Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

που εισαι βρε φρανιτα?? ωραια ε?? αχ φαινοτανε στις φωτο!!!!! αντε να ξαναπατε!! :D

σισιω ναι ο αντρα μου...στελνουνε σε ολη την ελλαδα..αν κατι θες μου λες..

τονια δεν θελω να δω νυφικα να βαλω θελω το σουργελο!! :lol::lol::lol::lol:

αμα μου εμπαινε θα το φορουσα μια φορα τον μηνα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

σοβαραα ρε περασατε τετοιο λουκι? αντε τωρα αφου ειναι ολα καλα :)

μπεμπουλης χτυπαει λιγο ασχημα..δηλ. μολις βρεις να μεινεις εγκυος?και αμα χρειαστε να σταματησεις για χψ λογο? ο αλλος για να σε προσλαβει σε χρειαζεται..νομιζω μωρε δεν ειναι πολυ ηθικο...βρες με το καλο στεριωσε σε μια δουλεια και με το καλο και η εγκυμοσυνη...ή κανε νινι και μετα δουλεια..

καλες εξετασεις ου σπυρακου να εχετε..

καλε γωγω σε ποιο περιοδικο?? φιρμαααααααααα :lol::lol:

χρυσα και mongo!!!!! ax και κανω διαιτα κακουργα!!!!!!!

τα μπισκοτα στο φτυσιμο.. :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Βενη ξερεις ποσο λιγουρευομουν να φαω...

δε πηρα κατι βαρυ..γαριδες με νουντλσ ρυζιου και λαχανικα με γλυκοξυνη σαλτσα..μνιαμ μνιαμ ειναι...

χαλαρα τροω αλλο ενα...

Τοσο χαλια ρε.

εγω αυριο θα φτιαξω κατι σαν μιλφειγ και θα κανω κεικ ..

επισης πειτε κανενα φαγητο της προκοπης με Μοσχαρι απαχο

επισης θελω να κανω και πιτσα

Φραν εγω θα ερθω μαζι σας αλλη φορα..ειδικα αμα ειναι και κουκλος ο δασκαλος του σκι...γιατι εγω στα χιονια μονο χιονοπολεμο παιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!

Κοριτσια σας ευχαριστω για αλλη μια φορα για τις συμβουλες-προτασεις σας...

Να σας πω οτι την νΑννυ εγω δεν την εχω πιεσει σχεδον ποτε...Δλδ 2-3 φορες της εβαλα με το ζορι το κουταλι στο στομα :oops: γτ με εσκασε που δεν δοκιμαζε καν.

Ουτε της φωναζω ουτε κανω μπροστα της τιποτα...Μεσα μου βραζω!Ε τι να πω?Αν εχει το κληρονομικο χαρισμα κ μυριζεται την επιθυμια μου και ντε κ καλα θελει να μην μου κανει το χατηρι.... :?

Δεν μπορει να ειναι θεμα αντιδρασης ή ψυχολογικο!Ειναι παιδακι που μεγαλωνει

σε ηρεμο περιβαλλον χωρις φωνες κ πιεσεις...Μα δε με ξερετε ντιπ? :?:P

Δεν θελει!τελος!

Και δε φταιει η μαγειρικη μου! :lol:

Ουτε απο αλλους θελει!

Εχει φαει λιγες φορες βεβαια αλλα δεν την κατατασσω στα λιγοφαγα!

Ειναι απο μονη της μια κατηγορια! :P

Και φυσικα ποιος να με πιστεψει οταν τη βλεπει!Κανεις!

Τεσπα...Κ παλι ευχαριστω!Μου εκανε καλο η κουβεντα μαζι σαςκ με μια φιλη με πμ!

(α!πηγαμε βολτα με το καροτσι-μεσα στην παγωνια- κ πηρα ενα αχλαδακι σε κομματια μαζι.εφαγε το 1/6 :shock: )

θα επανελθω μετα τον υπνο της...να ξαναδιαβασω γτ πηδηξα πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον εβαλα για υπνο..καλε τωρα τελευταια αργα κοιμαται.. :?

