Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα!!!!

εχω σηκωθει νωρις και περιμενω τον μικρο να ξυπνησει,να τον ετοιμασω για την γιαγια και να παω οδοντιατρο

οπως καταλαβαινετε περασα μαυρη νυχτα και ουτε το αλατονερο μου εκανε τιποτα

μετα εχω σμ,λαικη και να παω να παρω την κουμπαρα μου απο το νοσοκομειο(βγαινει σημερα)

το απογευμα φυσικοθεραπεια του μικρου

φουλ ταιμ προγραμμα η μανουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kaλημερα!!!

Χθες που ελεγα για τον χαλβα...εννοουσα πως ηθελα να αποκαλεσω τον αντρα μου ετσι! :oops::lol:

και αλλα πολλα....ηταν εξοργιστικο αυτο που εκανε...γιατι ομως ενω φταιει εκεινος καταληγουμε να

κραταει εκεινος μουτρα??? :twisted:

βρε...αντε απο εδω.... :twisted::twisted:

Ιουλια μου σε λιγους μηνες θα τα θυμασαι κ θα γελας!!!θα το συνηθισεις! ;)

Δημητρουλα ετσι μαλιστα!!κ εσεις ποικιλια ειχατε στο γαμο!

Νατασα(μαμα της Ελενας κ του Μιχαλη!) κατι εχασα...ποιο θεμα ηθελες να κουβεντασουμε?

Αναστασια καλημερα!!

λοβυ δε σου μιλαω ακομη! :lol::lol::lol:

Κοριτσια...Μη με ρωτατε για το φαγητο της Αννυ...Ή μαλλον να με ρωτατε αν νοιαζεστε αλλα...

Σας εχω πρηξει...Και δεν ειμαι στα καλα μου...

Χθες εκλαιγα....πολυ κλαμμα κ παραπονο μιλαμε...

Μα γιατι?Εχω μια φιλη που γεννησαμε με 1 βδ διαφορα..εχουμε ακριβως τις ιδιες αποψεις

σχετικα με τα παντα στην ανατροφη-διατροφη των παιδιων μας...δεν καναμε σχεδον τιποτα διαφορετικο

γενικα μεχρι τωρα...Ο δικος της απο την 1η μερα ετρωγε 1 πιαταρα φαγητο κ παρα πολλα φρουτα...

Οκ περασε κ διαστηματα που ετρωγε ανθρωπινες μεριδες αλλα γενικως τρωει πολυ και θηλαζε

παντα περισσοτερο απο την Αννυ...Η δικια μου τι προβλημα εχει?δεν μπορω να σταματησω να αναρωτιεμαι...

Κ ας μου λενε πολλοι πως καααποια στιγμη θα φαει κ πως υπηρξαν κ αλλα παιδακια ετσι..

Και απο την αλλη λεω "μη μιλας!μια χαρα ειναι κ στα κιλα της"...

Αλλα...Εχω εξαντληθει...

τεσπα...φιλια προς το παρον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

Βενη μου μη μασας..κατι μου λεει πως εκανες νωρις..τελικα..

χαχαχα

ελα και εγω μαζι με την Γιωτα νονες..θα μοιραστουμε τα εξοδα..να παρεις οτι θες..και επειδη ειμαστε και οι δυο παλαβιαρες..αμα κανεις κορη...ξερεις τωρα τι υπερπαραγωγη βαφητηση θα γινει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασι ελα καλε..μη στεναχωριεσαι..αντρες καλε..εγω το λεω παντα..και ο γιο ςμου το ιδιο χαλβας θα γινει..

ελπιζω μονο να βρει μια φυσιολογικη γυναικα...

χαχαχαχα

Τι ηθελα να πω..δεν θυμαμαι..

σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα...

μολις εφαγα- με το ζωρι- εκα κρουασανακι σοκολατας..

δεν τολμω να ανοιξω τα δικα μου...παξημαδια, μπαρες δημητριακων...κασεροψωμο..γιατι η αντιπαθητικη συναδελφος τρυγυρναει σαν καρχαριας γυρω μου..σκορπιζει το απαισιο αρωμα της και λιγουρευετε το φαη μου..

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααα

τι κανετε?

