Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολυ στεναχωρηθηκα με τη Γιωτουλα ρε κοριτσια.... :cry::cry::cry: Μακαρι να γινει κανενα θαυμα και να πανε ολα καλα...

Νατασουλα τον θυμασαι ε;;;;; :oops: Καλα υπερεβαλα κι εγω τοτε,αλλα η συγκεκριμενη ακομη μου καθεται στο λαιμο οταν τη βλεπω(μπαινω και διαβαζω καμια φορα στο παρεντς)! Οχι τοσο επειδη διαφωνω με αυτα που λεει,γιατι ειναι λογικο να υπαρχουν διαφορετικες αποψεις(εδω επιστημονες και διαφωνουν καθετα σε διαφορα θεματα!)αλλα γιατι εξοργιζομαι με τον τροπο που τα λεει!!Δεν αντεχω την ειρωνια,τις προσβολες(εμεσα και αμεσα) σε οποιον διαφωνει και το υφακι του ξερολα και του γνωστη επι παντως επιστητου!!! Μιλαμε οτι δαιμονιζομαι!!:twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις ευχουλες σου Νατασουλα μου!!!! :YMHUG: Ξεχασα να σου το πω γιατι τα θυμηθηκα παλι και φουντωσα!!!!! :lol::lol:

Α και η μπεμπα νομιζω οτι μεχρι τελος του μηνα θα σκασει μυτη!! :D Και στον Αλεξ γεννησα λιγες μερες μετα που μπηκα στον 9ο...Εχω και πολλες συσπασεις...ειδομεν! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ξερω κι εγω οτι ειναι πολυ καλα παιδια τα υδροχοακια!!!! :D Και ο Μανωλακης ειναι και γαμω τα παιδια!!!! :D Μονο στον υπνο γινεται να μοιασει πχ στη μπεμπα της Νατασας που μονο κοιμαται και χεζει προς το παρον;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα καλημερα!!!!

Γιωτα μου ελπιζω αυριο να εχουμε καλα νεα....το ευχομαι ολοψυχα

Αναστασια μου να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!! Να ειστε παντα μονιασμενοι και με το καλο οταν ερθει η ωρα να χαρισετε ενα αδελφακι ακομα στον Σπιρακο

Τρις δεν ντα κανω ολα μαζι ρε..

να τωρα εβαλα στο φουρνο την σφολιατα για το μιλφειγ..θα κανω το μικρο πηρεξ οποτε ενα κανονικο ταψι μου φτανει και περισσευει.

Μετα κατα το απογευματακι θα φτιαξω το κεικ που ειναι ευκολο γιατι θα κανω το απλο και και οταν γυρησει ο αντρα ςμου θα φτιαξω και μεσιμεριανο μας..

η δε πιτσα τι ειναι ρε τιποτα....5 λεπτα να ζημωσεις τη ζυμη, να περιμενεις να φουσκωσει, πετας πανω τα υλικα και σε 1ο λεπτα ετοιμη.

Θα ερθει ενας φιλος του Οδυσσεα για καφε αλλα εγω θα λειπω οποτε θελω να ειναι ετοιμα γιατι αν περιμενω απο τον αντρα μου να σερβιρει σωθηκαμε!!!!

Τι κανετε;;;;

Κανενα νεο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες και χρονια πολλα!!!! :P

Πρωινη πρωινη κι εγω σημερα!!!:D

Χρυσοχερα Χρυσα ποσο τυχερος ειναι αυτος ο Οδυσσεας το ξερει;;;;;!!!! :lol:

Εγω ειμαι εντελως ανεπροκοπη μου φαινεται!!! :oops:

ΓΩΓΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! που εισαι ρε γιατι με τουτες εδω τις χρυσοχερες νοικοκυρες νιωθω μειωνεκτικα!!!!!! :)):)):))

Αναστασια να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και να ειστε παντα αγαπημενοι!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σηγα τη Χρυσοχερα καλε...τιποτα δεν κανω..

μαγειρευω σε Εθνικες εορτες και επετιους..και ευκολα φαγητα ε;;;..δεν ειμαι θουλη εγω η Αφροδιτη η Ερη που φτιαχνουν αριστουργηματα..η Σφολιατα ετοιμη ειναι καλε....χαχαχα..μονο την κρεμα θα φτιαξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας πάλι με τον σωστό τονισμό!!! δεν ξέρω γιατί μου βγάζει τον τόνο πριν το γράμμα!!! :?

