Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Καλησπερα σας!

Γωγω μπραβο για την κορακλα!Ολα καλα!

Καλα ρε εκσταση(περαστικα αλλα...) με πυρετο πηγες στο σχολειο????

Ρε τα κολλησες ολα τα παιδια...Φτου σου μαρη!Αν ησουν δασκαλα του παιδιου μου θα

σε εβαζα κατω κ θα σου μαυριζα το κωλαρακι! :lol: Κατσε σπιτι σου ρε κ εσυ κ τα μικροβια σου! :lol::lol::lol:

Θουλη εγω ειμαι μεσα για τον καφε αρκει να μην ειναι πολυ αργα!

Και για εξω που προτεινε η Νατασουλα επισης!

Και εδω αν θελετε να ερθετε θα χαρω παρα πολυ!Αρκει να μην ειστε

αρρωστες οπως η εκσταση και να βγαλετε τα παπουτσια σας! :lol::lol::lol:

(αλλες αρχισαν διαιτα,αλλη εχει νευρα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έρη πώς πάει η δίαιτα;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

:shock: Δεν το κατάλαβα το γελάκι... :-?:))

Καλά πάει γεμιστό γαζελάκι, δεν ξέρω γιατι.. ειμαι σιγουρη οτι θα γινω όπως πριν την γέννα In no time..

ΠΑΙΔΙΑ!!! Το είπα στην σπιτονοικοκυρά.. το είπα και στην δουλειά!!! Το αφεντικό μου μου είπε "Κριμα ρε Ερη, ο μονος ανθρωπος που δεν ήθελα ποτέ να φυγει απο εδώ εισαι εσυ" εμ βεβαια.. που θα βρουν αλλο θυμα.. χαχα οχι μωρε εντάξει..

Λενάκι περαστικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi79 γεια!!!!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό το 2ο.... :D:D Εγώ πάλι κοριτσάκι περιμένω... :D:D:D:D:D:D:D

Τα δίκλινα στο Έλενα έχουν 110 ευρώ την ημέρα, τα μονόκλινα 130 και τα λουξ 200 ευρώ απ'ότι μου είπε και η Αφροδίτη και η κοπέλα που δουλεύει εκεί....Αν δουλεύεις και είσαι ασφαλισμένη σε κάποιο ταμείο, λογικά μέχρι κάποια θέση σε καλύπτει το ταμείο σου κι εσύ πληρώνεις από την τσέπη σου τη διαφορά....Ψαξ΄το λίγο πάντως....

Γιωτάκι δεν έχει όριο στην ηλικία..Εγώ είδα παιδάκια όλων των ηλικιών εκεί...Είσοδος νομίζω ότι έχει 3 ευρώ, αλλά δεν είμαι σίγουρη... :roll::roll::roll: Δεν ξέρω πώς ακριβώς πάνε οι τιμές... :roll::roll::roll::roll::roll: Δεν έχω καταλάβει... :oops::oops::oops: Απλώς εγώ επειδή είμαι πολύ large ό,τι απόδειξη μου φέρνουν, πληρώνω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη μου σε πειράζω αγάπη μου..... :x:x:x Κορμάρα θα γίνεις...Θα γυρίσεις από το Τορόντο μοντέλο και θα σε δούμε και θα μείνουμε έτσι... :o:o:o:o:o:o:o

Αναστασια δεν έρχεσαι και σε μενα για κανενα καφέ μωρή τρελή;;;; :lol::lol: Σήμερα πώς τα πήγατε με το φαγητό;;;;; :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω κορμάρα θα ειμαι πριν φυγω... θα προλάβεις να με δεις χαχαχαχα

Πάω σπίτι να φτιάξω ενα γλυκό για κάτι φίλους.. Οχι οχι δεν θα φάω καθόλου!

φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχααχαχα μωρη τρελη μεχρι χτες το βραδυ δεν ειχα πυρετο!!! για την ακριβεια μεχρι χτες τις 8 το απογευμα ημουν μια χαρα!!

