Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια!! Χρονια πολλα στην εορταζουσα σημερα Σουλιτσα μας!! Πολυχρονη να εισαι και με το καλο η μπεμπα σας!! GeoV μια χαρα η μπεμπα σου μεγαλωσε!! Το επαθα κι εγω λιγο αυτο που συνεβη και σε σενα και με πηρανε τα κλαματα πριν μια εβδομαδα. Αλλα δεν ειναι τιποτε, συμβαινει. Ειρηνη μου μη δινεις σημασια σε αναισθητους. Εσυ τον γιατρο σου να εμπιστευεσαι.Φιλια! Σκεφτομαι κι εγω να παω Jumbo σημερα με τον αντρουλινο μου και την μπεμπουλα μας!! Το μενου εχει χορτοσουπα. Τρωμε και φευγουμε. Εχω και μαθημα στην Ευτοκια σημερα! Φιλακια σε ολες και στα μπεμπακια ολα βεβαια! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsakia mou!!

Soullitsa mou NA ZISEIS K OTI PO8EIS, ME TO KALO I KORASA SOU :)..

Avrio 8a paw na kanw tis antaugeies mou exei 3,5+ mines na ta kanw k egina frikio..Ka8e 3 mines prepei na ginontai gia na eimai se mia emfanisimi katastasi..8a ta kanw avrio meta aprilio gia na einai kala k stin genna k meta arxes iouliou giati 9 iouliou pantrevete 1i mou 3aderfi k prepei na eimai mia sexy manoula :))

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στην εορταζοντα!!! Περιμενουμε να μας πεις πως πηγε η γιορτη!

εγω για το βραδυνο θα φτιαξω κανελονια με κιμα, αλλα πρωτα θα ξεκουραστω επιεδη με ποναει πολυ η κοιλια μου.

Ανδρια χαρα στο κουραγιο σου να καθεσε στο κομωτηριο και εγω θελω να κανω μια αλλαγη αλλα δεν ξερω τι ακομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους σταματησε να ποναει και η κοιλια μου, μετα απο 1,5 ωρα υπνου. Δοξα το Θεο γιατι δεν αντεχα αλλο!!!!

εχω να τα βαψω απο περσι το Πασχα.

Που εισαστε σημερα, πολλες απουσιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi mou einai antaugeies k otan kanw kairo na tis kanw fenete poli oi diafora tis rizas me to ipoloipo malli to diko mou malli einai skouro kastano pros mavro k oi antaugeies xan8ies k einai poli xalia k exoume k siggeniki vaftisi se 1 mina..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλιτσα χρονια πολλαααααααααα....sweety εμενα ο γιατρος μου ειναι στη νεαπολη οχι στην π.ραλλη..

παντως χαρηκα αρα θα περασω καλα την πεμπτη...

φιλακια πολλα σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κανεις και τα βαφεις, εγω εχω σταματησει χρονια τωρα τις ανταυειες. Δεν με επαιρνε οικονομικα, και ετσι τα εβαφα στο σπιτι ενα χρωμα. στην αρχη ξανθο και πριν απο 3 χρονια το γυρισα στο καστανο. Περσι τα εβαψα κοκκινο σκουρο. Μου πηγαινε παρα πολυ, αλλα δεν μπορουσα την μυρωδια και ετσι σταματησα. Λες να παω να κανω και εγω ανταυειες; Δεν θελω να τα κοψω. Εχεις καμια αλλη ιδεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sou pw protimw tin antaugeia giati k ligo na megalwsoun den prepei na trexeis amesws na ta kaneis enw i vafi se olo to malli molis fanei i riza einai poli apaisio na min ta kaneis amesws eidika an to fisiko sou xrwma einai poli skouro k fenete i diafora entona k etsi k egw exei kammia 10 xronia pou eimai sta8eri se 3an8ies antaugeies ,den tolmaw na kanw tipota allo :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανεις τωρα; μαγειρεψες κατι για αποψε;

εγω τελειωσα λιγα που ηθελα να σιδερωσω και τωρα χαζευω τηλεορ. με το μικρο. Αργοτερα θα φαμε θα κανελονια και μετα την πανακοτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GeoV ειναι καπως μακρυα για σενα αλλα παρε μια ιδεα. Εγω ημουνα ευχαριστημενη απ'οτι πηρα. Παντως τις οικονομικες τιμες σε σελτεδακια, σεντονακια κτλ. θα βρεις στα jumbo.

