Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

οχι μονο για το μοσχαρι ειναι αυτο

διατηρειται καλυτερα ο σιδηρος οταν ειναι βρασμενο το μοσχαρι!

γωγω θα βαλεις καμια φωτο με την κοιλιτσα να σε δουμε στο φεις??????? :D:D

σε πεθυμησααααααααααααααα θελω κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγώ είσαι τρελή;;; Σιγά που ειναι χοντρή η μικρούλα! Είναι πολύ μικρούλα άλλωστε για να σκέφτεσαι τέτοια πράγματα!

Αχ τι μου θύμησες τώρα...! Τη μέρα που τον κηδεύαμε τον μακαριστό ήμουν στο σπίτι με τον μπαμπά μου, είχα τα χάλια μου από τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης και βλέπαμε μαζί τα πρωινάδικα...! Ααααχ μπαμπάκα.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Αναστασία αυτό θα κάνω! Μια φίλη που δουλεύει στο Προνόβιας μου είπε να πάω απο Μάρτη και μετά! ;)

Και γω έχω θέμα με τη μικρή και το φαγητο, αλλα με τον παιδικό άρχισε να τρώει μέχρι και σπανακόριζο! :D

Ναι κορίτσια θέλω να μου στείλετε μηνυματα!!

Λένα θα ταλαιπωρηθεί λίγο, αλλά δεν είναι πολύ σοβαρό. Έκανε την επεμβασούλα και ο γιος της νονας της Χαριλίνας. 10 λεπτά κράτησε η επέμβαση.

Τόνια δεν είναι κακή ιδέα να ερθουμε στην Κρήτη!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντε ρε σισσιω πες την κατι κ εσυ!!!

ολο χοντρη τη λεει τη νυφη μου!!! μια χαρα ειναι το κοριτσι!!!

αστο παιδι να φαει!! δεν ακους εδω τι τραβανε αλλες??? (βλ. αναστασια!) :lol:

αχ θα δουμε... τι αγχος κ αυτο!!

εμ γιαυτο γινονται ετσι μερικοι αντρες...

απο οταν γεννηθουν με τα πουλια τους ασχολουμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ!!! δεν το ηξερα!! μα τι νοικοκυρα τελοσπαντων εισαι ρε λενα!!!!!!!! :):):)

ααα σισιω εμενα δεν μου κλεινανε νωρις που ηθελα!!! προνοβια ειχα εγωωωωω!!

θελωωωωωω παλι!!! να ερθω μαζι σου>???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

αμα θες προσκλητηρια τα πιο τελεια με τις πιο τελειες τιμες κανουμε εμεις..

http://www.blade.gr/prosklititiria.htm

http://www.facebook.com/pages/BLADE-PRO ... 7338914392

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

καλες ετοιμασιες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζααα

πριν λιγο ξυπνησαμε κι εγω και ο σπυρος

κοιμηθηκαμε τελεια!!!!

την τεταρτη που μας ερχεται παμε στο παιδων για την εξεταση και εχω πολυ αγχος

ξερω οτι ειναι δυσκολη και δεν ξερω πως θα αντιδρασει ο μικρος!!!

επεισης να ρωτησω κατι??

σκευτομαι να βαλω μπρος για 2ο(να το πω και στον αντρα μου :lol::lol: )

λετε αν πιασω δουλεια και μετα μεινω εγκυος να εχω προβλημα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Τόνια και εγώ δεν συμφωνώ με αυτό που είπα!!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll: , αλλά είναι μια ιδέα, από την στιγμή που δεν τρώει τίποτα!!!! δεν ξέρω εγώ θα το δικίμαζα, το αποτέλεσμα μας ενδιαφέρει σε αυτή την περίπτωση!!!! ;)

επίσης ήθελα να σε ρωτήσω, είχες πει στο προηγούμενο τρενάκι (όταν ήμουν εγώ οδηγός!!! :roll::roll: ), ότι είχες πάει σε παιδοψυχολόγο επειδή η μικρή το παιδί έκλαιγε κ.λπ., τι σου είπε? και έφτιαξε η κατάσταση?

για το κατεψυγμένο το ξέρω και εγώ, ότι δεν το βράζουμε έτσι!!!!