οσον αφορα το φαγητο εγω του φτιαχνω δικα του εκτος και αν κανω καμια κοτουλα που του δινω απο την ιδια. ελλα επειδη δεν τρωει με ζουμι, σαλτσα και γενικα συνδιασμο γευσεων εχω ενα θεμα.

επισης δεν τρωει μοσχαρι και εμεις δεν τρωμε κατσικι δεν τρωει και γαλακτοκομικα οποτε δεσμευει πολυ...

απλα εχει προβλημα με περιπλοκες γευσεις..τρωει 2 γλωσσες αλλα σκετες..τρωει ενα μπουτι κοτοπουλο ολοκληρο αλλα σκετο τρωει μια πιαταρα μακαρονια αλλα σκετα χωρις τιποτε αλλο και το κατσικι με τραχανα και εκει χωνω κανενα λαχανικο..αχχχχ

που ειστε ολες σημερα που ειμαι εγω εδω???????????ε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα κ παλι!

Εφαγε πριν κοιμηθει λιγο ρυζι κρυο απο το ψυγειο σε κομματακια(ξερετε πως κολλαει καμια φορα)

με το χερι κ λιγα καροτα! :D:?

κ 1 γιαουρτακι το απογευμα!

Λενα γτ ειχε γκρινια ο μικρος?

Γωγω φυσικα κ να πας στο γιατρο να του το πεις! ;)

Με το κρεας κανεις βλακεια! :P

Α!Θουλακι ο παιδιατρος λεει...Πως πρεπει να την αφησω νηστικη χωρις μεμε!

Ναι...μεχρι κ 7 ωρες εχει τυχει κ παλι δεν εφαγε!Ε δε θα τη μαστιγωσω! :twisted::lol:

Μπραβο στον Θοδωρη ρε συ!Παντα τετοια!!!!!!!Πως νιωθεις χωρις δουλεια?

Δεν ειναι τελεια? :lol:

Τονια εγω τις εχω τις γιαγιαδες διαθεσιμες αλλα δεν τις...χρησιμοποιω!

Ειναι αυτο που λες!Δεν θελω να εχω υποχρεωση (κ εκεινες δικαιωματα) αλλα

κ δε θελω να μπερδευτοει κανενας αλλος στην ανατροφη της!Μια χαρα τα καταφερνουμε! ;)

Αναστασια με το καλο να ερθει το 2ο!Μην κανεις προγραμμα...Οτι τυχει! :D

Γωγω-παλι!Γτ νομιζεις οτι τα νεροβραστα ειναιπιο υγιεινα? :shock:

Πινει κ το ζωμο?Σαν σουπα?Αν οχι τοτε κανεις λαθος! :D

(α!στο εγραψε κ η Τονια)

Βενη γελασα παρα πολυ με τα νυφικα! :lol::lol::lol:

Ψωναρα!Παλι να ντυθεις "καρναβαλι"θελεις?χαχαχαχα

Παναγιωτα μου δε σε ξεχναμε!!!Θηλαζε εσυ κ εμεις εδω ειμαστε!!!!!!

Λοβυ μου που εισαι?

Πως ειναι τα κοριτσακια μας?Τα φιλησες απο εμενα σημερα? :D:D

Πολυ ασυναρτητα γραφω?Ελπιζω οχι...

Σκεφτομουν να κανω εκεινο το σοκολατενιο κεικ(που ειχα γραψει κ για την Ερη)..

Να το παω σε μια φιλη μου αυριο...γκουχου!

Αλλα δεν το εκανα.....

Καλε φιλη μου μη σκας!Πλακα κανω!

Το εκανα αλλα σε μορφη μαφινς!Κ για να μεταφερονται ευκολα αλλα

κ για να φαω κανενα κ εγω σημερα! :@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελες...

Βενη βρικα μια συνταγη για μπισκοτα με σταφιδες που θα κανω του μικρου..την εκανα και παλια αλλα δεν θυμαμαι πως ηταν..αμα γινουν καλα θα σε πω αυριο..

Αχ εμενα πολυ μου αρεσε η Βενη με νυφικο...

εγω παλη ημουν..αλλα ειπαμε..εμενα δε με ενιαζε καθολου..δεν ασχοληθηκα και πολυ...

με μια φιλη μου συζητουσα και μου την ειπε οτι δεν με θυμαται να ασχοληθηκα και πολυ με τον γαμο μου ..και ειναι αληθεια..