Και εγω στο Ελενα θα γεννησω με το Δεσυπρη. Σκεφτηκες σε τι δωματιο θα πας;

hI georgi... :D Mphka k eida,genikos exo parei polles idees alla 8elo kati poly aplo ,sketo xoris sxedia se fysiko xroma ....gia na to ftiaxo ego meta,kati eida sto Pali kounia k sifiniera prosfora,den ksero 8a do...

Sta jumpo ta seltadakia ok, alla ta ypoloipa einai 100% cotton?

Sto Elena k esy e?Mia xara!!!Shmera eipa sto giatro oti 8elo na kleiso monoklino apo tora gia na mhn ginei kati teleytaia stigmh...souita dld k an exeis k asfaleia mia xara se kalyptei...esy ti skeftesai?

\\\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ego meta ton gamo mou afhsa fysiko to malli mou k yshxasa k oloi mou lene oti mou paei,

pistevo pos an den perxei provlhma me leykes trixes ti talaiporhste???Ektos k an sas paei to ksan8o px toso poly k aksizei pao paso gt ego eimai melaxrinaki...

georgi ksexasa na sou po ekleisa rantevou gia ma8hmata anodynou toketou sto Elena gia tis 7/2-10/2...

esy exeis kleisei?An 8elete plhrofories peite mou....filakiaaaaaaa!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GeoV mou exei 10 xronia+ pou kanw antaugeies k pleon einai arga twra na ferw to fisiko mou pisw, 8a prepei na ta afisw avafta 1-1,5 xrono gia na xa8ei teleiws to 3an8o giati den makrenei grigora..ee 8a eimai san tin trelli wspou na ta kanw :)) ..Ontws einai talaipwreia giati mou pernei 3-4 wres wspou na teleiwsw apo to kommwtirio giati den anoigoun eukola ta mallia mou alla paw ka8e 3 mines peripou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ego meta ton gamo mou afhsa fysiko to malli mou k yshxasa k oloi mou lene oti mou paei,

pistevo pos an den perxei provlhma me leykes trixes ti talaiporhste???Ektos k an sas paei to ksan8o px toso poly k aksizei pao paso gt ego eimai melaxrinaki...

georgi ksexasa na sou po ekleisa rantevou gia ma8hmata anodynou toketou sto Elena gia tis 7/2-10/2...

esy exeis kleisei?An 8elete plhrofories peite mou....filakiaaaaaaa!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ.....ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΗΣ..ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΝΑΠΟΔΗ......ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑ ΥΠΟΘΥΡΟΕΙΔΙΣΜΟ(ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΑΧΑΙΝΕΙ) ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΓΩΓΗ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙ ΤΗΝ Τ3 ΟΡΜΟΝΗ....ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΝΑ ΕΠΙΝΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΑΛΙ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΠΙ ΘΑ ΡΥΘΜΙΣΤΟΥΝ ΟΛΑ,ΘΑ ΣΤΕΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ Ο ΥΠΟΘΥΡΟΕΙΔΙΣΜΟΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΟΗΤΙΚΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΣΤΑΤΩΜΕΝΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΑΝΥΣΗΧΩ?ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ...ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ...ΜΕΤΑ Η ΠΙΕΣΗ,ΜΕΤΑ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ....ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΟΥ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ?????ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΜΕ ΕΚΡΑΖΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ Κ ΙΔΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΟΜΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ..........ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ Η ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΠΑΧΑΙΝΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΑΛΛΟΥ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ....ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ekleisa rantevou gia ma8hmata anodynou toketou sto Elena gia tis 7/2-10/2...

esy exeis kleisei?An 8elete plhrofories peite mou....filakiaaaaaaa!!!!

Κι εγώ θα ήθελα να μου πεις πληροφορίες πααρακαλώωω!

