Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τόνια μην ορκίζεσαι κίολας οτι θα γεννήσεις νωρίς...

Και γω έτσι έλεγα και τελικά έφαγα το γαϊδαρο, την ουρά του και το σανό μαζί!!! ;) ;) ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

2880;;; Μικρουλα κι ας ειχε πιασει σχεδον τις 42εβ! :P

Εγω ελεγα οτι θα την εβγαζες κοντα 4κιλα!!! :lol:

Μπραβο παντως που δε χασατε καθολου!!!Παει καλα η μηχανη παραγωγης!!! :lol:

Και η Ειρηνη ετσι μικρουλα βγηκε;;;

Παντως κι εμενα σαμιαμιθακι θα βγει νομιζω σα τον Αλεξ που τον εκανα 2.500κλ! :-p

Ο γιατρος τη Δευτερα που πηγα μου ειπε οτι ειναι περιπου 2140γρ και με κοροιδευε μου ελεγε "Θα τα πιασουμε αυτη τη φορα τα 3 κιλα;;;;χλωμο το βλεπω.."! :lol:

Εκτος αν μου κανει κι εμενα την εκπληξη και θρονιαστει εκει μεσα για τα καλα! :D

Παναγιωτα πονας πολυ ε;;;;;;Μα δεν βρισκεις εκει σπαθολαδο(καλα εγω ουτε το ηξερα απο σας το ακουσα πρωτη φορα);;; βρε μπες στο νετ και δες ποια φαρμακεια εχετε εκει κοντα που να πουλανε βιολογικα/ομοιοπαθητικα φαρμακα και παρε τηλ να ρωτησεις να πεταχτει ο αντρας σου να παρει... :? Αλλιως ευτυχως θα σου στειλουν τα κοριτσια! ;)

Μου φαινεται θα αρχισω κι εγω να το ψαχνω απο τωρα να το εχω,αχρειαστο να'ναι! :roll:

Χρυσα μου εγω εχω ακομη αναγουλες!!!!! :ymsick: Μολις φαω κατι,οτιδηποτε πεθαινω!!!!! :( Βεβαια δεν ξερναω,αλλα ετσι δεν ανακουφιζομαι κιολας...Ειδικα μεχρι τον 4ο-5ο κοντευα να τρελαθω!!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ. :x:x:x:x

Νατασα μου θα στειλω στη Χρυσα τη διευθυνση μου που το εχει και σπιτι, να μην τρεχεις τωρα εσυ μωρε που εισαι λεχωνα.

Ποναω κοριτσακι μου γιατι εχουν σκιστει οι θηλες μου.Καμια κοπελα να μη το παθει αυτο.Σου χαλαει ολη τη μαγεια του θηλασμου :?:?

Χρυσα μου σε υπερευχαριστω.Σου στελνω πμ.

Ρε Τονια με αυτα και τα αλλα δε σου εχω πει με το καλο το κοριτσακι σου. :oops::oops::oops: Δες το θεμα "προετοιμασια θηλων....".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου ευχαριστω πολυ!! :-* Δε πειραζει βρε,σιγα μη κοιτας τα υπολοιπα με τα ζορια που τραβας!!δηλαδη εσυ εκανες και προετοιμασια θηλων και εχεις ξαναθηλασει και τραβας τοσο ζορι;;;;;; :?

Ααααααα τι εχω να τραβηξω η δολιααααα!!!!!!Γωγωωωωω ακουουουουςςςς;;;;;;; :o:((:lol:

Ευχομαι να φτιαξουν πολυ γρηγορα και να μη πονας βρε κοριτσακι!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως τονια εγω δεν αντιμετοπησα σε κανενα απο τα 2 προβλημα με τις θηλες...ολα σχετικα ειναι...και δεν ειχα κανει καμοια προετοιμασια θηλων...και στον πρωτο δεν ηξερα καν το μαμυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα θυμαμαι σε ενα ποστ το παπακι ειχε γραψει για μια κρεμα ζινκο...την βοηθησε παρα πολυ....το γραφω γιατι δεν γνωριζω αν στο εχει πει :oops::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα να ρωτήσω εσένα που τα παιδιά μας είναι σχεδόν στην ίδια ηλικία και έχουν το ίδιο φύλο!!!: τι γίνεται όταν τρώνε μαζί?