επίσης ρε συ Γωγώ πώς τα τρώτε έτσι νερόβραστα τα φαγητά? χωρίς λίγη σαλτσούλα? :o:o:o:o ...ούτε καν άσπρη? :o:o:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι και το νυφικό μου Pronovias ηταν....Έχει τα πιο τέλεια νυφικά.... :x:x:x:x:x Αν ποτέ ξαναπαντρευτώ εκεί θα πάω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε αλήθεια δεν κάνει;;;Κι εγώ το έβγαζα παλιά,αλλά επειδή στο 90% των περιπτώσεων ξεχνούσα να το βγάλω το βράδυ, το έβαζα κατευθείαν και έτσι το καθιέρωσα... :oops::oops::oops::oops: Θα αλλάξω πάλι τακτική.... :roll::roll::roll:

Λένα, σιγά μην καθίσω να το βράσω για να το βαλω στην κατάψυξη..Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βέβι έχετε κατάστημα με προσκλητήρια;;;;;Ααααααααααααααααααα!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Δεν το ήξερα...Και του γάμου και της βάφτισης τα φτιάξαμε στον Τσαλδάρη.....Ήταν σούπερ, αλλά μας έπιασαν τον κώλο..Πανάκριβα!!!! :?:?:?:?:?:?

Τόνιααααααααααααα αλήθεια;;Cameraman;;;;; :lol::lol::lol::lol: Εμένα ο ομορφονιός μου είναι μπροστά.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, αυτλη τη φορά θα τα καταφέρουμε με το θηλασμό.... :D:D:DL-)L-)L-)

Μπεμπούλης που χάθηκες καλέ;;;Θα πάνε όλα καλά με την εξέταση του Σπυράκου.... ;);););)

ΥΓ:Λένα η κοιλιά μου δε χωράει στη μηχανή..... :lol::lol::lol::lol::lol: Πώς να βγάλω φώτο;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Α, καλέ δε σας είπα....Θυμάστε που σας έλεγα οτι πριν τα Χριστούγεννα είχε κάνει πάρτυ η εφημερίδα και είχα πάει με το Γιώργο;;;;;Ε, ανοίγει ένας συνάδερφος το life style περιοδικό που έχουμε στο Κυριακάτικο και βλέπω φωτο μου με το Γιώργο και τον προϊστάμενο μου.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Μα τόσο φίρμα είμαι πια..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εγώ όχι, έχω πάψει εδώ και καιρό, αλλά αν κάνω π.χ. γαρίδες με ζυμαρικά σε κόκκινη σάλτσα, ξέρω ότι τα παιδιά δεν θα το φάνει και έτσι το κάνω πικάντικο, γενικώς μαγειρεύω κανονικά, έχω βάλει και κάρυ και λίγο τσίλι και μουστάρδα!!! :oops::oops::oops:

Αναστασία-μπεμπ. όχι γιατί να υπάρχει πρόβλημα δλδ? απαγορεύεται η κύηση σε εργαζόμενες?

εκτός και υπογράψεις τέτοιο συμβόλαιο!!!!

καλή επιτυχία στην εξέταση του Σπύρου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οχι!!!

τρωει οτι τρωμε κ εμεις

απλα τα κανω πολυ πιο ελαφρια

λιγοτερο αλατι λιγοτερο λαδι πολυ λιγοτερο τσιγαρισμα (σχεδον καθολου στα περισσοτερα)

αλλα τρωει απολα τρωει κ μοσχαρακι κοκκινιστο :lol:

αχ ποναει η κοιλια μου

ρουφιανα κωλοπεριοδος!!!!!!! αντε να ερθει να ησυχασω, μεχει πεθανει!!!

αχ δε σας ειπα... εχουν ξαναφουντωσει τα εκζεματα μου!!!!!!!!!!!!!!!

ουαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :cry::cry:

συμπεθερα μου εισαι θεα!!!!!!

καλε βαλε φωτο!! σιγα μη δε χωρας εσυ στη μηχανη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι εμείς μόνο το κρέας και το κοτόπουλο μαγειρεύουμε ξεχωριστά...Εμείς δεν τα τρώμε νερόβραστα, αλλά ψητά...Όμως για τη μικρή τα προτιμώ νερόβραστα...Είναι πιο υγιεινά.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Τα υπόλοιπα, όσπρια και λαδερά όπως τα τρώμε εμείς.... ;););)

Αρτζι μαγειρευτά φαγητά δεν φτιάχνω...Δε μου αρέσουν τα σαλτοειδή...Όλα ψητά τα κάνω..... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε της λέω! Δεν της λέω;;; :shock::lol::lol::lol::lol:

Βένη σε περιμένω να πάμε για πρόβα νυφικού! :D:D:D

Τι ωραία προσκλητήρια!!!;!; Θα τα δούμε με τον Παν.

