Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στις Αφροδίτες!

Κι εγώ εδώ και μια ώρα είμαι στα τηλέφωνα προσπαθώντας να λύσω γραφειοκρατικά κυρίως θέματα αλλά δε φαίνεται να λύνονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Αφροδιτη!!! ειμαστε αθηνα απο τα χριστουγεννα, δεν φυγαμε γιατι μου εγραψε αδεια ο γιατρος!!!τη β'επιπεδου την κανονισα 31/1, σ'ενα διαγνωστικο στο κολωνακι και θα κλεισω ραντεβου με το γιατρο στις 2/2 !!!σε 10 μερουλες, μου ελειψε το μωρακι μου!!!εσυ εχεις για τις 26;;;

καλημερα samarcande, κακος μπελας αυτη η γραφειοκρατια!!!τι κανεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!καλως το γιωργο μας!!!! τι κανει ο μπαμπας της παρεας;;;

αντε, κι εγω περιμενω με αγωνια, πρωτα να ειναι ολα καλα, κι επειτα να μαθουμε και τι θα εχουμε, γιο η κορη;;!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Γιώργο!

Θα τη βρω την άκρη κάπως, έχω αποφασίσει σήμερα να μην εκνευριστώ!

Σήμερα θα προσπαθήσω να πάρω χαλαρά τη μέρα μου, έχω να δω δυο-τρία διαμερίσματα για γραφείο (ευχηθείτε μου να βρω επιτέλους κάτι!!!!), έχω και δυο συνεδρίες και το απόγευμα θα πάω ν'αλλάξω κάτι δώρα γάμου...

Afrodite σε ποιο κέντρο έκλεισες τελικά τη β επιπέδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια samercande!!!μακαρι να βρεις σημερα το ιδανικο διαμερισμα για το γραφειο σου!! στο ΕΜΒΡΥΟ εκλεισα, κι ηταν το πιο ακριβο απ'οσα ρωτησα, αλλα ειχα παει και το καλοκαιρι για τη β'επιπεδου μιας φιλης και ημουν εξοικειωμενη με το χωρο και τη διαδικασια....επιπλεον, ο γιατρος που της εκανε τον υπερηχο ηταν πολυ καλος.....επισης, - μη γελασεις-το ριξαμε κα κορωνα γραμματα ....!! εεε, 2 φορες βγηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ, έχω βάλει στο μάτι το ένα από αυτά που θα δω σήμερα κι ελπίζω να είναι το τυχερό γιατί μ'αρέσει η τοποθεσία του!

Στο Έμβρυο θα κάνω κι εγώ τη β επιπέδου αυτή τη Τρίτη (25/1), με τον Μαλιγιάννη! Ακριβούτσικο ναι, αλλά πολύ καλό! Κι αν τυχόν δε θες απόδειξη, κατεβαίνει η τιμή, να το έχεις υπόψη σου...

Άντε επιτέλους να μάθουμε το φύλο του μωρού σου!!

Γιώργο περαστικά και προσπάθησε να μη ζορίζεσαι τόσο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΧΩ ΝΕΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΘΥΡΟΕΙΔΙΣΜΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΕΝΑ ΧΑΠΑΚΙ Τ4 ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΘΑ ΡΥΘΜΙΣΤΟΥΝ...ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΠΑΚΙ ΘΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΘΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ 1 ΚΙΛΟ...ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ...ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!!! :lol::lol::lol::lol:

ΗΑPPY ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ??

ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ??

ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες κ μπαμπακα!!!

γιουλακι μου εδω ειμαι σας παρακολουθω!!!χαιρομε που ολα ειναι καλα για σενα..ειδες?ολα διορθωνοντε!!!!

ηταν να παω να κανω την καμπυλη σημερα αλλα σαν μοσχαρα που ειμαι ξυπνησα στις 11 :roll: αυριο ο αντρας μου εχει υπηρεσια κ θα εχει αυτος το αυτοκινητο οποτε θα παω δευτερα πρωι πρωι να τελειωνω κ με αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

Διαβασα καλα πραγματα για την καθεμια σας και χαιρομαι γι'αυτο. Σουλα και εγω πρεπει να κανω την καμπυλη την Δευτερα αλλα σκεφτομαι να παω το Σαββατο,επειδη τις καθημερινες εχω να παω το μικρο σχολειο. Χαιρομαι παντως γιατι ο γιατρος μου μου εγραψε 3 λειψεις.