γιατί σε μας χαμός, όχι κάθε φορά, αλλά πολύ συχνά....πάει η μικρή και ενοχλεί τον μεγάλο, εκείνος φωνάζει και γίνεται το έλα να δεις!!!! :o:o:o:o:o:o:o

μετά αν σηκωθεί ο Λ. θα σηκωθεί και εκείνη ακόμη και αν δεν έχει φάει, τον ακολουθεί σε όλα!!!! εγώ εκνευρίζομαι αφάνταστα!!!!....επίσης την χρησιμοποιεί: της λέει, "πήγαινε να σβήσεις την τιβι" τρέχει και αυτή, "πήγαινε να ανοίξεις την πόρτα του υπογείου" τρέχει και αυτή να το κάνει!!!! και άλλα πολλά είδαν τα μάτια μου αυτές τις μέρες των διακοπών του σχολείου!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι καπως καλυτερα...τουλαχιστον τελειωσε και το πηρα αποφαση....

μην στενοχωριέσαι έχεις και 2 παιδιά, έπειτα περιμένεις και το αυριανό αποτέλεσμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακη μου που στεναχωρηθηκα με τα νεα σου :(:(:(:(:(:(:(

Εκανα μοσχαρι με φιδε σουπα στον μικρο..εφαγε αρκετα καλα..τοσο καλα που ζηλεψα και εκανα και για μας...ειχα να φαω σουπα απο περισυ τον χειμωνα....

Ποιος βαζει ηλεκτρικη και σφουγγαριζει;;;;;...

βαριεμαι απιστευτα αλλα το Σαββατο δεν θα εχω χρονο να τα κανω και την Κυριακη ο καλος μου δουλευει!!!

θελω να κανω και κεικ!!

Τονια ολο κατι θελω να σε ρωτισω λεω θα την πετυχω και ολο το αλτσχαιμερ....ρε παιδια τι ειναι αυτο με μενα...ημουν που ημουν..τωρα δεν θυμαμαι βασικα πραγματα..

Παναγιωτα μου αυριο πρωι μολις τα στειλω θα σου στειλω πμ με τα στοιχεια για να το παρακολουθησεις να μη ξεχασουν να σου φερουν...γιατι αυτοι της κουριερ ειναι λιγο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μαμα!!!

Απο την Αθηνα! Φτάσαμε και ειμαι κομμάτια.. ωραία περάσαμε αλλα γενικά ταλαιπωρία..

Εννοείται ότι δεν παίζει να διαβάσω όοοοολες τις σελίδες που έχασα...

Ελπίζω όλα καλά σε όλες....

Αυριο δουλεύω.. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργι εγω δεν εχω 2 παιδια ακομη,αλλα μου ακουγονται πολυ φυσιολογικα ολα αυτα! ;) Θυμαμαι απο εμενα και τον αδερφο μου οτι μου εκανε τα ιδια..μονο που εγω του ειχα ανοιξει το κεφαλι μια φορα,του ειχα καρφωσει μια καρφιτσα στο χερι και κατι αλλα ψιλα!!!!! :lol::lol::lol:

Γιωτακι δεν ειναι απολυτο το να πονας,αλλα αν το αιμα δεν ειναι πολυ μπορει να εχεις ακομη ελπιδες... :?

Ποιος σκουπιζει-σφουγγαριζει;;;; εγω παντως αποκλειεται!!!! [-x[-x[-x:lol:

Χρυσα μου κι εμενα το αλτζχαιμερ ειναι σε προχωρημενο βαθμο και τωρα που θα κανω και το 2ο με βλεπωσε κανενα ιδρυμα!!! :lol: Οταν θυμηθεις πες μου! ;)

Ερη καλως ηρθες!!! :D Σιγα μη κατσεις να διαβασεις τοσες σελιδες!!!!!! 3 μερες θελεις!!!! :lol: Ποτε φευγετε για Τοροντο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη καλως ηρθες και παλι..ποτε θα τους πεις οτι σταματας;;;;

χρυσα και τονια και εγω απο ατσχαιλμερ παω πρωτη....μα ξεχναω τα παντα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς είμαστε καλά! Ήρθε σήμερα η μαία της κλινικής και μέτρησε τη μικρή για ίκτερο κλπ. Όλα καλά! Πήρε και βάρος το ζουζούνι. 2880 γεννήθηκε 2880 βγήκαμε από την κλινική και σήμερα είναι 3050. Ούτε που έχασε η μαϊμουδίτσα...