να φανταστειτε πως ενω εχω πληρωσει τον Φωτογραφο...δεν εχω διαλεξει ακομα τις φωτογραφιες για το αλμπουμ...

Ο Χριστοφορος παντως τρωει φρουτα..δεν εχω παραπονο...για απογευμα εφαγε ενα ολοκληρο μηλο και μια μπανανα...μετα το πρωινο τσακισε και ενα αχλαδι και 2 δαμασκηνα..εμ πως να μη χεζει

Τι εκανε το σκατουλι σημερα..

εγω σοκολατακια κλπ δεν εχω στο σπιτι γιατι απλουστατα δεν τρωμε..

ειχα ενα μικρο κουτακι με κατι σοκολατοειδη που μας εφεραν τα Χριστουγεννα..

πηγε που λετε, ανοιξε το κουτι εβγαλε ενα σοκολατακι και με συνοτικες διαδικασιες το καταβροχθησε..αυτο εντωμεταξη ειχε μεσα και κομματακια φουντουκι...

ερχετε εκει που βαζω τα ψωνια στις θεσεις τους και νομιζω οτι τον προσεχει ο μπαμπας του με ενα στομα καφετι και μου λεει νιαμ νιαμ....

τον κοιταζω..κοκκαλο..να του λεω φτυσε πουλακι μου τα φουντουκια μμμμμμ μουγκριζει το σκασμενο...με τα πολλα του το εβγαλα..δεν ξερω ποσα εφαγε απο αυτα.,....

τι να πεις...

στο καπακι ειδε τα μηλα...μιο μιο...αρχησε να φωναζει..του το καθαρησα και του το εδωσα να ξεχασει μια για παντα τα σοκολατακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα εφαγε καλε!!!!!! αντε και εις περισσοτερα!! :D:D:D:D:D:D:D

ναι ναι καρναβαλι αυτο που λες!!!!!! θελωωω αφου οταν ημουνα μικρη ολο κυρια με τις καμελιες και πριγκιπισσα ηθελα να ειμαι!!!!!!!!!!! ε, το νυφικο ητανε ονειρο ζωης!! :lol:

αλλα παλι καλα συμμαζεμενο ητανε σχετικα..πιο φουντωτο νομιζα θα επαιρνα αλα πριγκιπισαα σισυ :lol::lol: ευτυως με φωτισε ο θεος και πηρα πιο νορμαλ! :lol::lol:

καλε ομ ικρος γιατι με λεει συνεχεια μεμεμεμεμεμε και τα πιανει και τα δειχνει??

και μετα πιπι αλλα απο το μεμε ξεκιναει..χωρις να ειμαι γυμνη.... :?:?:shock:

λετε να ειναι υποσυνηδειτο θηλασμου ή κατι τετοιο?? :shock:

βρε τον χριστοφορο αναλκαλυψε τα σοκολατακι!!!!! :lol::lol: αρε γλεντια!! :lol:

μην του παιρνεις του παιδιου καλε!!!!!(μιλαει η στερημενη βενετια τωρα μην ακους) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φρουτα και εμεις τρωμε μπανανα μηλο αχλαδι αλλα αναλογα τις ορεξεις και τα κεφια..αυτες τις μερες τα εχει ελλατωσει πολυ..μαλλον δοντι βγαζει ειναι λιγο σκεπτικος...

να σας πω τι ζημιες εκανε το τελευταιο 24ωρο???

εριξε το ρολοι και του εσπασε γωνιτσα(απο τον τοιχο)

εριξε την κουπα μετον καφε πισω απον καναπε(μονο το νκαφε)και λερωσε πατωμα τοιχο καναπε

εριξε οοοοοολο το κομματι κεικ στο χαλι το χνουδωτο και στον καναπε

εριξε το μπρικι με το κρυο-ευτυχως0νερο στο χαλακι της κουζινας...

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o :

εχω αγορακι τελικα ε??????? :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα :lol::lol::lol::lol: ωραιος ο Χριστοφορος!

Κ εσυ του εδωσες μηλο για να ξεχασει τη σοκολατα? =))=))=))

Πριγκιπισσα Βενη :lol: δεν ησουν σιγουρη αν εχεις αγορακι?