Γιώτα μην απογοητεύεσαι ρε συ, βγάλε το δακρυσμένο ματάκι από το προφίλ σου και βάλε τα όμορφα παιδάκια σου πάλι, αφού το αποτέλεσμα δεν είναι το τελικό, δεν χρειάζεται να μαυρίζεις την ψυχή σου, παρόλα αυτά σου εύχομαι καλά αποτελέσματα την Παρασκευή :YMHUG::x

Βένι δεν είναι όλα τα αγοράκια της ζημιάς, ο γιος μου π.χ. είναι ήσυχος ενώ η κόρη.....να την στείλω με τον δικό σου και της Τόνιας για την ανακαίνιση που διάβασα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε παιδιά ο Λ. λες και έχει ρολόι κάθε πρωί 8.30 ξυπνά, έρχεται και μου λέει να σηκωθώ!!!! βέβαια έχει συμπληρώσει 12ωρο περίπου.......μετά ακούγεται η μικρή: μαμά έλα!!! πού να κοιμηθείς και άλλο :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Φρανίτα καλό καλοκαίρι :lol::lol::lol::lol::lol: ......δεν κατάλαβα γιατί είναι κακό να φάει το παιδί μια φορά σοκολάτα? Ο Λ. δεν έφαγε μέχρι τα 3 του σοκολατοειδή και γενικότερα γλυκά και τώρα δεν του αρέσει η σοκολάτα :o:o:o:shock::shock::shock::shock: ....ενώ η κοπέλα μου αν δει σοκολάτα φωνάζει: δικιά μου!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Νατασσούλα τι κάνει ο Μηχάλης είναι καλύτερα? έφαγε τουλάχιστον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

σημερα λεγαμε να παμε στο αττικο παρκο ,κανει και πολυ καλο καιρο ....το κακο ειναι οτι εγω δεν μπορω να περπατησω και να στεκομαι ορθια :(:(

με ποναει πολυ το γονατο μου (εχω παλιο θεμα εκει) και αν κουραστω με ποναει και ηλεκανη μου ....μπορει να συνδέοντε ολα αυτα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο σιγά σιγά, μην ζορίζεσαι....κάντο όπως σε βολεύει και εμείς σε λίγο αναχωρούμε να πάμε για Σμ και για καφέ που θέλει ο Λουκάς!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock:

σήμερα βλέπω το τρενάκι δεν έχει κίνηση!!!! :-?:-?

ξέχασα να σας πω ότι πριν την Πρωτοχρονιά πήγαμε Σμ για τα ψώνια μας και ήταν γεμάτο, όλα τα ταμεία ανοιχτά και οι ουρές μέχρι και το μέσον κάθε διαδρόμου!!!!....είχαν βάλει προσωπικό και περνούσε με έναν δίσκο και πρόσφερε νερό και κουλουράκια!!! :idea: , φυσικά τα δικά μου αμέσως δέχτηκαν τα κουλουράκια!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν

Σήμερα ευτυχώς είμαστε καλύτερα

Ο Μιχάλης χθες έφαγε μισό πιάτο λαπά μισή μπανάνα μισό μήλο ένα ποτήρι γάλα και δεν έκανε εμετό :D:D Σήμερα έχει επανέλθει και η διάθεσή του απλά δεν έχει πολύ όρεξη για φαγητό. Ελπίζω μέχρι την Κυριακή να είναι σούπερ

Πάω να ξεστολίσω το δέντρο

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τι λες που δεν εισαι χρυσοχερα!!!!!Καλα για τις αλλες τι να πω;;;;; Φτουουου σας μωρε μη σας ματιασω!!! :lol::lol:

Για να καταλαβεις σημερα ειχα ξεχασει οτι ειναι των φωτων,ειναι τα παντα κλειστα και δεν εχω τι να μαγειρεψω!!!! :shock::oops: Ευτυχως εχουμε ενα μαναβικο απεναντι που ο ιδιοκτητης ειναι εβραιος(ετσι τον λεω γιατι ειναι ανοιχτος και της Παναγιας! :lol: ) και θα παω να παρω κανενα αυγο να κανω ομελετα..αντε θα παρω και κολοκυθακια και ντοματες να τη κανω σπεσιαλ!! :lol::lol:

Αργυ φωτια ειναι και η Ρεα;;;; [smilie=blob8.gif] Νερο και κουλουρακια ε;;;; Ναι κι εδω στο Ελλαδισταν τα ιδια κανουν.... 8-}8-}

Αφρο στις εγκυμοσυνες σε πιανει ή γενικα σε ανυποπτο χρονο;; εμενα στις εγκυμοσσυνες,ενω δε κανω μεγαλη κοιλια,με πονανε τρελα τα πλευρα μου και η πλατη μου σε σημειο που πρεπει να ειμαι ή ξαπλωμενη ή ορθια!!! :?

Μπραβο του Νατασουλα πολυ χαιρομαι που ειναι καλυτερα!!!! :D Καλα η ορεξη θα επανελθει πολυ συντομα! ;) Θα του κανετε παρτυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριτώ Τόνια μου

Δεν θα κάνουμε κάτι ιδιαίτερο στο σπίτι γιαγιάδες παπούδες θείοι θείες και κουμπάροι

και την Δευτέρα θα παώ τούρτα στο νηπιαγωγείο να κόψει με τους φίλους του

Μάζί με το Αλεξ και την ΡέΑ αν βάλουμε και την Έλενα θα έχουμε το καταστροφικό τρίο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριτώ Τόνια μου

Δεν θα κάνουμε κάτι ιδιαίτερο στο σπίτι γιαγιάδες παπούδες θείοι θείες και κουμπάροι

και την Δευτέρα θα παώ τούρτα στο νηπιαγωγείο να κόψει με τους φίλους του

Μάζί με το Αλεξ και την ΡέΑ αν βάλουμε και την Έλενα θα έχουμε το καταστροφικό τρίο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βαλε και το Φιλιππα της Βενη και ετοιμο το καρε!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κι εγω ετσι εκανα τα γενεθλια του(χωρις το νηπιαγωγειο :y32b4: ).Του χρονου που θα πηγαινει παιδικο κι εγω θα του παω τουρτα να κοψει με τους φιλους του! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και χρονια πολλα για την ημερα!!!!