πηγαμε χθες την λυδια στην προγιαγια και τον προπαππου της και εδωσε ρεσιταλ... :lol: χορευε...ηταν μες το ναζι... :P:P ευτυχως πραγμα παραδοξο γάυτην ..κρατησε και τα κοτσιδακια στα μαλλια της!!!!!! :o περασαμε πολυ ομορφα πηγαμε και ειδαμε και τον παππου της που ειναι διπλα... παροτι κουραστηκαμε γιατι ημασταν απο το πρωι δουλεια...μετα πηγαμε για τα φωτιστικα...στους παπουδες...και φτασαμε 9 ηωρα σπιτι ..μπανιο την μικρη..γαγα...και μαγειρεμα φασολαδα...δοξαζωωωωωωωωω την χυτρα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

σημερα εχω να παω ορθοδοντικο...θα μου τα σφιξει λιγακι τα σιδερακια...και δευτερα εχω τη μουριτσα ...το πηλινγκ...ευχηθειτε μου μωλε να πανε ολα καλα... :roll::roll: εχω ενα αγχος...

Μπεμπουλης εχεις ταλαιπωρηθει πολυ με το δοντι σου ε? ευχομαι σημερα να σου δωσει κατι και να ανακουφιστεις κοριτσακι μου...

Αναστασια μου πολυ στεναχωριεμαι όταν λες ότι δεν τρωει η Αννυ σου... :(:( εμενα λιγο το απογευματινο δεν πολυ τρωει και στεναχωριεμαι ... εσυ και αν εχεις καθεεεεεεεεεεεεεε δικιο να μας τα λες οποτε θες... ;);) δεν μας κουραζεις καθολου μα καθολου...μακαρι να γινει κατι και να της ανοιξει η ορεξη... :YMHUG:

ελπίζω να μην το ξαναμαλωσετε το τοξοτακι... γιατι ηδη εχει στεναχωρηθει...ειπαμε αλλο τρενακι δεν ανοιγω... :oops: αλλα οταν ερθει το σπορακι μοναχα...αλλα ακομη δεν κανουμε ατυχηματα :lol::lol:

εγω σας στελνω την αγαπη μου...σ ε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλα, σ’αγαπώ και είναι Παρασκευή!!!! [smilie=wav.gif]

Τι κάνετε κορίτσια?

ΣαυροΓιώτα τι κάνει η μικρή σου? :thumbup:

Βένι και εγώ νομίζω ότι θέλεις.. από εδώ και πέρα..χιχι!! [smilie=toothy4.gif] Όλα θα πάνε καλά και όπως λέει και το Μητσάκι θα έρθει την κατάλληλη στιγμή! :)

Ρε Αναστάσι, μην αγχώνεσαι, απλά θα πρέπει να μην σταματήσεις εσύ τις προσπάθειες.. Χθες ας πούμε τι έφαγε? Και πόσο θηλάζει είπαμε? Φιλάκια :-*

Μαγδα τι κάνει η μικρή? Είναι καλύτερα? :?:

Βρε Αφρο για καλό το λέμε βρε ότι εισαι σφήνα! Εισαι σουπερ!! You know that ;)

Χρυσα πολύ κακό να έχεις κοντάσου αντιπαθητικό συνάδελφο.. :o ευτυχώς δεν μου έχει τύχει μέχρι τώρα.. είναι μακριά από μένα.. ευτυχώς.. :geek:

Κάπου εδώ θα είμαι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρραααααααα..2 μέρες θέλω να σας γράψω αλλά ο μικρός δεν μαφήνει. Κάτι έχει πάθει και έχει κολλήσει πάνω μου τις τελευταίες 2 βδομάδες. Λετε να καταλαβαίνει ότι τελειώνουν οι δόξες του και μου το παίζει μαμόθρευτο???

Πήγα στη γιατρό! Έχουμε μέλλον ακόμα. Ο πλακούντας δεν έχει ωριμάσει και η μικρή είναι γυρισμένη στο πλάι. Πρέπει να πάει μπρούμυτα. Κατα τα άλλα είναι μια ποντιάρα και αυτή αφού είναι ήδη 2785 και πάμε για 3500 στανταρ. Πάλι κουρσούμι θα βγάλω με 3 κιλά κεφάλι (ο Νίκος γεννήθηκε 3780 και τα 3 ήταν η ποντιοκεφάλα του που με ξέσκισε :lol::lol: )

Θου άντε για να πήρες τόσα λίγα κιλά κόρη έχεις και συ. Μπαλαρίνα θα την κάνουμε την αδελφή του ντοντου!

Ερη περιμένω τη συνταγή της ημέρας. Όχι πως θα την κάνω αλλά να πάρω μάτι. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις νεες αφιξεις!!!!