Τις ζημιες περιμενες? =))=))=))=))

δλδ κ η τσαχπινα αγορακι ειναι επειδη τα πεταει ολα εξω-κατω? :o:lol:

Θουλη που εισαι?(για να μη λες οτι δε σε ψαχνω!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε γεννησε η Παναγιωτα κ δεν της ευχηθηκα!!! Πω πω!! Παναγιωτα να σου ζησει!! Πως ειναι η ζωη με δυο αγορακια σπιτι?

Αφροδιτη τελικα εσυ τι εχεις? αγορακι παλι? δεν θυμαμαι αν μας το ειχες πει :oops:

Εμεις τωρα στην Ελβετια το συζητησαμε σοβαρα το θεμα του 2ου παιδιου κ καταληξαμε οτι δεν θελουμε αλλο. Βεβαια ποτε δεν ξερεις αλλα γενικα ειμαστε της ιδιας λογικης με τον δανο, οποτε....

Εχω φοβερο πονοκεφαλο....Μαλλον επειδη μαγειρευα σημερα...ω ναι..εφτιαξα τυροπιτακια για πρωτη φορα στη ζωη μου!! Ο Σεμπ ξετρελλαθηκε, ολο πιτα, πιτα φωναζε κ εφαγε 4 σε χρονο μηδεν...δεν του εδωσα περισσοτερα να μην του πεσουν κ βαρια!!

Χρυσα εμενα ο Σεμπ εφαγε σοκολατα για πρωτη φορα στην Ελβετια (στη Ροδο ειχε φαει παγωτο σοκολατα)...εε ειπα να τον ξεκινησω απο την αυθεντικη :lol: ..εννοειται οτι γουρλωσε το ματι κ την κατεβασε σχεδον αμασητη..μετα φωναζε να παρει κ αλλο σοκολατακι αλλα δεν του δωσαμε...μονο στο αεροδρομιο εφαγε αλλο ενα μικρο κ νομιζω φτανει για φετος!!!Ενταξει δεν τρελαινομαι αν φαει, αρκει να μη του γινει συνηθεια...Οσο για φρουτα εμενα δεν τα τρωει κ πολυ..ενω ειναι πολυ καλοφαγο με τα φρουτα δεν....πινει χυμο πορτοκαλι κ καποιες φορες τρωει μπανανα αντε κ λιγο αχλαδι...εχει ομως μια μανια με τα αγγουρακια κ τρωει συχνα...Παντως δεν αγχωνομαι, βεβαια μιλαω εκ του ασφαλους, ειναι καλοφαγο κ ειναι σχεδον 14 κιλα....Στην Ελβετια ειχε λυσσαξει να τρωει καπνιστο σολωμο...μα κανει??? του εδινε ο πατερας του...εγω εδω δεν του δινω καθολου...

Αυτα..πρεπει να αρχισω να ξεφορτωνομαι επιπλα, σε 2 μηνες θα φυγουμε απο την Ελλαδα...αγχωνομαι...δεν ξερω απο που να ξεκινησω...

Σας καληνυχτιζω, απο αυριο θα εχω κ το αυτοκινητο για 2 μηνες κ θα ειμαι στο τρεξιμο (κ στην βολτα με τον Σεμπ φυσικα)...θα μπαινω να σας διαβαζω παντως κ οποτε μπορω θα γραφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι φραν αγορακι εχω .

ελειψεσ και εχασες το μαυρο δακρυ που εριξα που δεν θα μπει μαρμπη στο σπιτι :lol::lol::lol::lol: το ξεπερασα τωρα (μου πηρε 2 μηνες αλλα οκ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε αναστασια ο χριστοφοροςειναι περιπτωση..εδω τρωει μπροκολο στο χερι καλε!!!!! :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

αχ ωραιο ητανε το πριγκιπισσα βενη..να το καθιερωσουμε??? :D:D:D

βρε ηξερα πως ητανε αγορακι ο αντρα μου ο τεραστιος!!! :lol:

και το εξω το κανει απο τοτε που ανακαλυψε τα χερια του και σερνοτανε στα συρταριακ αι βεγαζε πραγματα!! :lol::lol:

αλαλ αυτο παραπαει..θελει παιδι μου να κανειθ ΖΗΜΙΑ!!!!!!! δεν το κανει καταλαθος αλλα επιτηδες.. για αυτο και εγω τον εβαλα τιμωρια..αφου με την κανινικη δεν καταλαβαινει εν το ναφηνω να παιξει με τα αγαπημενα του για 2 μερες,...ζαχαρακια και σκουπακι ηλεκτρικο :!::!::!::!::!: ναι αυτα ειναι τα αγαπημενα μας αυτη την περιοδο :roll: και καθε φορα που ταζηταει του εξηγω και καταλαβαινει και δεν τα ξαναζηταει..

σημερ μου λεει ζαχαρακια??????? του λεω οχι εισαι τιμωρια κανεις ζημιες δεν εχει ζαχαρακια για 2 μερες..και τι μου απανταει...καφε???????? και δειχνει τον καναπε..

αρα πιανει το κολπο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρη σε μεριδες..σαν αυτα που εχει στις καφετεριες ρια sticks.ειχε δωρο με τον καφε και μολις τα ειδε τρελαθηκε..και κουτακι και πολλα που μπαινουν μεσα στο κουτακι..ουυυυυυ το καλυτερο του!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα!Κ εγω ελβετικη σοκολατα της εδωσα!Αλλιως δε θα της εδινα ακομη!(Στη Ζυριχη)

Πριγκιπισσα Βενη εχω σκασει στα γελια!!!!

Σκονταψα κ στην τσουτσου του μικρου σου..ή μαλλον του...

Τεραστιου με την σκουπα!Αστα να πανε! =))=))=))=))=))

Αφρο στο 3ο βρε θα σου παρυμε ολες μπαρμπι!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα αυτα τα κοβει και χυνετε η ζαχαρη ...εχει τρελα ομως με το κουτακι ζαχαρινεσ που εχω ...το κανει κουδουνιστρα ...σημερα του το εδωσε ο Κ και μαζευαμε μετα με τον μικρο τισ ζαχαρινεσ απο ο πατομα .

δεν εχει τριτο καρδια μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι αναστασια μου :P:P:P

αχ εσυ δε εχεις φωναξει στη μικρη για το φαι..εγω παλι..πολλες φορες..δε αντεχω....

φρα καλοπερασες εε?ναι κοντευω..

μα ολο το μυαλο στο φαι..αχ θα τα βαλω ολα τα κιλα αυτοτ ο μηνα

το απογευμα πηγαμε για ακφε με τη σαυροφιωτα...

επιτελους τη ειδα...αλλα δε ειδα τ μικρη της..κλαψψ..τη εψαχνε ο θοδωρης.

γιωτα 2 τι εγινε εμ τη χοριακη καλε???????????

βενι αν πιανει η τιμωρια μαζι σου...ξες...

αυριο θα παμε στο χωριο μου..

αααααααααααα

εχω κουπατ9διαφορα σχεδια)κ θελω να κανω μπισκοτα για το μικρο..

αλλα ξερετε..χωρις ζαχαρη..με μελι.ξερετε καμια????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρθα φαινεται πως πιανει..θα δειξει!!!

μπισκοτα με εμλι που εκανα μαπα θα τα πεταξω..κανεις δεν τα τρωει..

εχω για κανονικα με κανελλα πολυ νοστιμα αμα θες και βαλε λιγοτερη χαραη και μαυρη..με καθολου δεν ξερω που να κοβονται με κουπατ..

καλαν περασετε

αντε παω ηρθε το μεγαλο αγορι μου απο την μπαλα!!

φιλακια καληνυχτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα!Κ εγω ελβετικη σοκολατα της εδωσα!Αλλιως δε θα της εδινα ακομη!(Στη Ζυριχη)

Πριγκιπισσα Βενη εχω σκασει στα γελια!!!!

Σκονταψα κ στην τσουτσου του μικρου σου..ή μαλλον του...

Τεραστιου με την σκουπα!Αστα να πανε! =))=))=))=))=))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο στο 3ο βρε θα σου παρυμε ολες μπαρμπι!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες μου δε σας προλαβαίνω πια....

