Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

ωραιο το Αγαπη, εμενα μου αρεσει και το Νεφελη.

Σαμακαρδε χαιρομαι για σενα και σε ζηλευω, ξερεις ποσο καιρο θελω να κατεβω στο κεντρο να φαω λουκουμαδες. Κοιταξες τιμες στα prenatal; Εμενα μου αρεσουν τα ρουχαλακια τους αλλα δεν εχω παει να δω εαν με περνει οικονομικα να αγορασω. Στον Αλεξανδρο μοθ ειχαν φερει και ηταν πολυ καλη ποιοτητα.

Ανδρια πως πας με το συναχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

georgi mou eimai poli xalia,ponokefalo,kataroi den prolavenw na allazw xartomantila k poli voulwmeni den mporw na parw anapnoi alla avrio pou 8a paw sto kratiko nosokomeio gia to minaio mou rantevou 8a tous pw na mou gra4oune kati na niwsw kalitera..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δική μας λίστα για κοριτσάκια ήταν: Έλλη, Μυρτώ, Λήδα, Άννα, Μάγια...

Ωραίο και το Αγάπη!

Georgi δε κοίταξα καθόλου ρούχα γιατί έχουμε ήδη πολλά, είδα μια κούνια που μ' άρεσε γύρω στα 200 ευρώ. Πάντως μου φάνηκαν αρκετά καλές οι εκπτώσεις του. Τώρα χαζέυω το κατάλογοπου πήρα, θα δω λεπτομέρειες και θα σου πω.

Άντρια περαστικά!!! Κάτσε να ξεκουραστείς επιτέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εμενα τη μαμα μου τη λενε αννα και μ αρεσει μεν αλλα προτιμω να επιλεξω ... ειχαμε κανει μια λιστα και μ αρεσε το αριαδνη, το μυρτω και το μελινα πολυ αλλα δε μου ειχε κανει κλικ κανενα..

Κι εγω γενικα λειτοουργω με αυτο το κλικ.

Και χθες το βραδυ μου λεει ο αντρας μου γιατι να μην την πουμε αγαπη αφου την καναμε μες στην αγαπη?

Και τσουπ νομιζω εγινε το κλικ...

σκεφτομουν το αννα αλλα θελω να απαλλαγω απο αυτο το εθιμο με γονεις κτλ

το αγαπη ευηχο δεν ειναι?

εκτος απο συμβολικο? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές αρρωστούλες, περαστικά σας βρε! Να προσέχετε, θερίζουν οι ιώσεις!

Άφρο άμα σας έκανε κλικ το όνομα Αγάπη, μη το σκέφτεσαι! Μπορείς βέβαια και να περιμένεις να τη δεις τη μικρούλα σου και να δεις ποιο όνομα θα σας κάνει κλικ τότε. Πάντως κι εμείς το Άρης, έτσι, μ' ένα κλικ το διαλέξαμε, μέσα σε δύο λεπτά!

Άντε κλικ κλικ!

Georgi δυστυχώς ο κατάλογος δεν έχει τιμές αλλά έχω ενθουσιαστεί με κάποια πράγματα που βλέπω κι έτσι λέω να ξανακατέβω αύριο στα Prenatal!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο πολυ γλυκο ονομα να την ονομασετε αγαπη κ να την φωναζετε αγαπουλα μου...τι γλυκοοοοοο :x:x:x[smilie=love7.gif][smilie=love6.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif][smilie=love2.gif]

γιουλακι αν με εκραζε ο γιατρος σιγουρα θα εβρισκα αλλον σιγα μην καθομουν να στεναχωριεμε κ να ανχωνομε καθε φορα :x ενταξει δεν λεω καλο ειναι να προσεχουμε κ λιγο αλλα αν το σκεφτεις ποσες φορες στην ζωη μας θα ειμαστε εγκυουλες???μετα θα εχουμε ματια μονο για τα βρεφακια μας θα ειναι καλοκαιρακι θα ειμαστε ολο στην γυρα θα θηλαζουμε κιολας(ελπιζω)κ να δεις τακ τακ θα φυγουν τα κιλακια:D:D

geοrgi τον δικο μου τον λενε βαγγελη κ ειναι σκορπιος :shock: οταν με κανει αυτα τα σπαστικα με το φαγητο του λεω αμα δεν σου αρεσει στην μανα σου :lol::lol::lol:

ελενακι πολυ σπαστικο αυτο ε!!!μου την καρφωνει οταν γραφω ολοκληρα κατεβατα κ γιοκ χανοντε :twisted: ετοιμασου σε λιγες μερες να ανοιξεις κ το νουμερο 4 μας επιασε μπουρου μπουρου κ ουτε μηνα δεν εχει το γεμισαμε σχεδον αυτο :lol: σκεφτομουν πριν λιγες μερες τι ωραια παρεουλα κανουμε κ πως θα ηθελα κ στο δευτερο μωρακι να σας ειχα παλι συντροφια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα εχουν χαθει πολλες φφορες αυτα που νομιζω οτι εχω ποσταρει ειναι σπαστικο οντως...

ειπαμε αγαπη προς το παρον και θα δουμε εχω περιεργεια να δω και αντιδρασεις απο τα σογια...

χεχεχε

αχ σουλιτσα αυτο με τα κιλα δε θελω να το συζητησω καν... :oops: θεωρω οτι ενας απο τους λογους που εβαλα ηδη αρκετα κιλα ειναι και οτι εκοψα μαχαιρι το τσιγαρο μολις το τεστ εδειξε θετικο και καπνιζα πολυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από τα σουβλάκια και τους λουκουμάδες σήμερα νομίζω άλλο ένα κιλό το έβαλα! :lol::lol::lol:

Μιλούσα με μια φίλη σήμερα, γέννησε το Σεπτέμβριο έχοντας πάρει 15 κιλά, θηλάζει κανονικά και σήμερα είναι μείον 18 κιλά, 3 λιγότερα απ' όσο ήταν πριν μείνει έγκυος! Έτσι για να παρηγοριόμαστε... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samarcande...

α) θελω γαλακτομπουρεκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

β)εχει μεγαλωσει η κοιλιτσα σου πιο πολυ απο τη φωτο? εμενα πολυ ...

βεβαια μου εκανε ενα γαματο σχολιο η κολλητη μου μου λεει δεν εχεις μυτερη κοιλια εχει μεγαλωσει αλλα και σε πλατος και η περιφερεια αν σε προσεξει καποιος φαινεσαι εγκυος αλλιως απλα χοντρηη....

και οπως ειπαμε εχω κοψει και το τσιγαρο γιατι μετα απο αυτο το σχολιακι μου χρειαζεται ενα

χααχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου δεν ειμαι και πολυ καλα ανα διαστηματα και χωρις σοβαρο λογο θελω να κλαψω.Ευτυχως ειναι μαζι μου ο Αλεξανδρακος και εκεινη την στιγμη προσπαθω να του μιλησω για να μην κλαψω. Αλλα δενξερω για ποσο ακομα, μιλαμε θελω πολυ κλαμα να ριξω.

Σιγουρα σας εχει συμβει και σε σας , τι κανετε εκεινη την στιγμη;

Σουλα μου εγω το ηξερα οτι θα ντυνοπαθησω με το φαγητο του και με πολλα αλλα.Ειμαι μαζοχα τι να πω

Αφρο ποσα κιλα πηρες που εκοψε και το τσιγαρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samarcande...

α) θελω γαλακτομπουρεκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

β)εχει μεγαλωσει η κοιλιτσα σου πιο πολυ απο τη φωτο? εμενα πολυ ...

βεβαια μου εκανε ενα γαματο σχολιο η κολλητη μου μου λεει δεν εχεις μυτερη κοιλια εχει μεγαλωσει αλλα και σε πλατος και η περιφερεια αν σε προσεξει καποιος φαινεσαι εγκυος αλλιως απλα χοντρηη....

και οπως ειπαμε εχω κοψει και το τσιγαρο γιατι μετα απο αυτο το σχολιακι μου χρειαζεται ενα

χααχαχ

Γαλακτομπούρεκο ε? Μη με βάλεις να τρέχω πάλι στον Ασημακόπουλο! :lol::lol:

Ναι έχει μεγαλώσει αρκετά η κοιλιά μου, πρέπει να ανανεώσω το φωτογραφικό υλικό! ;);) Ούτε εμένα είναι ιδαίτερα μυτερή, απλωμένη θα την έλεγα... :?:? Αύριο το πρωί θα ζυγιστώ να δω στα πόσα είμαι γιατί με όλα αυτά που έφαγα σήμερα... Πρέπει να είμαι στα +7! Κάποιοι μου λένε πως φαίνομαι, άλλοι ισχυρίζονται πως δε θα το καταλάβαιναν αν δε το 'ξεραν, δε ξέρω ποιον να πιστέψω. Σήμερα πάντως που δε κούμπωνε και καλά το μπουφάν, εγώ αισθανόμουν σας ελεφαντάκι!