Ανδρια ακομη χουζουρευεις;

Ελενα που εισαι; Ψωνισες τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ηθελα να ανοιξουμε ενα θεμα που αυτες τις μερες με απασχολει παρα πολυ. Ακομη δεν το εχω συζητησει με τον γιατρο μου.

Εσεις τι εχετε σκεφτει για τα βλαστοκυτταρα; Δεν μπορω οικονομικα να τα βαλω σε ιδιωτικη κλινικη.

Νομιζω πως πολλες μελλουσες μαμαδες εχουν προβληματιστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ηθελα να ανοιξουμε ενα θεμα που αυτες τις μερες με απασχολει παρα πολυ. Ακομη δεν το εχω συζητησει με τον γιατρο μου.

Εσεις τι εχετε σκεφτει για τα βλαστοκυτταρα; Δεν μπορω οικονομικα να τα βαλω σε ιδιωτικη κλινικη.

Νομιζω πως πολλες μελλουσες μαμαδες εχουν προβληματιστει.

αληθεια ειναι!!! κι εγω το σκεφτομαι.....προσωπικα, θεωρω τις ιδιωτικες τραπεζες φυλαξης μια μεγαλη απατη, που εκμεταλλευονται απο τη μια την ελλειψη νομικου πλαισιου στη χωρα μας, κι απο την αλλη το φοβο και την αγαπη του γονιου!! ειμαι υπερ της δωρεας των βλαστοκυτταρων σε δημοσια τραπεζα, θελω ομως να το ψαξω λιγο.....μια φιλη ειχε παρακολουθησει καποια ενημερωση σχετικα, και θα τη ρωτησω που και ποτε, γιατι με ενδιαφερει πολυ το θεμα!!! φυσικα, θελω κι εγω να ακουσω τη γνωμη σας η την εμπειρια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi αυτο ειναι ενα θεμα που μας απασχολη ολες πιστευω...θα ακουσεις διαφορες αποψης πανω σε αυτο το θεμα...

ουτε εγω προσωπικα δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να τα φυλαξω σε ιδιωτικη τραπεζα αλλα κ να ειχα τα χρηματα θα τα δωριζα στην δημοσια τραπεζα ασυζητητη!!!το εχω ψαξει πολυ..εχω διαβασει πολυ...εχω παρει πολλες γνωμες απο μαμαδες...ολοι οι δρομοι οδηγουν στην δημοσια τραπεζα...θελω αυτες τις μερες να επικοινωνησω με την δημοσια τραπεζα που βρισκετε στην θεσσαλονικη νομιζω στο παπαγεωργιου κ να μαθω λεπτομερειες αν μπορω δηλαδη να τα στειλω απο εδω που ειμαι θα το συζητησω κ με τον γιατρο μου κ ευχομε να μπορω να τα δωρισω απο δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα να ακουσουμε Σουλα μου πολλες γνωμες για να αποφασισουμε σωστα. Ακομη δεν εχω προλαβει να διαβασω κατι στο ιντερνετ για την δημοσια τραπεζα.

Αφροδιτη τι εγινε μιλησες με τον ιατρο σου για τα δωματια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia....Loipon einai h 3h prospa8eia pou kano gia na sas perigrapso osa ksero gia ta ma8hmata toketou,den ksero gt alla otan patao ypovolh,mono ypovolh den ginetai....gia na doume tora.

Ta ma8hmata xorizontai se kyklous,o ka8e kyklos xorizetai se 4 hmeres k einai 2ora...dld 9.00-11.00

to 2o k 3o ma8hma einai ypoxreotiko gia ton patera an epi8ymei na vrisketai sthn ai8ousa touketou.

To paravolo kostizei 5 eyro k pas mish ora noritera gia na to paralaveis apo thn eisodo tou nosokomeiou Elena.

Vevaia prepei na kleiseis rantevou gia na parakolou8hseis ma8hmata sto thl 210-6402234 210-6402366

se ena apo ta dyo afhneis mynhma ston thlefonhth k epikoinonoun mazi sou gia rantevou,gi ayto oses eisaste ano ton 25 evdomadon mporeite na kalesete....Ego ekleisa stis 7-10/2...elpizo na sas do....

fIliaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον πηρα τωρα τηλ. και μου ειπαν να παρουμε το πρωι, ειδικα εαν μπορουμε μεχρι τις 9.00

Χαιρομαι που ειναι πρωινα, επειδη μπορω να ερθω και εγω ανετα.