Καρολινακη μου καλη επιτυχια με το πιλινγκ..ολα θα πανε καλα και θα εχεις μια τελεια μουριτσα!!!

Ειμαι σιγουρη γι'αυτο!!!

Αναστασιιιι...μη στεναχωριεσαι ρε...

θα φαει η Αννυ...δεν μπορει να μη φαει...

θα γινει μετα ενα παμφαγο που δε θα προλαβαινεις!!!

Μαγδα πως ειστε σημερα;;;

Ερη φιλακια πολλα!!!!

Νατασουλα υπομονη...

Μαρακι ελα ρε..θα κανεις μια ποντιαρα θεογκομενα κουκλα..τι αλλο θες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

βενι θα σου ερθει θα σου ερθει το φασολακι!!! δεν αργει!

νατασα λαβι πως ειναι η μικρουλα? τα κακακια βελτιωθηκαν? το μεμε σου?

αναστασι η νατασουλα νομιζω οτι ηθελε να συζητησει που θα ελειπε στο ταξιδι κ τι θα εκανε με το θηλασμο.. νομιζω..

επισης μην κοιτας τι κανουν τα αλλα παιδακια! δεν ειναι ολα ιδια! εχουν ολα διαφορετικο χαρακτηρα κ ανταποκρινονται διαφορετικα στα ιδια ερεθισματα! το κοριτσακι σου ειναι μια χαρα, κ σαν αναπτυξη κ στα κιλα της. μην αγχωνεσαι κ κυριως σταματα να στεναχωριεσαι για αυτο το πραγμα! μη βλεπεις οτι δεν τρωει αρα εχει προβλημα..ειναι απο τα πιο εξυπνα ομορφα υγιη κ τελεια μωρακια που ξερω!

κ μη λες οτι μας πρηζεις... ΔΕ μας πρηζεις!! προς θεου!!

επισης για τον αντρα σου... νομιζω οτι ολοι το κανουν λιγο - πολυ.. εχουν αδικο κ θελουν να βγουν κ απο πανω!

χρυσα ακομα σου τα αρπαζει η μανταμ??

καρολινακι ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου

η μουριτσα σου θα ειναι μια χαρα! μην αγχωνεσαι!

οσο για το τρενακι κ τις αρρωστειες..ειπαμε ειναι σατανικες συμπτωσεις!

αντε ρε μπεμπουλης να τελειωνεις κ με το δοντι! πω πω ειναι ο χειροτερος πονος του δοντιου!!

μιτσακι μελλουσα συμπεθερουλα.. τι κανει η κοιλιτσα???

καλε ριξτε καμια φτυσια απο εδω εσεις οι εγκυες!! σαν πολυ ξεχαστηκατε μου φαινεται!!

ιουλια μην αγχωνεσαι κοριτσι μου.. απο το αγχος σου τα μπερδευεις ολα

μια χαρα θα τα πας!

ερη κ γιωτα φιλακια πολλα!!

δεν πηγα σχολειο σημερα οπως καταλαβαινετε κ ειμαι καλυτερα. δεν εχω κανει ουτε δεκατα ουτε πυρετο ακομα. αλλα εχω ενα κεφαλι καζανι.. το απογευμα θα παω σε μια παθολογο να δω τι θα μου πει..

παντως κ μονο που διαβαζω για οργανα νταουλια κλαρινα κ τα λοιπα μου σηκωνεται η τριχα!!!!!

ο μικρος χτες κοιμηθηκε απο τις 11.30 μεχρι τις 9!! :shock::shock::shock::shock::shock:

παλι καλα, το ειχα κ ενα αγχος...

αλλα το σπιτι ειναι ΤΟΣΟ αδειο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Σήμερα λεχω ραντεβού στο Προνόβιας να δω νυφικά! Καλέ ντρέπομαι!! :oops::oops::oops: Μου έρχεται να σκάσω στα γέλια. :oops::oops::oops:

Ο ΝτιΤζέι είναι πιο συνηθισμένο στους Αθηναϊκούς γάμους. Αυτό δε όμως σημαίνει οτι δεν παίρνουν και ορχήστρες. Η ξαδέρφη μου είχε ορχήστρα.

Εμείς όμως είμαστε από χωριό. Εγω είμαι μισή Ηπειρώτισσα, μιση Πελοποννήσια, ο σύζυξ είναι ρουμελιώτης.

Χρειαζόμαστε ένα πρόγραμμα που να καλύπτει όλα τα γούστα.