σημερα το πρωι σηκωθηκα ορεξατη κ οταν εφτασα σχολειο ημουν χωμαααααααααα!

αχ ελπιζω να μου περασει γρηγορα κ να μην κολλησω τον χουλιγκαν!

καλα να περασετε στον καφε κοριτσια!!

εμεις να δουμε ποτε θα τον κανονισουμε τελικα...

που ειναι η θουυυ καλε? μας εχει αφησει με την αγωνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη που είσαι μωρή;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Σε περιμένουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!Έλα να μας πεις νέα....

Πριν που δούλευες έμπαινες περισσότερο από ότι τώρα που κάθεσαι.... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια νωρις το κανετε... Τετοια ωρα κοιματε ο μικρος... Κριμα θα ερχομουν!!! :( Γωγω μου κανει εντυπωση για τον Φαρμακιδη. Η κουμπαρα μου γεννησε σ αυτον κι ειναι ευχαριστημενη.. Και να σας πω κατι? Δεν εδωσε μια στον γιατρο και καλα εκανε. Τξης ειχε πει καπου 800 ευρω νομιζω, πηγε γεννησε και δεν εδωσε τιποτα!! Γιατι να παρει μαυρα λεφτα? Σε δημοσιο νοσοκομειο δεν πηγε? Αμα ηταν εδινε αλλα 500 που λεει ο λογος και γενναγε στο ιασω! Κι εγω αν κανω δευτερο στο Ελενα θα γεννησω. Κατ αρχην γιατι θεωρω πεταμενα λεφτα και ακομα χρωσταμε την πρωτη γεννα που πηγε 5500 ευρω και κατα δευτερον το Ελενα εχει τους καλυτερους γιατρους και απιστευτα δωματια πλεων!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια νωρις το κανετε... Τετοια ωρα κοιματε ο μικρος... Κριμα θα ερχομουν!!! :( Γωγω μου κανει εντυπωση για τον Φαρμακιδη. Η κουμπαρα μου γεννησε σ αυτον κι ειναι ευχαριστημενη.. Και να σας πω κατι? Δεν εδωσε μια στον γιατρο και καλα εκανε. Τξης ειχε πει καπου 800 ευρω νομιζω, πηγε γεννησε και δεν εδωσε τιποτα!! Γιατι να παρει μαυρα λεφτα? Σε δημοσιο νοσοκομειο δεν πηγε? Αμα ηταν εδινε αλλα 500 που λεει ο λογος και γενναγε στο ιασω! Κι εγω αν κανω δευτερο στο Ελενα θα γεννησω. Κατ αρχην γιατι θεωρω πεταμενα λεφτα και ακομα χρωσταμε την πρωτη γεννα που πηγε 5500 ευρω και κατα δευτερον το Ελενα εχει τους καλυτερους γιατρους και απιστευτα δωματια πλεων!! :D

Αννούλα μου δεν ξέρω γιατί...Και ο γιατρός μου και η κοπέλα που δούλευε περισσότερα από 15 χρόνια στην αίθουσα τοκετών του Έλενα μου είπαν τα χειρότερα.... :roll::roll: Βασικά ο γιατρός μου απλώς τα πήρε κρανίο και είπε ότι οπουδήποτε αλλού εκτός από εκεί, χωρίς να εξηγήσει.... :?:?:?:?:?

Τι να σου πω όμως...Δεν ξέρω ρε..

Βασικά γιατρούς είναι λίγο ριψοκίνδυνο να συστήνεις...Για κάποιον μπορεί να είναι φοβερός και για κάποιον άλλον ο χειρότερος.... :roll::roll::roll: Εμείς δεν τη χρωστάμε τη γέννα, αλλά τώρα στο Έλενα, όχι μόνο δε θα χαλάσουμε λεφτά από την τσέπη μας, αλλά μαλλον θα βάλουμε και στην άκρη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για δωμάτια δεν ξέρω, αλλά έχω ακούσει από όλους τα καλύετρα.... :D:D:D Όταν πάω, θα δω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα σου εστειλα πμ

Η Αφρο ακομα παιζει;;;;

πηγα στη μαμα μου...