Απ'οτι καταλαβα ειναι για τις γυναικες που θα γεννησουν στο Ελενα, αλλα δεν μου το ξακαθαρισε καλα η κοπελα. Αντε μηπως σε προλαβω τις ιδιες μερες με εσενα GeoV.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαιρετώ τις τσαχπινογαργαλιάρικες κοιλίτσες κ τον σούπερ μπαμπά!! Δε σας προλαβαίνω με τα νέα πολυλογούδες μου!Χάρηκα όμως που είναι όλα καλά τελικά για όλες!!Τα δικά μου νέα.χάθηκα 2 μέρες γιατί είμαι με εμετούς,ημικρανίες κ πόνους στο στομάχι.Δεν την παλεύω,αισθάνομαι κ τα πλευρά μου να "ξεχυλώνουν" κ Καταρρέω..!! :lol:

Για τα βλαστοκύτταρα κ τμήμα του ομφάλιου λώρου που λέτε,εμείς θα τα δώσουμε σε ιδιωτική τράπεζα τελικά κ όχι σε δημόσια μετά απο συζήτηση που είχαμε με το γιατρό μου.ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ μπορούν να χρησιμοποιηθούν ανα πάσα ώρα κ στιγμή άν φυλλάσονται σε ιδιωτική ενώ στην δημόσια τράπεζα κούφια η ώρα μπορεί να περιμένεις πολύ καιρό μέχρι να βρεθεί συμβατός δότης ή κ να μη βρεθεί καθόλου. Σημαντικό για εμάς είναι οτι θα πληρώνουμε με δόσεις μηνιαίες των 60€ κ μέσα σε αυτό το πρόγραμμα μας παρέχονται υπηρεσίες για όλη την οικογένεια σε ιδιωτική κλινική κ για το παιδί στην Ευρωκλινική ΠΑΙΔΩΝ. Φυσικά άν δεν υπήρχαν οι δόσεις κ εμείς σε δημόσια τράπεζα θα τα δίναμε ασυζητητή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo Andria,makari na eimaste mazi 8a xaro poly na se gnoriso.....

Den ksero an einai mono gia oses gennhsoun Elena...den rothsa...alla osa vivlia exo diavasei anaferoun gia to Elena me thn 1h eykairia 8a rothso k 8a sas po...allios parte ena thlefono gia sigoura 8a sas poun...

Esy Andria sto Elena gennas e???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia mou..Ti mou kanate? Egw simera tin evgala stin mama mou prin kammia writsa ir8a ekana mpanaki k ekana kati ektakto na fame..

Simera 8imwsa PARA POLI..Piga stin mama mou k afisa to para8iro tou autokinitou mou ligo anoikto gia na aeristei giati kati mirize asxima..Meta pou piga na 3ekleidwsw to autokinito me to control k anoi3e to eswteriko fwtaki eida mia kinisi k telika itan ENAS GATOS :shock::? arxisa na ourliazw k ir8ane oi goneis mou k anoi3ane siga-siga tin porta giati agrie4e k den mporouse na vgei apo ekei pou mpike..Epiasa egw ena dettol sprey k evala pantou sto autokinito timoni, tamplo,portes, taxites, ka8ismata k o mpampas ekane ola ta ka8ismata me tin hoover, eutixws den vrikame trixes sta ka8ismata ektos sto pisw kapo (ta ka8ismata k to pisw kapo exoun prosvasi meta3i tou)..Mou evale k i mama mou mia petseta sto diko mou ka8isma..Fovame toso poli mipws kollisw tipota..Kanena to3oplasma..ti na kanw? iparxei periptwsi na pa8w tipota meta apo toso ka8arisma? apo to poli dettol pou evala eixa taseis lipo8imias k etsi ir8e o sizigos mou sto patriko mou k antalla3ame autokinita..Agxw8ika POLLI :(..iparxei kati allo pou moprw na kanw gia na eimaste sigouroi pws den 8a kollisw?

GeoV mou egw eimai apo kipro k mallon logw oikonomikwn 8a gennisw sto kratiko nosokomeio anti stin kliniki pou einai o idiwtis ginaikologos mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsakia mou..Ti mou kanate? Egw simera tin evgala stin mama mou prin kammia writsa ir8a ekana mpanaki k ekana kati ektakto na fame..