Μες στη γλύκα η κολλητή σου! :lol::lol: Αχ κάτι τέτοια σχόλια είναι για τσιγάρο και διπλό ουίσκυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γιατι δεν πας να φας; φαε και για μενα μια κουταλια που δεν μπορω, με πρηζει το σιμιγδαλι.

Πολυ γυρναει αυτο το παιδι και σημερα,τι τραβαει η κοιλιτσα μου που παει περα δοθε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα σας εχει συμβει και σε σας , τι κανετε εκεινη την στιγμη;

Κλαίω! Έχω ρίξει πολύ κλάμα γενικώς κι έχω γίνει λίγο ρόμπα κάποιες φορές...

Τώρα με το παιδί μπροστά δε ξέρω τι θα έκανα... Υπάρχει καθόλου η δυνατότητα να πας σ' ένα δωμάτιο λίγο μόνη σου και να ξεσπάσεις? Το 'χεις ανάγκη προφανώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου georgi μου συμβαινει πολυ συχνα και καμια φορα ακομα και αν δεν ειμαι σε περιβαλλον που το επιτρεπει μου ξεφευγει και κλαιω...

Εχω παρει δεκα κιλα ματια μου , και θα στο πω με μεγαλη σιγουρια αυτη τη βδομαδα που θα παω στο γιατρο... και ντρεπομαι πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να ειναι ροζ το τικερ κοριτσακι το κοβω :lol::lol::lol:

καλοσ ηρθες .

τι κανετε τσουπρες ?σας διαβαζω αλλα δεν ευκαιρω να γραψω .

αφρο φαρμακοπιοσ δεν εισαι ?...σε μισωωωωωωω εψαχνα ποση ωρα σημερα για φαρμακειο και ενα βρηκα που ηταν πηχτρα στον κοσμο .εχω ξεμεινει απο φαρμακα :(

αντε ποτε θα μπει η αφροδιτη να μασ πει τι εχει ...καλα θα ειναι το μπεμπακι δεν σκευτομαι αυτο αλλα θα σκασω αν δεν μασ πει τι ειναι .....

την περασμενη ευδομαδα εκανα και εγω β επιπεδου ....καλα ειναι 555 γρ και μιαζει τον μπαμπα του ...επιτελους!!!!

α αφρο ομορφο το Αγαπη ,σκεψου και το Ελπιδα και το Ειρηνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μ αρεσει πιο πολυ το αγαπη απο τα αλλα δυο...

εχουμε φαρμακειο εγω δεν εχω τελειωσει ακομα τη σχολη...

σκεψου οτι η πρωτη μου σχολη ηταν φιλολογος και μετα ασχοληθηκα με τη μεταφραση και μετα βαρεθηκα τα θεωρητικα και ηθελα χημεια...

εχεις δικιο, τα φαρμακεια της αθηνας απο αυριο θα ειναι κανονικα ανοιχτα , ο πειραιας θα μαθουμε επιτελους αυριο τι θα κανουμε

παντως θα ηταν πιο ωφελιμο να μισεις το σοσιαλιστη πρωθυπουργο μας απο τους φαρμακοποιους... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Steisy! Με το καλό το μωράκι σου!

AFRODITH μπράβο για τη β επιπέδου, μια χαρά μεγάλωσε το μικρούλι σου!!!

Πω πω ακόμα να χωνέψω τα όσα έφαγα το μεσημέρι! Κι ας έχω περπατήσει τη μισή Αθήνα... ΈΒγαλα και το σκύλο τώρα για βολτούλα αλλά και πάλι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ που χανεσε ολη την ωρα; Μια χαρα το μωρακι σου.

Καλως ηρθες Στειση! Τα νεα σου περιμενουμε και γενικα την γνωμη σου.

Συνφωνω μαζι σου Αφρο μου! Εγω δεν θα παω ουτε αυριο το παιδακι μου στο σχολειο λογω απεργιας στα Μ Μ Μ., θα εχει πολυ κινηση και δεν μπορω να οδηγησω αρκετη ωρα. Τι να κανω η κολοκυβερνηση φταιει!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...