αλλα θεωρουσα παντα οτι ηταν φυσιολογικο

ουτε το γυναικολογο μου ειχα ρωτησει να φανταστεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα μου είναι φυσιολογικό νομίζω να έχεις τέτοιους πόνους, κάνε λίγη υπομονή! :x:x:x

Λενάκι μου λέμε να μπούμε με το σαρά περκέ τι άμο και να χορέψουμε το αμέιζεντ

Αν και τώρα μου έχει και άποψη ο σύζυξ και θέλει να χορέψουμε το "πόσο σ' αγαπώ" του Κραουνάκη!! Μα πείτε μου!! Είναι αυτό τραγούδι για γάμο;;; :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφηστε με ρε κορίτσια στον πόνο μου!!! :evil::evil::shock::shock::shock:

Μα είναι δυνατόν;;; Αφήστε που με έχει λυσσάξει!! Μου το βάζει κάθε μέρα στο γιουτιουμπ και μου λέει μα δε σου αρέσει;;; Είναι πολύ ωραίο!! Ακουσε το λίγο!! :shock::shock::shock::shock: Ήμαρτον

Εν τω μεταξύ εχθες του ήρθε να ζωγραφίσει την πόρτα της μικρής μπροστά της! :shock::shock: Το είδε η μικρή και τώρα θέλει να ζωγραφίσει και αυτή την πόρτα!!! :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted:

Πόσα να αντέξω πια η γυναίκα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι περστικα κουκλα μου!!!!!Καλα ειμαστε.Προσπαθω να κοιμησω το μωρό.

Σισσακι οχι και Κραουνακι ρε συ.Πηρα κοκκινα γυαλια λα λα λα λα........Ελεος πες στον Π.

Γωγουλα δε ξερω ρε συ για πονο στο πιπι.Νωρις δεν ειναι ακομη για να εχει κατεβει η μικρη τοσο χαμηλα;;;;

Χρυσα μου τι σου κανει η συναδελφος και δε σε αφηνει να φας;;;;;

Ρε κοριτσια περαστικα σε ολα τα παιδακια.Εχει φοβηθει το ματι μου.Σε καραντινα ειμαστε.Πω πω!!!!!

Μπεμπουλης ελπιζω να φτιαξει το δοντι.Οντως δεν υπαρχει χειροτερος πονος.

Ιουλια εγω συμπασχω μαζι σου γιατι και εγω τετοιες βλακειες θα κανω με το αμαξι.

Νατασα μου τι κανετε;;;;Πως παει η μικρη με το βαρος της;;;Εσυ συνεχιζεις ειδικη διατροφη;;;

Αναστασια μου ρε συ ηθελα απο καιρο να σε ρωτησω κατι.Ελπιζω να μη με παρεξηγησεις;;;

Για το γεγονος οτι δεν τρωει τι σε αγχωνει;;; Μηπως δεν παιρνει πολυτιμα συστατικα απο τροφες ή κουραστηκες με το θηλασμό και θες να αποθηλασεις;;;;

Γιατι ειναι 2 εντελως διαφορετικες επιθυμιες.Αν σε απασχολει το πρωτο δεν νομιζω να εχει προβλημα η Αννυ.Αν ομως θες το 2ο μαλλον θα πρεπει να αρχισεις να εφαρμοζεις τη συμβουλη της Νατασας.

Αφρο παλι δουλειες σημερα;;;;

Αργυρουλα χαρηκα που ειστε καλα ρε σεις.

Κοριτσια τα νευρα μου.Μου περασε το στηθος και με επιασε ο πισινός μου.Δε μπαινω σε λεπτομερειες γιατι εινει δημοσιο το φορουμ και ντρεπομαι.Γμτ.Ποναω .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα καλε..αυτο δεν ειναι να το βαζεις ουτε οταν κανεις σεξ....

χαχαχα

Αχ αυτο δενε ιναι τιποτα..χτες ο Ο..εγκαθηστουσ ετο πληντηριο πιατων

και φυσικα ο Τζεφακος ηθελε να τρυγυρναει εκει..

και δωστου να παιρνει τον βιδολογο, και δωστου να παιρνει το δραπανο, και δωστου να χωνετε μεσα και αυτος στη ντουλαπα για να δει τι κανει..

και να ξαπλωνει στο πατωμα ασε..

και ο αλλος μεσα στην τρελη χαρα ειναι ο γιος του μαστορας

παναγιωτα..για το πισινο..εχω να σου συστησω γιατρικο...

ειχα θεμα και εγω..αστα δραμα εκλαιγα...