Jule μου εύχομαι να πάνε όλα καλά με την αγωγή που σου έδωσαν και με το γιατρό. Αν είχε θέμα το μωράκι δε θα στο έλεγε ο ενδοκρινολόγος? Ξέρουν αυτοί. Όλα μια χαρά θα είναι, μην ανησυχείς και μη στεναχωριέσαι, δε θα συμβεί τίποτα κακό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule ολα θα πανε καλα αν ηταν να ειχε επηρεαστε το μωρακι αυτο θα ειχε ηδη συμβει, ο δικος σου οργανισμος επηρεαστηκε και με το βαρος και με την πιεση και να ξερεις οτι ενα απο τα κυρια συμπτωματα του υποθυροειδισμου ειναι η νευρικοτητα και το αγχος,το βαρος σου θα φτιαξει αμεσως και να ξερεις οτι ο υποθυροειδισμος στην κυηση μπορει να ειναι παροδικος οπως και ο διαβητης κυησεως, με το χαπι θα αισθανθεις πολυ καλυτερα... το μονο ειναι οτι θεωρω οτι θα μπορουσε ο γιατρος να σου γραψει να κανεις καποιο ελεγχο νωριτερα. Παντως πιστεψε με τωρα θα ρυθμιστουν ολα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!! τωρα γυρισα απο το σχολειο και καθομαι να ξεκουραστω λιγο και μετα θα κανω καμια δουλιτσα. Εχει κρυο τωρα το πρωι εξω!!!

geoV εννοειται πως θελω πληροφοριες και εαν βολευουν οι ωρες θα ερθω και εγω. Οσο για το δωματιο ακομη το σκεφτομαι. Μαλλον για σουιτα θα παω, πηγες να τα δεις; Εμενα μου ειπε να παω οταν δεν θα εχω το μικρο μαζι μου. Ξερω οτι κοστιζει 200ε και εχει τηλεο. και σαλονακι. Ξερεις τι αλλο εχουν μεσα, π.χ. ψυγειο, μπανιο;

jule ευχομαι και εγω να πανε ολα καλα. Και ο γιατρος μου μου φωναζει για τα κιλα, αλλα το κανει επειδη νοιαζεται, για να γεννησουμε ευκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!

σας ευχαριστω πολυ για τις ομορφες ευχες σας να ειστε καλα!!!

εχθες περασαμε ομορφα αλλα ηταν μια παρα πολυ κουραστικη ημερα...πηγαμε το πρωι εκκλησια μετα στην λατρεμενη μου γιαγιακα που γιορταζε κ αυτη [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] το μεσημερι ηρθαν τα κουμπαρακια μαγειρεψα φαγαμε ολοι μαζι μετα ηρθαν τα πεθερικα κ αργοτερα το βραδυ ενα φιλικο ζευγαρι...κομματια εγινα η μεση μου με ψοφισε παει ο παλιος καλος μου εαυτος πλεον δεν αντεχω δεν ειμαι για πολλα...αλλα παρολα αυτα ηταν ομορφα.

γιουλακι μου υπομονη να ξερεις πως ολα διορθωνοντε μην ανχωνεσαι ;)

geov εγω θα τρελενομουν αν μου συνεβαινε αυτο...πω πω τι περασες....δεν ηταν τιποτα ευτυχως!!!σε ευχαριστουμε για την ενημερωση!!!

τα δικα μου τα μαλλια τα αφησα στο φυσικο τους,ειχα να τα βαψω απο το προηγουμενο πασχα :lol: εμεινα εγκυος κ δεν τα ξανα πειραξα ευτυχως δεν φαινεται καμμια διαφορα κ δεν εχω κ ασπρες τριχουλες ,τωρα μονο κοβω τις ακρουλες θελω να τα μακρυνω ξανα..

αντρια χαρα στο κουραγιο σου παντως εγω δεν μπορω να κατσω τοσες ωρες στο κομμωτηριο τρελενομαι ευτυχως εχω αρκετες φιλες που πηγαιναμε μαζι σχολη κ η μια κανει τα μαλλια της αλληνης κ οικονομικα κ γρηγορα κ στο σπιτι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Μπήκα λίγο απο τη δουλειά να σας γράψω και εγώ τα νέα μου.. Έκανα τη Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ μια χαρά είναι και ο δικός μας μπεμπάκος, 498gr και γενικότερα τον βρήκε μια χαρά! Μας έκανε λίγα ναζάκια στο τέλος γιατί δεν βόλευε έτσι όπως καθότανε, να κάνει κάποιες τελευταίες μετρήσεις που ήθελε η γιατρός, ανεβοκατέβηκα κάμποσα σκαλοπάτια παρέα και ο άντρουλης μου αλλά στο τέλος μας άφησε να τον μετρήσουμε..Άντε όλα καλά να πάνε και στις υπόλοιπες που έμειναν! Μου έδωσε να κάνω τώρα και τη καμπύλη ζαχάρου και το σκέφτομαι απο τώρα.. θα κάνω της εξέταση στο ΙΚΑ και ελπίζω να μην ταλαιπωρηθώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...