Του χρονου θα γιορταζω και εγω το μπεμπη μου τετοια μερα!!!!(Φώτης)

ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΣΠΑΘΟΛΑΔΟ.

Δε μπορεσα να βρω στα εδω φαρμακεια.

Αν μπορει καποια κοπελα να μου στειλει με δικα μου εξοδα εννοειται θα ειμαι πολυ υποχρεη.Σας ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!

Παναγιώτα μου θα κοιτάξω αύριο απέναντι μας στο φαρμακείο που έχει τέτοια και στα βιολογικά λίγο παρακάτω και αν βρω θα σου στείλω με κούριερ. Θα ζητήσω να γίνει η παράδοση Σάββατο πρωί για να το έχεις. Είμαι σίγουρη πως έχω δει εδώ αλλά δε θυμάμαι που. Θα το κανονίσω όμως!!!! Στείλε μου μνμ με τη διέυθυνσή σου.

Περαστικά ρε συ. Τόσο πολύ πονάς;;;

Εμείς είμαστε καλά! Ήρθε σήμερα η μαία της κλινικής και μέτρησε τη μικρή για ίκτερο κλπ. Όλα καλά! Πήρε και βάρος το ζουζούνι. 2880 γεννήθηκε 2880 βγήκαμε από την κλινική και σήμερα είναι 3050. Ούτε που έχασε η μαϊμουδίτσα...

Για το στήθος μου δεν το συζητώ...

Έχω το πρήξιμο του αιώνα. Ούτε να κοιμηθώ στο πλάι δεν μπορώ. Πριν λίγο έβαλα την Ειρήνη να πιεί για να μου ξελαφρώσει λίγο το ένα που πρήζεται πιο πολύ γιατί δεν μπορεί να το πιάσει τόσο εύκολα η μικρή. Κλασικά το βράδυ έγινα μούσκεμα και άλλαξα 2 φορές φανέλες -σουτιέν-επιθέματα.

Η μικρούλα τώρα κοιμάται του καλού καιρού. Το πρωί μόνο ξύπνησε στις 7.30 και ξανακοιμήθηκε στις 10. Είχε όρεξη...

Επίσης, μιλάμε για πολύ σκατό!!!! Από τις 1 το βράδυ μέχρι τις 7.30 το πρωί την άλλαξα 5 φορές. Η μυρωδιά δε είναι ασύγκριτη!!! Μου έρχεται να τα φάω!!! :lol::lol::lol::lol: Μοσχοβολάνε γαλατάκι!!!! :D:D:D

Νατάσα είναι άρρωστος ο Μιχάλης;;;

Περαστικά του!!! Άντε να αναρρώσει για να χαρεί τα γεννέθλιά του!!!

Τόνια μην ορκίζεσαι κίολας οτι θα γεννήσεις νωρίς...

Και γω έτσι έλεγα και τελικά έφαγα το γαϊδαρο, την ουρά του και το σανό μαζί!!!

Από συσπάσεις δε είχα πάρα πολλές αλλά η κυρία δεν ήθελα να βγει!!!

Μακάρι να ξελαφρώσεις όποτε το επιθυμείς!!! ;););)

Αφροδιτη δοκίμασες να κάνεις λίγη γυμναστική; Λίγη γιόγκα; Θα σε βοηθήσει πολύ. Έστω κάποιες ασκήσεις για να ξεμουδιάζεις. Πάτα στο youtube prenatal yoga για να δεις βιντεάκια.

Χρύσα όλα καλά;;; Οι αναγούλες πώς πάνε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pπωπω ερημιαααααα

Παναγιωτα εχω σπιτι καθαρο σπαθολαδο αθηκτο

Στειλε διευθυνση και αυριο πουρνο πουρνο στη στελνω να το εχεις..Σαββατο πρωι

νατασουλα ακομα εχω αναγουλες..μπλιαχ..ΑΛΛΑ...μετα το μεσημερι ειμαι σαφως καλητερα

Αφου εκανα μοσχαρακι με φιδε του μικρου και δεν ξερασα..

Οποτε θεωρω πως ειμαι σουπερ...

Μονο αυτα να πρωινα να μην ειχα...

Νατασα μια χαρα ο Μιχαλακης..σουπερ θα ειναι..θα επανελθει και η ορεξη και τα παντα μη μασας!!!

Το μιλφειγ εγινε τελειο...αφου εφαγα και εγω...πηγα στη μαμα μου μισο ταπερ...αφου της αρεσε και αυτινης..ΟΚ ειμαστε

Πιτσα τελικα δε θα φτιαξω γιατι ο καλος μου και ο φιλος του πηγανε εξω για καφε...μια χαρα τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...