Λενάκι μην αγχώνεσαι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω κι εγω μην πουνε τωρα ηρθες και εμεινες αμεσως εγκυος... :(

δεν ξερω αλλα τωρα τελευταια εχω αρχισει να το θελω πολυ,μεχρι και στον υπνο μου το βλεπω,και σκευτομαι να ψαχτω και για γιατρο

εμενα κοριτσια ακομη δεν τρωει και κανω ιδιαιτερα(οχι παντα αλλα κανω)

αντε να κανουμε την εξεταση να δουμε τι εχει το στομαχακι του

σημερα εφαγε λιγη σουπιτσα αλλα τωρα απογευματινο δεν θελει

εχει και μια γκρινιααααα στραβα ξυπνησε!!!

το αλλο νεο ειναι οτι η λογοθεραπευτρεια σταματησε και μειναμε χωρις!!!!

πρεπει να βρει αμεσα αντικαταστατρια γιατι πανω που ειχαμε παρει φορα θα μεινουμε πισω συν του οτι θα χασουμε ενα μηνα

αυριο γιορταζει ο αντρας μου και δεν ξερω ακομη αν θα παρει ρεπο να ετοιμασω κατι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλέ δε σας είπα....Θυμάστε που σας έλεγα οτι πριν τα Χριστούγεννα είχε κάνει πάρτυ η εφημερίδα και είχα πάει με το Γιώργο;;;;;Ε, ανοίγει ένας συνάδερφος το life style περιοδικό που έχουμε στο Κυριακάτικο και βλέπω φωτο μου με το Γιώργο και τον προϊστάμενο μου.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Μα τόσο φίρμα είμαι πια..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

στη σελίδα 194?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε αναστασια??

δε μπορει να σου τυχει δηλαδη???

(που ειναι η θουλη να με μαζεψει :lol::lol::lol::lol: )

μαριαιωαννα δεν το εχω σκεφτει ποτε..

για ποιον λογο το σκεφτεσαι?

εχω ακουσει ομως απο αρκετα ατομα οτι κανουν ομοιοπαθητικη στα παιδια τους

κ απο τη γεννηση ακομα (αν θυμαμαι σωστα) μπορει να ξεκινησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή η μικρή αρρωσταίνει συχνά

και έχει φορτωθεί αντιβίωση

μου το πρότειναν κάποιοι συγγενείς που είναι πολύ

ευχαριστημένοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχεις να χασεις τιποτα παντως αν δοκιμασεις..

να μιλησεις με καποιον ομοιοπαηθητικο να δεις τι θα σου πει..

οταν αρρωσταινουν τα παιδια τοσο συχνα μπορει να βοηθησει η ομοιοπαθητικη

απο το να παιρνει τοσα φαρμακα κ αντιβιωσεις...

κοριτσια κουρεψα το βατραχοχουλιγκαν!!!!

κουκλος ειναι!!!!

αγαπουλα μου!!!!

τωρα φαινεται πιο αντρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ατσα Γωγω και πρωτη μουρη σε life style περιοδικο;;;;;;!!!!!!!!Κανονισε μωρη να μας το παιζεις φιρμα σε λιγο και να μοιραζεις αυτογραφα!!!!!! :)):)):)):))

Παντως τα βραστα δεν ειναι απαραιτητα και τα πιο υγιεινα εκτος κι αν πινεις και ολο το ζουμι! ;) πχ το ξερατε οτι οι βραστες πατατες ειναι οι πιο αχρηστες κι οτι οι τηγανητες(με σωστες συνθηκες τηγανισματος) εχουν τη περισσοτερη βιταμινη Ε΄;;;; Εγω δε το ηξερα μεχρι πριν λιγες μερες που το ακουσα κι εμεινα καπως ετσι :-o !

Αργυ μου ειχαμε καταληξει εν ολιγης οτι εχουμε μπλεξει σε ενα φαυλο κυκλο που πλεον εκνευριζαμε ο ενας τον αλλο(εκεινος εφερνε εμενα στα προθυρα νευρικης κρισης κι εγω του μετεδειδα τη ψυχολογικη μου κατασταση και δε μπορουσε να ηρεμησει) κι οτι το καλυτερο θα ηταν να τον αφηνα καπου για λιγες ωρες οταν ενιωθα οτι δεν αντεχω για να ανασυγκροτω τον εαυτο μου και να τον αναλαμβανα ξανα με ηρεμια(αυτο ομως δυστυχως δεν επαιζε για διαφορους λογους)..Τωρα το γιατι ηταν ετσι απο τη στιγμη που γεννηθηκε και εκλαιγε απο τη θερμοκοιτικα ακομη,καναμε πολλα σεναρια..ο αποτομος αποχωρισμος μας,τα πολλα μωρα και η ενταση που υπηρχε απο τα κλαματα και τις μαιες,το εντονο "ταμπεραμεντο" του σα χαρακτηρας(απο τη μαμα του πηρε! :lol: )..