Θα στα πω με πμ...λιγο αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη καλά ειναι η κοριτσάρα μου!!!πηγαμε παιδιατρο εχθες κ ειναι υγιέστατη μας ειπε,εγινε 11 κιλά κ ΄παραμένει 84 εκατοστά! πως γίνεται αυτό δεν καταλαβαίνω ,να παραμένει ιδια κ τα παντελονια κ τα μανικια να κονταινουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γλυκομανούλες! :D

Είδες Νατασούλι μου, είμαι παρούσα και πάλι! (καμάρι!) :D

Χρυσουλάκι μου, ακόμα υποφέρεις από αναγούλες κι εμετούς; :ymsick:

Σισσάκι, εγώ ζηλεύω τρελά με τις πρόβες νυφικού. Όπως για κάθε λεπτομέρεια στο γάμο μου, το είχα ψάξει ΚΑΙ αυτό τρελά! Είχα πάει κι εγώ δε ξέρω σε πόσους οίκους κι είχα δοκιμάσει κάμποσα! 8-} Ωραίος ο Κραουνάκης, αλλά όχι για το γάμο, συμφωνώ! :?

Αναστασί μου, ΦΥΣΙΚΑ και δε μας ζαλίζεις καθόλου. Συμπάσχω μαζί σου στο θέμα του φαγητού, μιας και η δική μου ήταν εκ γενετής κακόφαγο παιδάκι. Καταλαβαίνω τη στεναχώρια και το παράπονό σου, όμως δεν πρέπει να σκέφτεσαι έτσι και το ξέρεις. Όπως έχω ξαναπεί, για μένα το θέμα φαγητό είναι ΜΟΝΙΜΟ άγχος, γι' αυτό και συμπονώ κάθε μανούλα που περνά το ίδιο.Επίσης, εξ'αρχής η παιδίατρός μας χαρακτήριζε τη Β, μικροκαμωμένη. Ήταν στα φυσιολογικά όρια, αλλά πάντα στα κατώτατα στο βάρος. Εφόσον το τσαχπινάκι αναπτύσσεται καλά, προσπάθησε να το πάρεις πιο ψύχραιμα το θέμα. Είναι γεγονός ότι ΠΟΛΛΑ παιδιά είναι σαν τα δικά μας κι όμως έγιναν υγιέστατοι ενήλικες. Αυτό δεν είναι το ζητούμενο; (εγώ πάντως ήμουν αυτό ακριβώς... Ένα πολύ κακόφαγο παιδάκι ως τα 11-12 μου και πάντα πολύ αδύνατο!) :D (Σου χρωστάω ακόμα εκείνη τη φωτογραφία στο fb, θα τη βάλω στο υπόσχομαι!) :lol: Τα έγραψα λίγο ακατάσταστα, αλλά βιάζομαι! :oops::oops: Συγγνώμη!

Σας διάβασα, μα δε προλαβαίνω να σχολιάσω άλλα. Θα επανέλθω αργότερα για τα περαιτέρω! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα ξαπλωτη τη μετρησε η ορθια;;;

γιατι το ξαπλωτο σηγα μη το μετρανε σωστα

και εγω τον Τεφ τον μετρησα στο σπιτι και τον εβγαλα 1 ποντο πιο ψιλο..

επισης 11 κιλα..ουαου!!!!!

ρε μπας και δεν ειχε το παιδι καμια αλλεργια και επρεπε να φαει ΦΑΗ για να μεγαλωσει;;;;;

Να μου τη φιλισεις..ειναι κουκλα...

Μιτσακη μου.τα φιλια μου σε μαμα και κορη..και νινι!!!!

Ναι ακομα αναγουλιαζω αλαλ ειναι πολυυυ καλυτερα..δεν αναγουλιαζω συνεχεια..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα στο Κωλονάκι.

Τι να πω Μητσάκι, εγω δεν είμαι και πολύ φαν του ψαξίματος... :oops::oops::roll: Μόνο για ντιτζει θα ψάξω πολύ!

Χρύσα το κατσαβίδι δε χρειάζεται να το καθαρίσεις από τον τοίχο!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους χαλάρωσα λίγο

Αναστασία αυτό που θέλω να συζητήσουμε είναι αυτό που είπε η Λένα και γενικά το θέμα του αποθηλασμού

Έχω αρχίσει και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά το τελευταίο διάστημα γιατί η Έλενα όσο πάει κολλάει και πιο πολύ πάνω μου. Το πρωϊ που την αφήνω κλαίει αν την αφήσω με τον άντρα μου ή την μαμά μου για καμιά ωρίτσα μέχρι να γυρίσω κάθεται στη πόρτα κλαίει και φωνάζει μαμά μου μέχρι να γυρίσω. Την προηγούεμνη εβδομάδα 2 φορές με πήρε ο άντρας μου να γυρίσω πίσω γιατί δεν μπορούσε να την ηρεμήσει. Θα μου πείτε βέβαια ότι μπορεί να μην έχει καμία σχέση με τον θήλασμο αλλά εγώ το σκέφτομαι πολύ και στεναχωριέμαι.

Την προηγούμενη εβδομάδα την άφησα 2 ώρες στην μαμά μου για να πάω για ψώνια και από τότε μόλις καταλαβαίνει ότι πλησιάζουμε στο σπίτι της μαμάς μου φωνάζει και μου λέει όχι γιαγιά............