Πριγκήπισσα Βένη μη στεναχωριέσαι και περίμενε πρώτα την καθυστερηση βρε!

Όσο για τον Ντι Τζει έχει δίκιο. Το φαγητό και η μουσική είναι τα πιο σημαντικά.

Εχθές πήγαμε για προσκλητηρια, μπομπονιέρες και στολισμό εκκλησίας τραπεζιού με την κουμπάρα μου.

Μου έφτιαξε πραγματάκια του γούστου μου και πρωτότυπα και θα καταλήξω σ' αυτήν την κοπέλα και δε θα χρειαστεί να ψάχνω!! :D:D

Αναστασί μιλάς με ένα τέτοιο παιδί σαν την Άννυ. Όταν ήμουν μικρή δεν έτρωγα καθόλου και όχι μόνο δεν έτρωγα, αλλά όταν με ζόριζαν λίγο παραπάνω πέταγα και ρουκέτες! :roll::roll::roll:

Και μετά... απλώς δε μπορούσαν να με σταματήσουν! Ο μπαμπάς μου να φανταστείς με έλεγε χύτρα ταχύτητος.

Θέλω να πώ με όλα αυτά, οτι εφόσον η Αννυ είναι ένα υγιές αδύνατο παιδάκι, ίσως θα έπρεπε να χαλαρώσεις λιγάκι. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε παπακι κοντευεις!!

θουλαρα μονο 12 κιλα??? μια χαρα σε βρισκω κοριτσαρα μου!!!!!

εγω στον ανασταση ειχα παρει 14 κ ετρωγα σαν το βοδι!

ειδα στον υπνο μου οτι ο αναστασης ετρωγε τις αξυριστες τριχες του ποδιου μου..

μηπως ειναι μηνυμα απο το υποσυνειδητο οτι πρεπει να ξυριστω??? :lol::lol:

σισσιω κ εγω ποντια ειμαι ο τολης θρακιωτης κ ο τι τζει επαιξε απολα!

βεβαια τα παραδοσιακα ηταν μονο στην αρχη, ετσι για να ικανοποιηθουν οι μεγαλοι..

κ ενας ξαδερφος μου ηταν ετσι σαν εσενα σισσιω... μεχρι 6 χρονων δεν ετρωγε τιποτα! οταν λεω τιποτα τιποτα ομως!!!!! κ αν του εδιναν εστω μια κουταλια - πηρουνια παραπανω εκανε κ αυτος εμετο!

ε μετα αρχισε να τρωει τον αμπακο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

εμείς καλά αν και ο Λ. πριν κοιμηθεί είχε 37,3 και 3 ώρες μετά 36,6!!! έπεσε μόνος του....αλλά είναι εντάξει :) ......η μικρή έσκισε λίγο το χειλάκι της χθες, χτύπησε στην άκρη του τραπεζιού, αλλά σε 2 δεύτερα όλα οκ πάλι!!! :)

Αφρο :lol::lol::lol::YMHUG::-* , όπως τα λέει η συμπεθέρα μου!!!! :)

Ιουλία γέλασα με την περιγραφή σου βρε!!!! :lol::lol::lol: , σε αυτήν την περίπτωση όμως , με το χαλάκι, θα πρέπει να σταματήσεις κάπου δεξιά να φτιάξεις το χαλάκι και μετά να συνεχίσεις γιατί αλλιώς μπορεί να προκαλέσεις κανένα ατύχημα!!!!....με λίγα λόγια το ψιλοκατέστρεψες το αμάξι αφού με τις ταχύτητες ήταν λίγο χμ........!!!!! σιγά σιγά όμως θα του πάρεις τον αέρα, πάνω από όλα πρέπει να αισθάνεσαι σιγουριά και ηρεμία αλλιώς δεν καταφέρνεις τίποτα!!!!! ;)

Μάγδα δεν μας είπες για πού κλείσατε το ΠΣΚ?! καλύτερα η μικρή?

αχ Μαρία ο γιος σου κάτι καταλαβαίνει και λέει κάτσε να απολαύσω την μαμά μου τώρα που μπορώ!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Θούλη 12 κιλά πήρες? δεν το διάβασα κάπου, μου ξέφυγε!!!! :-?

Βένι πάρε το clearblue digital, όπως σου είπα είναι πιο φθηνό!!!! και δείχνει και σε ποιά εβδ. είσαι!!! ;) αν όχι την επόμενη φορά βρε μην στενοχωριέσαι!!!!