Τελικα αποφασισα και συμφωνησε κι εκεινη,αν και ηταν πολυ μικρουλης,να γινω λιγο πιο σκληρη και αποφασιστικη παρα να παραπαιω συναισθηματικα γιατι ετσι του δημιουργουσα περισσοτερη ανασφαλεια...Ετσι τον αφησα κι εγω να κλαιει στη κουνια του(ουτως η αλλως δεν ηθελε αγκαλια,μονο να τον εχω ορθιο στον ωμο και να πηγαινω πανω κατω) αλλα ημουν κοντα του και του μιλουσα οσο πιο ηρεμα μπορουσα..του ελεγα ποσο τον αγαπαω,οτι ειμαι διπλα του αλλα δε μπορω πλεον να συνεχισω σε αυτο το ρυθμο,οτι ειμαι πολυ κουρασμενη και πρεπει να ξεκουραστω κι ενα σωρο αλλα..Κι οταν ενιωθα οτι ημουν ετοιμη να φουνταρω,καλυτερα να τον αφηνα εστω και μονο για λιγα λεπτα και να εβγαινα στο μπαλκονι για ενα τσιγαρο για να συνερχομουν,παρα να ημουν απο πανω του μεσα στα νευρα και να γυαλιζει το ματι μου! :oops:

Η αληθεια ειναι οτι λειτουργησε παρα πολυ καλα ολο αυτο,ο μικρος ηρεμησε,αρχισε να κοιμαται και γενικα εγινε ενα πολυ πιο χαρουμενο μωρο κι εγω μια ευτυχισμενη μαμα!!! :D:D

Σισσιω κι εμενα προνοβιας ηταν το νυφικο μου,αλλα επειδη δεν υπηρχε εδω στο ηρακλειο το εραψα σε ενα καταπκληκτικο μοδιστρο και του εκανε και καποιες παραλλαγες που ηθελα! ;)

Βενι κι εσενα σου αρεσει να πηγαινεις σε προβες νυφικων ε;;;κι εγω τρελαινομαι!!!! :D

Νατασουλα κοιτα, αν μεινεις εγκυος μολις πιασεις δουλεια, σιγουρα δε θα του πολυαρεσει του boss! :? Εγω θα ελεγα ή κανε και το 2ο και μετα βρες δουλεια ή κατσε κανενα 9μηνο στη δουλεια και μετα μεινε εγκυος για να μη φανει οτι το εκανες κι επιτηδες..Τι εξεταση θα κανεις του μικρου;;; Δε τον φοβαμαι ομως εγω,ειναι παλικαρι ο Σπυρακος!!!!! :-*

ΜαριαΙωαννα ξεχασα να σε ρωτησω πριν τι εχεις και δεν εισαι καλα;;; :oops:

Εχω σκεφτει κι εγω να παω σε ομοιοπαθητικο πολλες φορες τον μικρο γιατι εχω ακουσει απο πολλους οτι εχουν δει μεγαλη βελτιωση(και ο φαρμακοπιος μας παει τη κορη του που ειχε προβλημα με το αναπνευστικο και γλιτωσε απο αερολιν κτλ) αλλα δε το εχω παρει ακομη αποφαση γιατι 1ον δεν αρρωσταινει συχνα κι οταν αρρωσταινει ειναι πολυ ελαφρια, 2ον αυτη που ειχε και ο φαρμακοποιος μας και ηταν πολυ καλη δυστυχως σκοτωθηκε και 3ον αυτοι που εχουν μεινει εδω δε μου πολυαρεσουν και γενικα ειναι πολυ ακριβοι οι ομοιοπαθητικοι ρε γαμωτο... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση: Τι γνώμη έχετε για ομοιοπαθητικό στα μικρά παιδάκια??