τωρα μαγειρευω..θα κανω μακαρονια με γαριδες..ο αντρας μοιυ νιστευει αυριο...τι σοι νιστεια βεβεια ειναι αυτη που χλαπακιαζει τον αγλεορα δεν ξερω..αλλα τεσπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

καλε τι κανατε τοσεσ ωρες !!! πω πω κουτσομπολεσ !!!!

θα πηγαιναμε τωρα το απογευμα με την ερη και την βυκηχαρ σε παιδοτοπο αλλα αρωστισε ο χαρακησ και δεν ....του ειχα υποσχεθει βολτα και πηγαμε μεχρι το σουπερ μαρκετ :lol::lol::lol::lol: αχ ευτυχοσ ειναι μικροσ ακομα και βολευετε :lol::lol::lol::lol:

τωρα τρωει μονοσ του ενα γιαουρτακι !!!

εγω εβαλα μια πιτσα στον φουρνο ...μιαμ μιαμ

γωγω μου καλα θα κανει και θα πασ στον καπελακη ...μα και ο αλοσ δεν κατεβασε λιγο την ταριφα !!! αλλα λεει "δημοσιογραφοι ειναι και οι δυο ,δεν εχουν αναγκη "

αννα μου υπομονη με την ηλιθια απο τον παιδικο ....να τησ τα χωνεισ

βυκη περαστικα σε ολουσ .

μεχρι να το στειλω εφαγε το γιαουρτακι και το πεταξε και στα σκουπιδια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ,ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ !!!

ΚΑΙ 1,5 ΠΑΙΔΙΑ !!!

ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΙΕΡΩΝΑ ΕΔΩ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΕΚΟΨΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω..ρε Αφρο ποτε περασαν 20 ευδομαδες..εισε στα μισα κιόλας...

μετρας ηδη 2 μερες αναποδα ε;;;;

μπραβο τον μανωλιτο...αστερι ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα καλε τι πιτσα ειναι αυτη και την εφαγες κι'ολας;;;

εγω εκανα την σαλτσα με τις γαριδες..νοστημη ειναι και τωρα βραζω τα μακαρονια για να τα ανακατεψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια πως τα τρωτε αυτα τα κατσαριδοειδη τησ θαλασσασ?

ολα αυτα τα οστρακοειδη και τα μαλακια δεν τα μπορω καθολου :ymsick:

με τα μουστακια και τα ματια εξω απο το κεφαλι ...τρομακτικα ειναι!!!

εκτως απο ψαρι τρωω μονο χταποδι και καλαμαρακι τιποτε αλλο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας,

ευχαριστώ γι ατις ευχές!!!! :)

Γωγώ όχι και 3ο!!!! δεν έχω αντοχές, αν ήμουν 10 χρόνια νεώτερη τότε ναι γιατί μου αρέσουν τα παιδιά, όταν όμως ξεκινάς να κάνεις παιδιά αργά τότε περιορίζεσαι σε 2 ή 1!!!! :|

μου κάνει εντύπωση που ο γιατρός σου κατηγόρησε συνάδελφο, συνήθως οι γιατροί υποστηρίζονται !!!!! :o:o:o:o:o

Σισσιώ αυτό δεν ήταν πρωινό!!!! :o:o ....να σου δώσω μια συμβουλή? μια και το έχω ψάξει πολύ το θέμα της δίαιτας αν και μόνο μία φορά έχω κάνει, αλλά οι αδελφές μου βρίσκονται σε μόνιμη δίαιτα!!!! :lol::lol::lol::lol:

λοιπόν αν θέλεις να χάσεις κιλά χωρίς να τα ξαναπάρεις σε μικρό διάστημα τότε πρέπει να τρως οπωσδήποτε 5 γεύματα και καλό πρωινό!!!! αν θέλεις να σου στείλω με πμ ή στο φεις την δίαιτα που έκανα την άνοιξη και είχα χάσει σε ένα μήνα 3 κιλά!!! είναι στις 1200 θερμίδες περ., έχει πολλά (για μένα) να φας και εναλλαγές....να φανταστείς ότι εγώ δεν έτρωγα και όσα έλεγε!!!! :roll::roll::roll::roll:

συμπεθέρα τόσο αργά είπες στην σπιτονοικοκυρά ότι φεύγεις? :o:o:o

αύριο θα σας πω για την σημερινή μέρα μου, τώρα δεν έχω χρόνο!!!! :roll::roll::roll:

Καληνύχτα σας......