Έχω τα καμάρια μου που κοιμούνται και κάθησα λίγο να σας γράψω-διαβάσω.

Είμαστε καλά! Όλοι!!! Η Ειρήνη μου έχει ενθουσιαστεί με το νινί αλλά είναι λίγο ατσούμπαλη στις κινήσεις της. Το πρωί κατά λάθος της κλώτσησε ελαφριά το κεφάλι ενώ προσπαθούσε να ανέβει στο κρεβάτι μου.

Επίσης έκανε το εξής καταπληκτικό το απόγευμα. Έτρωγε καλαμπόκι στο καρεκλάκι της και την ακούω να λέει 'βγάλε το καλαμπόκι από τη μύτη μου' :shock::shock::shock: ντοινγκ ντοινγκ

Πηγαίνω κοντά της τη ρωτάω και μου ξαναλέει το ίδιο, της σηκώνω το κεφάλι και βλέπω μέσα στο ρουθούνι της ένα σπυρί καλαμπόκι. :shock::shock::shock::shock: Της λέω 'φύσα τη μύτη σου για να φύγει και δε φεύγει' πάω στην κουζίνα να πάω μια οδοντογλυφίδα για να το τσιμπήσω και να το τραβήξω αλλά τελικά δε χρειάστηκε γιατί ξαναφύσηξε και το έβγαλε. Μετά από ένα τέταρτο και αφού έχει φάει μου λέει 'έχω και άλλο'. Της είπα να φυσήξει και μου το έδωσε και αυτό στο χέρι...

Πήρε και τα έβαλε στη μύτη το σκατό. Τί άλλο θα κάνει....

Αναστασία μου σε σκεφτόμουν σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Καλε τι εγινε με το μπουρεκακι? Δεν ανεβηκε σημερα ε? Θα ναι στεναχωρεμενο!!! Καλε μπουρεκακι μην αγχωνεσαι! Περιμενε μεχρι την παρασκευη!!

Ειδα την συζητηση σας! Καλε κι εμενα εχει ενα καρο παιχνιδια και με το σκουπακι παιζει... :roll: Η με τα καλλυντικα μου! Και φρικαρει ο πατερας!! :lol::lol:

Φρανιταααα!!!! Τι κανεις? Περασες ωραια ε? Να μπαινεις να σε βλεπουμε...

Ρε Σες ποτε προλαβαινεις και φτιαχνεις τοσα φαγητα? Εγω ενα και με το ζορι!! :?

Παναγιωτα!!!! Δεν σε ξεχναμε... Μπες να μας +πεις αν ακομα πονας!!

Βενι εμενα δεν καταλαβαινει απο τιμωριες. Αλλα αν του λεω μη τραβαει το χερακι του και μου κανει το δαχτυλακι περα δωθε απομακρυνετε και χτυπαει παλαμακια!! Και καλα να ειδες δεν το πειραξα... :x Το μαναρι μου... Ωρες ωρες ειναι γλυκας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενι κατουρηθηκα στο γελιο με το νυφικο!!!!!!!!Σουργελοοοο!!!!!!! =))=))=))=))=))=)) Μη πας με τη Σισσιω λοιπον γιατι βλεπω εκεινη να καθεται στην ακρη κι εσυ να κανεις προβα!!!!! :)):)):))

Ωραιος ο Φιλιππακος!!!!!! Κατι μου θυμιζει ομως.... :-? Οποια θελει ανακαινιση στο σπιτι να της φερουμε το Φιλιππο μαζι με τον Αλεξανδρο μου....Καλοκαιρινο θα το κανουν σε dt!!!!!! :)):))

Θουλη κι εγω του εχω φωναξει πολλες φορες με το φαγητο αλλα με γραφει κανονικα το σκατο!!!! :-w

Παντως η τιμωρια και στον Αλεξ πιανει! Γενικα προσπαθω παντα να του εξηγω και να μην οριομαι,αλλα οταν δει και γυαλιζει το ματι μου καταλαβαινει οτι την εβαψε!!! :lol::lol:

Φρανιτα ναι ηρθα κι εγω εδω!!!!!Ειδα ολες τις παλιες μαζεμενες εδω και στις μαμαδες του 2008 και ειπα να μπω!!! :D:D