Simera 8imwsa PARA POLI..Piga stin mama mou k afisa to para8iro tou autokinitou mou ligo anoikto gia na aeristei giati kati mirize asxima..Meta pou piga na 3ekleidwsw to autokinito me to control k anoi3e to eswteriko fwtaki eida mia kinisi k telika itan ENAS GATOS :shock::? arxisa na ourliazw k ir8ane oi goneis mou k anoi3ane siga-siga tin porta giati agrie4e k den mporouse na vgei apo ekei pou mpike..Epiasa egw ena dettol sprey k evala pantou sto autokinito timoni, tamplo,portes, taxites, ka8ismata k o mpampas ekane ola ta ka8ismata me tin hoover, eutixws den vrikame trixes sta ka8ismata ektos sto pisw kapo (ta ka8ismata k to pisw kapo exoun prosvasi meta3i tou)..Mou evale k i mama mou mia petseta sto diko mou ka8isma..Fovame toso poli mipws kollisw tipota..Kanena to3oplasma..ti na kanw? iparxei periptwsi na pa8w tipota meta apo toso ka8arisma? apo to poli dettol pou evala eixa taseis lipo8imias k etsi ir8e o sizigos mou sto patriko mou k antalla3ame autokinita..Agxw8ika POLLI :(..iparxei kati allo pou moprw na kanw gia na eimaste sigouroi pws den 8a kollisw?

GeoV mou egw eimai apo kipro k mallon logw oikonomikwn 8a gennisw sto kr

atiko nosokomeio anti stin kliniki pou einai o idiwtis ginaikologos mou..

Kalhspera Andria!!!Ma kala,pos mphke h gata mesa ???Koufa8hka!!!

Na sou po gia kalo k gia kako den to pas gia ena viologiko plysimo kalo???

Poso 8a doseis kana 10eyro...an mporeis na kopseis apo kapou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριούλα χαλάρωσε!!!!!! Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να πάθεις κάτι!!!

Όλη η ιστορία με τις γάτες και το τοξόπλασμα είναι αρκετά παρεξηγημένη, είναι αρκετά έως πολύ δύσκολο να κολλήσεις από γάτα, πιο εύκολο είναι να το πάθεις από λαχανικά ή κακοψημένο κρέας...

Ανεξάρτητα από αυτό όμως, έτσι όπως περιέγραψες τα πράγματα, είναι εντελώς απίθανο να σου συμβεί κάτι! Ηρέμησε και ξεκουράσου!