Σισσιώ καλή επιτυχία με την πρόβα σήμερα, μακάρι να βρείς το τέλειο νυφικό με την πρώτη

Αναστασία ότι και να πείς έχεις δίκιο, όποι και να ήταν στην θέση σου θα αγχωνόταν και θα στεναχωριόταν και φυσικά δεν μας πρήζεις

Παναγιώτα μπράβο για το στήθος και περαστικά για τον πισινό….

Πως είναι από πρόγραμμα το νινί? Έχει στρώσει ή κάνετε μαραθώνιους θηλασμούς?

Χρύσα με γειά το πληντύριο

Γωγώ οι πόνοι είναιο φυσιολογικόι και δεν μπορείς να κάνεις και κάτι. Περαστικά στην Ιωάννα

Αργυρώ στην Γερμανία έγινε αυτό με την εξαφάνιαση? Κρίμα την ίδια άποψη πάντως έχω κι εγώ για την τιμωρία σε τέτοιες περιπτώσεις

Άννα είναι φυσιολογικό αυτό που κάνει ο Τόνυ μιμείται εσένα

Ιουλία καλά έκανες και τα έβγαλες τα πατάκια δεν είναι και απαραίτητα άλλωστε

Νατάσα κατσικίσιο γάλα δεν κάνει να πιείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα μου σε αυτο το παιδι περασα τα πανδεινα απο πονους αλλα δεν εκανε μαρωθωνιους.Δοξα το Θεο.

Πινει αλλο γαλα η Ελενα;;;;

Μητσακι μου!!!!Καλα εισαστε;;;Πηγες γιατρό;;;

κηκνωμξρββωβ χερι νικολα :lol::lol::lol: δδδδδδδδδδδδδδδδδδδδδδδδδςρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι για τον dj ναι να το ψάξεις καλά γιατι εγώ στον δικό μου γάμο πραγματικά ήθελα να τον δείρω τον τύπο. Αγρίεψα τόσο που έφυγε τρέχοντας ο μακάκας.. Μονο που το θυμάμαι τα νευρα μου, Γενικά είναι πολύ δηθεν ο χώρος τους.

Παναγιώτα η κουνιάδα μου έχει θέμα αλλά βάζει μια κρέμα που της έδωσε ο γιατρός.. αλλά δεν ξέρω αν κάνει για τον θηλασμό..

Γιώτα μπράβο για την Κωνσταντίνα! Δεν τα μετράνε καλά ρε συ οι γιατροί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα τέλεια αφού δεν έχετε μαραθώνιους θηλασμούς κι έφτιαξαν και οι θηλές :D:D:D

Η Έλενα πίνει φρέσκο γάλα αλλά μόνο όταν λείπω, όσες φορές προσπάθησα να της δώσω εγώ ούτε να το φτύσει...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας..

τι κανετε?>/εγω πηγα σημερα στα μαθηματα ανωδυνου..κ περασα ξυστα απο ενα φορτηγο σταθμευμενο (αυτα που ξεφορτωνουν καθημερινα στα σουπερ κτλ)κ παει ο καθρεφτηςμου ο δεξης :(

ειδες ιουλια τη εκανα τη πατατα..εσπασε το κσλυμα κ ο καθρεφτης,.μονο ο σκελετος εμεινε

λετε χοντρα λεφτα να θελει?

πηγα βρηκα το παιδι γτ εφυγα να παρκαρω κ με ειπε αυτος δε επαθε τιποτα

συμπεθερα καλε που βρηκες αμυγδαλογαλα????

επισης...ειπα τη αναστασια αλατονερο για το δοντι..δε εχει πληγει..αλλα πιστεψε κανει θαυματα..εγω ετσι σωθηκα απο απονευρωμενο δοντι που πονουσε

.εχωσα τοοοο αλατι σε νερο κ με μουδιαζε

παναγιωτα τι επαθε καλε ο πισινος?ποιος σε ματιαξε?

σισσιω υπεροχα,...να προσεχεις τη μικρη..θα δεις καμια μερα ολες τις πορτες βαμενες

λενα δε εχουμε δουλεια κ γεμιζουμε σελιδες? :twisted::P

νομιζω τη πρωτη φορα ειναι δυσκολο να αφησεις το παιδι σου αν κοιμηθει αλλου..μετα δε σου φαινετε..

ερη που εισια/.?η αφρο ακομα δουλειες κανει?

νατασουλα δηλ ποσους θηλαμσους ρε κανει?

αργι ακομα εχεις κ τα 2 παιδια μαζι σπιτι?

φωφω τοσο πολυ ρε..εγω δοξα το θεο ειμαι καλα..

αννα προσεξε με το μικρο :lol::lol::lol::lol: σε μιμειτε :lol::shock:

μιτσακι καλυτερα ειστε κοριτσακι???????

ρε γιωτα γινατε 11 ???????????????????ελα ρεεεεεεεεεεεεεε

τελειαααααααααα..μας φτασατε.. :D

χρυσα σε αφησε να φας τιποτα η τρελη συναδελφοες σου?

αναστασιαααααααααααα//που εισια?????????????????????

κ η μαριαιωαννα χαθηκε σημερα

παπακι παλι μεγαλο παιδι θα βγαλεις Ε??????????

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...