μέχρι να πατήσω υποβολή γράψατε τόσα πολλά??? :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Δεν σας εχω διαβασει!! :oops:

Εχθες ηρθε ο παιδιατρος και ευτυχως η ωτιτιδα υποχωρει!! Εγω λιιιιγο καλυτερα! Μας ειπε οτι η νεα γριπη ειναι κοιμη γριπη και πως εινναι 4 παιδακια στην εντατικη που δεν το λενε οτι ειναι απ αυτο.. :( Κι εγω δεν θα τον παω τον μικρο βρεφικο για λιγο. Φοβαμαι.. Εβλεπα σημερα ασχημα ονειρα. Μου επεφταν τα δοντια και του αντρα μου... Και μετα ειδα οτι καποιος ειχε αυτοκτονισει κι εβλεπα αιματα!! Μπλιαχχχ...

Γεννησε καμια? Η Θουλη? Παω να σας διαβασω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες λυπήθηκα για ένα παιδάκι και την οικογένειά του: ένας 11χρονος χάθηκε στις αρχές Σεπ και η αστυνομία οργάνωσε την μεγαλύτερη επιχείρησή της για την ανεύρεσή του, μέχρι και ελικόπτερο και πολεμικό αεροπλάνο με ειδική κάμερα έβαλαν για να τον βρουν......πάντα έβρισκαν και ένα στοιχείο του π.χ. παντελόνι ή κινητό ....οι γονείς του βγήκαν στην τιβι και εκλιπαρούσαν να τους πουν που είναι ο γιος τους (μοναχογιος!!!) και τελικά χθες - μετά από τόσους μήνες - πιάσανε τον τύπο που απήγαγε το παιδάκι και τους είπε που είναι το πτώμα του!!!!! :(:(:(:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: .....πολύ κρίμα...... και ο δράστης πατέρας 2 παιδιών!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

είσαι έγκυος, γεννάς μεγαλώνεις ένα παιδί και έρχεται ένας ανώμαλος και μ@@@@ς και σου το παίρνει και στο σκοτώνει!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

είμαι υπέρ της ίδιας τιμωρίας για τον δράστη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Αργυρουλα..οταν διαβαζω κατι τετοια..σχεδων πεθαινω..

διαβαζα τις προαλες και γι ατην τρελη που αυτοκτονησε και επνυξε μαζι της και το αγορακι της..γιατι τρελη μανα...το παιδι τι σου φταιει...ηταν λεει αρρωστο με προβληματα υγειας και δεν θα το φροντηζε κανενας..

ειλικρινα σας μιλαω οτι κλαιω και κατι τετοιες στιγμες δοκιμαζετε πολυ η πιστη μου στο θεο..

δεν μπορω..

ειναι στιγμες που λεω πως οταν θα πεθανω θελλω να γινω αγγελος τιμωρος..για κατι τετοιους ανισσοροπους..

Πως μπορεις να κανεις κακο σε ενα παιδι...

τι διστροφη ειναι αυτη πως μπορεις να θελεις να το κανεις να πονεσει..να υποφερει..

δεν ξερω...εγω παντα ειχα ουδετερη σταση στα παιδια..ακομα και αν μερικα γινοταν απιστευτα εκνευριστικα..γιατι υπηρξα και εγω παιδι που ετρεχα και φωναζα..και εκανα αταξιες..

απο τωτε οπως που γεννησα..θελλω να βλεπω μονο μωρα που χαμογελανε..παιδια που να ειναι ευτυχισμενα..

καθ εμωρακι με σοβαρη η λοιπημενη φατσουλα μου διμηουργει τυψεις και ενοχες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ στεναχωρεθηκα τωρα.. Κι εγω ειχα δει στην Στεφανιδου αυτη που σκοτωσε στο ξυλο το 18μηνων αγορακι της επειδη ηταν ζωηρο!! Δεν ξερω... θυμωνω και θελω να παθουν κι αυτοι το ιδιο.. Ευτυχως υπαρχουν αγραφοι νομοι στις φυλακες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σας!

