Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΙΑ BABY SITTER


Recommended Posts

Καλημέρα ,

ποιο είναι το χρονικό διαστημα που είναι ικανοποιητικό για να μάθει ένα μωρό να περνάει τον χρόνο του με μια baby sitter ?

Σε λίγους μήνες επιστρέφω στην εργασία μου και προσπαθώ να βρω τον καλύτερο τρόπο μιας και το μωρό έχει μάθει μόνο εμένα .

Σας ευχαριστώ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και καλη χρονια να εχεις.ειμαι babysitter 7 χρονια και αυτο που θα σου προτεινα θα ηταν τις 2 πρωτες μερες να εισαι μαζι με τη νταντα για να τησ δειξεις καποιες ιδιοτροπιες του μωρου.ποσο ειναι τωρα το μικρο σου?το μωρο να ξερεις οτι οσο ποιο μικρο ειναι τοσο ποιο ευκολα συνηθιζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρτάται από την ηλικία του μωρού. Εγώ άφησα την μικρή από 2 μηνών σε νταντά και δεν΄είχα κανένα πρόβλημα. Συνήθισε από την 1η μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα είναι 9μηνών τότε. Σκέφτομαι να ξεκινήσω ένα μήνα πριν. Αρχικά θα κάθεται κάποιες ώρες αλλά προς το τέλος λέω να την αφήσω 10 ώρες όσες θα είναι με το μωρο. Αλλά έχω μεγάλο άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...