η αδελφή μου πήγαινε τον γιο της σε ομοιοπαθητικό στον Βόλο όταν ήταν σε ηλικία 4 ετών τώρα είναι 7, ίσως ακόμη τον πάει δεν ξέρω ..... όλο άρωστος ήταν, όπως λέει και ο μπαμπάς μου: στον Όλυμπο φυσούσε άρρωστος ο Γιώργης !!!! :lol::lol::lol: , έτσι του έδωσε κάτι βιταμίνες 150 ευρώ το κουτί για ενίσχυση του ανοσοποιητικού, καλυτέρεψε αρκετά, δεν ξέρω αν ακόμη πηγαίνει γιατί έχω πολύ καιρό να μιλήσω με αυτή την αδελφή, η άλλη μου αδελφή στην Αθήνα δίνει στα παιδιά της κάτι από ομοιοπαθητικό για τον χειμώνα, να μην αρρωσταίνουν (νομίζω)!!!!

και ο Λ. για αυτό ίσως να είναι τόσο αδύνατος από το πολύ το υγιεινό!!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τον ιασονα τον εχω παει 2 φορες σε ομοιοπαθητικο..μια για την αλλεργια ηταν 3 μηνων τοτε και ειναι μια χαρα τωρα και μια οταν ηταν 10 μηνων γιατι αρρωστεναι συνεχεια...και για ακομα μια φορα ειναι οκ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Καλη χρονια!! Τι να πρωτοπω!! εγιναν κ τοσα!!

Νατασα -Λοβι συγχαρητηρια κ παλι!! Στα εγραψα κ στο θεμα σου!!

Τονια!! Το ξερεις οτι σε σκεφτομουν κ ηθελα να σου στειλω εμαιλ????? κ τσουπ σε βλεπω στο τρενακι!!! Τα διαβασα τα νεα σου! Τι εγινε? πηρες αδεια απο τη δουλεια η σταματησες?

Γωγω μου τι κανεις???

Αργυρουλα, εχω χασει επεισοδια, ο Λουκας καλα ειναι?? μαλλον περσινα νεα ειναι αυτα!!

Χρυσα τελικα εμαθα σκι!! χι χι!! βοηθησε κ ο δασκαλος...αχ αχ!! κ να επεφτα τι με εναοιζα αφου θα με επιανε αυτος χα!!Σοβαρα τωρα, παλι καλα που πηρα δασκαλο αλλιως θα ειχα φαει τα μουτρα μου!!τωρα κατι ξερω απο σκι!

Αναστασια αν σε παρηγορει καθολου αυτο που θα πω, ειναι οτι κ εγω σαν παιδι δεν ετρωγα ΤΙΠΟΤΑ...κ δεν με θηλασε κ η μανα μου..κ δεν επινα κ πολυ γαλα..ολοι αναρωτιουνταν πως μεγαλωνω..Δεν ξερω τι εφταιγε, παντως καποια στιγμη αρχισα να τρωω...δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα...

Οι αλλες κοπελιες τι κανετε?? Θουλη κοντευεις??? Η Γιωτα η χιωτισα που ειναι???

Αχ τι να πω..το Σαας Φεε ηταν απλα τελειο...πανεμορφο, οπως ονειρευομουν ενα χωριο στις ελβετικες αλπεις!! Ο Σεμπ δεν ξετρελλαθηκε με το χιονι αλλα γενικα ηταν θετικος..μπηκε κ στο τελεφερικ, ανεβηκαμε κ στα 2500 υψομετρο..χαλαρα!!

Τελεια ηταν, πανακριβα ομως...να φανταστειτε ενα take away κινεζικο που πηραμε οταν γυρισαμε Γενευη μας κοστισε 75 ευρω (απο κινεζικο της γειτονιας, 3 πιατα πηραμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαστροσκοπηση εχουμε να κανουμε τονια μου και δεν ξερω αν γινεται με ναρκωση ολικη σε παιδια για να μην κουνιεται-χτυπιεται

για μπεμπε το καλοκαιρι σκευτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω..ενα ΣΜ πηγα και εσεις λυσατε το Κυπριακο!!!

Αναστασια μπειμπ καλη επιτυχια..ολα καλα θα πανε...

εγω θα συμφωνισω με την Τονια για το δευτερο!!!

Μαρια εγω εξαρταται..αν κανω πχ ψαρι ψητο θα φαει το δικο μας, αν κανω καποιο φαγητο θα του κανω το ιδιο σε μικρη κατσαρολιτσα χωρις αλατι και λαδι το οποιο θα το βαλω μετα.

Τι ηθελα να πω..Φρανι επιστρεψατε;;;..και εγω τροω κινεζικο..μπορει το Mongo να μη κανει delevery μ μεχρις εδω αλλα εβαλα τον συζυγο να μου φερει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...