Σήμερα κάναμε τέλειο ξύπνημα! Όλοι μαζί σηκωθήκαμε στις 9.30 και το νινί τώρα ξανακοιμάται αφού γέμισε το πάμπερς και έφαγε 2 φορές. Τα κακά της είναι ντεμί. Το βράδυ τα κάνει πράσινα κυπαρισσί και τη μέρα κιτρινίζουν. >Εγώ προχωράω με τη διατροφή. Ακόμη δε μου λείπει κάτι. Πήρα χθες αμυγδαλόγαλα για να πίνω και να κάνω κανελόνια με μπεσαμέλ.΄

Έβαλα η έρμη ένα ποτήρι να πιω το πρωί και μου το ήπιε η Ειρήνη. :lol::lol::lol:

Να ξέρετε πως πηγαίνει καταπληκτικά σε κέικ βανίλιας. Έχει πολύ ωραίο άρωμα!!!! Από γεύση δε σκύζει αλλά απ'τ'ολότελα που λένε...

Δημητρούλι δε σε πετυχαίνουμε ποτέ μωρέ...

Είμαστε πολύ πολύ καλά! Φιλάκια στη Βασιλική και στην κοιλίτσα!!!!!!

Αναστασία μου καλή μου φίλη, τί να σου πω...

Είμαι λίγη για να μιλήσω όπως είπαμε και χθες. Γνώμη μου (έξω από το χορό) είναι πως πρέπει να συμμετέχουν και άλλοι ενεργά στο τάισμα της μικρής όταν αυτό είναι εφικτό.Τί είπα τώρα ε;;;

Λένα καλή μου χαίρομαι που είσαι καλά!!!

Μαρία 2700;;; Και η μαιμουδίτσα τόσο ήταν όταν μπήκα στον 9ο και τελικά γεννήθηκε 2880.

Έχει να τραβήξει ο Χου!!!!

Τρις περαστικά και σε σας...

Αναστασία εύχομαι να ηρεμήσεις σήμερα από το δόντι.

Νατασούλα πολύ δουλειά ρε συ...

Σε χάσαμε.

Χρύσα άσε την ηλίθια συνάδελφο και ξεκίνα να τρως!!!

Σισσιώ είναι όντως αστεία η πρόβα με νυφικά. Εγώ δεν το άντεχα. 5 δοκίμασα και διάλεξα το πρώτο τελικά που ήταν φόρεμα και το έραψα σε νυφικό. :lol::lol::lol:

Έρη τέλεια με τη δίαιτα! Μπράβο ρε συ!!!!

Γιώτα που είσαι καλέ;;; Τί κάνει η μικρή;;;

Κάρολ παραπονιάρα μου φιλάκια!!!

Argi του πέρασε του Λουκά; Η μικρή πως είναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νατασα το αμυγδαλογαλα ηταν τελειο..γι αμενα τουλαχιστων

το ειχα καταευχαριστηθει

καμια σχεση με την αηδια το γαλα σογιας..

εγω γαλα σογιας απαιρνα για να κανω μπεσαμελ που λες...

αλλα επειδη δεν μπορουσα για αρχη να φαω μοσχαρισιο κημα..και ο χοιρηνος ηταν μπλιαχ..δεν τον τροω ποτε...εκανα παστητσιο με μανηταρια Αλλα σε γλυκα και κεικ οντως ειναι τελειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι θέλω και γω να αρρωστήσω και να κάτσω σπίτι μου!!!! :oops::oops:

Τρις περαστικά και σε σας! Και να μην ανησυχήσεις είναι νωρίς ακόμα! :lol::lol:

Και σε σας Αργυρούλα.

Σήμερα το πρωί καθώς έκλεινα το φερμουαρ του μπουφαν της μικρής, έσκυψε το κεφαλάκι της και της έπιασα το χειλακι. Κοκκίνισε το παιδάκι μου και έκλαιγε και πονεσε η καρδιά μου. Ακόμα πονάει η καρδιά μου που το σκέφτομαι. :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω αργυρουλα κατι τετοια διαβαζω κ μου σηκωνεται η τριχα καγκελο!!!!!!

μα με τι κουραγιο ρε μπορουν κ χτυπανε η κανουν οποιοδηποτε κακο στα μικρα αγγελουδια??

δεν το χωραει ο νους μου!!!!!!

νατασα αφου πανε καλυτερα τα κακακια σουπερ!!

πω πω το γαλα σογιας ειναι απαισιο!!! το αμυγδαλογαλα οντως ειναι πιο υποφερτο..

αννουλα... κ ο δικος μου ξερει πως βαφομαι κ κανει τα ιδια

ξεσκονιζει του αρεσει να σκουπιζει θελει να ανακατευεται οταν μαγειρευω βαζει πλυντηριο

κ τρελαινεται να ακουει τη βασιλισσα της μοδας!!!