Για το στήθος μου δεν το συζητώ...

Έχω το πρήξιμο του αιώνα. Ούτε να κοιμηθώ στο πλάι δεν μπορώ. Πριν λίγο έβαλα την Ειρήνη να πιεί για να μου ξελαφρώσει λίγο το ένα που πρήζεται πιο πολύ γιατί δεν μπορεί να το πιάσει τόσο εύκολα η μικρή. Κλασικά το βράδυ έγινα μούσκεμα και άλλαξα 2 φορές φανέλες -σουτιέν-επιθέματα.

Η μικρούλα τώρα κοιμάται του καλού καιρού. Το πρωί μόνο ξύπνησε στις 7.30 και ξανακοιμήθηκε στις 10. Είχε όρεξη...

Επίσης, μιλάμε για πολύ σκατό!!!! Από τις 1 το βράδυ μέχρι τις 7.30 το πρωί την άλλαξα 5 φορές. Η μυρωδιά δε είναι ασύγκριτη!!! Μου έρχεται να τα φάω!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Μοσχοβολάνε γαλατάκι!!!! :D :D :D

Kalhspera koritsia kai kalh xronia efxome se oles sas..

Natasa pia maia erxete sto spiti?? Emines efxaristimenh apo thn klinikh??

Na sou zhsei kai pali h zouzouna sou kai to Eirhnaki fisika...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου μια χαρά θα σε βολέψει η Χρύσα! Άντε πάλι καλά! Εγώ πάντως θα πήγαινα. Για να βγω και λίγο έξω!!! :D:D:D

Argi έχουμε πόλεμο στο τραπέζι;;;

Tόνια η Ειρήνη γεννήθηκε 2890 αλλά στις 38+3 εβδομάδες. Στα ίδια κιλά είναι...

Απλά η μικρή είναι πολύ φαγανούλα!

Επίσης εσύ γεννάς μαζί με τη Θου!!!!! !15/2 νομίζω οτι έχει ΠΗΤ

Χρύσα εγώ τίμησα σήμερα γιουβετσάκι της πεθεράς! Μιαμ μιαμ ήταν!!!

Γιώτα μου να κοιτάς μπροστά και να σκέφτεσαι τα 2 παιδάκια σου! Ξέρω πως δεν γίνεται να μην το σκέφτεσαι αλλά θέλω να σου πω πως έχεις κάπου να πιαστείς!

Εύη η Νόπη ήρθε. H κλινική άψογη!!!! Όλα ήταν τέλεια!

Ααααααα σας είπα;;;; Η κοιλιά μου είναι πλάκα.... :shock::shock::shock:

Τη βλέπω και δεν το πιστεύω. Στην Ειρήνη ήμουν σαν έγκυος, ήμουν βέβαια και εγχειρισμένη.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia to spatholado apo farmakia me omiopathitika to agorazeis apo oti katalava ee??

Etsi to zitame, spatholado???

Gia ton kolariko kanei mono h an xriastei mporoume na to valoume kai sto moutraki tou as poume??

Natasa kai egw thn Noph eixa kai emhna polu efxaristimenh....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασακι θελλουμε πρισσοτερες λεπτομεριες για την κλινικη...

μολις συμπληροσω το ερωτηματολογιο μου θα στο στειλω με πμ...και οποτε εχεις χρονο μου απαντας!!!!

Το σπαθολαδο το εχουν σχεδων ολα τα φαρμακεια..τα καλα φαρμακεια ετσι..

υπαρχει σε 2 μορφες, το καθαρο που ειναι λιγακι πιο ακριβο και το βιαλειμενο σε λαδι βασης που ειναι εξισου καλο.

Εγω παιρνω το καθαρο

στον Χριστοφορο βαζω αντι κρεμας στον ποπο οταν λιγακι συγκαει αλλιως βαζω λαδακι καλεντουλας η Τζοτζομπα παλη καθαρο απο τοτε που το εμαθα..

στο νινι θα βαζω απο την πρωτη μερα..

Κοιτα εγω κανα δυο φορες που καηκα με το σιδερο στο χερι εβαχα και στο χερι..μια χαρα ηταν..για προσωπο δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...