τι παιχνίδι είναι αυτό Αφρο? πώς λέγεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο σου εχω πει ποσο σε παω...κυριως για τις αποστομοτικες απαντησεις που δινεις σε μερικα ατομα που ειναι γνωστες επι παντως επιστιτου, κατηγορουν τους αλλους και κυριως αυτους που ειναι σε χαμηλοτερο βιοτικο επιπεδο απο αυτους για τηνδικη τους αποτυχημενη ζωη και το παιζουν γιατροι ολων των ειδηκοτητων και υπερασπιστες των απανταχου ντουβαριων..

ε στο λεω αλλη μια φορα..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

re sy xrysa mesa se 100 xronia exei ginei kathestos oti prepei na kanoyme 1-2 paidia kai oxi pio panw gaiti opoios kanei perissotera einai xamilou epipedou ,den tha tous dosei ola ta kaloudia tou kosmou kai den kserei alh douleia apo to na kanei paidia ....

h ekseliksh authn eixei dosei kai to "dikeoma" sto kratos na mhn dinei osa tha eprepe kinitra gia na kanoume paidia kai na mhn milame sinexeia oti se liga xronia tha eimaste mionotita sthn xora mas.kanenas den xanete ,mhn sou pw osoi exoun polla ptixia h exoun kaloperasei san paidia autoi diskoleuonte na stathoun sta podia tous ,ta paidia apo poluteknes oikogeneies panta ekselisonte kai den lew oti ola spoudazoun alla to merokamato tous to exoun kai zoune .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο κατι γραφεις στο στατους σου...συμφωνω και επαυξανω...

Παντως ο λαος ειανι σοφος..

οσα δεν φτανει η αλεπου...

ολα τα ειχε η μαριωρη...και παει λεγοντας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaτι εχασα!!! Για πιο θεμα μιλατε να δω? Αχ τρωω κορν φλεικς με μιλκο. ο μικρος κοιμηθηκε την ωρα που τον εντυνα. ΖΟυτε τον θηλασα ουτε τιποτα!! :? Εφαγε κι αλλη τουμπα και ξαναματωσε η μυτη και το στομα!! :cry: Εσεις τι κανετε? Αφροδιτη επαιζα κι εγω πολυ σιμς! αλλα ευτυχως βαρεθηκα!!! το 3 ειναι ωραιο? Το 2 επαιζα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ περαστικά σας ρε συ...

Ο άντρας σου στο νοσοκομείο;;; Τόσα χάλια;;; Άντε άλλο κακό να μη σας έβρει και να αναρρώσετε σύντομα!

Γωγώ πολύ καλά θα κάνεις και θα τον αλλάξεις. Σίγα μην τους τα χρωστάμε κίολας τόσα λεφτά...

Βλαστοκύτταρα που θα κάνετε;;; Εμείς τα κάναμε δωρεά στη δημόσια τράπεζα τελικά.

Αφροδίτη-Χρύσα κάτι λέτε εσείς αλλά δεν καταλαβαίνω...

Αμαν ρε συ Άννα... Στο ίδιο σημείο χτύπησε;;; Αχ το ζουζούνι...

Argi να ζήσεται να τα χιλιάσετε! Χρόνια σας πολλά!!

Λένα τόόόόσο χάλια και συ;;; Και πήγες στο σχολείο να κολλήσεις τα παιδάκια;;; Φτου σου ρε...

Περαστικά κοπελάρα!!!

Θουυυυυυυ που είσαι καλέ;;; Ακόμη τσίπουρα πίνεις;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...