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εννοείται πολύ καλά κάνεις και απαντάς. Κι εγώ εντελώς σαν μία πληροφορία που διάβασα την ανέφερα ξεκάθαρα για το ψυχολογικό κομμάτι.  Κι εγώ έχω κάνει τεστ πριν την καθυστέρηση όπως και οι περισσότερες υποθέτω. Και ναι κάθε γυναίκα ξέρει η ίδια και μάλιστα αν ακούσουμε πραγματικά το σώμα μας το καταλαβαίνουμε και χωρίς τεστ!   Έχεις δίκιο για διαφορά σύλληψης και εμφύτευσης! 
    • Ααχ κορίτσια να σας πω και εγώ τα νέα μου! Χθες πήγαμε σε γενετιστή, με λίγα λόγια ο καρυότυπος του άντρα μου ναι είναι όπως μας είπε με τσαχπινιές, οχι προβληματικος όπως τον ανέφερα συνέχεια εγώ! Εν ολιγης μας είπε ότι από ότι στιγμή που το σπέρμα είναι σε φυσιολογικά επίπεδα θα πρέπει να κάνουμε άλλες 2 εξετάσεις fish αιματος και αναλόγως με το τι θα δείξει θα κάνουμε και fish σπέρματος δε ξέρω ακριβώς τι περιμένουμε να δούμε!  Ξέρω μονάχα ότι θέλουν άλλον ένα μήνα για να βγουν.. Παράλληλα μας είπε ότι προσπαθούμε κανονικά και όταν αποφασίσουμε αν θέλουμε μπορούμε να κάνουμε εξωσωματική απλά με προεμφυτευτικό!  Η μόνη διαφορά μου είπε είναι αν μείνω έγκυος είτε  φυσιολογικά είτε με εξωσωματική θα πρέπει να κάνω αμνιοπαρακέντηση, για σίγουρα αποτελέσματα για υγιές έμβρυο!  Επίσης, μου είπε ότι ενδέχεται να είναι κληρονομικός και να το πήρε από γονείς!οι οποίοι κατάφεραν φυσιολογικά να κάνουν παιδιά! Μας είπε ότι μπορεί ένα τυχερό και γερο σπερματοζωάριο να είχε κάνει τη δουλειά 1 χρόνο τώρα και να μην είχαμε καταλήξει ποτε να κάνουμε αυτή την εξέταση και να μη το ξέραμε! Αφού το ξέρουμε όμως για να βγει ένα υγιές μωρο με όποιο τρόπο και να γίνει η συλληψη θα κάνουμε αμνιοπαρακεντηση! Αυτά, ίδωμεν 🫶🤷‍♀️
    • @peacockακι μου υπέροχο!!! Σε ευχαριστώ!! Τι κάνεις παλιά μας συμμαθήτρια? Πώς είναι τώρα η ζωή? Γεμάτη ουράνια τόξα να φανταστώ??!  Κορίτσια αυτά εδώ τα κορίτσια ήταν η αντίστοιχη "τάξη" μας την περίοδο 2016-2018 για μένα! Μόνο respect σε αυτά τα κορίτσια που μοιραστηκαμε τα εσωψυχα μας και τα καταφέραμε ΟΛΕΣ!  Τι σημαίνει αυτό?? Ότι δεν θα μείνει καμία χωρίς μωρό βρεεε! Άπαξ και μπεις εδώ ,μωρο θα αποκτήσεις θες δε θες! Χαχαχα Κορίτσια σας ευχαριστώ για την εμψύχωση 🥰🥰 εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους! Χοριακη θα κάνω την τρίτη γιατί μου είπε ο γιατρός να περιμένω να έχω και μια μέρα καθυστέρηση...εγώ ξέρω πως κρατιέμαι!!!
    • Ααααχχχχ βρε κορίτσια πόσο σας "ζηλεύω" όσες έχετε συναντηθεί απο κοντά!!! Πάρα πολύ καλοπροαίρετα το λέω! Εγώ να ξέρετε αν ποτέ οργανώσετε καμία συνάντηση θα είμαι παρούσα με τη μπουμπού μου! Στα δικά μου γιατι ξέχασα να τα γράψω κι εδώ... Εχθές, αφού επανέλαβα τις εξετάσεις του θυρεοειδούς, επιτέλους ήρθε στα ίσια του και πέσαμε κάτω απο 3! Με ρώτησε ο ενδοκρινολόγος αν είναι όλα καλά και υπερηχογραφικά. Του είπα ναι και μου είπε ότι συνεχίζουμε με την ίδια δόση και επαναλαμβάνουμε σε 6 εβδομάδες! Μετά μίλησα και με το γυναικολόγο μου και του είπα το γιατρό που μου πρότειναν στο δημόσιο. Μου είπε τα καλύτερα και να τον πάρω άμεσα να κλείσω ραντεβού. Αυτά τα πολύ όμορφα! Τα φιλιά μου σε όλες σας παρεούλα μου!
    • Για τις κοπελες που τις φέρνουν σε δυσκολη θεση... εγω ειχα απαντησει στα ισα σε ερωτηση τυπου αντε τι περιμένετε κ δ κανετε ενα μωρο, γιατι ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ. Και τελειωσε εκει το θεμα. Το 2ο μ ηρθε στο καπακι, οποτε δ προλαβε κανεις να με ρωτησει αν εχω σκοπο για 2ο. Μετα κανενας σχεδον δεν ασχοληθηκε αν θα κανω 3ο. Καποια στιγμη που ειπα ετσι απ εξω απ εξω οτι το εχουμε στο μυαλο μου, ακουσα σχόλια τύπου τι το θες το 3ο? Πανω που ξεπαιδιασες. Και αλλα τετοια ομορφα. Οποτε και μεις οταν ξεκινησαμε προσπάθειες δεν το ειπαμε πουθενα. Ουτε τωρα που κανουμε ελευθερα το ξερει κανενας. Και εκτός απο πολυ δικα μ ατομα που το συζητησαμε για το αν θα προσπαθησουμε η οχι, κανενας ευτυχως δ με ρωτησε ασχετος.  Παρεμπιπτόντως σημερα αδιαθετησα και γω...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...