Τελειο το σκι εεεε;;;;;!!!!!!! Εχω κανει μια φορα στην Αραχωβα κι αλλη μια στη Αυστρια και ξετρελαθηκα!!!!!! Μιλαμε οτι επαθα τρελη πορωση!!!!! [smilie=hello2.gif]

Πανακριβα στην Ελβετια ε;;; λογικο! :? Καλα βρε δε σε εχουν κουρασει τοσα πολλα ταξιδια με ενα μικρο παιδι μαζι;;; Μπραβο σου παντως σε χαιρομαι!!! ;)

Αναστασια αυτο ειναι το καλυτερο που εχεις να κανεις,εφοσον δε πιανει τιποτα με την Αννυ...Μη σκας αφου στην αναπτυξη ειναι μια χαρα!Κποια στιγμη θα φαει! ;)

Εγω που ειναι ελλιποβαρης ενα αγχος το εχω..αν δεν ειχε προβλημα βαρους δε θα εσκαγα κι εγω! :?

Τις γιαγιαδες δε τις χρησομοποιεις καθολου;;;; γιατι ρε αν δειχνουν τετοια προθυμια;;;Δεν ημουν ποτε της αποψης να παρκαρονται τα παιδια και να κανουν τη ζωη τους οι γονεις(αλλιως γιατι να κανουν παιδια) αλλα δεν ειναι μερικες φορες που πνιγεσαι ρε παιδι μου και θες λιγο χρονο για σενα;;;να βγεις με τον αντρα σου για ενα φαγητο;;;να πιεις ενα καφε με μια φιλη ησυχα;;;

Εγω με το λουκι που περασα με τον Αλεξ στην αρχη χρειαστηκα ουσιαστικη βοηθεια(ασχετο αν δε την ειχα) και τωρα που θα ερθει το 2ο κι εχω σκοπο να κανω τα παντα για να το θηλασω(οχι οτι δεν εκανα στον Αλεξ αλλα τελος παντων) και ξερω οτι μπορει να περναω ατελειωτες ωρες με το βυζι εξω,θα ηταν μεγαλη ανακουφιση για μενα να ξερω οτι εχω προθυμες γιαγιαδες να ασχοληθουν με τον Αλεξ,να τον πανε μια βολτα,να μη νιωθει παραμελημενο το παιδακι μου...αααχχχ τα σκεφτομαι και μουρχεται να βαλω τα κλαματα.... :cry::cry:

Χρυσα μου επαθε κολουμπρα ο Χρις με τη σοκολατα ε;;;;; :lol::lol::lol: Ο δικος μου να δεις πως κανει αν δει σοκολατα!!!!μιλαμε οτι παθαινει τρελη παρακρουση!!!!! :lol::lol:

Γιωτακι γιατι εβαλες στο προφιλ σου αυτη τη φωτο με το δακρυσμενο ματι βρε;;;;Σημαινει κατι;;; :(

Νατασα ειναι ησυχη η μπεμπουλα ε;;;;;Τι καλα!!! :x Μωρε λογικο ειναι να γινουν διαφορα ατυχηματακια με την Ειρηνη...ειναι κι αυτη μικρουλα...οπως επισης ειναι και πολυ φυσιολογικο να γινουν και διαφορα επιτηδες...Θα ζηλεψει οσο ναναι... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωχ τι εγινε με τη Γιωτα βρε Τρις;;;; :o

Οσο για τα καλυντικα...εχει παρει πολλες φορες τα δικα μου κι εχει βαψει απο τα μουτρα του μεχρι τοιχους και σεντονια!!!!! :shock: Ε τι να κανουν κι αυτα ολη μερα με τη μανα τους;;;αυτα βλεπουν αυτα κανουν!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια δε σ'έχω πετύχει καθόλου τόσο καιρό!

Που ήσουνα χαμμένη;;;;; Ακόμη θυμάμαι τον 'καβγά' σου με την Αγλαια τόοόόότε...

Ούτε καν ήξερα οτι είσαι έγκυος...

Με το καλό κοριτσάκι!!! Όλα να πάνε τέλεια!!!!! Φεβρουάριο έρχεται η μπέμπα;;;; Τί καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...