μην ανησυχεις!!! :lol::lol::lol::lol:

σισσιω κ εγω του το εχω κανει αυτο....

του ειχα πιασει το τρυφερο το μαγουλακι του κ ειχε μεινει πληγουλα..

αχ το αγορι μου............ τον πεθυμησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααα......Τι γίνεται;;;;;;;;;;;Είχα μια πολύ άσχημη νύχτα....Κορίτσια το βάρος που νιώθω στο πιπί μου από το νινί είναι απίστευτο ( :oops::oops::oops::oops::oops: ),δε βολεύομαι να κοιμηθώ, είχα και την Ιωάννα στο κρεβάτι και είμαι σαν ζόμπι.... :shock::shock::shock:

Χθες γύρισα σπίτι και το πουλάκι μου ήταν ξαπλωμένο στον καναπέ με κόκκινη μουρίτσα, ταλαιπωρημένα ματάκια και διάθεση μηδέν...Πότε στον καναπέ πότε κολλημένη στην αγκαλιά μου....Στις 8 το βράδυ έκανε 38,2, της έδωσα ντεπόν, στις 12 ξαναανέβασε πλαι 38,2 και της έδωσα πονσταντ και όλη νύχτα ήταν απύρετη..Από 35,5-36,5... :shock::shock::shock::shock::shock:

Στις 9 το πρωί που ξυπνήσαμε είχε 37,9, της έδωσα ντεπονάκι. Ήταν πολύ κεφάτη όμως σήμερα..Καμία σχέση με χθες...Για να δουμε... :?:?:?:?:?

Είχε και λίγες μιξούλες νεράκι καθαρό, της έκανα πλύσεις, της έβαλα και λίγο παιδικό Otrivin και όλα καλά...Όταν φύγω από δουλειά, θα πρέπει να βρω εφημερεύον φαρμακείο και να στηθώ στην ουρά έγκυος γυναίκα να περιμένω.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αναστασία ώρες ώρες μου σπάει και μενα τα νεύρα ο άντρας μου..Θέλω να τον πλακώσω...Και ειδικά όταν κάνει μούτρααααααααα..... :evil::evil::evil::evil: Βρίσε με, φωναξέ μου, μόνο μη μου κρατήσεις μούτρα...Δεν τα αντέχω.... :twisted::twisted::twisted: Εγώ μπορεί να ψέλνω, αλλά σε 5 λεπτά τα έχω ξεχάσει όλα.... :?:?:?

Σισσάκι τι καλά με τις πρόβες.....Ζηλεύω!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Μαράκι έχεις ακόμα δρόμο για να βγάλεις τη διμετρη Πόντια..... ;););););););)

Μπεμπούλης ακόμα ρε με το δόντι;;;;;; :o:o:o:o Δεν υπάρχει χειρότερος πόνος... :?:?:?

Συμπεθέρα περαστικά μωρή....Φέρε τον Στάση να ακούσουν με την Ιωάννα τη Βασίλισσα της μόδας... :lol::lol::lol: Κάθε μέρα με ζαλίζει, να της πάρω τη "βασίισσα μόδας"....Και έρχεται μου λέει "μαμά βάλεις μεταφώσου" και κουνιέται..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασάκι για πες για τις κόρες σου..Η Ειρήνη πως συμπειρφέρεται;;;;;; :roll::roll::roll:

Θουλάρααααααααααααα όλα καλά αγάπη;;;;;;

Αρτζι τρελαίνομαι με τέτοια σκηνικά και λέω μακάρι να ίσχυε η θανατική ποινή.... :evil::evil::evil::evil: Πόσο κτήνη είναι ρε πούστη μου.... : :evil::evil::evil:

Καρολονάκι καλή τύχη με τον πίλινγκ...Να γίνει το προσωπάκι σου φεγγάρι.... ;);););)

Τρις περαστικούλια σας ρε...Όλα καλά θα πάνε....

Ερη τι κάνεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Ο Κωστάκης;;;;;;

Μιτσάκι δεν υπάρχει φορά που να έχεις μπει στο τρενάκι και να μην είστε αρρωστούλες... :?:? Περαστικούλια!!!!! :x:x:x:x

Ιουλία πρόσεχε ρε..Πώς μπλέχτηκε το πατάκι;;;Βγάλτο, καλά λέει η Νατάσα... :lol::lol::lol: Σύντομα θα του πάρεις τον αέρα.... :lol::lol::lol:

Χρύσα μωρό μου τι κάνεις;;;;;;Ο τζεφ;;;;;;Εμείς πότε θα πιουμε καφέ;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόρι κιόλας, αλλά που εχετε εξαφανιστεί;;;; Σήμερα που δεν έχω δουλειά είστε μούγγα στη στρούγγα;; :shock::shock::shock: Μήπως μυρίζουν οι μασχάλες μου;; Να το πάρω προσωπικα;; :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφομανουλες!

τί κανετε;εγω γυρισα νωρις,πεμπτη ,παρασκευη εχω 3 ωρα ευτυχως!

μιτσακι..και τα δυο!κ καινουριο αμαξι κ νεα οδηγος!συνδυασμος που σκοτωνει..ε;;μεταφορικα μιλωντας παντα!!!

νατασα το κουλο ειναι πως ο συγκεκριμενος συναδελφος θελει καθε πεμπτη να ερχεται κ να φευγει μαζι μου..τί να πω;τετοια απελπισια με τη βενζινη που προτιμαει να ρισκαρει τη ζωουλα του;;χα χα χα!

σημερα παντως ξυπνησα τον χ.να με παει σχολειο!εβρεχε,θα γλιστρουσε στανταρ,κ δεν ειχα καμια ορεξη να ακουω τα γκρρ απο το abs που θα επιανε συνεχεια..αι στο καλο!

τα πατακια φυσικα κ τα εβγαλα!!

επισης,κ εμενα μου παρκαρουν αλλοι καλε το αμαξι!ας πηγαινω σας ανθρωπος κ το παρκαρισμα δε με νοιαζει,θα βρισκω αλανες κ εχω κ πυλωτη!τα βασικα ειπαμε θελω!ειλικρινα ομως ειμαι στο τσαφ να τα παρατησω..απο εγωισμο συνεχιζω..για να δουμε..

Αναστασια,ΔΕ θελω να σου λεω τα κλασικα για το φαγητο..δικαιολογημενα στεναχωριεσαι,κ εγω το ιδιο θα εκανα..αλλα σιγουρα δεν κανεις κατι λαθος,αφου τα εχεις δοκιμασει ολα..

θα σου ξαναπω μονο ,οταν κανεις επανελεγχο,να κοιταξεις το θεμα της αλλεργιας,μηπως και..

επισης,απο ενδιαφερον σε ρωτησα για το φαγητο της Αννυ,επειδη θυμαμαι ποσο χαιρομουν οταν ο γ. ετρωγε στις αρχες κ ηθελα να το μοιραστω εδω κ ποσο χαιρομουν κ αντιστοιχα στεναχωριομουν οταν ,δικαιολογημενα,με προσπερνουσαν..οταν τρωει λοιπον,να γραφεις!δε θα σε ρωτησω ξανα,ΑΛΛΑ να ξερεις οτι θελω να μαθαινω!!!φιλακια!!ειπαμε,γιοκ φατσουλες!

κ ο χ. δεν καλοταιζει τον γ.,γι αυτο κ οταν λειπω φροντιζω να ειναι συνηθως αφου τον εχω ταισει κ ο χ. εχει να ζεστανει μονο το γαλα!αλλιως..εχει τυχει να τον ταισει ενα μανταρινη ολο το μεσημερι ως το βραδυ ,επειδη"ο γ. δεν γκρινιαξε!!!"τεσπα!ευτυχως η μαμα μου τον καταφερνει κ η πεθερα καπως,οποτε εχω εναλλακτικες..κανε αυτο που λεει κ η νατασα΄δοκιμασε να την ταιζει κ η μανουλα σου!ξερω πως το εχεις δοκιμασει χωρις ιδιαιτερο αποτελεσμα,αλλα θελει το χρονο του για να συνηθισει..ο γ.οταν τον πρωτοαφηνα στη μαμα μου για να παω π.χ.κομμωτηριο,δεν ετρωγε τιποτα,κ ετσι αναγκαστικα πηγαινα κ αντλημενο γαλα,που το επινε σιγουρα!μετα απο αρκετο καιρο αρχισε να τρωει πολυ εκει,ισως κ καλυτερα απο ο,τι μαζι μου..δεν ξερω..πάντως φυσικα κ δε μας πρηζεις!

η νατασουλα για το θηλασμο κ το οτι θα λειπει μερες αν παει το ταξιδι,ηθελε να πουμε!για το αν θα εχει θεμα με το στηθος..

παω λιγο στον γ. κ επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...